שישים סטארט-אפים יציגו בביתן החדשנות בתערוכת IATI-ביומד ישראל 2015:

רותי אלון, שותפה בכירה בקרן ההון סיכון פיטנגו וד"ר בני זאבי, יו"ר משותף של IATI ושותף מנהל, DFJ תל אביב ונצ'ר פרטנרס, היו"רים המשותפים של הכנס. "גם השנה נדון בנושאים חמים שהעסיקו את הענף בשנה החולפת ונבחן מהם תחומי הצמיחה של השנה שלפנינו"

רות אלון, שותפה בקרן הון הסיכון פיטנגו ומנהלת שותפה בכנס ביומד 2012
רותי אלון, שותפה בכירה בקרן ההון סיכון פיטנגו ומנהלת משותפת של כנס IATI BIOMED 2015

"IATI-ביומד 2015", הכנס הבינלאומי והתערוכה הנלווית, ייערכו השנה בין 12 ל-14 במאי 2015. באירוע, הנחשב כיום לבין הגדולים בעולם בתעשיית הביומד, לוקחים חלק מדי שנה השמות המובילים בעולם מענפי הביוטכנולוגיה, התרופות והמכשור הרפואי וחברות רב-לאומיות לצד חברות צעירות ומבטיחות, מציגות בו את חידושיהן.

מארגני האירוע, האיגוד הישראלי לתעשיות מתקדמות – IATI – וחברת "כנס תערוכות", מעריכים כי בין אלפי המשתתפים הצפויים – מנכ"לים ובכירים אחרים מחברות בינלאומיות, מדענים וחוקרים, יזמים, מעצבי דעת קהל בתחום, מנהלי קרנות הון סיכון ומשקיעים פרטיים – יהיו גם למעלה מ-1,000 אורחים מחו"ל.

60 חברות סטארט אפ צעירות בתחילת דרכן יתחרו על תואר החברות הישראליות החדשניות ביותר במסגרת האירוע השנתי המרכזי של ענף הביומד בישראל. החברות הנבחרות יציגו בביתן הסטארט-אפים המיוחד שיוקם בתערוכה בחסות המדען הראשי ומתימו"פ, מרכז התעשייה הישראלית למחקר ופיתוח. “החברות הצעירות יזכו לחשיפה ארצית ובינלאומית, הן יציגו לצד השחקנים הגדולים בתעשייה ויקבלו הזדמנות ליצור שיתופי פעולה עסקיים חשובים", אומר אבי חסון, המדען הראשי במשרד הכלכלה.

ההשתתפות בביתן תקנה לחברות מועמדות לתחרות WOW, במהלכה הן ייבחנו על ידי צוות של מובילי התעשייה. בסוף המסלול, 10 חברות יקבלו הזדמנות להציג את המוצר/שירות/טכנולוגיה שלהן כחלק מהתכנית הרשמית של הכנס. מתוכן, שלוש חברות (שלושת הפינליסטים) יוכתרו כחברות החדשניות ביותר.

"ביומד 2015 הוא נקודת מפגש לשחקנים מתעשיית הביומד לענפיה, כשבמרכזו, ניתן להתרשם מהחדשנות ומרוח היזמות הישראלית בתחומי הביומד", אומרים רותי אלון, שותפה בכירה בקרן ההון סיכון פיטנגו וד"ר בני זאבי, יו"ר משותף של IATI ושותף מנהל, DFJ תל אביב ונצ'ר פרטנרס, היו"רים המשותפים של הכנס. "גם השנה נדון בנושאים חמים שהעסיקו את הענף בשנה החולפת ונבחן מהם תחומי הצמיחה של השנה שלפנינו". לדברי אלון וד"ר זאבי, שם המשחק השנה הוא נטוורקינג והזדמנויות למפגשים עסקיים.

אתר האירוע

בני זאבי, מנהל משותף של כנס ביומד 2012
בני זאבי, מנהל משותף של כנס ביומד 2012

עוד בנושא באתר הידען:

שיתוף ב print
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

דילוג לתוכן