סיקור מקיף

מיוחד: הרצאות על טקס פרס נובל 2013 למזמינים מראש באמצעות headstart מזכרות מהאירועים גם למשתתפים במימון בסכומים קטנים יותר

ההרצאות יבוצעו לפי תיאום עם המזמינים במהלך השנה הקרובה, רק לאלו שיזמינו את ההרצאה באמצעות פרויקט מימון ההמון headstart

לחצו על הבאנר כדי להשתתף במימון כיסוי הוצאות לסיקור טקס פרס נובל 2013
לחצו על הבאנר כדי להשתתף במימון כיסוי הוצאות לסיקור טקס פרס נובל 2013

בשבוע הבא מתקיים בשטוקהולם שבשבדיה שבוע הנובל, שבוע של אירועים, הרצאות מדעיות, ועוד, ששיאם ב-10 בדצמבר בטקס פרס נובל בבית האופרה של שטוקהולם ובבנקט המסורתי בבניין עיריית בירת שבדיה.

כידוע בין הזוכים, שני חוקרים בעלי אזרחות ישראלית, פרופ' אריה ורשל ופרופ' מיכאל לויט, שאת עיקר העבודה שזיכתה אותם בפרס עשו במכון ויצמן.

אתר הידען מצטרף אל הזוכים. ואולם בהעדר מפרסמים רלוונטיים, המימון נעשה על ידכם, הגולשים. בפרויקט שנפתח באתר מימון ההמון הדסטארט, אתם יכולים להשתתף מי בסכומים קטנים של 25, 75, 100, 200, 500, ואלף שקל (תמורת תשורה שהולכת וגדלה ככל שהסכום גדל וכן אם אוכל אוסיף עליה פריטים כגון תוכניות, פוסטרים וכו' מהטקס עצמו).

ואולם למשתתפים הגדולים יש יכולת לזכות בהרצאה בפני קהל הבית של הארגון המזמין על החוויות כולל צילומים מהאירועים החגיגיים. שווי ההרצאה – 1,500 שקל (שימו לב, התשלום בהדסטארט כולל מעמ).

אפשרויות נוספות הן חסות מסחרית (3,500) וחסות זהב (5,500), שיזכו את התומכים באיזכור בסוף הדיווחים משטוקהולם בנוסף לבאנר תודה (פרטים בתוך דף הפרויקט ב-headstart).

כבר 17 שנה שאנחנו מקדמים את המדע בישראל בעזרת צוות מתנדבים, כעת יש לכם אפשרות להשתתף במבצע.

בתקווה שהדיווחים יעוררו בני נוער לבחור במדעים, דבר שכולם מדברים עליו אך אף אחד לא עושה דבר בנדון.

 

 

 

שיתוף ב print
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

לוגו אתר הידען
דילוג לתוכן