סיקור מקיף

פרסום באתר

הידען הוא אתר המדע הגדול, הפופולארי והמוביל בישראל. לאתר ותק יוצא דופן של מעל 17 שנות פעילות (מאז 1997), והוא מציע לקהל גולשיו מאגר מידע מקיף, אמין ונרחב של כתבות וחדשות מדע עדכניות, מאמרים, מחקרים, דעות מומחים וראיונות בלעדיים. זאת, באמצעות צוות כותבים איכותיים מהשורה הראשונה בישראל.

האתר זכה בפרסים על הצטיינותו, הן בהיבט המדעי והן בהיבט העיתונאי. 

אנו מחלקים את אפשרויות הפרסום לשתיים: פרסום שוטף – כנסים, הרשמות ללימודים ועוד, מצד אחד, אך אנו מחפשים גם שותפים אסטרטגיים ארוכי טווח, שיהנו מהחשיפה המתמשכת וממוניטין כמי שתורמים להפצת המדע בציבור, ויאפשרו לנו להתרכז במה שאנחנו טובים באמת: עדכון ברמה הגבוהה ביותר של חדשות בתחום המדע, כדי שנוכל לשמוע מעוד הרבה אנשים את המשפט: “גדלתי על האתר ובחרתי בקריירה מדעית.”

פינת החסויות מיועדות למוסדות אקדמיות, ארגונים וולנטריים בעלי אוריינטציה מדעית וסביבתית, חברות פיננסיות וכל מי שחשוב לו לגדל גם את הדור הבא של זוכי נובל ולא רק של זוכי האח הגדול.

אנו סבורים שעדיין צריכים להיות בינינו לא מעט אנשים גדלי רוח מסוגם של פרופ’ עמוס דה-שליט וד”ר נחמן גבעולי זכרונם לברכה, שהיו עמוד התווך של כתב העת “מדע”, ופרסמו אנציקלופדיות מדעיות וספרי מדע פופולרי. אמנם אין כיום תוכנית מסוגה של אפולו שתהווה רוח גבית ליוזמות כאלה, אך אני מאמין שבעולם הטכנולוגי של היום, יהיו גם כאלה שלא שכחו שהכל התחיל במדע הבסיסי.

חסותכם תאפשר לנו להמשיך לספק בחינם מדע ברמה הגבוהה ביותר, ולתת לתלמידים והמורים הרבים הנכנסים בכל יום מויקיפדיה, אתרי בתי ספר, אתרי המורים למדעים במקצועות השונים ועוד.

 

לפרטים באשר לחסויות – נא לפנות לבעלים ועורך האתר אבי בליזובסקי – 054-2999322

 

מדוע לפרסם באתר “הידען” ?

  • פרסום אפקטיבי לקהל גולשים איכותי הכולל מדענים, חוקרים ומומחים כמו גם קהל איכותי של גולשים המתעניינים במגוון התכנים המתעדכנים באתר בהרחבה מאת גופי מחקר מובילים בישראל, מוסדות אקדמיה, חברות העוסקות במחקר ופיתוח, חממות טכנולוגיות וגופים ומוסדות בינ”ל מובילים בתחום המדעים.
  • חשיפה רחבה למספר עצום של גולשים מקרב קהל היעד הייחודי של אתר הידען. הפרסום מעניק חשיפה רחבה לעשרות אלפי מבקרים הקוראים מאות אלפי דפי תוכן באתר הידען אשר נמצא במגמת צמיחה מתמדת.
  • הגעה לקהלי יעד ממוקדים באתר הידען שהינו אתר תוכן הפונה לקהלים בתחומים ספציפיים הנוגעים למדע וטכנולוגיה. המפרסם באתר נחשף באופן יעיל ומפולח בפני אוכלוסיית היעד הייחודית המתאימה לו. זאת בניגוד לחשיפה הקטנה והבלתי ממוקדת המוצעת בפרסום בפורטלים ואתרים כלליים.
  • גישה לפלח שוק משכיל ומבוסס. גולשי האתר משתייכים לפלח שוק המתאפיין ברמת הכנסה מעל הממוצע, בהכנסה פנויה גבוהה וברמת השכלה גבוהה ביותר.

לרשות המפרסמים באתר הידען עומדות אפשרויות פרסום מגוונות, החל מבאנרים וכפתורים באתר, וכלה בחשיפה ממוקדת בתחומי תוכן ופעילויות ייחודיות המותאמות לצרכי המפרסם.

לקבלת פרטים נוספים ואפשרויות פרסום באתר פנו ללביא 054-2489016

לוגו אתר הידען
דילוג לתוכן