סיקור מקיף

סוף העולם לא יגיע ב-2012

האם בני המאיה חזו את אירוע יום הדין ב-21 בדצמבר 2012, או סתם סופו של מחזור בן 5,126 שנה? ואיך ההתרגשות הציבורית הזו קשורה לסרטי אינדיאנה ג'ונס

יום הדין של המאיה. איור, יוניברס טודיי
יום הדין של המאיה. איור, יוניברס טודיי

הערה ועדכון 21/5/2011. מכיוון שגם ליום זה נצפה סוף העולם, הדבר לא קרה ואפשר לראות זאת מסביבנו. השעה 18:00 חלפה בניו זילנד לפחות, ושום רעידת אדמה לא התרחשה.

 

האם יגיע העולם לקיצו ב-21 בדצמבר 2012? האם בדרך כלשהי כדור הארץ (או לפחות חלקים נרחבים מאוכלוסיתו) יפסיקו להתקיים? תפסיקו לתכנן את הקריירה שלכם, אל תדאגו באשר לרכישת בית ותנסו לבלות את השנים שנותרו על משהו שתמית חלמתם לעשות אבל לא היה לכם זמן. עכשיו יש לכם זמן – בדיוק ארבע שנים ליהנות לפני הסוף.

כבר שמענו על תחזיות לסוף העולם בעבר, ואנחנו עדיין כאן, וגם כדור הארץ עדיין כאן, מדוע שנת 2012 כל כך חשובה? ובכן, לוח השנה של המאיה מסתיים בסוף שנת 2012, הכולל סוגים שונים של סיבות דתיות, מדעיות, אסטרולוגיות והיסטוריות מדוע לוח שנה זה חוזה את סוף החיים כפי שאנו מכירים אותם. נבואת המאיה הולכת וצוברת תאוצה ונראה כי היא גרמה להפחדה של בני אדם מכל תחומי החברה. עזבו את נוסטרדמוס, תישכחו את באג 2000, עזבו את משבר הסאב-פריים. אירוע זה צפוי להיות גדול ורבים סבורים כי החזון יהפוך למציאות.

לקריאה נוספת:

ובכן החדשות הרעות לכל מאמיני נבואות המאיה – לא הולך להתרחש שום אירוע יום הדין ב-2012 ולהלן הסיבות:

מהו לוח המאיה? הלוח נוצר בידי ציוויליזציה מתקדמת בשם המאיה שהתקיימה בערך בין השנים 250 עד 900 לספירה. העדויות על אימפריית המאיה משתרעות על פני מרבית שטחן של המדינות הדרומיות של מקסיקו ומגיעות עד לאתרים בגואטמלה, בליז, אל סלבדור וחלקים מהונדורס. לבני המאיה היתה תרבות כתובה, ויכולת מדהימה בתכנון ערים ובנייתן. בני המאיה התפרסמו במיוחד בפירמידות שלהם ובשאר המבנים הגדולים והמרשימים. אנשי המאיה השפיעו רבות על התרבות במרכז אמריקה, לא רק בתוך תחומי שלטונם אלא גם על אוכלוסיות רבות באיזור. מספר רב של בני מאיה חיים גם כיום, והם ממשיכים את מנהגי התרבות העתיקה שלהם.

המאיה השתמשו בלוחות שונים והתבוננו בזמן כעל מערכת של מחזורים רוחניים. בעוד ללוחות היה שימוש מעשי – ובפרט לשימושים חברתיים, חקלאיים מסחריים ומנהליים, הם גם היוו מרכיב דתי. לכל יום היתה רוח פטרונית, שסימנה את היום כזה שנועד לשימושים ספציפיים. הדבר נוגד את הלוח הגרגוריאני בו אנו משתמשים היום שנועד בעיקר לציין תאריכים מנהליים, חברתיים וכלכליים.

מרבית לוחות המאיה היו קצרים. לוח צולקין (Tzolk'in ) ארך 260 יום ולוח ה-HAAB – הלוח השמשי ארך 365 ימים. בני המאיה שילבו את שני הלוחות במעין סוג של סבב לוחות, מחזור שארך 52 שנות האב (בערך 52 שנים גרגוריאניות, או בערך משכו של דור). בתוך סבב הלוחות היה מחזור הטרצנה trecena ומחזור ה- veintena בן 20 הימים. מחזור כזה יכול להתקיים רק אם אורכו של המחזור הגדול הוא 18,980 ימים. בנוסף למערכות אלה השתמשו המאיה גם במחזור נוגה. הם היו אסטרונומים חרוצים ויצרו לוח המבוסס על מיקומו של נוגה בשמי הלילה. יתכן שהם עשו כך גם לגבי כוכבי לכת אחרים במערכת השמש.

שימוש במחזור הלוחות היה טוב כדי לזכור את תאריך יום ההולדת של אדם או תקופות דתיות משמעותיות, אך מה באשר לתיעוד ההיסטוריה? לא היתה שום אפשרות לתעד תאריכים יותר מאשר 52 שנים אחורנית.

האם סוף המחזור הגדול משמעו סוף כדור הארץ?

בני המאיה מצאו לכך פתרון. הם השתמשו בשיטה חדשנית, הם הצליחו להריב את מחזור 52 השנים. עד לנקודה זו נשמעים בני המאיה די ארכאים – אחרי הכל, יתכן שהדבר נובע מאמונתם הדתית, המחזור החודשי (של הנשים), חישובים מתמטיים שבהם 13 ו-20 היו יחידות הבסיס, וכן ממיתוסים אסטרולוגיים. העיקרון היחיד המתאים ללוח המודרני הוא ההאב המכיר בשנת השמש שאורכה 365 שנה (לא ברור אם היו לבני המאיה גם שנים מעוברות – שבהן יום נוסף כמו ה-29 בפברואר בלוח הגריוגריאני). התשובה ללוח הארוך יותר יכולה להימצא ב"ספירה הארוכה", לוח שארך 5,126 שנים.

מדובר בלוח מרשים ביותר, ראשית, ניתן לחזות עמו אירועים באורח נומרי ולכן ניתן להצביע במדויק על תאריכים היסטוריים, וזאת על אף היותו מבוסס על יחידות של 20 במקום יחידות ה-10 המוכרות לנו. כיצד זה פועל?

הלוח הארוך של בני המאיה מאורגן בצורה 0.0.0.0.0 כאשר כל ספרה במערך הזה יכולה לקבל ערכים בין 0 ל-19, ומייצגים יום מאיני. כך לדוגמה, היום הראשון בלוח הוא 0.0.0.0.1, והיום ה-19 הוא 0.0.0.0.19. היום העשרים הוא 0.0.1.0 וכך אנו מגיעים ל-0.0.1.0.0 (בערך שנה) 0.1.0.0.0 (בערך 20 שנה) ו-1.0.0.0.0 בערך 400 שנה. לפיכך אם ניקח את התאריך 2.10.12.7.1 – משמעו בערך 1,012 שנים,שבעה חודשים ויום אחד.

הכל טוב ויפה אך איך מגיעים מכאן לסוף העולם? נבואת המאיה מבוססת על ההערכה שמשהו רע קורא כאשר הלוח הגדול של בני המאיה יסתיים. המומחים חלוקים בדבר השאלה מתתי תסתיים ספירת הלוח הגדול ואולם מכיוון שבני המאיה השתמשו במספרים 13 ו-20 כשורש המערכות הספרתיות השלהם, היום האחרון אמור להתרחש בתאריך 13.0.0.0.0. מתי זה יתרחש? 13.0.0.0.0 מייצג 5,126 שנים במחזור הארוך שהחל ב-0.0.0.0.0 המתייחס לתאריך 11 באוגוסט 3114 לפני הספירה. אם נוסיף 5126 שנה לתאריך זה נגיע בדיוק ל-21 בדצמבר 2012.

יום הדין

כאשר משהו מסתיים (גם אם מדובר במשהו לא מזיק כמו לוח עתיק, בני אדם רבים סבורים כי זו ההזדמנות למימוש האפשרויות הקיצוניות ביותר לסוף התרבות האנושית כפי שאנו מכירים אותה. סריקה מהירה של האינטרנט תביא לתחזיות מוזרות ביותר של דברים שיגרמו להכחדתנו. הארכאולוגים וחוקרי מיתולוגיות מצד אחד מאמינים כי בני המאיה צפו דווקא עידן אור ביום 13.0.0.0.0 למעשה אין כל עדות לכך שהם סברו שיום הדין יכה בנו. אם כבר, בני המאיה חזו נסים דתיים, ולא משהו רע.

מיתוסים אלה ממלאים את תסריטי הקולנוע. בסרט החדש אינדיאנה ג'ונס וממלכת גולגלות הבדולח מבוסס על המיתוס המאיני לפיו 13 גולגלות עתיקות יכולות להציל את האנושות מאסונות מסוימים. מיתוס זה גורס כי אם 13 הגולגולות לא יובאו למקום אחד בזמן המתאים, כדור הארץ יוסט ממסלולו. דבר זה עשוי להוות שורת מחץ לסרט הוליוודי, אך הוא גם ממחיש את ההייפ שניתן להאיץ, להאיר את הדת, ולהפיץ רעיונות מדעיים ולא כל כך מדעיים לפיהם העולם עומד בפני כליה.

איומים מן החלל

פגיעת אסטרואיד גדול בכדור הארץ. איור
פגיעת אסטרואיד גדול בכדור הארץ. איור

כמה מהאיומים הפופולריים ביותר על כדור הארץ מדברים על מתקפת מטאוריטים, חורים שחורים, התפרצות קרני גמא מגלקסיות סמוכות, תקופת קרח מהירה, והפיכת הקטבים המגנטיים. אין כל עדות להתרחשות אף אחד מהדברים הללו בשנת 2012, ולכן מדהים לראות כמה נבואות כאלה נכתבו. כל אחד מהאיומים הללו זכה למאמרים נרחבים שבהם נותחה השאלה מדוע אין עדויות קשיחות שיתמכו בהתרגשות הציבורית (בעיקר תיאוריות קונספירציה).

 

ואולם העובדה נשארה – נבואת יום הדין של בני המאיה מבוססת על לוח שאנו מאמינים כי לא תוכנן לחשב תאריכים מעבר לשנת 2012. הארכאולוגים-אסטרונומים חלוקים בדעה האם הלוח תוכנן לספירה מחודשת ל-0.0.0.0.0 לאחר ה-13.0.0.0.0 או האם הלוח ימשיך עד 20.0.0.0.0 (בערך 8000 לספירה) ורק אז יתאפס. כפי שכתב קארל קרוסזילניקי:

"כאשר לוח מגיע לסוף המחזור, הוא פשוט חוזר ועוברים למחזור הבא. בתרבות המערבית שלנו, אחרי כל 31 בדצמבר מגיע לא סוף העולם אלא ה-1 בינואר, כך שלאחר ה-13.0.0.0.0 יגיע ה-0.0.0.0.1 או יותר נכון ה-22 בדצמבר 2012, ימים ספורים לפני חג המולד של אותה שנה" הוא צופה בספרו "הרגעים הגדולים של המדע".

לידיעה ביוניברס טודיי

908 תגובות

 1. בתורה נאמר: "ולא תקיא הארץ אתכם בטמאכם אותה", הרי שהתורה גוזרת, כשנבוא צדיקים לארץ נתיישב בה נפרה ונרבה בה, אם נרשיע תקיא הארץ אותנו. ובכך יש להבין, הרי המדינה הוקמה ע"י רשעים שונאי תורה שהצהירו שכל הקמת המדינה תהא על עקרון הריסת הדת, ובכל זאת עלתה בידם לכבשה וליישב עליה, ותמה, ומה אם נבוא לארץ כצדיקים – כשנרשיע תקיא הארץ אותנו, על אחת כמה וכמה שבתורת רשעים לא תקבל הארץ אותנו, שהרי הרבה יותר בקשי יעלה הגזרה להקיאנו כרשעים מלקבלנו כרשעים, ואם הגזרה קובעת להקיאנו כרשעים על אחת כמה וכמה שלא נתקבל כרשעים לארץ, והיאך אם כן עלה בידם הדבר?

  יש לנו לדעת בדבר תורה אמתית והמה דברי ה"חזון איש" וה"מכתב מאליהו" ומקור הדברים הוא בכמה מקומות בזוהר ובתיקונים המדברים רבות על גלות האחרונה שתהא מה"ערב רב", ושהיא תהא הגלות הקשה מכל הגלויות. כך ששלטון המדינה כאן בארץ ישראל זהו אינו "אתחלתא דגאלה" כמו שמבינים רבים, אלא "סיפא דגלותא", דהיינו סוף הגלות, וכידוע שסוף הגלות יהא קשה יותר מכל הגלויות כולם, והטעם לכך הוא, שהרי כל הגלויות שגלינו בהם הייתה המטרה לצרף וללבן את ישראל ולהעבירם בכור המבחן לראות האם יהיו נאמנים לה' מתוך ניסיונות ואיומים על דתם.

  ובכן נתבונן אימתי הניסיונות של העברה על הדת קשים יותר כשבאים המה על ידי גויים או על ידי יהודים, הלוא בוודאי כשבאים המה על ידי יהודים, המצהירים על עצמם שהמה יהודים והמה המשכנעים המפתים והמאיימים להעביר על הדת – בחינת "מהרסיך ומחריביך ממך יצאו", וכמו שנראה כן בתוצאות ההצלחה, שהרי מה שהצליחו אלו הרשעים בשלטונם כאן להעביר ולהשכיח את התורה והמצוות לא הצליחו אפילו באחוז אחד לא היוונים לא הנוצרים ולא המוסלמים ולא שום אומה ולשון, ואילו אלו מנהיגי המדינה – מזמן קיומה ועד עתה הספיקו להעביר לשמד דורות, סבות אבות נכדים נינים, והשכיחום מתורה, ועדיין המה בדרכם להשניא את התורה ול ומדייה ולהילחם בה במישרין ובעקיפין.

  כך שמה שהיה נצרך שתהא להם מדינה עם שלטון משלהם כפרני לחלוטין זהו לצורך הבירור והצירוף של הגלות לבחון את הנישרדים והנותרים הראויים לגאולה במבחנים קשים ונוקבים, ואשרי מי שבזמן שכזה שהוא תכלית הצירוף והבירור שלא היה כמותו בכל הגלויות, יהא נאמן לה', כי עתה נעשה הצירוף הקשה והחד ביותר שהיה נצרך קודם בוא הגאולה, ומחויב כאמור שיהא דווקא על ידי שלטון כפרני מישראלים דווקא לעוצם וחוזק הבירור הנצרך דווקא עתה לקראת סוף הגאולה

 2. לא הבנתם את הפרשנות.לא סוף העולם והיקום,אלא סוף עידן יגיע בשנת 2012.ואכן תראו מה קורה במצרים,טוניס,סוריה ועוד.למאות אלפי ערבים,הסוף הוא בהחלט מוחשי.
  מעולם לא היה כזה ,"אביב ערבי".

 3. לא נראה לי..

  א. שרצח הבל היה כדי ללמד אותנו שיעור על קנאה ישנם מיליון דרכים אחרות ללמד זאת, אני בטוח שאתה לא תרצח את אחיך כדי ללמד את ילדיך שיש קנאה בין אחים הדבר הרי אבסורד

  ב. הקנאה אולי מוציאה דעתו של אדם אבל רק במקרים מאוד קיצונים אדם ירצח בגלל קנאה.

  ה. בתשובתך הקודמת לגבי משה אמרת שהתורה לא הייתה קיימת בזמנו ועכשיו אתה אומר שהיא הייתה קיימת מלפני הבריאה??!

  ו. התנסות בסקס זה כבר פרשנות שלך

  לסיום לא הבנתי ממך מדוע נענש קין גם אם הסיפור בא ללמד אותנו שיעור (למרות שדוגמה זו מוגזמת מידי) זה לא מסביר את העונש, אני יכול לומר לך שהאל לא אהב את המעשה ולכן העניש את קין על כך וגם קין ידע שהוא עושה מעשה רע ולכן ניסה לתרץ זאת "השומר אחי אנוכי" וכמו שקין ידע שזה רע בעיני אלוהים אני מאמין שגם משה ידע שזה מעשה רע בעיני אלוהים ולכן מה שעשה משה לא היה מהגנה עצמית אלא רצח בכוונת תחילה.
  בכל אופן אני לא רוצה לגלוש מעבר לנושא של הכתבה אם תרצה נוכל לשוחח על כך במייל [email protected]

 4. שאלה טובה התשובה פשוטה אך רב מימדית ,
  א, ללמדך לעתיד כל הדורות שאח מקנא לאח , והחינוך שלנו כהורים לחנך ללמוד מכל אח את הטוב ואת הרע להשאיר לבעל הקרן , לוותר ולעזור , אח לאח ,
  ב , שהקינאה מוציאה דעתו של האדם
  ג , ללמוד להתגבר על היצר המקומם שבא כקינאה , על מנת לגרום להרס
  ד , המחיר על התחברות עם היצר
  ה , התורה היתה קיימת מבראשית לפני הבריאה אנו המיועדים להפיצה לא רצינו בה , השם כלא אותנו אצל המיצרים עד שנסכים לקבלה , ואז כשזעקנו נישלח משה
  ו. שים לב שההורים של קין והבל התנסו בפיתוי ,[סקס ] והילדים בקינאה , [אגו] עליהם מושתת הכל

 5. מאיר. שוב אני מסכים עם כל מילה שלך למעט שהתורה לא הייתה קיימת בזמן שמשה רצח את הנוגש המצרי אם כך נשאלת השאלה מדוע כעס ה' על קין שרצח את הבל ומדוע הענישו על כך? הרי התורה לא הייתה קיימת גם אז וקין יכל להשתמש בזה כתירוץ.

 6. מאיר, חמאס פירושה רשע. אני לא חושב שהסופר התנ"כי התכוון באופן ספציפי לארגון הטרור "חמאס"…

 7. א. לא היתה תורה אז ,האם הריגת חייל נחשב לרצח?, המיועד לא סתם רצח , גם במילחמות ישראל היו רציחות, אבל אף פעם לא הגענו לרמות הכואבות והאכזריות של מאמיני דתות אחרות , עמים שלמים הושמדו בשם ישו , 6 מיליון אינדיאנים .עדיין היהודים עם רחמן , ואת זה לא יקחו מאיתנו , זה חקוק בברית עם הבורא ,
  אין עם בעולם שכבש אדמה והשאיר זכר מהעם הנכבש רק אנחנו היהודים השארנו את שונאינו צמוד אליינו , אוליי . קיווינו שנמצא אהבה אלינו בלבבם , ומה קיבלנו רצח .בתקווה שאוליי יבוא היום
  נזכה באהבה שאליה אנו כל כך כמהים ומחפשים בכל חור בעולם,
  לא תקבלו מכולם כלום , רק מהשם , זה תכליתינו ורוח קיימינו , אין לנו מנוס מי שמהול שייך, וגם לו נוכל להתנהל אחרת , ולכן השם תמיד מרים אותנו מהשפל ,
  ולכן על מנת להוביל עם רחמן אל מקום מבטחיו , חייב להיות אדם עם לב חזק חינוך הלב של משה רבינו ע"י השם היה חייב להיות , וגם אנחנו כעם חייבים לא לרחם על אף אדם או עם שבא עלינו, אם היינו מבינים מה שכתוב לא היינו ניראים ככה היום, " אל תחוס ואל תרחם כי מוקש הוא לך "
  אנחנו עלולים להפסיד את כל מה שהישגנו עד היום בקלות האוייבים מחפשים את החולשות שלנו ושם הם תוקפים בכל הכוח , לא תזכו לשלום לעולם , עם שום עם , כמה שתתנו לא יספיק, ואז יהה מאוחר מדי,
  ככה או ככה הפת"ח לעולם לא יחזיק מעמד , החמס ישלוט בכל השטחים , וגם כתוב שכל פעם שיחטאו
  וַתִּשָּׁחֵת הָאָרֶץ לִפְנֵי הָאֱלֹהִים וַתִּמָּלֵא הָאָרֶץ חָמָס. הארץ תהיה מלאה בחמאסניקים,

  הֶחָמָס קָם לְמַטֵּה רֶשַׁע לֹא מֵהֶם וְלֹא מֵהֲמוֹנָם וְלֹא מֶהֱמֵהֶם וְלֹא נֹהַּ בָּהֶ יחזקל
  החמס הוקם רק על מנת להרוס לא לבנות כלום ל ה ר ו ס ,,

  ,

 8. מאיר אוחיון, לגבי בני האור ובני החושך אתה צודק בהחלט,גבי משה רבנו שפעל מתוך הגנה עצמית אני לא בטוח להלן הפסוק "ויהי בימים ההם ויגדל משה ויצא אל-אחיו וירא בסבלתם וירא איש מצרי מכה איש-עברי מאחיו. ויפן כה וכה וירא כי אין איש ויך את-המצרי ויטמנהו בחול" רצח בתגובה להכאה?

 9. תרשו לי להסביר לכל מאמיני כוחות האופל,
  תמיד היו ועדיין יש כוחות אופל או טומאה או שטן איך שבא לכם, הם גם בונים וגם הורסים אבל יותר הורסים
  הניבנים מידע הקורבנות הם מעטים , ולכן האופל עדיין שולט בעולם , הכוחות המוארים מעטים , ללא שום קשר לצבע, גזע , דת ,או מין , המוארים מנסים תמיד להישאר מוארים , והאפלים מנסים תמיד לא ליפול למטה , בני המאיה היו נישלטים ע"י כוחות האופל כמו הרבה דתות שהיו קיימות מאז ומתמיד בעולם, כמו חרטומי מצריים, ועוד הם קיימים מי שרוצה להאמין בהם שיאמין, מי שרוצא להאמין באל שלנו שיאמין , אני איתו , ואשאל אתכם שאלה : בשם הנצרות כמה נרצחו? בשם בני המאיה כמה? בשם מוחמד כמה ?
  ובשם משה רבינו היינו עסוקים אך ורק בהגנה עצמית , ושבשם השם נעשה ונצליח , ותנו לאל כל האלים להחליט, לא יקרה כלום ביום שישי , שבת שלום

 10. אני רוצה להבין?! למה מי אלה שבטי המאיה האלה !
  מי אלה שפאקינג תפחדו מהם ! רק כמה אנשים מחורבנים שחושבים שהם אלים! וחושבים שהם מנבים את העתיד!
  יש אל אחד ויחיד !! ה' ואני מודה לו שאנחנו עדיין חיים ! אז תפסיקו לחיות בפחד!
  ותחיו רגיל כי לא יהיה סוף העולם

 11. אבי, מדוע אתם משווים בין לוח השנה של המאיה והלוח הגרגוריאני? (לוח השנה של המאיה הוא לוח ארוך שמסתיים לאחר כ-5,126 שנים, והלוח הגרגוריאני משמש לספירת שנה לועזית, ולא תקופה ארוכה. חוץ מזה, הלוח הגרגוריאני לא מסתיים אחרי 1,000 שנים, בני האדם החליטו לחגוג כל 1,000 שנים)

  ועוד דבר – ישנן נבואות (כנראה נבואות ניו אייג') המדברות על כך שבמהלך כ-3 ימים אחרי ה-21.12.2012, בתהליך המעבר של כדור הארץ אל העידן החמישי, תהיה עלטה מוחלטת, ובני האדם לא יוכלו להשתמש בחשמל. בסין אנשים בפאניקה וקונים בכספם כמויות אדירות של נרות.
  האם יש אמת בנבואות אלו?

 12. ״נביא״, הרי שהכתבה הזו פורסמה לפני כמעט שנה ותוכנה דל מאוד. ה״מנתחים״ לכאורה בסרטון שבכתבה אינם נותנים תשובה חד-משמעית לגבי הסיכויים שיקרה אירוע חריג ב-21.12.2012, שהם סיכויים מאוד, מאוד נמוכים. בכל אופן, הדאגה לגבי ה-21.12.2012 לא מועילה אם מתייחסים לאפשרות של שואה גרעינית. ההתפתחויות של מבצע ״עמוד ענן״ מדאיגות מאוד.

