האו"ם מינה שגרירה לענייני חוצנים, הותיקן רוצה להטביל אותם

שתי ידיעות חייזרים ביום אחד, זה אירוע שקצת קשה להתעלם ממנו, אבל אם נקלף את הקליפה מכולן, אין שום חדשות, לא התגלו חוצנים, יש רק עוד גורמים שמחכים להם

מזלן עותמן, שגרירת האו"ם לענייני חוצנים. צילום: מתוך ויקיפדיה
מזלן עותמן, שגרירת האו"ם לענייני חוצנים. צילום: מתוך ויקיפדיה

האו"ם מינה השבוע נציגה רשמית לחלל החיצון, מזלן עותמן ממלזיה, תפקידה יהיה לשמש שגרירה מול חייזרים במידה וינחתו ויצרו מגע עם תושבי כדור הארץ.

בכך תיפתר השאלה האינסופית שמועלית מזה כמאה שנה בספרי מדע בדיוני ובקומיקסים למיניהם, מה לעשות עם חייזרים שנוחתים ומבקשים "קחו אותי למנהיג שלכם". משרד האו"ם לקידום קשרים בינלאומיים לצרכי שלום בחלל החיצון, UNOOSA יעסוק גם בתחומים ארציים יותר מאשר קשר עם חייזרים. המשרד יקבל גם את האחריות ליישם את הסמכויות שבידי מזכ"ל האו"ם תחת החוק הבינלאומי בחלל. הוא גם יהיה אחראי מטעם האו"ם לרישום העצמים הנשלחים לחלל.

אחת הסיבות למינוי היתה מספרם הרב של כוכבי לכת מחוץ למערכת השמש שהתגלו ב-15 השנים האחרונות כשקצב הגילויים הולך וגדל, קיומם של כוכבי לכת אלה מגדיל את הסיכוי שבאחד מהם, כמובן לא בצדקים חמים אך אולי בירחים שלהם, או בכוכבי לכת שעדיין  לא התגלו באחת המערכות, יש חיים.

מזלן עותמן היא אסטרופיסיקאית מלזית שתהיה המברכת הרשמית של כל חייזר שיגיע לכדור הארץ מהחלל, והיא זו שתציג אותו למנהיגים עולמיים אחרים. כמה אנשים יתווכחו על כך שסוג כזה של מינוי צריך להיות בדרג בכיר כגון נשיא או מנהיג עולמי אחר, אך ההחלטה לתת את התפקיד לעותמן התקבלה פה אחד . יש לה את הרקע המדעי, והיא גם מנהלת תוכנית החלל הלאומית של מלזיה, תפקיד שבמסגרתו היא השגיחה על אימוני האסטרונאוט המלזי הראשון, שייח מוסזפר שוקור,  שהמריא לתחנת החלל הבינלאומית בחללית סויוז רוסית ב-2007.. תפקידיה של עותמן בתוך UNOOSA כוללים טיפול בטכנולוגית חלל, והכנה של פרוטוקולים למקרה של אסטרואיד או שביט יעשו את דרכם במסלו התנגשות עם כדור הארץ. "גב' עותמן היא הדבר הקרוב ביותר שיש לנו לבקשה 'קחו אותנו למנהיג שלכם' אמר אחד מחברי הארגון, שלא הזדהה.

ובתוך כך, מציעה הכנסיה הקתולית להטביל את החייזרים. כדי לעשות זאת עליהם ליצור קשר עם אחד ד"ר גיא קונסולומניו, האחראי על אוסף המטאוריטים של האפיפיור (מסתבר שיש דבר כזה), והוא גם אסטרונום בהכשרתו, כמו גם מדען פלנטרי במצפה הכוכבים הפרטי של הותיקן.

ד"ר קונסולומניו, 57, שהשתתף לאחרונה בפסטיבל המדע בבמינהגם, גם הוסיף כי יש סבירות שחייזרים תבוניים גרים בשמים, וגם להם קרוב לודאי יש נשמות. זו היתה הצהרה מפתיעה עבור בכיר בותיקן. משמעות ההצהרה היא שינוי בעמדת הותיקן הרואה סתירה לעליונות של האדם בכל הקשור למגע עם חייזרים או. שלא לדבר על הטבלתם. הרעיון שלחייזרים עשויה להיות נשמה הוא ציון דרך ברעיונות המועלים מהותיקן.

שיתוף ב print
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

32 תגובות

  1. לר.ח – אנא פנה אלינו במייל ואפנה אותך למאמר.

    ליאיר –
    חלק מהמידע הינו מאמרים עיתונאיים (זה מה שפורסם באינטרט – בשונה מהמידע שבספרות העוסקת בתחום זה) וחלק ממנו הוא המחקרים המקוריים. אם מדובר במידע ספציפי שלא מצאת, תוכל לפנות אלינו במייל או דרך הפורומים וננסה להפנותך למקור.

    חנן סבט
    http://WWW.EURA.ORG.IL

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

דילוג לתוכן