סיקור מקיף

מדינה רדופת שדים – חלק ב – הפוליטיקאים הולכים לאצטגנינים

ידיעות אחרונות פרסם היום תחקיר מקיף ומפחיד – מי מהפוליטקאים השולט בגורלנו, מפקיר אותו (את גורלנו) בידי ידעונים למיניהם

זקן המקובלים הרב כדורי מתוך האתר שלו. קובע את גורלנו ולא רק חוזה אותו?
זקן המקובלים הרב כדורי מתוך האתר שלו. קובע את גורלנו ולא רק חוזה אותו?

אלמלא הייתי רציונליסט הייתי סבור שנחנתי בחוש נבואי. במאמר מלפני כשבוע (4/4/04) תחת הכותרת "מדינה רדופת שדים" כתבתי 'מי ערב לנו למשל שמקבלי ההחלטות אינם ממירים את ההתייעצות עם אמ"ן והמוסד בקוראים בקפה או באסטרולוגים?'

בסוף השבוע הנוכחי, בגליון שבעה ימים של ידיעות אחרונות מתפרסם תחקיר ענק ומפורט שהכינו שוש מולא, חבצלת דמארי ואספה פלד על פני ששה עמודים תחת הכותרת: "מי בא בבאבא" וכותרת המשנה: 'ראש הממשלה, הנשיא, שרים, ח"כים, שופטים, משפטנים, רופאים בכירים ואנשי עסקים נוהרים לבאבא רנטגן, לבאבא סי-טי, לבאבא אינטרנט, למקובל המכונה החלבן, לקוראות בקפה, לפותחים בקלפים, למתקשרים עם חייזרים, לאסטרולוגים, נומרולוגים, כירולוגים והשד יודע מה עוד. האנשים שקובעים את גורלנו יושבים במתח מול היידעוני התורן, חרדים לגלות מה יעלה בגורלם. איפה נגמר ההגיון הקר של האנשים האלה והמיסטיקה מתחילה להשתלט.'

ולא מדובר בפוליטיקאים זוטרים. ראש הממשלה אריאל שרון מתייעץ עם הבאבא סי-טי (המכונה גם אולטרה-סאונד). המדובר ברב יגאל שריקי מאופקים, אחינו של הרנטגן ושוטר לשעבר המתמחה,כך טוענים חסידיו באבחון מחלות, ייעוץ עסקי, הוא מבקש לעצום עיניים ולדמיין ים, ממליץ לקרוא קריאת שמע, להתעמק בשיר השירים ולשנן פסוקי תהילים נגד כל התחלואים ועין הרע. הסי-טי, אגב מייעץ גם לבנו עמרי שרון. אגב שיר השירים הוא מקבץ שירים אירוטיים לא רע אבל אני לא חושב שזה מה שהסי-טי רוצה שראש הממשלה שלנו יחשוב עליו.

נשיא המדינה, משה קצב, הידוע באהדתו לאמונות עממיות ובסלידתו מהחילוניות אותה הביע לא אחת. הידעונים החביבים עליו הם הרב ציון יוסף והרב בניהו שמואלי. על הרב ציון יוסף מפרטות הכותבות (בסיוע הספר 101 מיסטיקנים ישראלים מאת יעל חן) כי הוא יבואן מוצרי קש והתמחותו: ניתוחי לב לנשים ללא ניתוח באמצעות מבט בלבד, פתרון סכסוכים פוליטיים ואיתור נעדרים. לדבריו קיבל אישור מהרב עובדיה יוסף להסתכל על מקום הלב אצל נשים וכך לרפאן (גרסה ויזואלית של שיר השירים?)

גם בנימין נתניהו שנחשב לסמל החילוניות והרציונליות בליכוד מתייעץ בסהרורים. המיסטיקן שלו הוא הרב משה בנטוב, צורף זהב במקצועו הרואה צפונות במזוזות. הלקוח מגיע אליו עם המזוזה שלו והוא מתבונן בה ומספר הכל על המשפחה והזוגיות. ל' שרוטה פירושה בעיות בלשון.