 13. הכל ניחושים וספקולציות, דברים משתנים , כמו שהים גועש ושקט, יש אל למעלה ואף אחד לא מעליו ולא יהיה , נותר לנו להאמין שיהיה טוב לכולם , בעולם המטומטם שלנו אין לצפות לכלום רק לדבר 1 :!!!
  ראיתי גדולים נופלים, וקטנים עולים, ראיתי חכמים טיפשים ,וטיפשים חכמים, האדם הכי חכם בעולם יהיה רק בנושא 1 או 2 לא יותר , ובתחומו, בתחום אחר הוא טיפש, לא צריך להתחפש לצדיק כדי להאמין באל שלנו
  מספיק אמונה בלב, יותר טוב מתפילה מדוקלמת, תאמינו ותראו שעוזרים לכם מלמעלה, להתגבר על הנושאים שמטרידים אתכם , ישנם כוחות שפועלים ללא הרף עלינו על כל אחד ואחד, תמשכו את הטוב ולא את הרע , הרע בא מהר, הטוב לאט, , אל תמשכו אש ,,תמשכו אהבה רוגע ,, זה בחינם ,, תהנו

 14. מדוכא, מניין לך שדווקא ה-21.12.2012 הוא הסוף? בעוד בישראל יהיה זה היום הקצר ביותר בשנה, ואולי אפילו חורפי וסוער, בחצי כדור הארץ השני יהיה זה היום הארוך ביותר בשנה, ואולי קיצי ונעים.
  אני עדיין מתקשה להבין מהיכן בדיוק צצו השמועות על העניין הזה ולמה דווקא 2012? שוב – אם בני המאיה לא טענו שום דבר, וכך גם בני האינקה, ואין כוכב לכת ניבירו או שביט/אסטרואיד/מטאור שעלול לאיים עלינו, מאיפה הביאו דווקא את התאריך הזה? (ותודו שזה מעט מחשיד שזה דווקא ב-21.12)

 15. תשו לי טובה אם אתם כלכך מפחדים אז תתחילו לדבר אל דברים אחרים ותפסיקו להפיץ שקרים כדי להפחיד את האנשים אז אני מציע לכל אלה שאומרים שיהיה סוף עולם אז אני חושב שאין לכם מה לעשות בחיים חוץ מלהפחיד את האנשים אז אני מבקש תפסיקו להפחיד את האשים יש לי ידידה שלא יוצאת מהמיקלט מרוב שהיא מפחדת בבקשה תפסיקו להפחיד את האנשים תודה…

 16. "אני חושב" – נאס"א פרסמו לפני פרק זמן לא קצר כי חישובים עדכניים מצביעים על כך שמחזור שיא התפרצויות השמש, שהתרחש בפעם האחרונה בשנת 2001, יתרחש לקראת אפריל-מאי 2013, והוא יהיה די חלש.

  אבי, אנחנו נמצאים 3 חודשים פחות 3 ימים לפני ה-21.12.2012. עם כל הכבוד לכמות הכתבות שפורסמו בנושא זה, עדיין לא הבנתי – מאיפה בדיוק התחילו הטענות שהמאיה ניבאו אירוע כלשהו, אולי חריג, ל-21.12.2012?
  בנשיונל ג'יאוגרפיק החלו בתוכנית חדשה – "מתכוננים ליום הדין". מן הסתם, נראה לי שהכוונה ל"יום הדין" בתוכנית זו היא ל-21.12.2012.
  בנוסף, בלוח השידורים של הערוץ כתוב כי ביום א', ה-04.09 בשעה 22:00 תשודר התוכנית "2012 – קץ העולם?". האם התוכנית הזו כבר שודרה? ואם כן, מה הוצג בה?

 17. מהיום "שהמדענים והסקפטים "בדקו את לוח המאיה הם לא מצאו טעות אחת!! ואנא תקנו אותי אם אני טועה .אין זה אומר שב 21/12/2012 יהי סוף לעולם .אולם בא לא נקל ראש בתאריך הזה! לפי לוח המאיה הם צינו במפורש את החום הכבד שישרור בשנה הזאת .( שיא החום בארצות הברית מאז שהחלו למדוד)קצת קשה לפרש או להבהיר את היכולת של אנשי המאיה לנבא דבר כזה לפני אלפי שנים ..אז נא לא לזלזל בכושר הנבואי שלהם ..היום נס"א מודיע שיש סבירות גבוהה מאד של "התפרציות שמש .הן באות במחזורים הפעם האחרונה היתה הפסקת חשמל למשך כמה ימים בקוויבק בקנדה !! אז לעניות דעתי התאריך המדובר ביותר העולם לא יעבור כיום רגיל !!!!

 18. הדבר היחיד שאתה רוצה לראות זה שהדברים שנאמרו על 2012 הם נכונים. כמה אפשר לחזור על העובדה שנבואות 2012 או לפחות, רובן, כבר הופרכו?

 19. חסוי אולי תתקדם לא מעניין אותי מה יש לך להגיד אתה חוזר על עצמך כמו רובוט כל פעם מחדש ההוכחות היחידות שאתה מביא הם זה שאין לך מושג איפה אתה חי אתה מרבה להזכיר את המושג "להשכיל" ממך יכול להשכיל רק הגולם מפראג. אז תתקדם וצא לי מהורידים. ותאמין לי שאין לך מה לחדש לי ובכלל.

 20. אורגדול, אם אתה צריך הוכחה…

  1. אתה אמרת: "לעינייננו כשמדובר על הסוף ב-2012 לא מתכוונים ל"סוף" כחידלון החיים או מוות אלא "סוף" כשינוי משמעותי, בשפת הנביאים זה נקרא "סוף העולם כפי שאנו מכירים אותו.
  אמנם הנושא התגלה דרך שבט בני המאיה שעל פי לוח השנה שלהם סופו של ה- B'ak'tun השלושה-עשר, שתאריכו 21 בדצמבר 2012, יהיה תאריך ה"לידה מחדש"
  אך ישנם עוד נביאים כמו נוסטרדמוס שטוען שבשנת 2012 " יגיע העולם שאנו מכירים אל קיצו."
  וישנם עוד תרבויות כמו הנצרות, האיסלאם, ההינדו, הפרעונים, שבט ההופים ועוד."

  אז, אם השכלת לקרוא בקישור שצירפתי, אתה יכול להבין לבד שנוסטרדמוס, הנצרות, האיסלאם, ההינדו, הפרעונים וההופי – לא רק שלא ניבאו דבר, וגם אם ניבו – ישנן טעויות בכוונה של הנבואות (כן, אנשים כל כך הורגלו להאמין לנבואות 2012, עד כדי כך שהם מקשרים כל דבר שאינו קשור כלל לנבואות 2012, כאילו הדבר הזה גם ניבא נבואת זעם כלשהי ל-2012), או כשלים מבחינת ההיגיון/הפיזיקה.
  בנוסף, הוספתי עוד כל מיני תרבויות שקישרו אותן בדרך כלשהי לנבואות 2012 ואינן קשורות כלל.

  2. בנוסף, אמרת: "מצחיק לראות את אלה המאמינים באלוהים שהוא פרי דימיןן אומרים לנו לא להאמין לשטויות האלה של סוף העולם, צודקים עדיף להאמין לשטויות שלכם אנשי הדת."

  אז נציין שלא רק אנשי הדת היהודית המאמינים בקב"ה אינם מאמינים בנבואות אלו קוראים לאנשים להפסיק להאמין בנבואות 2012 (והסיבה היא כי נבואות 2012 אינן קשורות בדרך כלשהי ליהדות), אלא גם אנשי מדע אינם מאמינים בנבואות 2012 ומפריכים בדרך מדעית כל נבואה.

  בנוסף, אתה אומר שכל הדברים שנאמרו על 2012 הם נכונים מכיוון שאנשי הדת אומרים שהם לא נכונים והם אומרים שיש אלוקים בשמיים, דבר שלדעתך אינו נכון, ומכיוון שאינו נכון, הדברים שנאמרו על 2012 הם נכונים.
  אז אני אגיד לך דבר אחר – זה שאנשי הדת מאמינים בקב"ה ואינם מאמינים בנבואות 2012 – אתה לא חייב ללכת בדרכם. אתה יכול לא להאמין לאנשי הדת ולהאמין לנבואות 2012 (שכולן מופרכות, או לפחות, רובן), אך זה לא אומר שהדברים שנאמרו על 2012 הם נכונים.

 21. אור גדול אני לא כתבתי שרק אתה מדבר שטויות כתבתי לעוד אנשים כמוך,ולא התכוונתי לאמר שאתה כותב שטיות ואני הכי חכם פה זה ממש לא נכון.
  אתה פשוט כותב שטויות,
  אני מעונין להתערב על הרבה כסף שלא יקרה כלום…

 22. חסוי.. טוב לך פה מה..אני רואה שהאתר הזה מקבץ אליו את כל המוגבלים בשכל טוב אז בפעם האחרונה (אני מקוה לפחות): להגיד שאני מדבר שטויות לא עושה אתכם חכמים! גם להגיד דברים אידיוטים כמו : "תיאוריות או אמונות שהופרכו.." : וכו' לא ממש יעזרו אז או שתוכיחו לי שאני טועה או שתתקדמו..

 23. אבי, אתה לא האבי שאליו דיברתי, אבל בכל מקרה – תודה על התגובה 🙂
  אורגדול, אתה כותב שטויות על גבי שטויות. מנסים לנהל פה דיון רציני, מה אתה מציין תיאוריות ונבואות שכבר הופרכו (נוסטרדמוס לא ניבא שהעולם יגיע לקיצו ב-2012. למעשה, הוא כלל לא נביא. סתם חבורה של אנשים החליטו להאמין בכך שהוא ניבא דברים ובעצם כל אחד יכול לפרש את ה"מאות" שנוסטרדמוס כתב כאוות נפשו ולהגיד שנוסטרדמוס חזה אירוע מסוים שהתרחש. הנצרות, האיסלאם, ההופי, ההינדי, האיי צ'ינג, אייזיק ניוטון, אלברט איינשטיין, שבט הזולו, האינקה, המאיה, הפרעונים או מי שלא תרצה – לא חזו דבר ל-2012, אלו הנחות מוטעות)…

 24. (מדבר?! מתי שמעת אותי אומר משהו?) באמת אתה צודק אריאל אתה החכם פה…

 25. חסוי-אני לא חושב שזה יקרה כי אני לא מאמין באמונות של בני המאיה אני מאמין רק באלוהים ואני סומך עליו שישמור עלינו(לפי דעתי זה לא יקרה)

 26. מאיר, אומרים "איש באמונתו יחיה".
  אור גדול – אני לא יודע בן כמה אתה, אבל… כבר הפריכו את רוב הטענות והתיאוריות הנוגעות בתאריך 21.12.2012
  http://www.2012hoax.org/
  כרגע, אתה זה שמדבר שטויות…

 27. אם תחפשו את האמת , תבין שהתורה ניתנה בידיי האל ,
  תקרא לעיל את הפרוש של חמשת ימי הבריאה שכתבתי אולי תשכיל

  גם אני חיפשתי בהרבה תורות תשובות , הכי האמיתית יצאה שלנו. קשה להודות
  וקשה לקיים את התורה כולנו מחפשים לברוח מהמטלה, אבל האמת היא אחת

 28. חסוי,

  אני לא יודע מה גילך מקווה שמעל גיל 4 , להגיד שכלום לא יקרה מבלי להוכיח זאת לא ממש מוציא אותך החכם שבחבורה, נו אז מי מבינינו מדבר שטויות?

 29. מר מאיר אוחיון היקר

  לא מבין מה גרם לך לחשוב שתגובתי הייתה אליך אישית..? ממש לא.
  ולגבי…"רק הוכחות חד משמעותיות מהתורה," נו באמת מה אפשר להוכיח מהתורה?
  "הנבואה ניתנה לשוטים".. נו טוב גם התורה ניתנה להם..

 30. אור גדול, אתה מדבר שטויות. קודם כל, לא הדתיים אומרים לך לא להאמין בנבואות הללו, אלא שאלו אינן נבואות שהגיעו מהיהדות, ולכן זה לא עניינם ולדעתם אלו שטויות.
  אתה גם לא חייב להאמין באמונות היהדות.
  מדענים בדקו תיאוריות רבות על 2012 והגיעו למסקנה ש:
  שום אסטרואיד או שביט לא ייפגע בנו ב-21.12.2012, כוכב הלכת ניבירו אינו קיים, המאיה ככל הנראה לא חזו שום אירוע חריג ב-21.12.2012 ובני המאיה הנוכחיים כלל לא עוסקים בנושא זה, אינם מתעניינים בו ושוללים כל נבואה הקשורה לו.
  לא צפויה התיישרות של כוכבי לכת לא ב-21.12.2012 ובכלל, במאה הקרובה.
  לא צפויה הפיכת הקטבים המגנטיים של כדור הארץ לא ב-21.12.2012 ובכלל, במאה הקרובה.
  אין צפייה אפילו לתופעות אסטרונומיות פשוטות ב-21.12.2012.

  אבי, למרות מסקנה זו – התאריך הוא ה-8 ביולי, 2012. עוד חמישה חודשים ו-13 ימים יגיע ה-21 בדצמבר, 2012. אתה חושב שמשהו חריג יקרה בתאריך זה?

 31. אור גדול שלום
  אתה יכול להמתיק את הנבואה איך שבא לך , לעולם לא אמרתי שזה יהיה ב 2012 אין לי מושג מתי יהיה
  לא מתיימר להיות אל או נביא .רק הוכחות חד משמעותיות מהתורה, ולמעשה אף אחד לא יודע כלום,

  לפי הבנתי מהתורה השם כאשר מביו שלא ניתן יותר לתקן את דרך בני האדם שהם בחרו, אין לו ברירה
  אלה לאיזו שהיא השמדה או בגדול או בקטן, אם אתה חושב שאתה אור גדול, אז המיקרים האלו כבר היו קיימים " הבה ונתחכמה לו " מבבל היתה שם תרבות מאד חכמה יותר משלנו שהחליטו שהם רוצים לבנות מגדל עד לשמיים , שלנו כיום עדיין אין את היכולת, וניסו, ואז השם הפך אותם, עדיין לא השמיד, כאמור אל רחום וחנון, אתה יודע כמה מאושפזים יש שחושבים שהם הבורא,

  בוא לא ננסה להיות יותר חכמים ממנו כי לא נצליח לעולם, שינוי תמיד יש בעולם , ואני לא מאמין שישארו כאן בני האדם שיש היום בעולם, רובם אכולי שינאה , חסרי אמונה , אגואיסתים , וקרי לב,
  אפילו אם הם יראו את האל הם לא יאמינו שזה הוא , זה קרה בעבר וזה יקרה שוב,
  תסתכל סביבך המדינות השכנות , רק תתן להם הזדמנות הם ישחטו אותך ללא רחם, ואל תחשוב שאם תחייך להם הם יירחמו עלייך שכח מזה, הם שונאים אותך חזק בלב גם אם תחזיר להם את כל ישראל,
  כרגע השם מעסיק אותם עם עצמם , הוא עדיין לא משחרר את הרסן עלינו , מן התראה , תראו ותיראו ,
  אני גם מקווה שיהיה רק טוב , ולא יהיה כלום, ונהיה המעצמה של המיזרח התיכון,
  הנבואה ניתנה לשוטים אומרים,

 32. מצחיק לראות את אלה המאמינים באלוהים שהוא פרי דימיןן אומרים לנו לא להאמין לשטויות האלה של סוף העולם, צודקים עדיף להאמין לשטויות שלכם אנשי הדת.

  ולכל הטועים והמטעים כמה ניפוצי מיתוסים לגבי 2012

  בשנת 2000 לא ניבאו שיהיה סוף העולם זה גם לא היה בגדר נבואה אלא בגדר טענה והטענה הייתה דווקא של אנשי המדע והטכנולוגיה והיא שמחשבים לא יכירו בשתי הספרות האחרונות של שנת 2000 שהם "00" ולכן יחדלו לעבוד מה שהתברר כטענה מופרכת לחלוטין (כמו שאר טענות המדע והטכנולוגיה, אבל זה נושא אחר).
  ולעינייננו כשמדובר על הסוף ב-2012 לא מתכוונים ל"סוף" כחידלון החיים או מוות אלא "סוף" כשינוי משמעותי, בשפת הנביאים זה נקרא "סוף העולם כפי שאנו מכירים אותו.
  אמנם הנושא התגלה דרך שבט בני המאיה שעל פי לוח השנה שלהם סופו של ה- B'ak'tun השלושה-עשר, שתאריכו 21 בדצמבר 2012, יהיה תאריך ה"לידה מחדש"
  אך ישנם עוד נביאים כמו נוסטרדמוס שטוען שבשנת 2012 " יגיע העולם שאנו מכירים אל קיצו."
  וישנם עוד תרבויות כמו הנצרות, האיסלאם, ההינדו, הפרעונים, שבט ההופים ועוד.
  כשמקור אחד טוען כך זה יכול להיות לא אמין אך כאשר כמה מקורות אומרים אותו הדבר צריך להאמין או לפחות לחקור ולבדוק כדי להיות מוכנים.
  אז כמו שאמרתי ב2012 אכן יקרה משהו אך זה לא יהיה מוות אלא שינוי דרסטי.
  אם תרצו יותר מידע אשמח לענות ולעזור[email protected]

 33. מה שהיה היה
  מה שיש יש
  מה שיהיה יהיה
  והכי חשוב שבכל המערבולת הזאת נצא חזקים,
  כמו ללכת בשביל עם כל מיני הפתעות בצידי הדרך, ואם ניפתח נגלה טוב או לא טוב
  האם ניפתח ?

 34. זה כמו שאמרו שבשנת 2000 יהיה סוף העולם והיה?? אז אתם תראו שגם השנה זה לא יקרה פשוט תאמינו באלוקים
  הוא לא ברא אותנו כדי שאחר כך הוא יהרוג אותנו אלוקים ברא אותנו כדי שנשרת את העולם הוא לא יעשה לנו את זה בחיים אז אפשר להירגע ולצאת מהבתים ולהגשים את החלומות שלכם ופשוט תהינו מהחיים
  המשך יום נעים:)

 35. אלוהים ברא את האדם שישרת את העולם ולמה שאלוהים יהרוס לנו את העולם כמעט כולם אומרים שזה יקרה אז תפסיקו לומר שזה יקרהזה פשוט לא יקרה אז תפסיקו להמציא סתם שטויות מאיפה לכם מאיפה הבתם את כל השמועות המפגרות האלה אלוקים לא ברא אותנו בשביל שנמות אחר כך אז תפסיקו להמציא שטויות כי זה לא יקרה ביגללכם יש אנשים שמפחדים וכל היום במקלט בגלל מה שאתם אומרים להם, אז אנשים תפסיקו להאמין לכל מה שאומרים לכם תצאו מזה ופשוט תהינו מהחיים!!!! המשך יום קסום….

 36. מאיפה לכם שיהיה סוף העולם??? אף אחד לא קובע מתי יהיה סוף העולם… אז תפסיקו להגיד שיהיה סוף העולם כי אף אחד מכם לא יכול לדעת אפילו המדען הכי גדול והכי ידוע בארץ לא יכול לדעת מתי יהיה סוף העולם פשוט תגידו שזה לא יקרה וזה באמת לא יקרה. האנשים האלה מנסים לימכור אותכם ויכול להיות אבל אני לא בטוח שכל התמונות שאתם רואים זה פוטושופ ואם זה נכון איך לא עליתם האנשים הלה מנסים לעבוד עליכם וככה הם מקבלים הרבה כסף שמלא אנשים ניכנסים לאתר הזה שלהם אז תפסיקו להאמין לכל שטות שאתם רואים באינטרנט האנשים האלה רוצים פשוט שתאמינו להם אין להם מה לעשות בחיים חוץ מלהפחיד את האנשים… פשוט תצאו מזה ותתחילו להינות מהחיים ולשכוח מהשמועות שאתם שומעים בטלוויזיה או רואים בעיתון או באינטרנט ואז זה לא יקרה פשוט מאוד!!!!!!!!!!!!!!!

 37. מה אין לכם מה לעשות בחיים חוץ מלהפחיד את האנשים אולי זה יקרה ואולי זה לא יקרה מה זה משנה עכשיו תהינו מהחיים ופשוט תשכחו מזה תנסו כמה שיותר לשכוח מזה וסוף העולם בכלל רחוק אל תאמינו לכל שטות שאומרים…האנשים פשוט רוצים לימכור אותכם !!!!!!!!!!!!!!תהינו מהחיים:)

 38. אני לא מאמין לשום שטות שממציאים בטלוויזיה ובעיתון. דייייייייי לכל האנשים הסתומים(סליחה על הביטוי) שאומרים שזה יקרה כי זה לא יקרה בחיים,תפסיקו להאמין לכל האנשים שאומרים שזה יקרה ככל שתפסיקו לחשוב ולדבר על זה,זה לא יקרה מה אתם לא מבינים.כי יש לנו את הקב״ ה שהוא זה שיודע את כל האמת ואף אחד אחר לא יכול לקבוע מה יהיה בעתיד,אז תפסיקו להאמין לכל שטות שאומרים לכם!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 39. מה אתם מאמינים לכל שטות שמפרסמים בעיתון או בטלוויזיה שאלוקים יחליט שזה יקרה אז זה יקרה ואם הוא יחליט שלא אז לא. אז מה אם אומרים לא כל דבר נכון, ורוב הסיכויים שזה לא יקרה כי אלוקים הבטיח לנח שזה לא יקרה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 40. אני לא מאמינה לכל השטויות האלה לא יהיה שום ״ סוף עולם״ פשוט אל תחשבו על זה ואל תדברו על זה וזה לא יקרה…

 41. מה לא מובן לך?
  אולי אתה לא מסוגל כלל להבין משהו חוץ ממה שאתה מבין? אז לא תבין לעולם ובשביל מה לשאול שאלות.
  לא שום חוכמה אלוהית לא התגלתה אלא כן. לי. לך בטח שלא אם אתה אומר.
  אתה אמור לשחק את התפקיד של שואל שאלות שלא מבין אף תשובה?…
  בטח ניסית אבל זה קשה לך כנראה…אין מה לעשות – תחכה עד שתבין אחרי שדברים בחוץ ישתנו.

 42. לא, גרמן, זה לא מובן לי. חוץ מזה שום חכמה אלוהית לא התגלתה. אתה אמור לשחק כאן את התפקיד של המטיף המאמין?

 43. חסוי, מה בדיוק לא מובן? קשה לך להבין את החכמה האלוהית שנתגלתה לי?
  כל מה שלא משרת את אושר האנשים ימשיך להתפורר עד שיהיה כמו האהבה האינסופית של היקום.

 44. למה ניראלכם שאיהיה סוף העולם מה אתם היטרללתם לגמריייי !!!!???
  מה ניראלכם !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 45. גרמן, על מה אתה מדבר לעזאזל?
  שגיב, פרט יותר. איזה מחקר?
  אבי, עוד חמישה חודשים, שבועיים ושישה ימים יגיע ה-21.12.2012. זה לא מדאיג אותך?

 46. סוף העולם כן יגיע ! (סדר עולמי נוכחי) הוא מגיע כבר עכשיו לקיצו. זה תהליך של התנקות מכל האנרגיות השליליות שיש לבני אדם.
  ***תקראו דבר הכי מדהים שיצא לקרוא לכם בחיים.
  כל מה שקורה עכשיו בעולם יוביל לנפילה של כל מה שלא תורם לאושר והאהבה. מכלכלה ועד היעלמות של פשע, בתי משפט ,עונשים,משטרות ,צבאות, מלחמות, מחלות, עוני וכו. יהיה שפע של כל דבר ואהבה הדדית. אני פשוט יודע איך הכל קורה ולאן זה הולך. כל הקונפליקטים זה אנרגיות שליליות שהיה כבר בפנים, חבויות שם, יוצאות החוצה כדי ליצור הרמוניה ואהבה הדדים עד שיגיע לאהבת חינם ונתינה ללא תנאי אינסופיים מרצון טוב ובלי להכריח או לאלץ את עצמך או האחרים – תכונה של היקום. ומה שלא עושה כך מדרדר עד שנעלם ומתאחד בחזרה עם היקום.

 47. זה ששבט כלשהו החליט על לוח שנה זה לא אומר שסוף לוח השנה הזה אומר על סוף העולם !

 48. באמצע 2013, צפוי להתרחש מחזור שיא פעילות השמש, מחזור המתרחש אחת ל-11 שנים. הפעם האחרונה שהמחזור התרחש הייתה ב-2001, וחישובים עדכניים מראים כי הוא לא יתרחש ב-2012, אלא בסביבות אפריל, מאי 2013. ועל איזה אסטרואיד ב-2014 אתה מדבר בדיוק?

 49. גם אני חושב שלא יהיה סוף העולם לפי מה שקראתי זה רק סיום לוח שנה וחוץ מזה יש התפרצות גמה מהשמש עם אני לא טועה ב2013 וזה יגרום לחשמל להירס וב2014 אומרים שיש אסטוריד בדרך! אלינו אז ככה אם לא יהיה ואם כן בכל מקרה נמות בעתידד ככה שאנחנו צריכים להנות מהחיים ולחיות את החיים

 50. אני חולק על דעתך, אני יכול לתת לך כמה מקרים של עדויות, לא בכדור הארץ, יש עדויות של קרני גמא מן החלל, שהלווין האמריקאי קלט.

 51. הבנתי את הטעות שלי בחישוב
  לא כל השדות הם על בסיס 20. באחד השדות הבסיס הוא 18
  ס"ה הימים: 1872000 = 20 * 20 *18 * 20 * 13
  ס"ה שנים : 5125.25 = 365.25 / 1872000
  2011 = 3114 – 5125
  בתוספת החודשים מתחילת הספירה ועוד 3 חודשים של תוצאת החישוב מגיעים בקירוב לסוף 2012
  כך שכנראה שהחישוב לגבי 2012 נכון יותר (אם כי הרעיון לגבי מלחמת העולם השניה נראה מתאים…)
  בכל אופן מאחר ולוח המאיה מתייחס לאירועים הקשורים לתרבותם ותרבות המאיה כבר נמחקה לפני מאות שנים, הרי שמבחינתם סוף העולם (שלהם) כבר הגיע ואין כל משמעות ללוח זה לגבינו.
  תרגעו. ב2012 לא יקרה שום דבר !

