סיקור מקיף

האו"ם מכחיש כי מינה שגרירה לענייני חוצנים

כפי שציינו גם בידיעה המקורית, לסוכנות UNOOSA יש תפקידים יותר ארציים ובהם הגנה על כדור הארץ מפני אסטרואידים והגנה על חלליות מפני פסולת חלל

מתוך הסרט מפגשים מהסוג השלישי - רגע המפגש עם החייזרים
מתוך הסרט מפגשים מהסוג השלישי - רגע המפגש עם החייזרים

אתר רשת ABC האוסטרלית מוסר כי  האו"ם הכחיש את הדיווחים במדיה לפיהם הוא מתכנן למנות שגרירה שתהיה אחראית למגע עם חייזרים. העיתון הבריטי סנדיי טיימס דיווח, ואחריו גם כל התקשורת העולמית,על המינוי של מתאמת תגובת האנושות, למקרה שחוצנים יבקשו ליצור מגע. הממונה לכאורה, האסטרופיסיקאית המלזית מזלן עותמן, אמרה כי היא אוהבת את הרעיון של להיות שגרירה לחוצנים אך התפקיד הזה אינו קיים.

כפי שדיווחנו גם בידיעה המקורית גם אם היה קיים התפקיד, בידי סוכנות האו"ם לניצול החלל בדרכי שלום, UNOOSA, שעותמן היא המנהלת שלה, יש תפקידים יותר ארציים והם בקרה על הלוויינים המשוגרים לחלל לצרכי היזהרות מפסולת חלל, יישום החוק הבינלאומי בחלל (לפי אמנת החלל משנת 1967) וכן היערכות לפגיעת אסטרואיד שכפי שידוע לנו מגורלם של הדינוזאורים, אינו אפשרות תיאורטית כמו מפגש עם חייזרים.

תודה לגילי שכטר מהעמותה הישראלית לחקר עב"מים וחיים חוץ-ארציים על הסבת תשומת ליבנו לידיעת ההכחשה. אגב באתר האום אין שום איזכור לנושא, גם הידיעה באתר סוכנות UNOOSA מעודכנת לסוף אוגוסט עם סיכומי מפגש שהתרחש ביוני של "הוועדה לשימושים לצרכי שלום של החלל החיצון 2010.

שיתוף ב print
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

9 תגובות

 1. האו"מ מלא חיזרים!!

  הם כבר ביננו!!! גם באתר 'הידען' יש כמה שיודעים הכל! איך יתכן
  שלכל כתבה יש להם הערות מלומדות וידע לא-ארצי???

  שבת-שלום מיהודי ארצי..

 2. על זה הייתי רוצה כתבה באתר הידען, מה שמספר 2 ו 3 מדברים פה על הדינוזאורים נשמע מעניין
  במיוחד על "עוד הכחדה" שהראתה סימנים דומים, על מה מדובר אבי?

 3. ממצאי האירידיום בשכבה מהאירוע ההוא KT הם גורם מספיק חזק כדי לאפשר להתייחס לנושא כאל ודאי, בכל מקרה, גם גילו שעוד לפחות הכחדה אחת הראתה סימנים דומים אם כי בגלל עתיקותה קשה יותר לבדוק אותם.

 4. אבי תודה, רק הערה אחת ברשותך: לא ידוע לנו שהדינוזאורים נכחדו כתוצאה מפגיעת אסטרואיד. זו רק אחת ההערכות, היותר סבירות אמנם, אך עדיין בלתי מוכחת.

  http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%93%D7%99%D7%A0%D7%95%D7%96%D7%90%D7%95%D7%A8%D7%99%D7%9D#.D7.94.D7.99.D7.9B.D7.97.D7.93.D7.95.D7.AA_.D7.94.D7.93.D7.99.D7.A0.D7.95.D7.96.D7.90.D7.95.D7.A8.D7.99.D7.9D

 5. והותיקן מכחיש שהוא רוצה להטביל אותם?
  איזה בעסה- שורה תחתונה: חוקרת אינדונזית מונתה לתפקיד בכיר בגוף חדש של האו"ם בחלל…
  זה אפילו לא נשמע מצחיק.
  🙁

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

לוגו אתר הידען
דילוג לתוכן