עוד ברשימה מאיר שטרית, השר במשרד האוצר הנעזר ברב ציון יוסף ברנטנגן וברב דוד לסרי; השר גדעון עזרא הנעזר ברנטגן, הרב חיים פינטו והרב דוד אבו-חצירא. זה האחרון מייעץ גם לאביגדור ליברמן. ח"כ אהוד יתום – לשעבר ראש אגף בשב"כ מתייעץ ברב כדורי ובאדמו"ר מנאדבורנה.

ולא רק שרי וח"כי הליכוד והימין חוטאים בכך, גם ראשי מפלגת העבודה: ח"כ בנימין (פואד) בן אליעזר מתייעץ ברב ציון יוסף, באסטרולוג הרצל ליפשיץ, ברב דוד אבוחצירא וברב כדורי. טוב, אין להתפלא כי אשתו של בן-אליעזר, דולי, היא מיסטיקנית ידועה בזכות עצמה, אבל מה עושה ברשימה הזו ח"כ יצחק (בוזי) הרצוג הנעזר ברב בניהו שמואלי הנחשב כעושה נסים, מתמחה בקמעות, והיחיד בעולם שיודע לפענח את הלחשים הנסתרים במחברות של הרב כדורי.

והרשימה ממשיכה: ח"כ יחיאל חזן (ליכוד) נעזר ברב ניר בן-ארצי; ח"כ נעמי בלומנטל (נשואה לרופא צמרת ובעבר היתה במפלגה הליברלית) נועצת ברנטגן (ומשום מה הברכה שלו לא עזרה לה בפרשת מלון סיטי טאואר). גם ראש עיריית תל אביב לשעבר, רוני מילוא שפלירטט עם שינוי, נעזר ברנטגן.

ברשימת ידיעות אחרונות גם שלושה ראשי ערים: בני רגב – ראש עיריית לוד, המשמשת כידוע מופת לניהול תקין ושפע כלכלי נעזר בנומרולוגית מירי פלד, ברב חיים פינטו וברב עזריאל מנצרת; אבי אסרף, ראש עיריית אופקים נעעזר בבאבא סי-טי; יצחק אוחיון ראש עיריית פתח תקוה נעזר בכירולוג מיכאל לוי.

והרשימה ממשיכה עם מספר שופטים ומשפטנים בכירים: השופטת יהודית שטופמן, סגנית נשיא בית המשפט המחוזי בתל אביב נעזרת בנומרולוגית מירי פלד, אם כי יש לציין כי חברותיה קבעו לה את הביקור אצל פלד כקוריוז, והביקור היה משעשע; גם טובה סיוון, שופטת בבית הדין לענייני משפחה ברמת גן התייעצה עם מירי פלד; דב מגד, שופט בית המשפט השלום בבאר שבע ורעיתו חנה מגד, סגנית פרקליטת מחוז הדרום מסתמכות על הרנטגן. גםם שופט בית משפט העליון יעקב טירקל ביקר כמה פעמים אצל הרנטגן על רקע אישי הנוגע לקרוב משפחה; פרופ' שמעון שטרית, לשעבר שר הדתות וכיום מרצה למשפטים באוניברסיטה העברית מבקר את כל הרבנים של משפחת אבו-חצירא. לטענותו מדובר בקרובי משפחה. עו"ד יוסי שגב, ד"ר למשפטים נעזר במדיום מזל ברוכמן; והח"כ לשעבר, עו"ד דוד מנע נעזר בחלבן (הרב חיים כהן מגבעתיים הנחשב לפי ידיעות אחרונות לצדיק נסתר, נותן ברכות, בעיקר לחולים חשוכי מרפא, לפריון ולזוגיות, לפי שם הפונה ושם אמו) והרב כדורי.