 52. נראה לי שיש טעות יסודית בחישובים גם אם נניח שהתיאוריה נכונה.
  13.0.0.0.0 לפי שיטת החישוב המתוארת (בסיס 20)
  זה 13 * 20 בחזקת 4 כלומר : 2080000 = 160000 * 13 ימים
  לפי זה מספר השנים הוא : 5698.6 = 365 / 2080000
  אם הספירה התחילה 3114 שנים לפני הספירה הגרגוריאנית
  אז: 2584 = 3114 – 5698
  כלומר אם יהיה סוף העולם בסוף ספירת המאיה הרי שהוא יהיה בשנת 2584 לספירה הגרגוריאנית
  אז מאיפה המציאו את 2012 ?
  מישהו לא יודע חשבון או שיש לי טעות בחישוב ?
  (גם אם נחשב את היום הנוסף בכל שנה רביעית ונחלק ב 365.25 במקום 365 יום נקבל הפרש של 4 שנים על כל התקופה ופה מדובר על טעות של מאות שנים ! ליתר דיוק טעות של 572 שנה ! )
  סתם כך, אם יש בזה משהו, נראה לי ש 5698 יותר מתאים לספירה היהודית
  (אם המאיה התחילו לספור לבריאת העולם לפי המסורת היהודית)
  הרי ש 5698 = שנת התרצ"ח (1938 לספירה הגרגוריאנית) שזו השנה בה התחילה מלחמת העולם השניה
  (המלחמה באירופה התחילה ב1939 אבל כבר ב 1938 גרמניה סיפחה את אוסטריה לשיטחה)
  ואם לזה התכוונו ב"סוף העולם" שהרי היטלר רצה לכבוש את כל העולם ולהשמיד את כל היהודים בעולם
  אז יש מנהיג לעולם, ולמרות האסון הנורא בשואה עם ישראל חי וקיים ומדינת ישראל צמחה מתוך האסון.
  אז בכל מקרה אין מה לפחד.

 53. תקשיבו טוב טוב
  לפני 9 שנים ו 11 חודשים המצאתי לוח בעל 10 שנים שעומד להסתיים בעוד חודש
  האם זה אומר שבעוד חודש יגיע הסוף לטמטום שלכם?
  ממממ לא נראה לי …

 54. אם כך כפי שאפשר לראות, כשלוח המאיה ייגמר, ונגיע ל-0.0.0.0.0, זה כביכול יחזור לתאריך 11 באוגוסט 3114 לפני הספירה, אבל כמובן שזה לא יכול להיות, מפני שאי אפשר לחזור אחורה בזמן.
  מצד שני זה גם לא יכול להיות ה-22.12.2012, מפני שלוח המאיה הוא סופי מבחינת מספרים ראציונליים, ואילו הלוח האזרחי הוא אינסופי.
  המסקנה: התאריך 13.0.0.0.0 לפי לוח המאיה מעיד על סוף כלשהו. אולי קץ האנושות, או אולי באמת יגיע עידן של אור, ותהיה ציוויליזציה נאורה יותר (עוד שלב באבולוציה?), (כניסה למימד הרביעי?).

 55. אני מאמין שזה יכרה אבל אני פוחד זה היה ב 2012 21 0 5

 56. תיקון טעות: בשורה השנייה לאחר 5126 שנה הוא מגיע לסיומו ב-13.0.0.0.0 שזה מתאחד יחד עם התאריך 21.12.2012.

 57. יש פה דבר אחד שלא מסתדר לי. בכתבה כתוב שלוח המאיה מתחיל ב-0.0.0.0.0 שזה 11 לאוגוסט 3114 לפני הספירה. לאחר 5126 שנה הוא מגיע לסיומו 0.0.0.0.13 שזה מתאחד יחד עם התאריך 21.12.2012.
  אתם כותבים שלאחר שהוא מתאפס מתחיל מחזור חדש והוא ב-22.12.2012. ואז בהמשך נגיע ל-1.1.2013.
  אם נסתכל על זה מהיבט של מספרים ראציונליים כשהוא מתאפס ל-0.0.0.0.0 צריך שוב לחזור התאריך 11 לאוגוסט 3114 לפני הספירה, דבר שהוא לא הגיוני לחזור אחורה בזמן.
  אי אפשר להשוות את זה ללוח השנה האזרחי, שבו אמנם היום והחודש מתאפסים, אבל המספר שמייצג את השנה לא מתאפס, אלא הוא אינסופי.

 58. וואי תקשיבו! אף אחד מכם לא יודע את האמת! שאלוקים יחליט שיהיה סוף העולם אז יהיה סוף העולם!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 59. איפה אפשר להמר על זה שזה יהיה סוף העולם??

  מעוניין לשים הרבה כסף על זה שלא יקרה כלום..

 60. בני המאיה תיארו את ה21 בדצמבר 2012 כיום של אור וניסים, אבל זה לא סותר את הרעיון שיום הניסים יהיה סוף האנושות. הרי אם יעבור כוכב ליד מערכת השמש, במרחק רב אבל מספיק קרוב כדי להסיט את כדור הארץ ואולי עוד כמה כוכבים ממסלולם וכדור הארץ יתרסק לשמש, או אפילו סתם יתקרב אליה קצת יותר מדי, מה שיקרה זה שמי שמאמין בדת או בתרבות המאיה יראה את השמש הגדלה כנס של אור.

 61. כן כן, אתה צודק. וואלה! זה ממש אתר אמין בכל הכתבות על 2012… גם sof2012 אתר מפוקפק וזול. התקשורת מנסה לייצר היסטריה מיותרת לחלוטין, אנשים מחפשים לעשות כסף על תמימות של אנשים אחרים.

 62. א.מ. – אין כמעט תגובות לתגובה שלך כי מגיבים כאן על כל כתבה מספר תגובות גדול והפרסום על התגובה שלך נעלם במהירות. חוץ מזה שפרסמת את התגובה לפני שבועיים וחצי.
  לתגובתך – אין שום קשר בין האירועים הפוליטיים ובין תיאוריות 2012. אתה חושב שהם שמעו על התיאוריות האלו וזאת הסיבה שנשיא איראן יימח שמו, שונא אותנו?
  הוא רוצה למחוק אותנו מהמפה ואני מניח שעל רקע דתי, ואולי בגלל העובדה שאנחנו עם קטן, מיעוט עם השפעה גדולה על כל העולם.

 63. אין תגובות למה שכתבתי, מפני שאין לכם תשובה.
  המסקנה: סוף 2012=מלחמת עולם שלישית-ישראל איראן!

 64. היום התאריך 22 דצמבר 2012 מתנגן ברדיו השיר של הזמר שמעון ישראלי :סתם יום של חול עם בוקר כחול, בלי חג ומחול, בלי חצוצרות ותוף. כלום לא קרה, אבל נערה חייכה, בעברה פרח לקטוף שם, על החוף .

  אמנם זה חורף דצמבר 2012 -אבל -סתם יום של חול – וכלום לא קרה זה מה שחשוב

  כלום כלום כלום לא קרה
  .היום (04/02/2012) -וזה גם לא יקרה -אחריות מלאה . סתם תאריך של המאיה (הדבורה מאיה )

  שמעון ישראלי (נולד בשנת 1932 ) הוא זמר ,מלחין ,סופר,פזמונאי ,שחקן ,תסריטאי ,ובמאי ישראלי ,חתן "פרס התאטרון הישראלי "על מפעל חיים. (ויקיפדיה )

 65. לפי דעתי ואמונתי לא יהיה סוף העולם אבל יהיה שינוי גדול כגון: או יבשת, או מדינה,או אוכלוסייה מסיומת
  תושמד…………………תחשבו

 66. לדעתי, תרגום הכתבה הזו במאי 2008, כלומר לפני למעלה משנתיים וחצי היה בגדר ההשקעה הטובה ביותר לרציונליות הישראלית. במשך שנתיים וחצי הכתבה הזו מתנוססת במקום גבוה בתוצאות החיפוש "2012" וראו אותה למעלה מ-150 אלף אנשים. לשם המחשה, היום בלי שום התייחסות מיוחדת – לא קידמתי אותה, ראו אותה כאלף איש שהתעניינו בשנה החדשה.
  למרבה הצער, היא גם היחידה באותו דף חיפוש שבה נכתבה האמת, לעומת כל מיני הבלים ואף הפחדות מכוונות. אולי יש אנשים שלא אכפת להם מהקוראים שלהם. לי אכפת.

 67. מיכאל אל תדאג,
  גם את זה הם יצליחו לתרץ איכשהו..
  אני חייב להודות שגם בתירוצים לפעמים מופגנת יצירתיות שראויה להערכה..

 68. מה שברור הוא שאחרי 21 בדצמבר 2012 נתעורר לעולם שונה לחלוטין – עולם שבו כל שטותניקי סוף העולם ייאלצו להודות שדיברו שטויות.
  מעניין מה ימציאו לנו אז.

 69. ל"לאבי בליזובסקי" – חלק מבני המאיה ראו במחזור של 13 בקטונים כחשוב ביותר, והם מסיימים מחזור ספירה אחד ב-13.0.0.0.0.
  כאשר המחזור הזה מסתיים, נהיה לוח הספירה בערך כזה: 13.13.13.13.13.0.0.0.0.0 (אין לי מושג כמה פעמים תופיע הספרה 13).
  חלק אחר מבני המאיה, ראה במחזור של 20 בקטונים כחשוב ביותר, ומאחר והחוקרים לא יודעים איך יראה לוח הספירה של המאיה לאחר הבקטון ה-13, הם נותנים את 2 האפשרויות – בתום המחזור, המחזור יתאפס ותחל ספירה חדשה מ-0.0.0.0.0.
  האפשרות השנייה היא, שהלוח ימשיך עד 20.0.0.0.0 (בערך שנת 8000 לספירה), ורק לאחר מכן יתאפס.
  הבנו? 😀

 70. אם בלוח שנה 0.0.0.0 במקום כל 0 יכולות להופיע הספרות בין 0 ל-19 (כמו שכתוב למעלה).
  למה באפס האחרון החליטו שזה 0-13?? זה אמור להיות כמו כולם עד 19,
  אם הם סופרים עד 13 אז בכל האפסים היינו מפסיקים ב-13 (והתאריך הזה כבר חלף),
  ואם הם סופרים עד 19, אז יש עוד הרבה זמןן עד הסיום (19.19.19.19.. עוד 3000 שנה)..
  לא הבנתי את הקטע של 13.0.0.0 אין פה הגיון..

 71. אבי, מאז תקופת שבט המאיה הקלאסי (בערך 250 – 900 לספירה), עברו הרבה מאוד שנים. אתה לא חושב שהדעות של שבט המאיה השתנו? הרי הם כנראה התנצרו אחרי שרוב השבט חוסל ע"י הספרדים, כדי להישאר בחיים.
  אני מניח שההתנצרות שינתה את אמונות המאיה, והם אולי חדלו מלהאמין באלילים. אמנם במסמכים ששרדו מאז תקופת שבט המאיה הקלאסי אין כל אזכור על 2012, ובמידה ויש, הוא כנראה לא עוזר לנו להבין את כוונת המאיה.
  שבט המאיה הנוכחי הוא לא כמו שבט המאיה הקלאסי, הם לא משתמשים בלוח השנה של המאיה. אני מניח שהם בעצמם לא יודעים הכל על שבט המאיה.

  אמרת שהפרשנות לפיה לוח הספירה הארוכה של המאיה חוזה שלאחר הבקטון ה-13 חוזה שהאנושות תיכחד והעולם יגיע לקיצו, היא פרשנות מרחיקת לכת.
  מי בדיוק הציע פרשנות זו? האם הוא קשור לשבט המאיה או שזהו עוד חסיד של תיאוריות 2012?

 72. לא בטוח. זו כנראה פרשנות מרחיקת לכת של הלוח שלהם. בכל אופן שאלו בני מאיה ואמרו שאין שום תחזית של תרבות המאיה לסוף העולם לא ל-2012 ולא לשום תאריך אחר. הסיבה היחידה שאני מתייחס לכך היא כי אידיוטים כמו מפיק הסרט 2012 שיגעו את הציבור, ורוב הציבור לא מבין במדע ואפילו חינכו אותו לשנוא מדע (כי הוא נוגד את הדתות). לכן אנשים מוכנים להאמין לכל תיאורית קונספירציה אבל לא לאמת הפשוטה.

 73. ומה באשר לשבט המאיה? צופים או לא צופים שיקרה משהו ב-21.12.2012 או אחרי ה-21.12.2012?

 74. ענן אורט כל כך מרוחק שא' ההשפעה עלינו קטנה וב', כדי להגיע משם לכאן אפילו בטיסה ישירה יקח אלפי שנים.
  וחוץ מזה אז מה אם יש לנו את לוח המאיה?
  למה מאות אלפי בני המאיה החיים היום התנצרו? האם הם חזו את זה?

 75. אבי, בפברואר דיברו על איזה כוכב לכת בשם "טיכה", ואם אני לא טועה, אמרו שהוא נמצא בעננת אורט והוא גדול יותר מצדק.
  לגבי מחזור שיא פעילות השמש… מה שאני יודע זה שהמחזור הזה הוא בן 11 שנים, המחזור האחרון היה ב-2001 ולפי חישובים עדכניים, השיא יהיה דווקא בסביבות אפריל – מאי 2013, ולא ב-2012 כמו שחושבים (וציינת זאת – "חצי שנה מאוחר יותר"), והוא יהיה חלש, ביחס למחזורים קודמים.

  אבל אני עדיין לא מבין – יש לנו את לוח המאיה. הוא מסתיים ב-2012. חוקרי המאיה טוענים מצד אחד שהמאיה כן צפו משהו ל-2012, מצד שני יש מהחוקרים שאומרים כי המאיה לא צפו שום דבר – "מדובר בשקרים ומיסקונספציות".
  יש את שבט המאיה הנוכחי. לטענתם הכל יתברר כשגוי, הם בעצמם לא מייחסים לבקטון ה-13 איזושהי חשיבות מיוחדת ואינם מבינים על מה כל המהומה, ובכל זאת הם הציבו שעון ספירה לאחור ענק ומנסים להביא יותר תיירות, אז אולי בכל זאת ישנה איזושהי חשיבות מיוחדת לתאריך הזה בשבילם.
  בכתבה כאן כתוב כי "נבואת המאיה מבוססת על ההערכה שמשהו רע קורה כאשר הלוח הגדול של בני המאיה יסתיים".

  אז… שבט המאיה צופים שיקרה משהו ב-21.12.2012 או לאחר ה-21.12.2012?
  ואם הם לא מאמינים ולא צפו כי העולם יגיע לקיצו בתום מחזור הספירה, מאיפה צץ הרעיון לפיו לוח הספירה הארוכה של המאיה צופה כי האנושות תיכחד והעולם יגיע לקיצו בתום מחזור הספירה?

 76. חחחחחח XD
  עוד אתר .
  תפסיקו .
  הלוח שנה של המאיה זוווווווייייייייייף !!!!!!!!!!!!!!!!

 77. המדע יכול להפריך דברים הניתנים למדידה כמו אסטרואיד שאולי מתקרב (לא ידוע על אחד כזה), כוכב לכת יותר גדול מצדק שמתקרב פנימה במקום להקיף את השמש ושנאס"א וגוגל משתפות פעולה בהסתרתו (אין, ואם היה היינו מרגישים כבר מזמן את השפעתו הכבידתית) סופות שמש שיחריבו את כדור הארץ (יהיו סופות שמש כי זה במקרה מתקרב לשיא אבל כנראה שהשיא האמיתי יהיה חצי שנה מאוחר יותר עם סיכוי לזוהר הקוטב בתל אביב – דבר שרואים אחת למאה שנה), הסיכויים לרעידת אדמה בעוצמה 13 (אין סיכוי כזה).

  דברים מומצאים כגון שינויים בתדר הרוחני, אי אפשר למדוד (כמו כל דבר שלא קיים). וזו רק דוגמה לשלל השטויות המיסטיות.

 78. זו טעות. למעשה, לא יודעים מתי הלוח התחיל ולכן יכול להיות שהוא התחיל ב-13.08 בשנת 3114 לפנה"ס, ולכן אם אכן כך, המחזור יסתיים ב-23.12.2012, ויש כאלו שאומרים 24,25 ויותר, בכל אופן, אם עד ה-01.01.2013 לא יקרה כלום, הכל בסדר, לפחות עד התיאוריה הבאה.

  אבל, שים לב איזה באזז עושים סביב הנושא הזה, אפילו שהתיאוריות מופרכות.
  אבי, אילו סימנים לאסון בסדר גודל כזה כמו שטוענים, נחשבים אכן לסימנים (הרי הם משתמשים בסימנים כמו אסונות טבע, "שינויים בתדר הרוחני", המצב הפוליטי ועוד כל מיני כאלה)?

 79. יש אנשים שטוענים שראו לפני כמה שבועות בניו יורק אדם שכבר מת 15 שנה. אז מה, הדמיון הוא אינסופי. אני נסיתי בכתבה להפריך את התיאוריות הנפוצות. כמובן שכל רגע מישהו אחר הוסיף עוד תיאוריה מופרכת. כל הסיפור בנוי כמו מגדל קלפים. אתה מוזמן לקרוא את הכתבה הראשית "לא קרה כלום" שתתפרסם ב-22 בדצמבר 2012.

 80. אבי, הבעיה היא שהאמת אינה מתפרסמת, אלא רק התיאוריות.
  מעבר לכך, אף אחד אינו נביא, המדע עדיין לא המציא את המכשיר שיראה לך בדיוק איך יראה העולם בעוד יום, שבוע, חודש, שנה… וזה גם בלתי אפשרי.

  מצד שני, ישנן כל כך הרבה תיאוריות (רובן מופרכות), וכל הבאזז הזה סביבן גורם לאנשים לחשוב שאולי יש משהו בדברים.

 81. ממש לא. מאה שטויות לא יותר משכנעות משטות אחת. איך אפשר בכלל לאזן בין האמת – שלא יקרה כלום לבין כל מיני תיאוריות מטורפות שכל אחת נהזתה במוח מעוות אחר?

 82. ככל שאנחנו מתקרבים יותר ויותר לשנת 2012, יש יותר ויותר פרסומים על תיאוריות יום הדין ב-21.12.2012.
  מצאתי איזשהו סרטון על 2012, בסרטון יש את שני הצדדים – מראים בו מצד אחד אנשים שתומכים בתיאוריות (תיאודור נויבירט ועוד כמה), הם אומרים כל מיני דברים – כל חמשת אלפים ומשהו שנה יכול להיות שישנו תהליך שמחדש את כדור הארץ, לפי חזון 2012 ב-21.12.2012 השמש לא תזרח, לא יהיה כוח משיכה למשך 3 ימים ועוד כל מיני דברים כאלה, ומצד שני יש את האנשים שלא תומכים בתיאוריות. יש גם כל מיני קטעים מחדשות וממקומות שעסקו בנושא.
  למי שרוצה לצפות – http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4058360,00.html

  אבי, זה לא גורם לך אולי קצת לחשוב שאולי בכל זאת, עם כל הרעש שעושים סביב הנושא, הבאזז הגדול וכמות הפרסומים והדיבורים על הנושא, והסרט "2012", כל אלה לא גורמים לך לחשוב שאולי, בכל זאת, יש משהו בדברים?
  ובנוסף לכך, פרסמו ששבט המאיה הנוכחי הציבו שעון ספירה לאחור ענק, ומנסים להגדיל את כמות התיירות מ-22 מיליון אנשים בשנה ל-52 מיליון אנשים בשנה…

 83. אתם תיראו זה כול כך קרוב המלחמה אם הפרסים וזה יהיה סוף העולם בארך שנה מקסימום מאחשיו woot אני רק מקווה שהעשירים יקפצו מהגג שזה יקרה למה הם יהיו תולעים שוב כמו כולנו חח

 84. שלום אני רוצה לאגיד שה אין שום דבר לא סוף העולם לא כלום זה שטויות במיץ אני מאמין שהיזשהו זמן החרי מליוני שנה יפול כוכב למה כי העולם יותר מידי הקיצור סוף העולם ב- 156,000 אפילו יותר

 85. מייחסים את זה גם לנאס"א ולנוסטרדמוס (כן, זה ברור שנוסטרדמוס לא היה נביא), ומצד נאס"א מסבירים כי הכל שטויות. כל כך הרבה פעמים אמרו את זה על נאס"א ונאס"א התנהגו כמו שהם התנהגו עם תיאוריות 2012, ענו שהכל שטויות, שאין שום גורם שיאיים על כדור הארץ ב-2012.

  הבעיה היא, שכל כך הרבה פעמים אמרו על נאס"א שהיא מסתירה מידע ואומרת שלא יקרה כלום, ובכל פעם טעו, שזה כבר נהיה למצב שאם הם צודקים (חסידי התיאוריות), אף אחד כבר לא יאמין להם.

  יש המון סרטונים על 2012, והמון אתרים התומכים בתיאוריות (ברור לי שאין בהם היגיון או מדע), בסרטונים מראים כל מיני תרחישים בחלל, דברים שקורים לכדור הארץ ומה שצפוי לקרות בכדור הארץ ב-21.12.2012. לרוב משתמשים ברעידת האדמה בהאיטי, ברעידת האדמה והצונאמי ביפן, באסון התאומים, בהוריקנים ובגל אסונות הטבע שהיו קצת אחרי ה-21.05.11 כסימנים ל-2012… ממתי אסונות טבע הם סימנים לאסונות אחרים…?

 86. יכולים גם להגיד לך שבנימין נתניהו אמר את זה. זה שמייחסים משהו לסטיבן הוקינג זה לא אומר שהוא אמר שטות כזו. זה שהרבה מדברים – נו טוב, ההמון טפשים, אם כולם היו חכמים לא היה צורך באתר הידען, כי כל אתרי החדשות היו מעלים ידיעות מדעיות.

 87. אבי, יש כל מיני אנשים שאומרים שסטיבן הוקינג אמר שסוף העולם יגיע ב-2012, איזה מישהו בשם תיאודור נורביט חקר על זה ועוד כמה…
  חלק מהם אומרים כי אכן העולם יגיע לקיצו ב-2012 (אני לא ממש מבין איך בדיוק הם מגיעים למסקנה הזאת אבל בכל אופן, לא מעט אנשים אומרים את זה…)

 88. שטויות במיייייץ !!
  כול ה 2012 הזה זה סתם שטויות שאנשים הפיצו לעולם .. רק מנסים להפחיד אנשים עד מוות
  שום דבר לא יקרה ב 2012 !
  הבטיחו גם סוף העולם בשנת 2000 וגם בשנת 2006 ורואים ? אנחנו עדיין חיים כמו שחיינו מאז שנולדנו
  בואו פשוט לא נאמין לכלום כי אף אחד לא יודע בידיוק מה יקרה ב 2012 האנשים אפילו לא יודעים מה יקרה עוד דקה !!!!!!!!!
  בקיצור זה סתם שטויותתתתתתתתת ! לא יהיה סוף עולם ולא בטיח ?!
  כולם יכולים להירגע ולחיות את החיים כפי שהם היו ולהמשיך להגשים חלומות ולפרנס את המשפחה ולהקים משפחה תחיו את החיים כול עוד אפשר 🙂 ותשמחו ממה שיש לכם ובמה זכיתם (בזה שזכיתם להיוולד ולראות עולם ואנשים כמוך ! ♥♥

 89. ראית פעם דת שחזתה משהו מדויק?
  כל השטויות שמדברים על 21/12/2012 נועדו רק לדבר אחד, שאם משהו קטן אפילו יקרה, תמיד יוכלו להגיד שחזו ולהתעלם משאר תחזיות השקר.
  זה שיש הרבה משוגעים זה לא אומר שהם צודקים.

 90. אנחנו ב-21.12.2011, היום בו מתרחשת נקודת היפוך החורף בחצי כדור הארץ הצפוני ונקודת היפוך הקיץ בחצי כדור הארץ הדרומי.
  יותר מכך, אנחנו נמצאים שנה אחת לפני היום הנקרא "יום הדין", ואני שואל – האם אתם רואים סימנים באופק לאסון כלשהו? כי אני, חוץ משיגעונות הפוליטיקה ואיזו רעידת אדמה וטייפון, לא ראיתי שום סימן.
  זה נשמע קצת מוזר שאנשים מעלים תיאוריות רבות דווקא ליום אחד ספציפי, זה נשמע כבר כאילו באמת יש משהו מיוחד ביום הזה.
  אבי, הפעם, בהשוואה לתאריכים אחרים בהם העלו נבואות זעם (כמו ה-21.05.11, ה-26.09.11, 21.10.11 ואפילו 11.11.11), מעלים הרבה תיאוריות ונבואות זעם ליום אחד. צופים שיקרו בו הרבה דברים. בתאריכים שציינתי אני די בטוח שלא היו יותר מנבואה אחת או שתיים. כל כך הרבה תיאוריות שמעלים, זה כבר מתחיל להישמע כאילו יש בזה משהו.
  אבי, האם אתה יכול להיות בטוח ב-100% שסוף העולם לא יגיע ב-2012 לפי שבט המאיה, בהתחשב בעובדה שאמונתם הדתית השתנתה מאז התקופה הקלאסית?

