סיקור מקיף

חידושי הדפסת התלת מימד בתחומי המכשור הרפואי יוצגו במסגרת IATI-ביומד ישראל 2015

במקביל ייערך גם מסלול הרצאות מיוחד. המרצה האורח יהיה אבי כהן, מחברת סטרטסיס שיסקור את ההווה והעתיד של שימושי הדפסות התלת מימד בתחומי הבריאות

: פרויקט CARPACE של MHOX STUDIOS - מכשיר לתגבור חוש השמיעה האנושי שהודפס בתלת מימד.
: פרויקט CARPACE של MHOX STUDIOS – מכשיר לתגבור חוש השמיעה האנושי שהודפס בתלת מימד

כחלק מהאירוע השנתי הגדול של תעשיות ההייטק והביומד הישראליות יוקם ביתן מיוחד המוקדש לחדשות ולחידושים של מכשור רפואי שנעזר בטכנולוגיות הדפסה בתלת מימד. נפתחה ההרשמה למועמדים להופעה בביתן.

התחום המאוד חם של ההדפסה בתלת מימד לוהט ככל שמדובר בתחום המכשור הרפואי, שם משתמשים בטכנולוגיות החדשות לכל אורכו של הליך התכנון, הפיתוח והעיצוב של שלל מוצרים המשמשים רופאים, חוקרים ומדענים. במסגרת IATI-ביומד ישראל – האירוע השנתי המרכזי של ענף הביומד בישראל שייערך בתל אביב ב-12-14 למאי 2015, ייפתח ביתן מיוחד שיוקדש ל- D3 ויישומיו. ההשתתפות בביתן תתן למציגים אפשרות לחשיפה בפני מעל 6000 מציגים מכ-45 מדינות.

כחלק מהביתן ייערך גם מסלול הרצאות מיוחד. המרצה האורח יהיה אבי כהן, מחברת סטרטסיס שיסקור את ההווה והעתיד של שימושי הדפסות התלת מימד בתחומי הבריאות.

"IATI-ביומד 2015", הכנס הבינלאומי והתערוכה הנלווית, ייערך השנה בין 12 ל-14 במאי 2015. בכנס לוקחים חלק מדי שנה השמות הגדולים ביותר בעולם מענפי הביוטכנולוגיה, התרופות והמכשור הרפואי ובתערוכה מציגות את חידושיהן חברות רב-לאומיות לצד חברות צעירות ומבטיחות. מארגני האירוע, האיגוד הישראלי לתעשיות מתקדמות – IATI – וחברת "כנס תערוכות", מעריכים כי בין אלפי המשתתפים הצפויים – מנכ"לים ובכירים אחרים מחברות בינלאומיות, מדענים וחוקרים, יזמים, מעצבי דעת קהל בתחום, מנהלי קרנות הון סיכון ומשקיעים פרטיים – יהיו גם למעלה מ-1,000 אורחים מחו"ל.

הדפסת יד חלופית, שהודפסה כולה בתלת מימד. . צילום: Zoa Productions מתןך אירוע <a href="http://www.tomtlv.org" target="_blank">TOM:TLV</a>
הדפסת יד חלופית, שהודפסה כולה בתלת מימד. . צילום: Zoa Productions מתןך אירוע TOM:TLV

 

שיתוף ב print
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

תגובה אחת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

לוגו אתר הידען
דילוג לתוכן