והרשימה נמשכת וכוללת גם אנשי עסקים ובהם אורי בחרי, הבעלים והמנכ"ל של רב בריח הנעזר ברב ניר בן ארצי; ניסן חקשורי מבעלי רשת קלאב הוטל הנעזר ברב יאשיהו פינטו, נוחי דנקנר המתייעץ עם הרנטגן ואף תורם לעמותת החסד שלו; רעיה שטראוס הנעזרת ברב ניר בן ארצי; חנה גרטלר – יהלומנית ובעלת תחנת הרדיו 99FM, נעזרת ברב דוד אבו-חצירא; דוד פתאל מבעלי רשת המלונות הנמצא בקשרים טובים עם הרנטגן; גליה אלבין הנעזרת ברב ניר בן ארצי.

רפואה ומדע

הכותרת הזו מטעה, היא כוללת אמנם מדענים אך מתחום הרפואה בלבד, לא נמצא שם למזלינו פיסיקאים, ביולוגים ואחרים. כנראה שאפשר להיות מומחה עולמי לאיידס כמו פרופ' צבי בנטוויץ' מאוניברסיטת בן גוריון הנעזר במדיום מזל ברוכמן ובהילרים שונים. ד"ר אורמן סלומון, רופא בכיר במחלקה הכירורגית בבית החולים סורוקה הנעזר ברב אליהו מדמוני; ד"ר שרה דויבן, רופאה למחלות זקנה הנעזרת ברב אליהו מדמוני.

הרטנגן קולט גלי צה"ל

מוטי עדן, מנהל הטלוויזיה הישראלית נעזר ברב דוד אבו חצירא; מפקד גלי צה"ל אבי בניהו (שהביא לנו ציפורי לילה מיסטיות עם זוהר-אל) מתייעץ עם הרנטגן ועם הרב דוד פינטו; הסופר והמו"ל רם אורן מתייעץ עם הקוראת בקפה טיראנה לסרי; דודו טופז התייעץ עם האסטרולוגית מרים ביניימיני, הנומרולוג שוקי גבאי, הנומרולוגית מירי פלד, הרנטנגן ועוד.

ברשימה מופיעים 21 מיסטיקנים – רובם רבנים או מקובלים הפועלים תחת הכיפה של הדת היהודית, וכמה מהם הם מיסטיקנים מהסוג הקלאסי: 1. הרב דוד אבו-חצירא; 2. באבא סי-טי; 3. הרנטגן – הרב יעקב ישראל איפרגן מנתיבות; האינטרנט – הרב אבנר אליחראי גבריאל מחולון; הרב ציון יוסף; הרב אליהו מדמוני ממושב הודיה; מרים פלד מיהוד (שסבתה מצד אמה קראה בכף יד, והיא נומרולוגית ההופכת את תאריך הלידה למספרים ומשחקת איתם); מזל ברוכמן מנתניה (מתקשרת הרואה את העתיד הקרוב, רואה מסמכים, קנוניות ונותנת יעוץ עסקי); הרב יצחק כדורי – זקן המקובלים (נמצא רק במקום התשיעי); אחריו הרב חיים פינטו מאשדוד והרב ישיהו פינטו מקרית מלאכי. בהמשך: הרב ניר בן ארצי ממושב תלמים; הרב משה בנטוב מירושלים; הרב חיים כהן מגבעתיים; שוקי גבאי נומרולוג מראשל"צ; מרים בנימיני – אסטרולוגית הבית של רשת ב'; גם במקום ה-17 אסטולוג: הרצל ליפשיץ. אחריו טירנה לאסרי מבאר שבע, קוראת בקפה; הרב המקובל בניהו שמואלי מירושלים; הכירולוג (קורא בכף היד) מיכאל לוי מפ"ת) וסוגר את הרשימה האדמור מנאדבורנה – הרב יששכר רוזנבאום מבני ברק שהתמחותו היא מתן ברכות.