 91. אני אל מאמין כי אני בטוח למרות שאני אדם חובב אסטרונומיה בדקתי את זה וזה לא עומד לקרות אני בטוח אז אנשים המשיכו הדרך הרגילה לחיות כי תמותו בעוד 5 מיליארד שנה יום טוב

 92. סתם כל זה שקר מה אתם מאמינים ב 2012 סתם אתם מפחדים אין מי מה מלפחד חברים תעשנוו בנגים ותוכלוו אקסטות תעשנוו ג'וינטים תעשוו מה בראש שלכם…

 93. קישקשת הרבה קשקושים אבל לא ענית על השאלה שנשאלת. נשאלת מה תעשה אם הניבוי בו אתה מאמין לא יתרחש והאם אי התקיימותו (והרי נדע זו בינואר 2013) צפוייה לשנות משהו באמונתך לגבי המקורות עליהם אתה נסמך, שהם אוסף של שטויות לדעתי האישית, והרי זה לא משנה לשאלה שהוצגה בפניך מהם ההבלים עליהם אתה מבסס את אמונתך. אתה כותב שמזמן מסויים הנבואה ניתנה לשוטים, עם זאת אין לך בעיה לקבל פרשנות של הנבואה (שהיא כמובן נבואה בפני עצמה שכן אילו הנבואה המקורית הייתה ברורה לגמרי לא היה צריך לפרשה כלל וכל פרשנות היא אמירה לגבי העתיד שלא נמצאת באופן גלוי בנבואה המקורית ולכן היא מהווה נבואה בפני עצמה וכאמור הנבואה ניתנה לשוטים…). האם אין זה סביר בעיניך שאם הנבואה תכשל הדבר יאמר משהו על אמינות המקור? לפי תגובתך המוקדמת משתמע שלא תשנה את אמונתך גם אם המציאות תראה לך שאמונתך התבדתה, ואת זה קשה לי להבין ועל זה לא ענית בכל המלל המיותר שכתבת בתגובתך האחרונה.

 94. לקמילה
  אני יענה בעקרון על שתי השאלות :
  א. לגבי האמונה וזה לא קשור לדתי או לא דתי ,זה שאנו כעם יצאנו לגלות ובתורה עצמה בספר דברים כתוב שנחזור לארץ הזאת. וזה מה שהיה ! אנחנו בחיינו מקימים את המציאות של הישות הזאת אפשר לקרוא לה האל או הבמאי שמסתתר מאחורי כל ההצגה הזאת שנקרא כדור הארץ . והמציאות שיהודים חזרו מכל קצוות העולם . גם זה שאנו כעם נשארו לעומת אימפריות אדירות שנמוגו כלא היו זה גם פלא ובתורה גם כתוב על כך שהעם הזה ימשיך לשרוד זו גם הוכחה שהתורה שנמסרה למשה ע"י האל היא אמת. שימי לב גם לכך שאותו ספר תורה שלדוגמה היה בתימן הוא בדיוק אותו ספר שהיה בארצות אשכנז ולא היה את כל אמצעי התקשורת שבימינו כדי לפקסס את זה .
  ב. לגבי שאלתך לתת נבוי יותר מדויק אני לא נביא אלא לפי ספרי היהדות שיש לנו כעם ולפי הסמנים שחכמינו נתנו לנו נראה שזו התקופה של ימות המשיח= התגלות האלוקות בעולם .השאלה מי יזכה לזה ומי לא. אז ככה לפי הדת היהודית העולם אמור להתקיים 6000 שנה (מה יהיה לאחר מכן במדויק איננו יודעים)כל אלף שנה כנגד יום אחד מהבריאה אנחנו כיום נמצאים בשנת התשע"ב כלומר 5772 כלומר נשאר עוד228 שנים לקיום העולם במתכונתו הנוכחית כלומר אנו נמצאים ביום השישי לפני כניסת שבת בעיקרון איך הדברים יהיו ומה יהיה הרמב"ם בכתביו אומר שאין לדעת איך הדברים יהיו בדיוק .אבל דבר אחד בטוח שהעולם מתקדם לכיוון יותר רוחני . לעולם שיהיה פחות אנוכי ואגואיסטי כיום אנשים שואלים את עצמם מה הם ? לאן החיים האלו מובילים אותנו? לכך יש את התופעה לאחר הצבא שצעירים מחפשים את עצמם בהודו ובמקומות אחרים בעולם. פשוט בפנים הם לא שקטים .זאת תופעה שלא היתה לפני 100 שנים.למה זה קורה עכשיו מכיון שהעולם מגיע לקראת ייעודו האמיתי.מהו הייעוד? התגלות האלוקות בעולם.
  הסוף של התהליך הזה תהיה ההתגלות האלוקית שהיא מסתתרת בכל דבר בחיינו. לגבי האירועים בדיוק ,אין דבר כזה בדיוק. כי הנבואה אחר חורבן בית שני ניתנה לשוטים. אלא באופן כללי לפי ספרי היהדות שני נביאים התנבאו על תקופתנו יחזקאל וזכריה. יחזקאל חי בסוף חורבן בית ראשון והיה בגלות בבל,זכריה חי בימי בית שני .
  בגלל שהנבואה כתובה בצורת מליצה וקשה להבינה פירש אותה לפני כ200שנה רב אחד שנקרא בשם הרב מאיר לייבוש בקיצור המלבי"ם.יחקאל לז.לח.לט. לפי דבריו יהיו שני כוחות שילחמו אחד בשני . בצד אחד יהיו מצרים פרס וטורקיה ומצד שני מארצות אירופה ואר"הב . 3 מלחמות הם יעשו בארץ וילחמו אחד בשני . לפי דברי המלבי"ם מלחמה ראשונה תהי עד הגבול של ישראל ולא יצליחו להיכנס .מלחמה שנייה תהיה בתוך הארץ .ומלחמה שלישית תהיה בירושלים ובאותו יום האל בעצמו ילחם כנגדם ע"י איתני הטבע
  ואז הוא יתגלה לכל העולם .העולם יכיר במלכותו בהכרה ברורה .זאת תמיד היתה המשאלה של העם היהודי . וזאת הכוונה שאומרים שהמשיח יבוא ,הכוונה שהאל כביכול יוריד את המסכה שלו יכירו אותו הכרה רוחנית.(דרך אגב המלבי"ם בעצמו כתב שלפי דברי הנביאים תהיה ממשלה ליהודים באותה תקופה)
  בעוד ספר שנקרא ילקוט שמעוני נכתב לפני כ 1500 שנה א"ר יצחק שנה שמלך נגלה בו כל מלכי אומות העולם מתגרים זה בזה מלך פרס{אולי הכוונה לאירן}מתגרה במלך ערבי {אולי הכוונה לערב הסעודית}והולך מלך ערבי לטול עצה מאדום{הכוונה לאר"הב או אירופה}וחוזר מלך פרס ומחריב את כל העולם{זה אפשרי רק ע"י נשק אטומי}וכל אומות העולם מתרעשים ומתבהלים ונופלים על פניהם ויאחוז אותם צירים כצירי יולדה,וישראל מתרעשים ומתבהלים ואומרים להיכן נלך ונבוא ?להיכן נלך ונבוא? ואומר להם בני אל תתייראו{תפחדו} כל מה שעשיתי לא עשיתי אלא בשבילכם.מפני מה אתם מתיראים ? הגיע זמן גאולתכם.עד כאן סוף ציטוט מה שבסוגריים אני הוספתי.
  אם קוראים כזה מאמר אפשר להבין לפי ההתפתחויות באזורינו שמדובר על התקופה של ימינו .מתי זה יקרה או איך בדיוק? אין לזה תשובה ברורה.מכיוון שחלק מהתהליך הזה קשור בנו ע"י שיפור מעשינו.להיות יותר טובים אחד עם השני פחות נקמנים פחות עצבנים. לא שהאל צריך את זה אלה שאנחנו צריכים להכשיר את עצמנו כדי שנעשה כלי קיבול בשעת ההתגלות האלוקית בעולם.משל למה הדבר דומה לאדם שהיה בחדר חשוך אם הוא יוצא מיד לאור הוא לא יראה כלום אולם אם יפתח את הדלת קצת ועוד קצת הוא יהנה מהאור ויראה מצויין אותו דבר אלו שמתקנים את מעשיהם ופחןת אגואיסטים הם דומים יותר לאל שנותן ולא מקבל.להם יהיה קל בשעת ההתגלות הזו לגבי מי שפחות משפר את מעשיו זה יהיה כמו אותו אדם שפתח את הדלת והוא לא רואה כלום. לאחד זה עולם יפה ולאחד זה סוף העולם. השאלה מאיזה כיוון מסתכלים.
  לגבי מה שכתוב בזוהר בנושא שכתבתי לעיל זה כתוב בפרשת וירא ספר בראשית.שלאחר 5600 שנה
  באחד מהמאות הנותרות +66.5שזה יכול להיות 5766.5או 5866.5או 5966.5 תהיה מלחמה ו6.5 שנים לאחר מכן תהיה עוד פעם מלחמה.

 95. בלו מון. כל שבועיים מישהו מנבא את סוף העולם ואנחנו עדיין כאן. אין שום סיבה שב-2012 זה לא יהיה אותו הדבר. הסיפור של שבט המאיה כמו על השומרים ותרבויות אחרות שנבאו לכאורה את 2012 (מי אמר נוסטרדמוס?) הם הבלים. מלבד זאת, אין במערכת השמש שום כוח מאלו שהוזכרו בדמיונם של ההוזים שמתקרב אלינו. אילו היה אסטרואיד גדול מתקרב ישר לעברנו, היו כבר מזמן רואים אותו ועוקבים אחריו כפי שעשו השבוע עם אסטרואיד שעבר במרחק של יותר מ-300 אלף קילומטר מאיתנו.
  אני פסימי בדרך כלל, אך לא בעניין הזה. פה אני אופטימי.
  אני פסימי לעתיד האנושות כשהאנשים שמכירים באמת הם כל כך מעטים והטפשים כל כך חזקים.

 96. אבי, אני מבין שאני קצת בדיליי וברור ששמעתי על סוף העולם הנוכחי הרבה זמן לפני אבל נכון להיום אתה יודע אם משהו השתנה? (זאת אומרת האם שיניתה את דעתך הפסימית?)
  נהנתי לקרוא פה הרבה תגובות, כל אחד שיכנע אותי בדרך שלו ועכשיו אני עומד באמצע מבלי דעה\תחזית למה עתיד לקרות וסה"כ אני חי את היום, אבל מעניין לשמוע חוות דעת של אנשים המבוגרים ממני ומבינים ממני.
  ובכן אבי, האם אתה חושב שאתה יודע מה עתיד לקרות (ברור שהתשובה לא תהיה ב-100%) כי שבט המאיה נחשב לאמין מאוד, חוץ מיזה שלמה מדברים על סוף עולם? זה לא בהכרח סוף עולם לפי מה שהבנתי אלא אולי מהפכה או משהו בסגנון…
  אשמח לתשובה במהירות האפשרית אבי… (נקווה שתשמע בדיוק כמו שאני רוצה שתמשע :-))

 97. ולוח הספירה של המאיה? בכתבה מצוין שהוא מחזורי כך שגם הוא אינסופי, אך הוא ארוך מאוד, הרבה יותר ארוך מאשר הלוח העברי והלוח הלועזי.

 98. אני ספרתי 3, בקרוב 4 (אלו שעברו זה ה-21 במאי, ה-26 בספטמבר וה-21 באוקטובר)
  עכשיו אנשים טוענים כי הם גילו טעות בתאריך סיום המחזור של המאיה וכי הוא צפוי להסתיים ב-11.11.11 (כמובן, שטות גדולה).

  לגבי המאיה – אני מתקשה להבין – למה הם החליטו לסיים את מחזור הספירה הגדול שלהם דווקא ב-21.12.2012 (או ב-23.12.2012), ומה זה מסמל בשבילם?

  אני תוהה אם מחזור הספירה שלהם הוא מחזור ספירה רגיל כמו מחזורי הספירה העברי והלועזי, או שיש לזה גם משמעות אחרת (בכל זאת, למה להם להשתמש במחזור ספירה ארוך כל כך?)

 99. הסיבה לכך היא שאין שום סיבה להאמין שאנשים שלא ידעו לשמור על התרבות שלהם מפני כיבוש (הרבה לפני בוא הספרדים) יידעו לחזות את סוף העולם. עד היום הנבואה, במיוחד על סוף העולם היתה נתונה לשוטים ואין שום סיבה שלא יהיה כך בעתיד.
  רק השנה חלפו עברו 3-4 מועדים כאלה לסוף העולם ואנחנו עדיין פה. זה שכתוב שטויות באתרים אחרים אני לא יכול לעזור, אני יכול רק לסייע בכך שאכתוב את האמת בתקווה שאצליח להתגבר על הרעש של מאות הטפשים.

 100. אבי, בכתבה זו מצוין כי מחזור הספירה של המאיה החל ב-11 או ב-13 באוגוסט, 3114 לפנה"ס. השאלה שלי היא… למה?
  מחזור הספירה של המאיה נגמר ב-21 או ב-23 בדצמבר 2012. גם לעובדה זו חייבת להיות סיבה.

  אני מוצא מידע שונה על המאיה כשמדובר ב-2012 באתרים שונים. אתר אחד אומר כי המאיה היו חלוקי דעות לגבי מה שיקרה בסיום המחזור, ואתר אחר אומר כי לוח הספירה הארוכה של המאיה מראה כי האנושות תיכחד כאשר יסתיים.

  כאן כתוב כי הלוח תוכנן לספירה מחודשת כאשר מחזור הספירה של המאיה יסתיים. מה הסיבה לכך?

 101. אתם צריכים להאמין בהשם , אנחנו עם נבחר ואנחנו נשרוד עם מעט אמונה מצידכם יהיה בסדר בע"ה אין מה לדאוג!!

 102. מאיה, את מאמינה בסוף העולם ב-2012? תביני, לא יקרה כלום…
  אגב, יהיה סוף עולם, עוד 5 מיליארד שנים.

 103. קמילה האחרונה, כתבה:

  "למה בעצם קשה לך לענות למיכאל? זו שאלה שמסקרנת אותי מאוד. אני מנסה להבין את ההגיון הפנימי שמוביל אותך, אשר דומה לדעתי להגיון של דתיים רבים: יש לך הזדמנות לבחון את אמיתות אמונתך אבל מדבריך משתמע שבכל מקרה כנראה תעדיף את אמונתך (במקרה זה הניבוי שמופיע בזוהר) על פני המציאות שבראשון לינואר 2013 לא יקרה שום דבר משמעותי"

  -איזו הזדמנות היא זו לבחון את האמונה??? -יש סתירות אמוניות הרבה יותר גדולות (קריעת ים סוף,בריאת האדם למשל) -בטח לא ניבוי שלא ניתן לאשש אותו אלא רק בצורה אנכרוניסטית -הרי לא כתוב שום דבר מדוייק. הרי אחרי שנת תש"ס גם יכול להיות תשפ"צ ותשק"ש…

  כמו כן כתבת: "אינעי מבינה מדוע אדם יבחר באופן מודע לשמור על אמונה שהוכחה כשגויה. "-
  מתי בדיוק "הוכחה" האמונה כשגויה?? -תני לי בבקשה הוכחה אמפירית לאי קיום האל- כמובן שקיום האל או לא אינו נושא לבחינה אמפירית וחקירה מדעית – חלק מההנחה לקיום אלוהים היא שאין לנו כלים במסגרת המושגים שאנו חיים בהם אפשרות להכיל אותו .

  בחינת השאלה אם יש אלוהים או לא ע"פ כלים מדעיים הוא נסיון ליצור עולם ומסגרת מושגים ומערכת תיאורית שמתאפשרת לנו במציאות בה אנו מצויים (שהינה מוגבלת ועל זה אין עוררין) – כשם שילד לוקח טוש צהוב ומצייר את השמש אך אינו מכיל בשכלו את מהותה

  שאלה קטנה – מהי הוכחה לקיום האל בכלל? האם תתכן הוכחה כזו? – האם לעיוור ניתן להוכיח המצאות צבע אדום? (ואני מתכוון בדיוק באופן שאנו חווים ותופסים אותו)

 104. אוקיי תקשיבו כל מיש שמפחד אין ממה פשוט אסור להאמין בזה ילדים שלי תיזהרו לא לחשוב על זה אפילו כי בעזרת ה' זה לא ייקרה אם תמשיכו להאמין זה כבר אומר שאתם לא סומכים על ה' אז תאמינו רק בשבילו יהיה טוב חמודים אל תדאגו

 105. אתה צודק, בגלל זה זה לא כזה רלוונטי לקשר את ה"עידן החדש" לכל השיגעון של 2012. בכל מקרה, מאמיני העידן החדש טוענים שב-2012 כדור הארץ יעבור שינויים פיזיים ותושביו יעברו שינויים רוחניים לטובה. כולם יכירו בקיומו של האל, ויחיו בשלווה.

  הדבר הכי מוזר בעניין הזה, זה שהם טוענים שזה בעצם תהליך, שהתחיל מ-1900 (מה שאומר שאנחנו כבר בשיא וצריכים לראות שינויים לטובה, האם אתה רואה סימן כלשהו לכך שעומד להיות שינוי?!). באילו "סימנים והוכחות" הם משתמשים בכדי להראות שהם "צודקים"? כמובן – הם טוענים שילדים בימינו הם ילדים שונים מבעבר (מבחינה רוחנית) וזו גם הסיבה שהם נבונים יותר מאשר הילדים שמלפני כמה דורות.
  בקלות אפשר להפריך את טענותיהם…

  אני כבר שמעתי כמה טענות בנושא, כמה מהן די מוזרות, כמו זאת למשל – "אנשים בעבר היו מחוברים לקוסמוס וזה עזר להם לנבא ל-2012, כך שיכול להיות שהם צודקים".
  גם יש איזה מישהו בשם תיאודור נורביט שכתב ספר על העניין הזה.

  גם מצאתי משהו קצת שונה מכל התיאוריות של 2012, ציטוט מויקיפדיה – "… חוקר תרבות המאיה, מרק ואן סטון, אמר על כך: "אין שום דבר בנבואות המאיה, האצטקים או בתרבות המסואמריקנית העתיקה, שרומז לכך שהם ניבאו שינוי פתאומי או גדול ממדים כלשהו ב-2012. הרעיון של "מחזור גדול" שמגיע לקיצו הוא המצאה מודרנית לחלוטין".

 106. כן, עצם זה שמנסים להצמיד גורמים רבים לאותו תאריך, אין פירושו שהדבר נכון.
  ראשית אין שום דבר מיוחד בתאריך הזה, שנית שום דבר ממה שמוצאים בחלל לא חייב להתפוצץ דווקא ב-21/12/2012. למשל כוכב ביטלג'וז יכול להתפוצץ מחר בבוקר או בעוד מיליון שנה באותה הסתברות. שום אסטרואיד לא מכוון להגיע אלינו אפילו בסביבת התאריך הזה, חורים שחורים כל כך מרוחקים שזה לא מעשי בכל ימי חייו של כדור הארץ – ואפילו פי כמה מתקופה זו.
  ידוע למי שלא רק בני המאיה? כל השטויות הללו על הסינים והמצרים הם פשוט שקר שאנשים זורקים מתוך הנחה שאם יזרקו מיליון ניחושים אחד מהם יקרה.
  שום נבואה בתנך לא רלוונטית לתקופה של 2,500 שנה לאחר חתימתו.
  ותסביר לי מה זו תפנית תודעתית כלל עולמית – האם זו מחאת האוהלים? כל העידן החדש זה קשקוש אחד גדול, וחבל שאנשים מבזבזים את זמנם וכספם על השטות הזו.

 107. כבר שמעתי על תיאוריית ניבירו ותיאוריית השביט (אגב אני די בטוח שיש כאלו שחושבים שטיכה זה ניבירו), אבל אלו כבר מופרכות, ואנשים כבר מצאו גורמים אחרים בחלל אשר עלולים להביא לסוף העולם ב-2012 (כמו אסטרואידים, מטאורים, התפרצות קרני גמא או חורים שחורים)
  יש גם נבואות אי צ'ינג ונבואות מהתנ"ך.

  זה ידוע שלא רק בני המאיה מנבאים לתאריך 21.12.2012, אלא גם הסינים והמצרים, ואולי גם שבט האינקה. לכל אחד מאלו היה ידע אסטרונומי דומה לידע שהיה לבני המאיה.

  האם גם אלו שטויות?

  ואם כל התיאוריות הללו לא מספיקות, יש גם את התפנית התודעתית הכלל עולמית (וזה לא קריטי כי זו תיאורייה של מאמיני העידן החדש).

 108. אתר הידען קיים בשביל להביא אך ורק מידע נכון מבחינה מדעית. לא כל שטות שמישהו כותב היא נכונה מבחינה מדעית, אבל מכיוון שבשטות הזו יש גם נזק, אני כאן כדי להסביר.

 109. ל"מפץ הגדול"… אם אני לא טועה הניסוי במאיץ החלקיקים לא התבצע כי הייתה דליפת גז (או מסיבה אחרת, אבל הוא לא התבצע).
  בקשר ל-2012… אני רואה מידע שונה לגמרי מהמידע הזה על בני המאיה באתרים אחרים. (בויקיפדיה כתוב שבני המאיה היו חלוקי דעות לגבי מה שיקרה ב-21.12.2012, לא היה כתוב שזה סיום של מחזור בן 5,126 שנים).
  יש גם את האתרים 2012.co.il, ו-sof2012.co.il… אני לא יודע אם אלו אתרים מפוקפקים או לא, אבל מאיפה אתר "הידען" הביא את המידע הזה?

  בכל מקרה, אני מקווה שהמידע שכאן הוא המידע הנכון לעומת מה שמתפרסם באתרים אחרים.

 110. מה אתם דפוקים בשכל?
  עוד מעט גם תגידו לי שהעולם נברא בזכות המפץ הגדול…
  גם בניסוי במאיץ החלקיקים חששו שיגיע סוף העולם מחורים שחורים שייוצרו
  וזה לא קרה!
  לעולם אין סוף!
  הקב"ה הבטיח שהוא לא יחריב יותר את העולם !

 111. לב.ש. (13 ביולי 2011 בשעה 12:57)

  למה בעצם קשה לך לענות למיכאל? זו שאלה שמסקרנת אותי מאוד. אני מנסה להבין את ההגיון הפנימי שמוביל אותך, אשר דומה לדעתי להגיון של דתיים רבים: יש לך הזדמנות לבחון את אמיתות אמונתך אבל מדבריך משתמע שבכל מקרה כנראה תעדיף את אמונתך (במקרה זה הניבוי שמופיע בזוהר) על פני המציאות שבראשון לינואר 2013 לא יקרה שום דבר משמעותי. אינעי מבינה מדוע אדם יבחר באופן מודע לשמור על אמונה שהוכחה כשגויה. כמובן תמיד יהיו כאלה שימצאו תירוצים כמו למשל שהכוונה לא הייתה לתאריך זה או שינסו לצמד את החיזוי לתופעות מקומיות רגילות כמו תאונת דרכים או פיגוע או רעידת אדמה מקומית וכדומה או שיאמרו שאיננו יכולים להבין באמת את המשמעות של הדברים, אבל אני אניח לרגע שאינך אחד מאלה. אם כן נותרת השאלה, מדוע אתה סבור שיהיה לך כל כך קשה לוותר על אמונתך אפילו אם המציאות תראה לך בצורה ברורה שאמונתך שגויה? כמובן ייתכן ואתה צודק, ואכן תתפתח מלחמה עולמית… אגב האם לפי הזוהר יש ניבוי יותר מדוייק לגבי האירועים? תאריך ושעה, היכן זה יתחיל, מי יהיו המעורבים המרכזיים, מה יהיו האירועים המשמעותיים, כיצד זה יתפתח, כמה זמן זה יארך, מי ישרוד ומה יהיה מצבו לאחר מכן וכד'
  האם אינך מסכים שניבוי טוב צריך שיהיה מפורט קצת יותר כדי למנוע את המצב שכל ילד מכיר מהסתכלות בדף מלא נקודות או בעננים, והוא שניתן להתאים אליהם כמעט כל תבנית ושעם טיפה דמיון ניתן לראות שם כמעט כל דבר? האם אינך מסכים שהעמימות היחסית של הדברים מאפשרת להתאימם לכל מני אירועים, הרי בעולם הזה כמעט כל הזמן יש איזה חלק בעולם ששרוי במלחמה, אפילו אם ניקח את ישראל לבדה כל כמה שנים מתרחשת כאן מלחמה, האם ניתן לדעת לאיזה מהן מתכוונים? ואם אי אפשר לדעת, לשם מה להאמין בדבר שרמת הניבוי שלו ירודה כל כך?
  האם ישנם ניבויים אחרים שאתה מאמין בהם ושניתן יהיה לבדקם?

 112. ב.ש.:
  האם בראשון לינואר 2013, אחרי שלא יקרה כלום, תהיה מוכן לומר שמה שכתוב בזוהר הקדוש לך זה שטויות?

 113. לדעתי אני לא יודע אם סוף העולם יגיע . אבל כיהודי המאמין בזוהר הקדוש כתוב שתהיה מלחמה בצפון אחרי שנת תש"ס כלומר אולי הכוונה למחמת לבנון השנייה .לאחר מכן הזוהר אומר ששש וחצי שנים לאחר מכן תהיה עוד מלחמה בצפון שתתפתח למלחמה עולמית אם נעשה חשבון מלחמת לבנון נפתחה ב12.07.06 שש וחצי שנים לאחר מכן זה יוצא בסביבות סוף דצמבר 2012

 114. יש האומרים שבועד 4 מליארד שנים השמש תגיע למצב של גסיסה כלומר איגמר כל הגז שנותר על השמש והשם תתחיל לשרוף מימין שבשביל לשרוף מימין השמש צריכה חום אדיר בשביל לשרוף אותו אז בעוד 4 מליאד שנה אפשר לאסיק מסקנה שהשמש תהיה יותר מדי חמה בשביל כדור הארץ כלומר אים השמש מתחממת גם כדור הארץ מיתחמם אז כדור הארץ יגיע בעוד 4 מליאד שנה לחום אדיר שהוא 340 מעלות בחום וגם לא היה אפשרות ליתחבאה גם מתחת האדמה החום יגיע למצב שהבטון לא יצליח להחזיק מעמד אז כול הבנינים יטמטטו וגם בניין העשוי מברזל או מעץ יקרוס כי כאשר שברזל מגיע לחום כזה או מתנמס וגם העץ שהוא מגיע לחום כזה או פשוט נשרף גם מחקרים מוכחים שתכול רק לשרוד שעה בתוך חליפת אסטרנוט ובשום דבר אחר רק בחליפה אפשר לשרוד כ שעה אחת אבל לא לחשוש כי יש מספיק זמן למליון דורת הבאים שלכם ועד אז כבר אימצאו פיתרון.

 115. מצב כדור הארץ לאט לאט הופך להיות פחות ופחות יציב וניתן לראות זאת ע"י התחממות של אזורים כמו רוסיה,אנטרטיקה וכדו'…
  אשר בדרך כלל באזורים אלו אפילו בקיץ לא כל כך חם(ברוסיה היו שריפות ענקיות והמעלות הגיעו ל40C!)
  רעידות אדמה,צונאמי,שירפות ענק וכו'…,כל אלה דברים שמעידים על כך שהאדם יתערב יותר מדי בטבע או בחלל אשר גם ספג לא קצת מחלליות אשר משליחות שם זבל או התפוצצו שם וגרמו לרדיואקטיביות באזור זה.
  אני לא אומר שכדור הארץ ישרוד יותר מאלף שנה אבל אני גם לא אומר ש2012 יהיה שנתו האחרונה.
  אני רק מציב עובדות שיכולות אולי לתת כיוון למה שהולך לקרות.

 116. חברה של אמא שלי רואה את העתיד והיא אמרה שרק כל הפלנטות יעמדו בשורה וזה לא יגרום שום נזק היא אמרה שסוף העולם היה ב 21.4.8121

 117. סוף העולם לא יגיע!!! – תעשו מה שאתם רוצים תדברו כמה שאתם רוצים לא יקרה שום דבר כזה ולא כל העולם יחרב בבת אחת ולא יפגע מטאור מטומטם שאומרים שהוא מתקרב לעבר כדור הארץ מהחלל ולא יהיו כתמי שמש וכל החראטות האלה…
  אמא שלי קוראת בקלפים והיא בדקה כמה פעמים ואמרה שסוף העולם לא יגיע,אבל מה שכן יפרצו מלחמות בכל העולם והטילים יגיעו עד לתל-אביב אבל לא יגיעו לאזורים של כפר יונה,נתניה,בת חפר וכל אלה,ויהיו אזעקות ויהיו הפחדות וגם תיהיה רעידת אדמה חזקה באזורי הצפון שגם היא לא תגיע לאזורי המרכז..
  ואפילו דיברו על זה בחדשות לפני מספר חודשים שתיהיה רעידת אדמה בצפון ומיניין ההרוגים יגיע
  ל-400,000 הרוגים…
  אבל יש משהו משמח שאמא שלי בדקה וראתה בקלפים:גלעד שליט אמור לחזור לארץ תוך חודש מ-1 ליולי והוא יהיה בבית עד אמצע אוגוסט פחות או יותר ואמא שלי אמרה שהמדינה אמורה למצוא בזמן הזה היכן נצמא גלעד וכביכול יחטפו אותו,אבל הוא ממש חולה ולא מרגיש טוב וכשהוא בעזרת ה' יחזור הוא יאושפז בבית חולים ויעשו לו בדיקות מקיפות לבדוק שהכל בסדר איתו ושלא הזריקו לו כל מיני חומרים כדי להרגיע אותו וכיוצא בזאת… אבל הוא יהיה בסדר ולאחר מכן יעשו חגיגה גדולה בארץ לשיחרורו …
  ואז מחבלים יחרדו לארץ ישראל והם ינסו לפוצץ בעזרת מטען חבלה אוטובוס והם לא יצליחו כי איכשהוא המטען יתפוצץ יחד עם המחבלים!!!!
  אז שהשבט המטומטם הזה יפסיק לבלבל לכולם את המוח ופעם יגדו שכן יגיע סוף העולם ואז לא יגיע סוף העולם שיסתמו את הפה שלהם ויתפוצץ לוח השנה המפגר שלהם ודייי!!!!
  יהיו קשיים אבל סוף העולם לא יגיע… נקודה!!!!!
  שתיהיה לכל המדינה שנת אושר שלווה ואחווה…

 118. דייי כבר עם זה אחד אומר שסוף העולם יגיע עוד שנה ואחד אומר שזה יגיעע מיצידיי גםם עוד 10000000000000 שנהה דיי יגיע מתי שיגיע ולכל החכמים האלה "שיודעים" את התאריך שזה יגיע אז לא לחרטט כי אי אפשר לדעת!!!!גם כן בניי האמיה האלה או איך שלא אומרים את זה סתם מדברים שטויות כיאילו הם האלוהים יודעים לפי הלוח האידיוטי שלהם מתי זה יגיע רקקק ה' יחליטט מתי זה יגיע והוא יודע מה הוא עושה….. נכון כולם מפחדים אבל עדיין הוא שומר רק שתידעו לפני 20 שנה גם היפליצו את השטויות האלה ועד היום אמא שלי צוחקת על זה לכו תידעו אולי אין כזה דבר סוף העולם

 119. אוריה:
  רוב השיח הקשור בכתבה זו מטופש אבל דבריך מצטיינים בכך יותר מאחרים.
  זה פשוט יפה איך אדם שכל עולמו מושתת על ספרים שפוברקו לפני אלפי שנים מתלונן על "מאמרים מלפני קום המדינה"

 120. מה זה הטיפשות הזאת מאיפה היא נוצרה האם זה מה שאנחנו שווים מאמרים מטופשים מלפני קום המדינה האם ככה אנחנו נראים ממש מביש איך זה שלא שמנו לב לזה עד עכשיו איפה האמונה שלכם חברה בקב"ה איך אתם לא מתביישים אבל לבית כנסת ביום כיפור הולכים.

  אני יהודיה גאה שמאמינה רק בקב"ה.

 121. אני לא מבינה גם בשנת 2000 אמרו שיגיע סוף העולם ושום דבר לא קרה (ככה אמא שלי סיפרה לי) ואני גם מקווה שבשנת 2012 לא יקרה שום דבר ,כל מי שרוצה להציל את עצמו ואפילו לא עצמו את מששפחתו את קרוביו לא משנה את מי תתפללו להק"בה,בבקשה!!!!1!!!
  אף אחד לא רוצה למות בצורה כזו הרי כל אדם בסוף ימות לא משנה איך אז למה שהעולם יחרב בבת אחת????
  אז מה שאני מבקשת הוא שתתפללו לאלוקים שבשמיים שהכל יהיה בסדר ולא משנה כמה תגידו "לא יקרה כלום,לא יגיע סוף העולם…" אי אפשר לדעת אם היה דבר כזה שנקרא נסיעה בזמן אז ההינו יכולים לדעת אבל אי אשפר לדעת כלום!!!!!! אז כל עם ישראל שיתפלל ותבקשו שלא יקרה כלום!!!!
  אני אחות בכורה לשלוש אחיות קטנות מתחת לגיל שש ואני בת 14 לי לא היה אכפת למות אבל ההורים שלי האחיות שלי וכל המשפחה שלי ואפילו החברים והקרובים שלי אני לא רוצה שיקרה להם כלום ואני בטוחה שגם אתם רוצים שלפחות המשפחות שלכם יהיו בסדר….
  אז אני מתחננת ומבקשת מכל עם ישראל להתפלל להק"בה ולא לעשות חטאים ואולי מי יודע כל המאמרים המטופשים האלה בסוף יהיו לשווא!!!!

 122. יש סיפור וגירסה הרוכה מאוד של דברים שתיקרה בזמן הקרוב
  אנשים אומרים שגילו שמתישהו יהיה סוף העולם ואז כולם נילחצו ואז סתם עשו מיזה סוף העולם 2012 אבל לא… בו נחזור אחורה אחורה בערך 700מיליון שנה… תקופת התנך תקופת נוח אף אחד לא יודע במאת כמה זמן היה בתנך… ומזה מובנים של זמן כי הכול היה אחרת אנשים היו חיים 200 שנה עד 300 שנה והגובה שלהם היה 3 עד 4 מטר
  אז גם הזמן לא היה אמיתי לא באמת 6000 שנה עברו
  אז בו נחזור לפסים… תקופת נוח המבול… זה מה שיקרה פה לא שום מטאור או אסטרואיד בכדור הארך נימצא 74 אחוזים הם מיים מתוך כדור הארך מותכם 3 אחוז מיים מתוקים מתוכם 1 אחוז לשתיה.. 2 אחוז קפויים בקרחונים.. היתחממות כדור הארץ.. גורמת לקרחונים להפשיר… הקרחונים מבשירים מתחילים צונמי בנתים השמש מקבלת מכול ושולחת קרנים חזקות ככה שהאוזון שלנו הלך היתחממות רק גדלה … הצונמי מתחילים ואז ראידות האדמה ביגלל השבר הסורי אפריקאי… וזה ביגלל. ההיתחממות צונמי ענקיםם מוחקים את היבשות הצפות כמו נוח.. יש תאוריה של אדם מאוד חכם שאמר לי במכון וויצמן… שיש את חיזריה אטטה.. שיש להם קשר עם בני האדם … ובני האדם שאתחילו לישלוח לצד השני של הירח טיסות "להציל את האנושות " אז לא… זאטה אמרו שיש שיויון ועם צרכים ללכת כולם הולכים בנתים הבונקרים שהכינו מוכנים אבל אנשים כולכך מטומטמים כי זה לא יעזור! הבונקרים ישקעו באדמה.. ויהיה מיתחת ערמות של מילירדי טונות של חול ואדמה אז מה יעזור?! החלליות יפלו בירח אין חמצן ועל האדמה אסור להיות 350 זה המיספר שהרג את כולנו חברה! זכרו את המיספר הזה… חח 2012 סוף העולם וזה מוכח חכו ותיראו מי שרוצה לדבר איתי יכול פשוט היום ועכשיו לא היה לי ממש כוח להסביר על הכול כי ראיתי את התגובות שלכם… מי שרוצה אני יענה לו על הכול בפרוט ישיר… ומדויק הכול בגדר מציאות… אליחי אליאסי בפיס.. לכול השואלים למיניהם..

 123. לא מדוייק. קודם כל לא הזכרתי את המילים "סוף העולם", אלא השתמשתי במילה "אפוקליפסה". דבר שני, נכון שמחזור סופות השמש הוא כל 11 שנה, אבל סופת השמש שצפוייה במאי 2013, תהיה אקוויוולנטית בעוצמתה לזו שקרתה בשנת 1859, שאז הפילה את רשת הטלגרף "הפרימיטיבית". עכשיו ככה: אז לא היתה את כל הטכנולוגיה של היום. כשזה יקרה ב-2013 זה יביא לקריסה של כל תשתיות התקשורת: לא יהיה אינטרנט, כל תשתיות הטלפונים, והסלולארים יקרסו, ואז גם לא יוכלו להיות שידורי טלביזיה בכבלים ודרך לוויינים, ואף נאלץ לחיות ללא חשמל. אז מה יהיה? נאלץ לחיות בתנאים של המאה ה-19?? וזה יקח המון זמן לתקן את כל הנזקים.

 124. סופות שמש מגיעותלשיא כל 11 שנה. אז תחנת כוח אחת תיפול או שכמה שעות אנשים לא יווכלו לדבר בסלולארי. זה אמנם לא נעים, ואפילו מרגיז אבל מכאן ועד לסוף העולם, קצת נסחפת.

 125. סוף העולם לא יגיע בדצמבר 2012. אבל תקרה אפוקליפסה נורא גדולה במאי 2013!!! והכוונה להתפרצות אנרגיה סולארית מהשמש, וכל זאת על פי תחזיות נאס"א.
  עדיין לא מאמינים?? רוצים הוכחות חותכות?? בבקשה:
  http://science.nasa.gov/science-news/science-at-nasa/2009/29may_noaaprediction/

  http://blogs.telegraph.co.uk/culture/tomchivers/100008500/nasas-2013-solar-flare-warning-how-much-do-we-need-to-worry/

  http://www.theregister.co.uk/2010/06/16/solar_storms/

  http://www.google.co.il/#q=NASA+2013&hl=iw&prmd=ivns&source=univ&tbm=vid&tbo=u&sa=X&ei=0mvjTa7dGdGJhQfZn7jsBw&ved=0CF4QqwQ&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.&fp=f0789e2c80ad46c&biw=1899&bih=879

  גם עכשיו אתם יכולים להגיד שנאס"א מכחישה?!?!

 126. בוא נסתכל על נקודה אחרת מעניינת לגמרי, משהו מבחינה מדעית. אני מתאר לעצמי שאתה מכיר את פרוייקט HAARP, ההזוי והמטורף הזה, שנערך באלסקה. זה הגורם לכל תרחישי אסונות הטבע שקרו. ככל הנראה, כפי שאני צופה לפחות, הם עוד יגרמו לנזק חמור של גרעין כדוה"א. אם זה היה תלוי בי, הייתי מפסיק להם את הפרוייקט לאלתר!

 127. אני לא מבין? הפסקה הזאת לא גרמה לכם להבין שהכל חראט?:
  "הכל טוב ויפה אך איך מגיעים מכאן לסוף העולם? נבואת המאיה מבוססת על ההערכה שמשהו רע קורא כאשר הלוח הגדול של בני המאיה יסתיים. המומחים חלוקים בדבר השאלה מתתי תסתיים ספירת הלוח הגדול ואולם מכיוון שבני המאיה השתמשו במספרים 13 ו-20 כשורש המערכות הספרתיות השלהם, היום האחרון אמור להתרחש בתאריך 13.0.0.0.0. מתי זה יתרחש? 13.0.0.0.0 מייצג 5,126 שנים במחזור הארוך שהחל ב-0.0.0.0.0 המתייחס לתאריך 11 באוגוסט 3114 לפני הספירה. אם נוסיף 5126 שנה לתאריך זה נגיע בדיוק ל-21 בדצמבר 2012."
  כן זה בידיוק ב11 באוגוסט 3114 וזה בידיוק יסתיים ב21 בדצמבר וזה יהיה ב13 ולא 20 נניח…. קיצר אנשים אוהבים להאמין לסיפורי פנטזיה ומדע בידיוני… מאנשים שגולשים באתר מדע רציני, לא ציפיתי לכזאת בורות ><

 128. ?.
  וואאיי כל המידע הזה ממש מפחיד אני מספיק מפוחדת מהסרט למה עוד להפחיד גם פה
  האמת שאני עדיין לא הבנתי יגיע או לא?.???
  זה כל כך מלחיץץ מה עושיםם במצב כזה???????

 129. אני חושש ולא חושש בו זמנית אני לא יודע אם בני המאיה צודקים או לא ואם כן המחיר כבד
  אני עוד ילד אני לא יודע כמה אני יכול להבין בזה יש בעולם הרבה שאלות פתוחות אני חושב שלפעמים אני משקר לעצמי כי אני מפחד ממה שעלול לקרות שאלתי את הוריי לגבי נושא זה והם אמרו לי להרגע ושזה אמונה תפלה אבל מה הם עוד יגידו לי שאני הולך למות דעתי הסבורה ביותר שלא יקרה כלום אך אני עדיין פוחד מכך

 130. דיי כבר לדבר על זה !
  יתפוצץ או לא , ישלכם עוד את עולם הבאה ><

  אמא אני לחוצה מאוד בגלל זה !
  אני עוד צעירה .. אסור לי למות, אהעהאהעהאהע : [
  אני לא רוצה למוווווווות !

 131. זה כמו שאמרו שסוף העולם יגיע ב1990.אבל מה? לא הגיע.אנשים דביליים.תהנו מהחיים שלכם ותפסיקו לחשוב על בני המאיה הדביליים האלה.אם הם יאמרו שמחר תהיה רעידת אדמה,אז תהיה רעידת אדמה???

 132. עוד הוכחה לכך שהסוף יקרה עוד הרבה זמן :
  אם הלוח המאייני מתבסס על הספרות 13 ו-20 , ואומרים שכאשר השמש שביל החלב והכדור יהיו באותו קו , זה יקרה .
  טעות נפלה כאן ! בני המאיה משתמשים בתאריכים האלו : 0.0.0.0.0
  ואולי כן השמש שביל החלב והכדור יהיו באותו קו , אבל חקרתי ומצאתי שבתאריך 13.19.13.13.19
  התאריך המדיוק לא מצאתי לפי הלוח הלועזי .. השמש שביל החלב וכדור הארץ יהיו שוב במצב כזה אבל
  גם 4 כוכבי הלכת : אוראנוס נפטון נגה וצדק יהיו וגם הירח ! ובגלל שרק לכדור הארץ יש כוח משיכה , מבין כל הכוכבים האלו הוא יוצל כולו ויהיה חושך לפחות ל-4 ימים .
  סוף העולם הוא בעצם היגמרות האנרגיה של ליבת כדור הארץ וזה קורה תוך מליארדי שנים . אל תזבלו את השכל ותאמינו לזה .. כי העולם רק תינוק
  ואפילו

 133. הטוקבקים כאן מדהימים.
  אוסף עצום של בורות, טימטום ואמונות טפלות.

  כמובן שיש צדיקים בסדום, אבל לא תיארתי לעצמי שלכל כך הרבה אנשי מערות יש גישה לאינטרנט.

 134. אז מה לארוז בתיק?
  מקלות מזלגות והרבה K300 ? וקופסת שימורים שהתאריך האחרון שלה זה 21.12.2012 ?!

  יש לי כזאת….וזה של טונה !!!

 135. לא צריך לפחד בגלל סרט מטומטם. אין שום אמת בהפחדות, כפי שאתם יכולים לקרוא

 136. לפי דעתי בני האדם צריכים להפסיק להיות כל כך נאייביים בני המאיה זה שבט שלא קשור אלינו בכלל הם פשוט החליטו ככה אף אחד לא אמר שסוף העולם קרה לפי דעת המאיה 2012 זה לידה מחדש לא בהכרח אומר שהעולם ייהרס צתפסיקו להאמין בכל מה שאומרים לכם

 137. אין סוף עולם מי המציא את השטויות 2012 הזה המאיה סתם רוצים הפחיד אותנו ופתטום מגיע 12.12.21 ולא קורה כלום יש כאלה אומרים כוכב X הוא לא קיים סתם ציירו את את זה כיאלו זה אמיתי א תאמינו סתם רוצים לבלבל אותכם וזהו תמשיכו את החיים שלכם וזהו ונאס"א סתם משקרים הסוף יקרה עוד 5 מיליון שנה וזהו אם יש לכם תגובות תישלחו לי במייל [email protected]

 138. אתם יודעים שיש אנשים שמקשרים את בני המאיה והאמונה בחייזרים.
  האמונה היא שהסיבה שהייתה לבני המאיה יכולת תכנון ערים ופירמידות מעל לממוצעת, היא בגלל שחייזרים בשם "אנונקים" הגיעו לכדוה"א ועזרו לבני האדם לפתח תרבויות, ערים וכו'.

  יכול להיות שבני המאיה האמינו שבשנת 2012 ה"אנונקים" יחזרו לכדוה"א?
  ואז זה לא חזיון סוף העולם, אלא תאריך חזרה?

 139. סוף העולם לא קרוב בכלל! אנו נחיה עוד 100,000,000,000,000,000,000,000,000 שנה!
  Million Google Years 10
  ככה זה נקרא.
  וזה לא סוף העולםב 21.12.12
  אלא ב: 7.3.9550

  וגם יש לי קופסת שימורים עד ה 23.12.12
  שום דבר לא יקרה.

 140. פז

  יש לי הצעה בשבילך- ביטוח כנגד סוף העולם. מה שיבטיח לך סכום של עד מיליון שקלקלים באם תמותי ב- 2012 כתוצאה מארמגדון. והכל תמורת 666 ש"ח בלבד * 24 חודשים.
  מעוניינת?

 141. אני יודעת שאף לא מהמיין שיהיה דבר כזה ועוד עוד שנה אבל אני מאד מפוחדת 🙁 יש משהו שיכול להבטיח לי שלא יקרה כלום ?

 142. איזה שטויותתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת
  אנשים עם אמונה מאמינים שהקב"ה מחליט על העולם ובני המאיה המפגרים האלה לא יחליטו לעוםםםם!!!!!!
  ראיתי את הסרט 2012 וזה סתם דימיון מפותח צריך רק להתפלל שיבוא המשיח בעז"ה עוד היוםםם!!!!!!

 143. יהודים כשרים שכמותכם!!!!!!!!!!!!!!!!!! תאמינו בה' יתברך ויתקדש !!!!!!!!! מה אתם מאמינים לבני המאיה שמתו לפני שנים!!! טוב להודות לה' ולזמן לשמך עליון!!!!

 144. העם סוף העולם יקרה בקשה תענו לי ותגידו לי את התשובה עם סוף העולם זה באמת

 145. זבל. מה רוצים מונסטרדמוס המסכן, קשקש שטויות רלוונטיות לתקופתו, גם אותו זורקים למרק עם כל שאר השטויות שאולי מרוב שטויות מישהו יגיד משהו שניתן לפרש כנכון.

 146. תרחיש זה זו המחשה של ראות מסויימת… וזה מאוד סוביקטיבי.
  על משהו שהוא סובייקטיבי לא ניתן להגיד אמין או לא – זו עובדה מוגמרת עבור אותו בן אדם, תפקידנו או להתטרף לדעה זו או לא…

 147. ראיתי את הסרטון, אין צורך להכנס אליו הוא לא אומר שום דבר אלא רק משקף את התרחישים המטורפים שישנם. מה אתם חושבים שאם כל אדיוט זורק תרחיש, אז זה שיש עשרות תרחישים יעשה את זה יותר אמין?

 148. קראתי את תגובות של כולם….
  ואני חושב שכל מישה הגיב – מאמין, בדרך שלו במיוחדת (מפחד, מהחקשה, ויש לא מעט סיבות..) אבל מאמין שזה מתקרב.
  לכל דבר בעולם שלנו יש מחזור חיים , לחיי אדם, לחי חיות, לחי צמחים…, וכנראה שגם מחזור הכללי הגיע לקצו.
  אבל כמו שיש סיום כך יש גם התחלה – סיום של משהו אחד תמיד התחלה של משהו אחר.
  מציע לכולם (אלה שלא ראו עדיין) להיכנס ולראות סרטון הבא http://www.2012.org.il/

 149. יש הרבה דיונים לגבי זה
  אף סקרים

  לפי הסקרים כולם חושבים שזה בולשיט אחד גדול
  אבל אם תלך למדענים אתה תתחיל לחפור באדמה

  אבל בזמן האחרון אין התפרציות בשמש (29.12.10–יום לפני 2011)

 150. יהיה יהיה.
  יש לך עוד שנה לחיות ואחר כך את וכולם תמותו. חוץ מאלה שמאמינים באלוהים כי הוא יציל אותם. אז בכל מקרה את תמותי עוד שנה, לכן סביר מאוד אם את מפחדת, ובצדק.
  אין לך מה לסמוך על ההורים או חברים, הם רק ישקרו לך, עדיף שתתחילי להתכונן למותך עוד שנה ותתחילי לפחד. בהצלחה.