מדינה רדופת שדים כבר אמרנו?

13 תגובות

 1. מה רע בלהתייעץ עם מיסטיקן?
  מדובר באדם ש:
  א. פגש אלפי אנשים בחייו.
  ב. אם הוא טוב במקצועו – יש לו ידע לא מבוטל בקשיי היום-יום של האדם (אחרת איך ייעץ להם?).
  הוא מכיר תמרורי אזהרה למחלות יותר מהאדם הממוצע.
  ג. אדם לא קונווצקונלי יכול לספק זווית לא קונוונציונלית לאנשים על בעיותיהם.
  ד. הפונים מטילים מראש ספק במה שהוא אומר.

 2. מה רע בלהתייעץ עם מיסטיקן?
  מדובר באדם ש:
  א. פגש אלפי אנשים בחייו.
  ב. אם הוא טוב במקצועו – יש לו ידע לא מבוטל בקשיי היום-יום של האדם (אחרת איך ייעץ להם?).
  הוא מכיר תמרורי אזהרה למחלות יותר מהאדם הממוצע.
  ג. אדם לא קונווצקונלי יכול לספק זווית לא קונוונציונלית לאנשים על בעיותיהם.
  ד. הפונים מטילים מראש ספק במה שהוא אומר.

 3. לאבי כדאי שתיזהר בגלל שאתה לא מודע ולא מאמין אז אתה לא מפחד אתה פשוט מסכן שהולך בחוקת הגויים

 4. לאבי עדיף שאתה תאמין במי שאתה רוצה ותן לאנשים להמין במה שהם רוצים ואל תרגיש גדול מאף אחד אומנם כולם נותנים בסופו של דבר את הדין אבל הדין ניתן בפני הקדוש ברוך הוא ולא בפני השופטים שהם בשר ודם ויושבים בבנין המפואר וממנים את הקרובים להם ולזה היינו עדים בשנה האחרונה והמשפט מתבצע בדיוק באותו תהליך שהרי כבר ידוע שהעם איבד את אמונו במערכת המשפט ובמערכת הממשלתית ואתה יכול לעקוב אחרי גזרי הדין אשר ניתנו לאחרונה תבדוק את כמות הכסף שנגנבה ואת פסקי הדין שניתנו את התהודה שניתנה לכניסתו לכלא של אחד ואת התהודה שניתנה לשני בכלי התקשורת לשני כדאי לכן אני סומת רק על אבינו שבשמיים שהוא נותן את המפשט האמיתי ולהוכחה ראה את החזרה בתשובה שסוחפת את המדינה בכל השכבות ולא רק בחלשים

 5. אין אנשים שגדולים ממני, או ממך או מכל אדם אחר, יש כאלו שנבחרו כדי להנהיג את המדינה אבל גם הם ראויים לביקורת ולא אמוריםלעשות דברים נגד רצון העם. בפועל הם ממרים את הצו הזה ונותנים עדיפות לבעלי הון, או לקבוצות דתיות כאלה או אחרות על חשבון הציבור הרחב. כל נסיון להדיח אותם נענה במלחמת חורמה מצידם. אבל בסופו של דבר אלו שמגזימים הולכים לכלא, אפילו ראש ממשלה ונשיא לשעבר לא חסינים.

  פעם נשיא ארה"ב אמר לנשיא ברית המועצות שהוא צריך לתת דין וחשבון לבוסים שלו על כל פעולה, אז אותו מנהיג שרגיל לדיקטטורה שאל אותו – איך זה יכול להיות הרי אתה נושא בדרגה הבכירה ביותר? הוא אמר הבוסים שלי הם כל 200 מיליון התושבים של ארה"ב (אז).