 151. שמעו אני לא מישהו בן 20 שאשכרה מבין בדברים כאלה (: ואני לא כל כך יודעת מה לעשות כי קראתי בכול מיני מקומות ובחלק אמרו שיהיה סוף העולם אני דיי מפחדת אני יודעת שאני נישמעת כמו ילדה קטנה..(למרות שהאמת? אני בין 12-15) אני שומעת מחוץ לאינטרנט שלא יהיה סוף עולם ולא כלום…למרות זאת הייתי מעדיפה לדבר עם יותר אנשים מאשר הורים וחברים….בקיצור…יהיה או לא??? כי בנתיים אני ממש מפחדת

 152. лнен нннннннннннннннннннннннн,,,,,…юююЮЮЮюЮЮЮюЮЮЮюЮюю!111!11222""33№№344;5%%55:66::??77888*9(()))[email protected]@333#4$$44$5%%55666^777&88**899(((90)00—==8709)((887&9^5^&y6bnfgjfעכחכעחכעחחי

 153. בואנה לא יהיה סוף עולם כולם רוצים שתפחדו מה עם שנת 2000???? כול מי שכתב שהוא מאמין בזה סתום בתחת ילדים מפגרים אתם!!!

 154. אני אומרת שאל תתיכסו לכול הדבריים המטופשיים שמכתיבים לכם ועם זה יקרה אז אל תחיו בפחד תיכחו את זה קל ותהינו מכמה השניים שנותרו לכם
  ואני אומרת לכולם שסוף העולם לא יקרה בשנת"2012"
  אלה סתם שטויות אולי הם לא ניסחו את זה טוב
  קיצר מה שאני אומרת לכולם

  אל תפחדו

 155. אני חושב שלה היא סוף האולם ה אוהב לא רק את ארץ ישראל הוא אוהב את כולנו זה אנשים אימציאו שיש כול מיני סוגים של אלוכים זש לה כי הוא אחד סוף האולם זו דימיון של אנשים המאמינים בזה אני לו מאמין

 156. וואלה שיר את צודקת בכול מילה ומיללה. לפחות שכתבה דברים לעיניין
  נכון מאווד סוף העולם זה סתם חארטהההההההההההה
  יאלה אני הולך לעשות משהוא עם החיים.. ולא כמוכם לשבת ולפחד מתי יהיה סוף העולם ומתי נמות.
  יאלה סלממממממת יכוסיות

 157. "מלך"(ליצן החצר יותר נכון) אתה היצור הכי אדיוט שפגשתי בימי חיי ואני מוטרד מכך שהברירה הטבעית לא דאגה לסלק דבילים כמוך מהעולם.

  אתה גג בן 12

 158. נ.ב היה קץ של כמה כוכבים כמו חמה ונגה כיהשמש תהפוך לכדור ענק והשמש תתקרב לכדור הארץ אבל היא לא תפגע בכדור אבל מרוב חום היה מוות ובסוף שמש תתפוצץ (כדור הארץלה יפגע) ואחרי זה היא תאיר כ כוכב כסוף ואז השמש תימחק

 159. די כבר יא מעצבנים רק שמועות פעם אמרו שב 2000 היה את נפילת "המחשבים" זה קרה לא אומרים שסוף העולם היה ב2012 וזה גם לא היה הנה למשל מחר סוף העולם למה אתם לא מפוחדים כי אתם יודעים שזה לא נכון אז זבידיוק אותו הדבר ועכשיו אני אומר לא היה סוף עולם ואם אני רואה עוד תגובה שמישהו יחשוב שהיה סוף עולם אני יתחיל לקלל

 160. אם יש לך מוח, למה אין לך שכל?

 161. ללא מבינה….

  דברים רעים קורים ללא קשר לתשובה שלך. סוף העולם יגיע או לא יגיע ללא קשר לנבואות….
  לעומת זאת התגובה שלך ואנשים כמוך באופן כללי גורמים לי פחות להצטער במקרה שסוף העולם באמת יגיע.

 162. יש דבר אחד שאני עדיין לא מבינה.
  אם סוף העולם לא קרב,והכול רק שמועות,למה עדיין קוראים כול האסונות טבע?
  אם צריך להיות משהו טוב,למה קוראים כול כך הרבה דברים רעים?

 163. לכו כבר לא היה שוווווםםםם סוף עולם אז יאללה תזיזו את התחת מהמחשב וצאו החוצה מה אין לכם חיים חוץ "מהמחשב" אווף

 164. לך לעשות ביד חיים בסרט אתםם יאוווו קח אויר תינשום עמוק ותיצא מהסרט שאתה חי בו יאו ילדים בני שש אתם סוף העולם סוף העוםם

 165. זה יקרה ב2012 יהיא סוף העולם אנחנו באמת נושמד הרב דיבר על זה ביוטיוב הוא אמר שנחיהה עוד 1 שנה שנעשה דברים שחלמנו עליו עכשיו זה סיכוי לבלות שנה אחד בידיוק ואני יסכור את כולם אוהב אותכם שתלכו לגן העדן כולםם

 166. הלואי שכבר יגיע 2012 כדי שכולכם תמותו כבר!
  חלאס כבר!! אביייייייייי תעשה משהו. אוף.

 167. אני מוסיפה לתגובתי הקודמת שמי שלא יודע השם יוכיח לכל האלה שלא מאמינים בו את כוחותיו וירע לו אותם בידי תופעות טבע שלא נראו מעולם, וכך האדם יראה את כוחו ויחליט לחזור בתשובה ..

 168. לא יגיע סוף העולם , אמרו שיגיע מלחמת גוג ומגוג , היתכן שזה עכשיו , ב-2012 ?

 169. ראיתי סרט שקוראים לו 2012 וזה היה מסופר על רעידות אדמה צונאמי וגלי עעעעאעננקקקק

 170. המאמר מעניין אך בני המאיה לא טוענים לסוף העולם. זוהי סתם קונספרציה אנו פשוט הולכים לעבור שינוי תודעתי 21 12 2012 זהו יום שער לשינוי תודעת הזמן האנושי, דבר שהוא רק טוב עבור בני האדם. המאיה פשוט מדברים על שינוי החשיבה והתפיסה לרחבה יותר המכילה מימדים נוספים

 171. סוף העולם ב21.12.2012 ?
  עם באמת זה יגיע! אז מה כל מה שעשינו עד עכשיו סתם ?
  למשל המלחמות שסתם אנחנו סבלנו מהם בסוף, סתם עברנו את זה?
  שיכולנו פשוט להיות בעולם בלי מלחמות, בלי רצח ,בלי ריבים.
  שיכולנו לחיות בעולם מושלם!
  עם באמת סוף העולם יגיע זה בגלל כמה דברים >>>
  מפעלים, מכוניות, זיהום אוויר, וכו'
  יכול להיות גם בגלל >>>
  התחממות כדור הארץ, חור השחור, אסטרואידים שנופלים לכדור הארץ וכו'.
  זה לא שאני רוצה את סוף העולם אבל זה יכול להיות מתוך הסיבות האלה
  מה שאני באמת ממליץ זה לא לחשוב: וואי מה יהיה ב2012? איך אני אמות, איך אני ישרוד? , וכו' וכו'
  מה שאני ממליץ לכם זה שתמשיכו את החיים שלכם רגיל ולא להכנים לראש שלכם שטויות
  ברור שסוף העולם מתישהו יגיע ועד שלא ניראה לא נדע
  אבל עם זה לא יהיה ב2012 אז נמצא עוד שנה שתפחיד את כולנו

 172. גם יש כאלה שמתרגשים מזה ורוצים שזה יקרה כי אני לא ! אף אחד לא יכול לשרוד אין אדמה ואין חיים ! נראלי שאני מאמינה בה כי קראתי בויקיפדיה שבני המאיה הם היו במחזור החמישי והאלים ברו אותם תקראו על זה 😛

 173. אני מפחדת שיקרה משהו …אבל אני מאמינה בה' שיחליט את ההחלטה הנכונה !
  והוא ישמור עלינו!!!

 174. שטויותתת שטויות שטויות
  כול הדתים האלללה מאכילים אותכם בשטויות האלללה ותאמינו לי שאני יודעת את זה
  ראיתי כמה סרטונים של דתיים והם מספרים שם שעם נאמין ונתחזק אז גוג ומגוג יכול להיות קצת אחרתת ולא כסוף העעעוולם
  אז אנשיים אני לא מאמינה לזה אני לא יודעת מה איתכם אבל אני כ"כ לא מאמינה בשטויות האלללה
  אני מאמנינה באבא שבשמיים ואני יודעת שהוא שומר אלינו שמה מלמעלה ומבטיחה לככם שסוף העולם לא יקרה זה כמו שאמרו ב 2009 שחור שחור יבלע את כדור האררץ אזהו שאנחנו פה ולא קרה שום דבר
  אז חאלס עם השטויות לכו תעשו דבריים קצת יותר מעניינים

 175. מי שמפחד זה השיעור הקרמאתי שלו – לפתח חוסר פחד (ממוות או אסון במקרה הזה)
  יש אנשים שלגמרי לא מפחדים מזה ואפילו מייחלים שזה יקרה כי הם סובלים מהחיים עצמם ורוצים לברוח מן הסבל דרך מוות – השיעור שלהם זה ללמוד לאהוב ולא לסבול בשום מצב
  וכל אחד בסוף מקבל את מה שהוא מצפה לקבל – בדיק כמו במכניקת הקוונטים מדעל מקבל את מה שהוא מחפש – גל או חלקיק
  אז תתרכזו בכל מה שהוא חיובי ותתעלמו מכל מה שנראה לכם כמו שלילי ואל תתנו לו להשפיע עליכם

 176. "אני לא יודע במה ילחמו במלחמת העולם השלישית אבל אני יודע שבמלחמת העולם הרביעית ילחמו במקלות ואבנים"

 177. אנשים תחיו ת'חיים שלכם תהנו מכל רגע אפשרי אל תתנו למשהו או למישהו להלחיץ אתכם פשוט תהנו מכל רגע אפשריי ובחיים אל תאמינו לכל שטות שאומרים לכם אתם נותנים לכל דבר להלחיץ אתכם ולא נרגעים בשביל להבין שאמרו הרבה דברים וסיפרו הרבה אך אף אחד מהם לא יודע מה יקרה כן ישמצב שיקרו דברים מאוד גדולים בשנת 2012 אבל זה לא אומר שסוף העולם הגיע !!! קיצר תהנו מכל רגע אפשרי בחיים שלכם ותחייכו 🙂

 178. אף אחד לא אמר שסוף המחזור של ספירת המאיה פירושו סוף העולם. או שיתחיל משהו חדש, ונתחיל מההתחלה, או שלאנשי המאיה נמאס לספור 8D
  אז אל תכנסו ללחץ~
  וגם אם יש איזשהו סיכוי שהעולם ייחרב, מה יש לנו להפסיד? 3:<
  אני למשל תמיד רציתי לדעת אם יש חיים אחרי המוות ^3^
  וג'סטין ביבר הוא לסבית בהסוואה DDDDD:::
  שלום ויום טוב לכם~

 179. אני מאמין בזה אני אומר לכם תזכרו תשם הזה נתי הטל !
  זה הולך לקרות ובגדול לא צריך תכתבה הזאת בשביל לדעת מה יהיה בעוד שנתיים ..
  כל הרוע שיש בעולם חייב שיהיה סוף לזה יש מישהו שמנהל תעולם הקדוש ברוך הוא
  וכמו שהוא עשה אם נוח במבול הוא יעשה אותו דבר אם צונאמי ורעידות וכ"ו

 180. ראשית אף אחד לא אומר עדיין שנושמד, אפרופו-סטיגמות אסטרולוגיות? משפט חדש שאני קורא,לידיעתך:עולמנו הולך ומשתנה לאיטו והשנה האחרונה אומרת הרבה על השינויים באקלים, שלא ניכנס לעומקו של העניין מעבר לניכתב, ליבת כדור הארץ מצתמקת עד כדי פירוק, השמש מתרחבת ושולחת סערות חום, יש לקחת את הדברים במחשבה וללא ספק גם בפרופורציה, ישנם מספיק ,מקרים בעולם שמתממשים והולכים למגינת ליבי דווקא על פי התחזיות (כלשונך סטיגמות) הנבואיות, נחכים ונמתין, הכל פתוח,,,,,חיימון

 181. פרולין את צודקת צריך לחיות תחיים חוץ מזה סוף העולם לא יקרה כי יש את הקדוש ברוך הוא ששומר שם עלינו מלמעלה המון פעמים אמרו שיהיה סוף העולם אבל עובדהאני בשנת 2010 ולא קרה כלום אז לא צריך סתם לפחחחחדדד
  והמאנייקים האלה שסתם כותבים דברים שיהיה סוף העולם אל תאמינו להם הם סתם מנסים להפחיד ילדים תמימים אז אל תפחדו

 182. זה שמעלי לפני כמה זמן היה יום שישי ה13 ולא היה לי מזל רע והלכתי ליום ההולדת של חברתי ולא קרה כלוםםםםםםם וגם לא נירא לי שאהיה סוף העולם אבל סביר להניח שתהיה תופעת טבע מסוכנת מאוד כאילו כמו צונמי אבל ענקקקקקק או רעידת אדמה או דברים אחרים שאנו לא יודעים וגם ביום אחד לא נירא שהעולם יכול להיגמר זה צריך לקחת לפחות כמה מיליוני אפיו מילירדי שניםםםם תיראו לכל אחד יש תענה מישלו אבל אנחנו לא יודעים מה יקרה אבל אסור לקוות ולחכות שזה יקרה פשוט תחיו חיים רגילים ואז ניראה מה יקרה אבל גם יש עוד תופעה אחת מדהימה שיכולה ליקרות וזה כמובן שהמושיח יבוא ויציל את כולנו מהדבר הרע שאולי יקרה עם המושיח יבוא אני מזה ירגיש בטוחה!!! כי אני מאמינה באלוקים שבשמיים שמגן על עם ישראל אבל תיזכרו מה שאומרים "ניחיה וניראה" צריך לחיות ולילמוד דברים מהחיים דברים מאוד חשובים! וגם תיזכרו:סביר להניח שיקרה משהו באותו יום ועדיין צריך די להיזהר ולדעתי צריך להתחיל ליפעול כדי שניחיה ביסביבה ירוקה ולא נמות ונמשיך את דורותינו בשלום בבריאות ובשלווההההההה!!!

 183. לא יודע מאיפה מגיעים כל המגיבים האלה,
  מה שבטוח
  המגיבים הראשונים ברשימה היו שנונים, היה מעניין ומצחיק לקרוא
  אחר כך ועד עכשיו התגובות נהיו…קצת , אה, סתמיות

 184. אני לא מאמין שהכתבה הזאת עדיין מייצרת טוקבקים.
  כשראיתי את תגובה 645 ב"תגובות אחרונות" אמרתי לעצמי שלפי הסגנון זו הכתבה על 2012. עם זאת הייתי בטוח שזו לא הכתבה על 2012, כי לא ייתכן שהשטות הזאת עדיין מעניינת מישהו. טעיתי.
  מאיפה באים המגיבים האלה? הרי אין סיכוי למצוא אותם בשום מקום אחר באתר.

 185. יפית ואורן למה אתם חושבים שזה לא יהיה מה אתם מנאבים תעתיד?!
  תאמת אני מפחדת אבל גם קצת לא למה אני חושבת שלא יהיה סוף העולם
  טוב מה שיהיה יהיה הרי אי אפשר לעצור את זה

 186. כמה אפשר לשמוע תחרטה הזהה .. יאו די חפרתם אנשים
  למה שיקרה פתאום סוף העולם בשנת 2000 אמרו יהיה סוף העולם ב 1900 ומשהוא אמרו שגם יהיה ועכשיו אומררים שב 2012 יהיה סוף העולם ולמה יהיה ?! כי כמה מטומטמים שקוראים להם בני המאיה אמרו שיקרה משהוא
  יכול להיות שהשנה שלהם נגמרת ולא שלנו
  אז יאלה אנשים מספיק כבר להאמין לשטויות מה אתם חושבים שאנשים לא יכולים לכתוב סתם דברים?!
  הכול זה האמונות של הדתיים כמו גוג ומגוג הזה .. גם אמרו שיהיה וכול זה סתם איזה משוהא שדתיים זרקו ועכשיו מנפחים תעיניין
  יאלה בי!! :))

 187. כל העיניין רק מוכיח, שגם אם סוף העולם יגיע מחר, וגם אם סוף העולם יגיע בעוד מיליארדי שנה, צריך לחיות את החיים.
  ללמוד, לטייל, להצליח, להעיז, לנסות, לבלות(בלי הגזמה)…
  אני לא חושבת שאנשים צריכים לדעת מתי סופם יגיע.
  וקראתי פה חצי מכל התגובות…
  קדימה אנשים, תפסיקו לריב. יש מיליוני תיאוריות ואמונות.
  ואתם לא יכולים לקלל פה אנשים בגלל שלהם אמונה שונה.
  לסיכום: הזמן ייעשה את שלא, נחיה ונראה, ומה שיהיה, יהיה…

 188. היום לפני המדענים יש סיכוי נורא גדול שבאמת תהיה סוף לעולם רק לא ידוע מתי תסימו לב לתאריכים של הצונאמי וכל דברים שקרו ב10 שאני האחרונות גם לפני כמה ימים אמרו בחדשות על על סופות שמש שזה מה ששבט המאיה אמר שככה הכל יתחיל אל תנסו להירגע מזה ולהעיף את זה מהמחשבה שלכם נסו לתקן את המצב תצרכו פחות חשמל ותשתמשו בפחות מים אולי דברים כאלו יעזור לנו לחיות יותר ימים

 189. יאלללה זה סתאםםם זיבוליםםם בשכלללל
  כי היה בחדשות סרט על 2049!!!!
  והיה שם אנשים בארץ ישראלל!
  יאללהה אז לא לנסות להפחיד!
  ומיאלה שבט המאיה?! סתאם מטומטמים שמנסים להפחיד! ►◄

 190. מישהו שם לב שהדיון הזה התחיל ב 29/05/2008?
  קצת יותר משנתיים , בכל מקרה אני הגעתי לפה בגלל שאתמול היה סרט על לוח השנה של המאיה והנבואה שלהם… ולי זה נראה שטויות…. או שלא…. בכל מקרה אני לא חושבת שזה יעזור למישהו
  לילה טוב

 191. יש לכולכם בעיה שכלית תפסיקו לעשות בהלה המונית בקרב הציבור
  תעשנו איזה משו ותרגעו הכל בסדר!!!!!!!!!!!!!!!!!

 192. משהו בכל זאת יקרה כי הכל משתנה כל הזמן ואיפה שהיינו לפני 50 או 100 שנה זה לא אותו דבר איפה שאנחנו היום
  ולא רק מבחינת הטכנולוגיות והמדע אלא גם התודעה של כל אחד – כל דבר שאנו פוגשים מראה לנו מה יש לנו בפנימיות ביחס לנושא מסוים וכל זה בא ללמד אותנו על עצמינו
  איך שאנו מרגישים בפנים ומתייחסים לכל דבר זה למעשה חויית החיים שלנו
  לכן רמת ואיכות התודעה קובעות את תפיסת החיים שלנו

 193. למאמין: קודם כל תודה על התיקון. יכול להיות שבאמת טעיתי בנקודה הזו. לפי דבריך אמנון יצחק אמר שהמלחמה תפרוץ עד אוקטובר 2010. כרגע אנחנו נמצאים ביולי, כך שבעצם נותרו עוד שלושה חודשים. בינתיים המצב נראה עדיין די רגוע. אין איזושיהן התראות מיוחדות או איזושהי כוננות גבוהה שבאות ואומרות שאוטוטו עומדת לפרוץ מלמחה על הסף, כך שזה לא הגיוני שבמשך פרק זמן קצר כמו של שלושה חודשים שתפרוץ פתאום מלחמה.

 194. יש לך טעות לגבי אמנון יצחק שאמר שמלחמה תפרוץ עד אוקטובר 2010 כך שיש עוד קצת זמן

 195. זה כבר זמן רב שהייתי די סקפטי לגבי כל הנושא הזה של סוף העולם ב-2012. שבט המאיה לא שכנע אותי, מפני שלוח השנה שלהם לא נראה לי ממש מדוייק, המצרים הקדמונים גם לא שכנעו אותי, וגם הרב אמנון יצחק ממש לא שכנע אותי, מפני שמבעוד מועד הוא התנבא על גוג ומגוג שיקרה באפריל 2010, דבר שפשוט לא קרה. אבל שני דברים באמת מתחילים לגרום לי לחשוד ולהאמין: קודם כל נבואות נוסטרדמוס שהרבה מיהרו להספיד אותו, שלא בצדק לפי דעתי.
  כל נבואות נוסטרדמוס באמת התגשמו, ואם הוא גם ניבא את סוף העולם ב-2012 אז מן הסתם יש לי נטייה להאמין לזה.
  דבר נוסף שלא ציינו פה זה נפילת שביל החלב על כדור הארץ, דבר שקןרה כל 25,800 שנה. בפעם האחרונה שזה קרה זה הוביל לעידן הקרח, בפעם הבאה שזה יקרה זה אמור להיות ב-2012.

 196. לש. ממש לא. פרשת נוח היא הפרשה השניה, ומתחילים משמחת תורה, קרי מסוף ספטמבר, כלומר מקסימום הפרשה הזו נקראת בתחילת אוקטובר.
  זו דוגמה מצויינת לכך שאנשי הקונספירציות זורקים כל מיני עובדות, בתקווה שאנשים לא מתמצאים.
  בדיוק כמו שהטענה שכוכב לכת ענק מתקרב לכדור הארץ מסתמכת על כך שאנשים לא מבינים אסטרונומיה.

 197. פרשת השבוע בתאריך העברי של ה-21.12.2012 היא פרשת נח והמבול, צירוך מקרים ?

 198. מדהים כמה תגובות גוררת כתבה פשוטה ואינפורמטיבית. בסה"כ מדברים על אמונה, מה ההתרגשות?

 199. מי שרוצה לדעת על עודות מדעיות בקשר ל2012 אני מציע לראות ביוטיוב
  2012 EVENT HORIZON או AWEKE AND AWARE DAVID WILCOCK

 200. עינבל
  אין בעיה,

  לכי לחללית!

  איך עכשיו? זה תוקן?

  אם לא תודיעי לי אני אזמין תור בשבילך לחללית הבאה שיוצאת מבייקנור.

 201. עינבל
  אין לך מה לדאוג, אחרי שתמותי ב2012 לא תצטרכי לדאוג בקשר להשלכות כאלו או אחרות.
  חלומות פז.

 202. O_O אני כמעת מבין הכל זה פשוט מאוד מי שפוחד לא רוצה להאמין מה שגורם לו לשקר שניבירו לא קיים אבל יאמין או לא ניבירו קיים והוא מגיע נאסה יודעים ב 100% זה ברור שהם מסתירים את רוב המידע הם לא רוצים פאניקה זה הגיוני מאוד ברגע שיש פאניקה יהיה הרבה רצח וכאלה אבל בניגוד למי שמאמין ויודע שניבירו מגיע אז הוא מרגיש טוב יותר כאילו ווווואו אנחנו הולכים לראות משהו שקורה כל 3600 שנה זה מרגש לדעתי יהיה פה הרס קלימי למשך כמה שבועות

 203. אני קורה טגובות פה הקול נרעא קול קח הגיוני אנכנו אבודים מרגיש איך איי קיו יורד אם קול טגובה וטגובה שבתשלום

 204. אבי אומר לכולם שכלום לא יקרה כדי שלא יהיה פאניקה.. הוא יודע טוב מאוד ש ניבירו מתקרב לאורביטה שלנו ושהוא יגרום להפרעות קלימיות קשות פה נאסה כבר צילמו את ניבירו ויודעים תמיקום שלו והם יודעים גם שהוא בא לפה למה לשקר יש 99% מהממשלות בעולם מושחטות אכפת לכם שבאמת ימותו כל המושכטים ב 2012 אין מילוט שום מקלט לא יעזור שימשיכו לבנות מקלטים אטומים .. מבזבזים תזמן כי ניבירו הוא אולי כוכב קטן יחסית אבל הכוח שלו חזק הוא לא נכנס לאורביטה של מערכת השמש הפנימית הוא עובר לייד החיצונית אבל השפעות מגנטיות מגיעות למרחק אדיר כשמדובר בשמש נגיד לדומגא השמש שלנו מחזיקה כמה מיליארדים של קילומטרים אבל הגודל לא אומר כלום שמש קטנה יכולה להיות מסיבית כמו שמש גדולה בקיצור שום משיח לא יבוא אלוהים לא יעזור לאף אחד כי הוא לא קיים בדרך שאתם חושבים פשוט תישארו בבית ב 2012 ותעשו משהו עם עצמכם

 205. הסרט 2012 הראשון יצא ב 2008 על ניבירו מדברים עוד מי 1992 איפה ב 1992 יצרו סרט באיכות כל כך גבואה תסביר בהיגיון פשוט

 206. כי הכתבה הזאת הומצאה לפני שנתיים
  הסרט 2012 מבוסס על זה אף אחד לא אמר שזה מה שיקרה

 207. יש סיכוי לתקן את זה ?אני ממש לא יכולה יותר יש לי סיוטים בלילה !זה אמיתי או לא?

 208. באמת יש לנו מלח העולם בים המלח מלח מלוח המלחים

 209. קיצור .. השם איתנו .. השיתבח שימו לעד .. לא רוצים אל תאמינו אבל השם בשמים מחליט .. ויודע !!!!
  אז אין מה לעשות יש רק דבר אחד .. לחזור בתשובה ,, להאמין !
  מי שמאמין לא מפחד את האמונה לאבד ולנו יש את מלח העולם והוא שומר אותנו מיכולם !

 210. ועכשיו דיעה רצינית:
  מזה משנה אם זה אמיתי או לא ?
  אם באמת סוף העולם יגיע ב2012 – מישהו יכול לעצור את זה ? לא !!
  אז מה הטעם לפחד ? מה זה יעזור לפחד ? אם מישהו יפחד- זה יעזור לו להינצל מזה ? לא
  גם לא יעזור לשבת במקלט..
  אם משהו בסדר גודל כזה יקרה- זה לא דברים שתלויים בנו..
  אם זה יקרה- אז זה צריך לקרות..
  ביום שזה יקרה- אני יוצא מהבית ומתחיל לרקוד
  ואתם ?

 211. ועכשיו דיעה רצינית:
  מזה משנה אם זה אמיתי או לא ?
  אם באמת סוף העולם יגיע ב2012 – מישהו יכול לעצור את זה ? לא !!
  אז מה הטעם לפחד ? מה זה יעזור לפחד ? אם מישהו יפחד- זה יעזור לו להינצל מזה ? לא
  גם לא יעזור לשבת במקלט..
  אם משהו בסדר גודל כזה יקרה- זה לא דברים שתלויים בנו..
  אם זה יקרה- אז זה צריך לקרות..
  ביום שזה יקרה- אני יוצא מהבית ומתחיל לרקוד
  ואתם ?

 212. תשובה לרמי :
  חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
  חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
  חחחחחחחחחחחח
  אתה קרוע לגמריי

 213. חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח איזה טמבלים!!
  מהאתם מאמינים לזיין מוח הזה?!?!
  יא אללה איזה פטים!!!!1 XDXD

 214. תשמעו , כל מה שכל אחד מאתנו אומר ובמיוחד איך שהוא מגיב לכל מה שקורה סביבו מדבר הרבה יותר עליו ועל היחס שלו לעניין מסיום מאשר על העניין עצמ.זאת אומרת איך כל אחד סובייקטיבית מתייחס למשהו
  לפי האופי שלו שנובע מן הקארמה שתאריך הלידה משקף אותה…
  ויש הרבה אפשרוית להגיב – בדרך הרמונית או שלא
  יש 2 אפשרויות להגיב בדרך שלילית(שבכל אחת מהן יש כאב וסבל פנימיים שבאים לידי ביטוי) :
  1) להיתפס לפאניקה, להרגיש מדוכא, לחוות פחד, תלותיות במצב או בבן אדם, ןלהרגיש צורך בתמיכה חיצונית ושיקבלו אותך(ובלי זה אתה מרגיש רע)
  2)להתחיל להילחם על מה שלא מקובל עליך כדי להשמיד אותו, כי זה גורם לך לאבד את ההרמוניה ולסבול
  כל זה למעשה מראה מה לא הרמוני בבן אדם עצמו אם הוא מגיב בדרכים כאלה
  אז כל דבר שאנו פוגשים מראה לנו מה יש לנו בפנימיות ביחס לנושא מסוים וכל זה בא ללמד אותנו על עצמינו וללמוד לא לסבול אלא להגיב ללא כאב
  מי שרוצה להמשיך לסבול – האפשרות ניתנת לו…והאירועים ימשילו ויחזרו על עצמם והבן אדם ימשיך להגיב איך שהוא בוחר(במודע או שלא במודע) עד שילמד להגיב מבלי לסבול\לגרום לסבל או להשמיד אותו בצורה אלימה כי אתה תקבל בחזרה את מה שאתה זורע ובכלל איך שאנו מרגישים בפנים זה למעשה חויית החיים שלנו
  וכשמבינים שגם את האירועים מייצרים לנו הרבה פעמים בכוונה אלה ששולטים בעולם כדי לקבל תגובה מסוימת(שאנשים ישר מגיבים מהבטן ) ממשיכים להפריד בינינו(בין העמים שונים ו בין קבוצות שונות בכל מדינה) ולמשול (הפרד ומשול)
  והתשקורת מדגישה וטוחנת חלק מהם ומהאחרים יכולה להתעלם לחלוטין-אז הם לא קיימים ובמודע הקולקטיבי שלנו, אנו לא מתעסקים בזה
  וכל כלי תשקורת או פוליטיקאי משטים בנו ככל העולה על רוחם לפי האג'נדה שלהם – וזה לא רק בארץ אלא בכל מקום

 215. והמדינה הזאת במצב כל כך חרא רק בגלל היהודים הגאוותנים אנשים כמוך כמובן תדחוף תגאווה שלך בתחת ותתבאבד כי זה ברור שיטילו פה פצצה גרעינית בקרוב אז עדיף שתהרוג את עצמך כמה שיותר מהר זה יפתור תבעיות

 216. וכמובן לשקר לעצמך זה אחד מהדברים שיהודים עושים מתוך גאוותנות ולא בגלל שזה באמת הגיוני או לא הגיוני

 217. למטה בגלל שהמוח שלך בתחת ולא למעלה היהודים הרגו באלה שבאו להרוג אותם זאת אומרת הגנה עצמית. בגלל בלתי אפשריים כמוך המדינה הזאת נראית כמו שהיא נראית.

 218. התחת למטה לא למעלה… תדבר קצת היגיון אם אתה מסוגל אני לא שונא יהודים אני פשוט לא אוהב את הגישה שלהם שהם חושבים שהם יהודים קדושים ובלה בלה בלה לא יהודים הם לא קדושים הם היו רוצחים בתקופת התנך בדיוק כמו כל בן אדם רגיל גאוותנים אפסים חסרי כבוד עצמי שקרנים רמאים… אני מאמין באלוהים האמיתי לצערי הלא רב באלוהים שבאמת קיים ולא המוזייף הזה של היהודים

 219. ERAN נראה לי שהגאווה עלתה לך לתחת אתה חתיכת מטומתםת אם אתה יהודי ושונא יהודים אתה חתיכת צבוע ומפגר ששונא את עצמו וקורא לגויים להרוג בך.
  חתיכת אידיוט.לא פלא שאתה לא מאמין באלוהים כי אלוהים מזמן התייאש ממך לכן אתה מיואש מהחיים ורוצה להתאבד.

 220. בוא נגיד שאני אפילו לא הייתי מבזבז פצצה גרעינית על יהודים כי הם לא שווים תכסף שהפצצה עלתה יהודים הם מקום ראשון בגאוותנות ניראה לי יותר מהמוסלמים אפילו… למזלי איני מאמין בשום דת שקיימת בעולם הזה

 221. אני לא אוהב כסף :] זה הגורם ההורס בעולם הזה אבל גם אפסים כמוכם שמאמינים באלוהים=משהו מזוייף אלה אנשים חלשים שלא מאמינים בעצמם כי הם עד כדי כך אפסים

 222. ERAN, משלמים לך על זה? אחרת אני לא מבין את האובססיה המטרידה הזאתי..

 223. ואם באמת מחריזים בקרוב על מלחמה מה אכפת לכם ? אני מבטיח לכם ש 2012 מוחק את כל החרא

 224. העניין זה שלא יהיה פה שום דבר כדי לתקן תעולם שלנו צריך שכול האנשים החרא המושחטים ימותו כי כל העולם מושחט חוץ מהמוסלמים שזה יוצא 99% מהאנשים ששולטים בעולם שלנו אז 2012 יזרע פה הרס בעזרת כוחות הטבע בדיוק כמו שקרה לאטלנטיס שהיא טבעה זה בגלל שניבירו עבר באותה תקופה והעלה את מפלס הים אל תדאג כל האנשים המושחטים ימותו ישראל היא טכנית אחד מהמוקות הכי בטוחים ב 2012 בגלל שזה לא איזור טרופי לא יהיה פה שום אסון טבע חזק חוץ מרעידות אדמה

 225. מה שהולך להיות זה שינוי של החיים שלמו , של המערכת הכלכלית המושחטת של ניצול ושליטה של אמשים בידי מניפולטורים שנמצאים בעולם ומטעים אנשים ומוליכים אותם שולל, כשזורעים עוינות וריב בין העמים
  מה שיהיה זה עולם הרבה יותר הרמוני שבנוי על נתינה ןלא הניצול וחוסר חופש שקיימים היום
  אגב כל הסיפור של משט הטרור זה תהליך של חשיפת המסכות מאלה שמשטים בנו
  החל מראשי המדינות ואמצעי התשקורת וכלה באלה שמושחים בחוטים מאחורי הקלעים שרוב האנישים אפילו לא חושדים בקיומם

 226. ושלא תתבלבלו כי הרבה אנשים מתבלבלים על ניבירו הוא לא בגודל 500 קילומטר זה סתם מטאור שאין לי מושג מאיפה אנשים המציאו אותו ניבירו הוא 800 אלף קילומטר לאורך

 227. 🙂 2012 זאת השנה שמוציאה את כל החרא מהעולם שלנו הכוכב ניבירו קיים והוא מתקרב לפה נסא כבר יודעים את זה הם סתם מסתירים מידע כדי שלא יהיה פניקה מה שיכול לגרום להרס בעולם אנשים יתחילו להשתגע … היגיון דיי פשוט לדעתי ומה שעוד יש לו היגיון דיי פשוט זה ההסבר על מה שניבירו יכול לגרום פה מערכת האקלים של כדור הארץ פועלת על מגנט שמחובר בין צפון לדרום ברגע שתהיה הפרעה מסויימת למגנט הזה האקלים בכדור הארץ יצאו משליטה מה שהכוכב ניבירו גורם כי כל הבדיקות עליו מראות שיש לו מגנטיות חזקה האורביטה שלו ממש קרובה אלינו גם הוא במרחק שנתיים מפה אל תשחקו אותה כאילו נסא באמת לא יודעים אם הוא בא או לא בזמן שהם יכולים להגיע לגלקסיות אחרות בעזרת הטכנולוגיה של היום ואפילו להגיע לאוריזון הקוסמי אז אל תשחקו אותה כאילו ניבירו לא בא ולא קיים או בלה בלה הגודל של ניבירו הוא פי 6 מצדק ברור מאוד שברגע שהוא מתקרב לפה יותר מדי האקלים יאבדו שליטה מה שיכול לגרום לצונמי ענקיים ביותר סופות אוריקן בגודל מפחיד לדעתי זה הגיוני מאוד כי ככה זה פועל בואו נגיד שאנחנו המגנט של הפלוס וניבירו הוא המינוס

 228. הי חמודים קוראים לי דודידו מחר ישלי יום הולדת ואמא שלי אורית לוקחת אותי לגן חיות לכבוד היום הולדת
  רוצים לבואו קדימה בואו נלך כולם הברי באדי לץ גו בואו נלך ביחד להפתראה…
  זה מדורה ובוץ משלא יודעת
  הלכתי לשרותים עוד מעט אני חוזר
  אה ומה זה בכלל סוף מה זה עוולם ומה זה השנה 2012
  טוב נו אני סתם מבלבל לכם בביציים חח

 229. חברה תקשיבו ותקשיבו לי טטוב לא יהיה סוף העולם ב 2-0-1-2
  עם יהיה סוף העולם יהיה בעוד מליארד שנה אז יאלה כפרות תזיזו תתחת שלכם מהמחשב לכו קנו קלידה תביאו ילדים לעולם לכו לקניון תבואו מהבצפר שמחים ומאושרים
  אני הולכת לעשות משהוא מועיל בחחיים שלי..
  נכנסתי לאנטרנט ופתאום אני רואה סוף העולם 2012 ראיתי כאן תתגובות של הילדים וואלה הם נראים מפוחדים חח אזי אלה נשמות אפ מהמחשב לכו לחברים שחקו קלפים ……
  צאו כפרוות

 230. שלום ילדים שמי מנחם אני מדען מאוד ותיק !
  ובכן אני המדען שמתעסק עם כול סוף העולם ומה קורה בכדור הארץ.
  אפילו אני ועוד כמה מחברי העוסקים בכדור הארץ לא יודעים מתי נמות אוו מתי יהיה אסון טבע כול שהוא.
  מה שאני יכלו להגיד לכם שכדאי שלא תפחדו ולא תתעסקו בנושא זה.
  תנו לנו למדענים לדאוד לזה ולפענח את נושא זה.
  להתראות.

 231. אף אחד אמר שזה סוף העולם וגם אם זה היה סוף העולם תאמין לי נאסה לא היו אומרים כלום

 232. סווף העולם לא יגיע ב-2012 תפסיקוו לזייין את השכל !!!

 233. למגיב 573 אני מבין שאיזה מגנט עבר לך על המח מכאן ההיגיון הרב בתגובתך.

 234. ורק שתדע אבי לאחר התגובה הכל כך לא מעניינת שלך רואים שאתה לא יודע כלום כי התאריך היחיד שהתחילו להגיד שיש סכנות זה 2000 וכפי שלא ידעתה על 2012 ידעו עוד ב 1980 בערך אז זה לא סתם עוד תאריך שמנסים להפחיד אנשים כמו שאתה אומר ואף אחד גם אמר שזה סוף העולם עד היום בחיים שלי לא שמעתי מדען שאומר 2012 זה סוף העולם אומרים לך את זה פשוט מאוד המוח הקטן שלך לא מבין את זה אומרים שיהיה שינוי קלימי בגלל מגנטיות (זה דיי פשוט כפי שאתה רואה) ויכול גם להיות שינוי גנטי על ידי מגנטיות וקרינות כפי שלא ידעתה המוח פועל על גלים מגנטים ועל חשמל עכשיו מה קורה כשמגנט מתקרב לטלוויזיה לדוגמא זה משנה את הגלים של המסך וגורם לצבעים של הטלוויזיה לההרס אותו דבר המוח ברגע שהיתקרב מגנט כלשהו מספיק חזק יכול לגרום לשינוי במוח שלך עכשיו כפי שכולם רואים ניבירו הוא אכן כוכב לכת אמיתי אפשר לראות אותו עם העיינים לא צריך שום פילטר מיוחד לא צריך טלסקופ לא צריך משקפת רואים אותו גדול וברור ומפני שבכול שנה הוא גדול יותר וגדול יותר זה ברור שהוא מתקרב לפה וכפי שמדענים אומרים לניבירו יש מגנטיות חזקה נורא הוא פי 6 מצדק וכולנו יודעים כמה צדק מסיבי 6 פעמים צדק זה חצי מהשמש שלנו מה שאומר שלכוכב הלכת הזה יש מסה גדולה מה שנותן לו את המגנטיות האדירה גם תאמינו מה שבא לכם בז…. ניבירו אמיתי לא צריך שום הוכחה ושום אמונה תצאו החוצה בלילה ותראו אותו בעצמכם

 235. דויס מסריח בטוח לא יכול להגיד לך אם סוף העולם מגיע או אפוקליפסה או שינוי כלשהו גנטי קלימי דויס רק יכול להגיד לך שהוא מאמין בדת שלו שאין לה הוכחות לעומת משהו שיש לו כמה הוכחות הגיוניות כפי שאמרתי הם אוהבים לשקר לעצמם

 236. אין שום שינוי – ברור מאוד שלא יקרה כלום ושאלו רק שטויות. השמש כל הזמן מקיפה את מרכז הגלקסיה, ולהתיישרויות של כדור הארץ עם השמש ומרכז הגלקסיה (שמתקיימים אגב בכל שנה) אין שום משמעות.
  הסיבה היחידה שמדברים על זה היא כי יש מטורפים בעולם שרוצים תשומת לב.
  אחרי שיעבור התאריך בשלום כמו שעברו אינספור תאריכים חשובים לפניו, ימצאו שטות אחרת להפחיד בה את הציבור.

 237. אוקיי…אז מישהו (נורמאלי),אחרי שעברו כמעט שנתיים וחצי מתחילת הכתבה – יכול להסביר לי אם יש שינוי כלשהו בטענות כלפי הטענה ש"סוף העולם" מגיע?

  שמעתי על איזושהיא תאוריה שהשמש מתקרבת לשביל החלב ויש כתמי שמש שמחממות את כדור הארץ…זה נכון? (אשמח לתשובה מ-אבי)

  ובכלל,מה נסגר עם זה? מדברים על זה כל כך הרבה זמן ,למען השם.

 238. וכפי שכולם יודעים היתה תקופה מסויימת לפני כמה אלפי שנים שיהודים היו רוצחים אבל מצד שני אומרים שישראל מקודשת ושיהודים הם רק אנשים טובים עושים מצבות בלה בלה בלה אז רגע אחד למה בתנך לא כתוב שיהודים היו רוצחים גם בתקופה מסויימת לא רוצים שנדע את זה? או שפשוט הם לא רוצים שילדים בני 8+ ידעו דבר כל כך מזעזע ויפיסקו מייד לתמוך ביהודים

 239. לדעתי ערן צודק בזה שמי שמאמין במשהו מזוייף זה מישהו שלא מאמין בעצמו אולי יקרה משהו רע ואולי לא ואף לא יודע אבל אני עם ערן אין שום משיח אם יש אלוהים זה רק אחד וזה אנחנו כל היקום נוצר על יידי 2 חומרים שהם – ו + אם יש אלוהים זה רק אנחנו הבעיה של דתיים זה פשוט הגאווה אולי הם פשוט פוחדים להתבאס לאחר שנים ועשרות שנים של אמונה שאלוהים או משיח או אלוקים איך שתרצו לקרוא לו כי שמתי לב שיש לו הרבה שמות איכשהו והיהודים בטוח לא המציאו תשמות נכון? לכול דת בעולם יש הוכחות שאלוהים קיים עכשיו בטח יש איזה 10 אלוהים כניראה כי לכולם יש הוכחות ממ אז ההיגיון אומר לי שלאף אחד יש הוכחה אחת אפילו כי אם הייתה הוכחה אמיתית והגיונית אז היה רק דת אחת בעולם אבל לצערי זה לא ככה ולצערי אני צריך לבאס אותכם בדברי היגיון שמוכיחים כמה הדת מגוחכת והאמונה הזאת פשוט עלובה לא רק שיהודים כבר לא מאמינים בעצמם הם גם מתחילים לשקר לעצמם וגם להאמין בזה

 240. לאחר עשרות שנים באמונה על אלוהים דרך דת יהודית סתם דמיינתי לעצמי כמה מבאס זה יהיה לגלות שהשיח לא יבוא כי הוא לא קיים

 241. ב2012 יהיה מפגש רציני עם חוצנים
  נקווה שעד אז המשיח יבוא(לא זה עם החמור)
  בינתיים אני ממליץ לכם לראות :
  את "הנבואה" עם ניקולס קייג'
  את "matrix"
  סרטים סוף

 242. מה זה השטויות האלה?? כאילו מישהו מאמין לזה!!! עלאאק סוף העולם!!

 243. כל מי שמתעניין בנושא 2012 אנא תראו ביוטיוב אן גוגל וידאו פרזנטציות של David Wilcock
  Enigma 2012וAwake and Aware שם מובאים טיעונים מדעיים דווקא כולל מחקר שגילה מחזורים של 26 ו 62 מיליון שנה כאשר מספר המינים של אורגניזמים על כדור הארץ עובר קפיצה

 244. לכל המודאגים מסיום לוח השנה של המאיה שמסתיים ב-31.12.2012 ,וזה סימן בעינייהם לקץ העולם, אני מודאג יותר מכך שלוח השנה שתלוי אצלי המטבח מסתיים ב-30.09.2010 ,אולי זה סימן לקץ העולם.

 245. מי שואל אותך אעעע,?? מי שמדבר איך אתה מעז להגיד דברים כאלה לך מפה איך אלוקים ברא אנשים כמוך אני לא מבינה ז יאאלללה לך מפהה ותחייה בלי אמונה

 246. איכס איך אני יהודי באמת… דת מגעילה ביותר בלי היגיון בדיוק כמו כל דת עלובה האלוהים המזוייף שלך לא עוזר לאף אחד וברור בסופו של דבר כל אחד מת תדחפי את התנך המסריח שלך בתחת ועופי מפה זה לא כתבה על אמונה באלוהים זאת כתבה על 2012 בשום מקום פה כתוב 2012 מגיע אלוהים יעזור לנו אז למה שלא תלכי למקום אחר שבו כן כתוב משהו על אלוהים ו 2012 ביחד

 247. אתם תמותו כבר יא אפסים אידיוטים איך אתם יהודים אני לא מבינה תשבו בשקט אתם עוד תגיעו לגיהנום

 248. את אפסית כי את צריכה להאמין במשהו מזוייף כדי לשרוד מה שמראה שאת חלשה נפשית ככול הניראה לפי המילים האגרסיביות בדרך כלל עצבים באים כשמישהו צודק ואין תגובה אז מנסים לקלל.. כן לצערי המצב ככה אל תנסי לשקר כי באמת לשקר לי זה לא קל לכי תתאבדי ותיראי שאלוהים שלך לא קיים טוב את לא תתבאסי כי גם ככה תהיה מתה :\

 249. שקט כבר ילדה קטנה…. יש לך עוד הרבה ללמוד כן יש לך חים חרא קל לראות את זה לצערי תדחפי תאלוהים המוזייף שלך בתחת ותשבי בשקט

 250. eran- תקשיב ותקשיב לי טוב יא הומו תתחיל להרגיע ומייד מי אתה שתדבר ככה אתה יודע מה מי אתה שאתה יודע שיש לי חיים חרא לפחות אני מאמינה במשהו לא כמוך יאא אפסס הלוואי תישרף על השטויות שאתה אומר

 251. eran- תקשיב ותקשיב לי טוה יא הומו תתחיל להרגיע ומייד מי אתה שתדבר ככה אתה יודע מה מי אתה שאתה יודע שיש לי חיים חרא לפחות אני מאמינה במשהו לא כמוך יאא אפסס הלוואי תישרף לעל השטויות שאתה אומר

 252. פנימן אתה לא מבין שפשוט יש לה חיים חרא אז היא צריכה איזהשהו דבר מזוייף להאמין בו חצי מדינה אוהבת להאמין במשהו מזוייף רק בגלל שהחיים שלהם כל כך חרא מתפללים כמו אידיוטים ומבזבזים תזמן ללמוד על הדת חסרת ערך הזאת שלא עוזרת בכלום כי זה ברור שאלוהים האמיתי זה רק דרך להגיד איזהשהי אנרגיה מסויימת שיצרה את היקום שלא קשורה לאף אחד ובטח שבטח לא קשור ליהודים בכדור הארץ ובסרט 2012 ממש לא יצא לפני התאוריה הזאת התחילו לדבר עלייה עוד ב 1996 אז תפסיקו לזיין תשכל יש סיכוי שיקרה משהו רע ויש סיכוי שנשרוד ואני מבטיח שברגע שתמותו אתם כולכם תתבאסו ואיך אני יצחק על כולם זה יעשה לי כל כך טוב כשתגלו שאלוהים שלכם לא קיים בדרך ש אתם חשבתם כל חלק מהיקום עשוי מאותו חומרים שהם נאוטרונים ופרוטונים

 253. קורל, את באמת חושבת שהיה כל כך חשוב להקים את מדינת ישראל שהיה צריך להרוג בשביל זה ששה מיליון יהודים ועשרות מיליונים רבות של לא יהודים?
  את באמת שמחה על כך שכדי שאת תגורי כאן נרצחו מיליוני תינוקות?
  וחשבי על זה, בבקשה:
  יש בעולם 7 מיליארד אנשים.
  איך כולם מסתדרים בלי לגור בישראל?
  את חושבת שרע להם?
  כדאי שתדעי שיש בעולם הרחב לא פחות יהודים מאשר בארץ.
  אלה יהודים שמעדיפים לחיות בחו"ל למרות האנטישמיות ורק מפני שטוב להם שם (הרי בארץ היו מקבלים אותם בזרועות פתוחות).
  את עדיין תינוקת אז לא אדבר אלייך באותה שפה שאת בוחרת לדבר אלי אבל כדאי שתדעי שאת טועה בענק.