  מי שמרגיש עצמו מחובר ליישות עליונה כלשהי (עבמים, אלוהים, שדים, רוחות) ראוי לרחמים ובטח אסור לתת לו לשלוט על חיינו לא במישרין ולא בעקפין.. בנוסף, כל תורות הנסתר הם קשקוש אחד גדול והם רק גורמות נזק בכך שיש להן מאמינים.

 6. לאהי בליזובסקי היקר אם אינך מאמין ברבנים ובברכותיהם כדאי מאוד שלא תדבר שטויות כיון שלפי הבחירות שהראו בטלוויזיה מי ששולט בפוליטיקאים ואת דעתם של מי שאנו שומעים מילה במילה את את היחצנים הידועים שלהם מאז אני כבר לא מאמינה למילה ממה שאומרים לנו המנהיגים בתקשורת כיוון שיש להם את היחצנים שאומרים מה להשמיע לנו ואילו הרבנים הם אנשים גדולים אשר מחוברים לקדוש ברוך הוא והם עוסקים בדברים גדולים אשר אתה אינך יכול להבין ואינך יכול לעקל לכן אל תקל ראש בדעתם כיוון שהם האנשים אשר מבינים בתורת הנסתר לתגובה 7 היה עדיף שלא תגיב כיוון שכדאי להיזהר במוצא פיך כאשר אתה מתעסק עם אנשים שגדולים ממך.

 7. כל הבאבונים שהזכרת הם חבורת נוכלים שעושקים את כספו של האזרח התמים והעשיר.

 8. לדוק, כנראה בגלל האמונות התפלות הללו שאין להם כמובן שום יסוד במציאות אלא רק בדמיונם של שרלטנים שעושים כסף מהפצתם, העולם מתדרדר.
  חלק מהמשבר הכלכלי מקורו בהפסקת ההשקעה במחקר ופיתוח ובהתדרדרות מערכת החינוך בארה"ב, שם יש נהיה אחר שטויות מעין אל.ה
  זה לא מנחם אותי שמנהיגי עולם עוסקים בשטויות, זה מדאיג אותי.

 9. רוב ההנהגה העולמית מאמינה ב"אלוהים", הם טורחים להודות לו כל הזמן ולהרים מבטיהם לשמיים, כבר מימי המלחמה הקרה רוסיה וארה"ב עובדים על פרוייקטים עם מתקשרים, טלפטיים,מדיומים ושאר יישויות.
  אם תרצו ואם לא, אסטרולוגיה, נומרולוגיה וכו' מוליכים את העולם, בחירות הרות גורל שנעשות ע"י מנהיגנו, שוטרינו, ושאר אנשי חוק וממסד.
  בימי מצרים העתיקה, בני המלוכה היו נוהגים לצרוך "mono-atomic gold", אלמנט נדיר בטבע המחזק את הגוף האנרטי ואת יכולת התקשור, תודעה גבוהה וחיבור ל"רשת האתרייית" ETHER GRID – Crystal grid

  כיום, האליטות הכלכליות וההנהגה העולמית נפגשים לפגישות צמרת בהן הם מקיימים טקסים "פאגאנים" , משחזרים טקסי קורבן לאל.

 10. לגביך אולי הם צדיקים, אני בסך הכל מצטט לפי כללי הציטוט כתבות ממקורות אחרים שטוענים אחרת. וחוץ מזה יש גם התיישנות….. מה פתאום אתה נזכר עכשיו, הכתבה היא מ-2004.

 11. אני מוחה בתוקף על ביזוי הצדיקים שבכתבה והחוצפה להשוותם לפותחי קפה ושאר עובדי כוכבים ומזלות, הכתבה היא בניגוד לדעת תורתנו הקדושה…ומציע אני לא להסתבך בהוצאת דיבה על צדיקי יסודי עולם שהשלכותיה חמורות, על הקוראים בקפה תסתערו ….

 12. כנראה שבאמת אין לנו על מי לסמוך מלבד על אבינו שבשמיים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

דילוג לתוכן