 254. לפנימן-תגיד זה שאתה אומר על השואה זה לא אומר שה' לא קיים אולי תחשוב קצת תקשיב אני רק בת 12 ותשמע עכשיו את הדעה שליי על התגובה שאמרת על ה' ועל השואה-תחשוב קצת עם לא היה תשואה אני ואתה וכל היהודים היינו עכשיו בישראל?? אז התשובה היא לא..!!למה??כי הדורות שלנו לא היו מגיעים להכמה שיהיה מדינה יהודית משלנו תחשוב קצת על הדברים שה' עשה בשביל אבות אבותינו ולך על יום ויטם הוא מציל אותך ממשהו אח אז בבקשהאתה וכל האחרים שכותבים פה שטויות כאאלהה על "חשיש" ועל דברים סתומים כאלה דיי לזיין ת'שכל יש ילדים כמוני שלוקחים את זה ברצינות ומנסים להשפיע על הדעה אז תיהיה גם אתה רציני………………תגיב לי בחזרה…!

  חוןצן-תודה

 255. תקשיבו יש מלאמלא מלאמלא אנשים שאומרים שסוף העולם יהיה 2012 בספר הזוהר כתוב כי נישאר עוד 378 שנה לחיות לאנושות … למה נירא לכם שבבום אחד הכל יפסק תחשבו קקצת בגיון הכל התחיל אחרי שהוציאו את הסרט זה סררטט דימיוני
  !!!!!!!!!!!!!!!!

  ד-י-מ-י-ו-נ-י!

  קולטים!!!!!!!!!!!!!!!!

  אתם חושבים שאסטרונאוטים טנסים לחחלל כי הם חובבנים הם עושים זאות כדי לאזור לכדור הארץ כי אומרים שיחול ליפול מטאווווור אבל זה יכול ליקרות רק עוד מאות או אללפי שנים ומי יודע אולי עוווד מיליוני!~

  תירדו מיזה זה לא אמיתי

 256. כן. אני איתך הדת הזאת לא שווה כלום אלוהים לא קיים וזהו…. מה אתם עד כדי כך אוהבים לשקר לעמצכם ולהגיד שאלוהים קיים אז פשוט תעשנו הרבה חשיש תהפכו למשוגעים ותראו את אלוהים זה לא קשה להשיג חשיש בישראל… כן מצחיק אבל חשיש זה בדיוק מה שאני חושב שאמונה שלכם שווה

 257. למי אכפת בכלל מכל החרא של הדת אלוהים לא קיים אז לסיכום של כל מה שכתוב לפני התגובה הזאת "חוג 18 קקי זה מעניין!"

 258. יש אי מסוים באוקיינוס השקט שעליו יש פסל של יגואר (שמסמל מלכות) ולפניו ראשו של אל השמש של בני המאיה. ומראשו של אל השמש יהיה אפשר לראות (ע"פ תחזית אסטרונומית שביצעתי) את המעבר של ונוס על פני השמש – בעזרת טלסקופ כמובן – בתאריך המדויק: 21.6.2012 שזהו מחזה מיוחד שקורה פעם ב- 200 שנים!
  וגם מאותה נקודה יהיה אפשר לראות את ליקוי החמה המלא האחרון (מתישהו באותה שנה) לפני
  ה- 21.12.2012 ולדעתי בכך בני המאיה הראו את שליטתם המלאה בחיזוים של תופעות בשמים רק ע"י כך שהם צפו בכוכבים כל לילה ותיעדו כל תנועה של הכוכבים ולכן אני מבולבל כי הם ידעו כל כך הרבה שקל להאמין להם אבל אני עדיין אומר לי כל פעם שאולי הם פשוט היו פסיכופתים שפשוט ידעו הרבה…
  בכל מקרה אין אלוהים שיעזור לנו אם זה אמיתי הסוף עולם הטיפשי הזה אז בשורה התחתונה:1.אין אלוהים אז כל מי שאפילו חושב שיש אלוהים שיפסיק להתפלל ויקום לעשות ולהגשים כל מה שהוא מתפלל אליו בעצמו.
  2.מי שחושב שסוף העולם יקרה ב- 2012 שירד מזה!
  3.לקרוא את התגובה הזאת!!! 🙂

 259. נכון לא הציל כי כולם מאמינים במשהו מזוייף אלוהים הוא אחד וזה לא דמות כמו שכולם חושבים זה רק אנרגיה כל חלק מהחלל זה אלוהים ואין לו רגשות ואין לו רצון מי שלו מה שנוצר נוצר כפי שכולם יודעים אנחנו אנרגיה אבל העינניים שלנו לא רואות את זה אנרגיה קוסמית בכול החלל יש זה החומר זה אלוהים אם אתם רוצים משאלות תבקשו מי אנטי מטר כי אחרי הכול מטרייה שחורה זה מה שיוצר והורס בעזרת חורים שחורים אנחנו אלוהים לאנשים קשה לקלוט את זה כמה מפותח המוח של בן אדם? אנחנו יכולים לדמיין כול מה שבא לנו ליצור יקום שלם רק במחשבה תתחילו להאמין בעצמכם זה מה שאני אומר כי מה שהולך להגשים לכם את מה שאתם מתפללים בשבילו זה רק המוח אלוהים שמלוהים רק תחשבו חזק ותעשו דברים

 260. קורל, את צודקת בכך ש2012 זה סתם תאריך שאין לו שום חשיבות אבל את טועה במחשבותייך על אלוהים.
  אלוהים לא הציל אותנו מן השואה למרות שגם אז היינו העם הנבחר.

  אבל אל תדאגי – זה לא בגלל שאלוהים רשע אלא רק בגלל שאיננו קיים.

 261. אני רק בת שתיים עשרה וחצי ואני מבינה יותר מכולם פה…
  אני לא מבינה אני צריכ לפחד וכל העולם צריך לפחד בשביל דברים שטותיים שעל'ק "מדעניים" ורבנים מנסים להמציא??
  אני יודעת שמדינת ישראל הכי בטוחה בעולם אתם יודעים למה??
  כי אלוהים שומר עלינו אנחנו העם הנבחר שלו אב מי שמאמין בה' שלא יאמין בדברים האלה…ושבטח לא ייתן לדברים האלה להשפיע על החיים שלו…*

 262. אני רק בת שתיים עשרה וחצי ואני מבינה יותר מכולם פה…
  אני לא מבינה אני צריכ לפחד כל העולם צריך לפלד בשביל דברים שטותיים שעל'ק "מדעניים" ורבנים מנסים להמציא??
  אני יודעת שמדינת ישראל הכי בטוחה בעולם אתם יודעים למה??
  כי אלוהים שומר עלינו אנחנו העם הנבחר שלו אב מי שמאמין בה' שלא יאמין בדברים האלה…ושבטח לא ייתן לדברים האלה להשפיע על החיים שלו…*

 263. חלאס כבר כולכם תמותו וגם הדביל הזה ערן ימות יום אחד בעזרת השם

 264. אני כמאמינה באלוהים.. לא חושבת שדבר כזה יקרה…
  אני מאמינה שה' שומר עלינו ומתי שיגיע יום הדין הוא יגיע מתי שהוא יחליט..

 265. לא אחבט לי אמא שלי אמרת שה אנינו כו נמות אבל אני אלכות לשות מה שאני לא יחלתי לעשות לפני בייי עעעעעעעעעעעעעעעעע

 266. האמין באלוהים נכון אבל איך זה קשור לאלוהים האמיתי? זה ברור ש אין לו אישיות ואינו יודע מה זה טוב ומה זה רע איך בכלל אפשר להגיד אלוהים יהודי כשיש רק אחד קוראים לזה בגידה באלוהים האמיתי אתה חושב שבאמת אלוהים קשור איכשהו אלינו צא מהסרט הזה כבר 5000 שנה כל היהודים חיים בסרטים כולה ניכנסו למערות וקיבלו סטלה והתחילו לדמיין דברים

 267. חלאס עם הדת המחורבנת זה ברור שכל הדת זה שטויות לא צריך להיות גאון כדי להבין את זה בגיל 6 כבר אמרתי שזה שטויות דת זה אמונה זה לא דבר מוצק המציאו את זה רק כדי לעשות סדר בעולם עכשיו אנשים סתם אוהבים לשחק אותה דפוקים מה שיותר מצחיק שמשקרים לעצמם וגם מאמינים לזה

 268. לפי הדת היהודית העולם שלנו יתקיים למשך 7 אלפים (במקביל לשיבעת ימי הבריאה) כאשר האלף השביעי יהיה "מנוחה לעולם" במקביל ליום השבת, כיום אנחנו נמצאים בשנת 5770 לבריאת העולם (שנת התש"ע) מה שאומר שנישארו לנו 230שנה עד סוף האלף השישי שבהם צריך להגיע משיח צדקינו ועוד 1000 שנים שאין הסבר כיצד הם יתנהלו. מי שחקר יודע שבני המאיה לא דיברו על 21/12/2012 כסוף העולם אלא כיום שבו תעבור האנושות שינוי גדול ,יכול להיות שהם דיברו על ימות המשיח שאלו יהיו ימים של שינוי מהותי לאנושות:הרדיפה אחר התאוות,הבצע והרע יפסקו אלו ימים שהעם היהודי יחזור למעמדו בימי שני בתי המקדש הקודמים ,שאר אמונות העולם יתבררו כשגויות וכולם יכירו באלוקי היהודים
  יכול להיות שלימים אלו הייתה מכוונת הנבואה.

 269. לדעתי ניבירו של 2012 קיים אבל בעולם אחר שהוא מקביל לנו אז אי אפשר לראות אותו כל שאלה גדולה שיש פה כבר ענו עלייה למי שמכיר את מאיץ החלקיקים הגדול ביותר בבעלות cern בקרוב מאוד מאיץ החלקיקים יאיץ חלקיקים בכוח של 7 טריליון אלקטרו וולט ובמהירות קרובה למהירות האור עכשיו למי שפוחד לא צריך לפחד חור שחור זה דיי ברור שיקרה אבל הוא יהיה כל כך קטן שהוא לא יכול לגדול לא יהיה לו כוח בכלל להחזיק את עצמו יותר מי שנייה 1 בגלל שהוא ממש קטן ובגרביטציה של כדור הארץ 100% אין סיכוי שהישרוד במאיץ החלקיקים הזה ייצור מין סוג של ביג בנג קטן שהימשך כ מיליונית למיליונית של שנייה המצלמות היקרות ביותר בעולם יצלמו את הזמן הנורא קצר הזה ואפילו לא יצליחו לקלוט את הכל מדובר בצייוד שעולה מיליארדים עכשיו ב מיליוניות למיליונית לשנייה הזאת היתפתח שם יקום שלם בדיוק כמו שלנו יהיו שם איפלו בני אדם כמונו שיחיו שם 13.7 מיליארד שנה בזמן שכל זה אצלינו קורה בשנייה אחת אז עולמות מקבילים פועלים בגודל מה שיותר גדול בשבילינו משהו שמרוב שהוא גדול אי אפשר לראות אותו זה העולם המקביל שלנו פשוט בלתי ניראה לנו ואותו דבר הולך לקטן יותר מה שאנחנו הולכים ליצור בניסוי הגדול בהיסטוריה יקום חדש ומקביל לנו פשוט בקטן מאוד אז לפי התאוריה שלי יש כבר תשובות להכל לניבירו ל2012 דרך הניסוי הזה אפשר לדעת כל כך הרבה דברים אבל הבעיה שאין לנו עדיין תכנולוגיה מספיק מפותחת כדי לראות עמוק יותר מי אטום מה שיכך לנו דיי הרבה זמן אז לצערי תשובות בגלגול הזה אף אחד לא יקבל אז פשוט תעזבו תנושא 2012 מה שיקרה אז יקרה לא צריך בכלל לחשוב על זה הכל מתוכנן הכל קורה אותו דבר בכול פעם שאנחנו האנשים בונים את מאיץ החלקיקים בכול עולם מקביל מה שאני אומר זה שכל פעם אנחנו יוצרים עולם מקביל בכול פעם שאנחנו עושים תניסוי הזה יוצרים יקום אחד שלם ועוברים מי עולם מקביל אחד לעולם מקביל אחר מה שאומר שהחיים הם בלתי סופיים נמות נחזור נמות נחזור זה בדוק זה כבר קורה:)

 270. הסרט 2012 לא ממש קשור לדבר האמיתי אבל אתה כן יכול לספר להם שאנחנו מתקרבים לנקודה מסוכנת בחלל 🙂

 271. יש אני מקווה שזה נכון שאני אספר את זה לכיתה שלי הם ישתגעו ויעזבו כבר את הנושא הזה כי מאז שראינו את הסרט 2012 הכיתה באטרפ ריציני אז אני מאוד מקווה שזה נכון..

 272. לו *:) יהודים אף פעם לא מפתיעים יותר אני לא חשבתי שתכתוב משהו שונה מי זה והקטע של לחפש טעויות שאתה מדמיין אותן שאף אחד לא אמר זה ביגלל שאתה יודע שחלק מהדברים הם נכונים אבל איזהשהו סיבה גורמת לך לא להאמין בזה (לכול הניראה) הדת הלא הגיונית של ישראל (תוציא תאמונה מהמדע) אם תמשיך לענות על תשובות בדרך שונה רק בגלל אמונה מטומטמת תעבור למקמום אחר איפה שכולם חושבים על מדע דרך דת אתה לא מתאים לדיבור על 2012

 273. איפה בדיוק ראיתה אותי אומר משהו על נשאבים לחור שחור אתה על סמים או משהו? 60% מישארל מעשנים אני לא יתפלא אם גם אתה תקרא הכל מחדש אתה אומר דברים שאף פעם לא הזכרתי ואנחנו כל הזמן זזים והחור שחור הזה אין לא שאיבה דבר ראשון הוא שומר על כוח המשיחה של כל הגלקסיה כן בטוח לא ידעתה את זה כי אתה מדבר הרבה שטויות שיוצא לך מהמוח שאף אחד לא אומר או מזכיר אז בקיצור תקרא שוב מחדש כי או שאתה עיוור או שלא יודע וגם אמרתי בפוסט שלי שאנחנו עדיין רחוקים מאוד מהמרכז אבל כל הקרינות שמשתחררות מהמרכז מגיעות מאוד רחוק קרינה רגילה זזה במהריות של מיליון 500 אלף קמש והן מגיעות למרחק ענק

 274. ערן,
  כמה הבלים פוסט מודרניסטים במאה מילים. אבל אם בכל זאת הזכרת טענה מדעית כלשהי – תקרא בהמשך הסדרה על 2012 (יש קישורים מהכתבה) על כך שהשמש לא נשאבת לחור השחור שבמרכז הגלקסיה אלא מקיפה אותו אחת לתקופה ארוכה מאוד, גם אם היא היתה נוסעת באותה מהירות למרכז הגלקסיה, יעברו לא 3 שנים אלא עשרות אם לא מאות מיליוני שנים עד שתגיע לשם. וכמובן זו שטות מוחלטת. במרכזה של כל גלסיה יש חור שחור, ובכל זאת יש טריליוני כוכבים שלא נשאבים אליו.

 275. אמרו שרוב המאיה נכחדו אף פעם לא שמעתי מישהו מזכיר את המילה "כולם" ואי אפשר לדעת כמה היו מהם (וכבר הזכרתי הרבה פעמים) שדת זה לא דבר שמכניסים למדע כולם יודעים טוב מאוד שהכל זה שטויות גם המאמינים הכי גדולים הכחשה זה לא דבר שקשה לעשות
  2012 זה לא אמונה אתה צריך להבין את הדבר הפשוט הזה 2012 זה מקום מסויימם בחלל זה לא בדיוק מרכז הגלגקסיה אבל מרכז הגלגקסיה זה המקום הכי מבולגן מבחינת קרינות וכדור הארץ לא יכול להחזיק כל קרינה והקרינות שיש קרוב למרכז חזקות מאוד והחור השחור במרכז גלגקסיה בטוח נמצא שם אין אוליי ואין אני מאמין שיש חור שחור זה הכור של הגלקסיות אי אפשר לדעת מה בדיוק יקרה קרינה חזקה יכולה להשתחרר בכול רגע ובאיזור מרכז הגלגקסיה יש מגנטיות מאוד חזקה כבר אמרתי יש סיקוי גדול שהמגן שלנו ירד וקרינה תשתווה ל 1000 פצצות אטום זה הכל עניין של מזל רע 🙂

 276. מייק, רק זה חסר לנו שגם יהודים מצטרפים לחגיגה של ההפחדות.
  במיוחד כשעל ההתחלה הוא משקר בשני דברים א. שהמאיה נכחדו – יש מאות אלפים מהם במקסיקו ובסביבה עד היום, אולי שינו את דתם אבל לא נכחדו פיזית. ב. שהיתה להם תחזית אסטרולוגית צודקת. ממתי תחזית אסטרולוגית כלשהי צודקת?

 277. והרשה לי לומר לך אמיר אם נגיד משהו מתוכנן כבר מראש שאנחנו לא יודעים אבל בכול זאת אנחנו יודעים שבונים מקלטים זה לא משנה כלום אם יש מלחמה גרעינית זה יהיה רק בגלל השמש.
  אני לא יודע אם כולם יודעים אבל ברגע ששמש משחררת קרינה ממש חזקה כמה מקומות בעולם מתחממים קצת מה שגורם לאנשים להשתגע מרוב חום אפילו יש שמתייבשים מרוב חום אבל למזלינו קרינה קטלנים יוצאת רק פעם ב 40-70 שנה בערך וכולם חייבים להסכים איתי שכדי לשחרר פצצה גרעינית צריך להיות בן אדם מטורף מישהו שממש לא אכפת לו שמליונים ימותו. עולם של מטורפים אין מה לעשות אז כן בחזרה לשמש הקרינה גורמת לשינוי מגנטי בתוך המוח של אנשים שיכול לגרום להם להיות עצבניים להישתגע וכאלה דברים

 278. חלי. אף אחד אמר שזה סוף העולם כדור הארץ הוא רק נקודה קטנה בתוך גלגקסיה אחת מתוך מיליארדי גלקסיות אז אי אפשר להחשיב את כדור הארץ בתור כל העולם וגם למי שלא יודע הבלאגן של 2012 התחיל כבר ב 1999 הרבה רעידות אדמה כמו שכולם רואים בארצות הברית בשנה יש מעל 350 סופות טורנדו\אוריקנים המצב בכדור הארץ לא כל כך יציב מבחינת אקלים סוף העולם לא יגיע אבל אפוקליפסה כן מגיע אליינו בקרוב היו 8 רעידות אדמה בזמן מאוד קצר היו רעידות בסולם 7-8-8.5 שזה דבר לא כל כך רגיל לזמן כל כך קצר כי רעידות מגיעות בדרך כלל בגלל לחץ אז למה יש כל כך הרבה לחץ בזמן כל כך קצר?איפה אלוהים שלכם? הורג אלפי אנשים בגלל רעידות כל כך חזקות? מה תגידו לי שאלוהים עצבני שזה רעיון שלו תכנית שלו מה? נכון אין לכם תשובה הדבר היחיד שבא לכם לעשות זה לשקר לעצמכם וגם להאמין לזה העולם פועל בצורה מאוד פשוטה והגיונית אתם פשוט לא מספיק מציאותיים כדי להבין את זה

  אז כמו שאמרתי על הרעידות אני דיי בטוח שמאיץ החלקיקים בשוויץ גורם לחלק מרעידות האדמה ואני גם מאוד בטוח שהצבא מסתיר משהו (זה ברור)אין לדעת למה הצבא מסוגל כיום(או שאוליי כן) אני יכול להגיד לכם שאי אפשר לסמוך על הממשלה בעניינים כאלה משהו קורה כמובן שבחיים לא נדע כי ברגע שמישהו רק ינסה להוציא מיידע הוא ימות לפני שיחשוב על זה אל תנסו לחפש זה בזבוז של זמן בחיים לא נדע מה קורה כשהעולם כל כל מגעיל אני בטוח שלצבא יש משהו יותר חזק אפילו ממאיץ החלקיקים שבכוחו להפעיל עד 7 טריליון אלקטרו וולט שזה 1,000,000,000,000 מספר עצום למי שלא כל כך מבין במספרים זה יוצא 7000 מיליארד שיוצא 70,0000 מליונים וברור שחשמל בימדע כל כך גבואה יכול לגרום לבעיות קלימיות שזה גורם אסונות טבע הטבע שלנו פועל על מגנטיות אבל בכול אופן מה זה משנה חיים מתים זה אותו דבר בשבילי כי אחרי הכל אלה החיים אתה נולד דואג למשפחה עובד לומד ובסוף מה יוצא לך מי זה לא יותר מי מוות לא משנה מה נעשה תמיד נזדקן ולבסוף נמות 🙂 פשוט תהנו כל עוד אתם חיים

 279. אנשים יקרים,
  זאת הפעם הראשונה שאני רושם פה תגובה בפורום.
  אני איש עסקים אשר מתעניין במדע, ואנשים רואים בי איש מאד מחושב עם ראש על הכתפיים.

  יש לי שאלה שהיא נקודה למחשבה.

  לפני מספר שנים, נודע לי שבונים בונקר ענק (כגודל עיר) מתחת להרי ירושלים, אשר מיועד לאכלס את מנהיגינו ומשפחותיהם (ומיוחסים נוספים…) במקרה של אסון/מתקפה גרעינית וכו'.

  הנושא נאסר לפרסום ע"י השב"כ, למרות שכל עיתונאי ועובדי מערכת הביטחון (גם קבלנים וכו') יודעים עליו.
  בזמנו אני זוכר שאנשים שידעו התרעמו מדוע דווקא למיוחסים מגיע מקלט גרעיני כ"כ מפואר וגדול, והאם לא חבל על הכסף אשר מושקע.
  השמועות דיברו על רשימת כניסה של שמנת המדינה (מקושרים,אנשים,מדענים, וכו')!

  יש לי מספר נקודות למחשבה:
  1. בארצנו ישנם כבר לא מעט מקלטים גרעיניים, מוזנחים מחמת אי השימוש.
  2. מדוע נאסר פרסום של בניית מקלט/עיר כזאת? מה הסוד הגדול בזה?
  3. האם במלחמות ישראל עד היום לא היה מקום מקלט מיוחד להנהגה? הרי ברור שהיו מקומות.
  4. אם בונים מקום מקלט להנהגה, מדוע הוא צריך להיות בגודל של עיר בינונית?
  5. גם בנורווגיה,רוסיה,צרפת,ארה"ב ומדינות נוספות נבנים בזמן האחרון ערי מקלט בסגנון זה.

  שוב, מדוע דווקא עכשיו מסתיימת אצלנו בנייה של פרוייקט כזה, ומדוע העניין מושתק ונאסר לפרסום?
  מה לא מגלים לנו?

 280. =חסוי= נשמה שלי כדי לך להרגיע יודעים שאתה לא רוצה לחיות יותר בעולם הזה ובאלך למות אז יאלה כפרה מה הבעיה אני יבואו לך הביתה יפוצץ לך תראש מותק
  למה אתה טועה אנחנו נחיה עד גיל 120 כול מי שמאמין ב ה" כפרה אז יאלה עם אתהה רוצה למות תקשר אלי טוב תגיד בואי תרצחי אותי ואני יבוא טובב?!
  חעחעחעחעחעח
  אתה מטריף אותי כפרע עלייך מה אתה רוצה למות יאלה לך בי סלאמת תמות כברר יש אנשים שרוצים לחיות אז חברים ב 2012ב סוף העולם לא יגיע אז לכו תהנו בים לכו תבלו מועדונים מסיבות משפחה על האש
  לברכה לכו לחברים באתי רק להעביר לכם תמסר הזה אז יאלה הכלית עם חברות נשמות שליי כפרה עליכםםם אני ערסית גאה מי שמתעסק עם ליטל מתכססק שמעתם?! חח סתם צוחקים כפרות עליכם חיימשלי אתםם למה מדהוא מכיר אותככם מאושרת 555555 ואף אחד לא יוריד לי תחיוך מהפנים!!!!!!!!!!!!!!!!!!1!

 281. חלי חמודה כמו שאת קוראת את לא יכולה לדעת מתי יהיה סוף העולם רק מי שלמעלה יודע וקוראים לו הקדוש ברוך הואא…
  אז אל תשכנעי אנשים כי אני חושב שגם את חושבת שיהיה סוף העולם את פשוט רוצה להרגיע תצמך אבל לא……… זה לא יעזור חברים גם עם תרצו ולא תרצו סוף העולם יהיה אז יאלה עכשיו 2010 נשאר עוד פחות מ 2 שנים לחיות אז יאלה כמו שכתוב למעלה למעלה על תתכננו לכם תוכניות לעתיד למה אתם סתם תבזבזו תזמן לכו תעשו דברים שלו לוקחים הרבה זממן תהנו בינתיים …
  אז חברים קדימה תיהיו חזקים
  21.12.2012 סוף העולם מגיד
  סלאמת

 282. שלום לכולם!!!
  אז ככה חמודים שכחו מכול העיניין הזה אין ולא יהיה סוף העולם ה' לא ברא את העולם כדי שהוא יכחד אולי בעולם מליארד שנה יהיה סוף העולם אבל עד אז אתם תמותו תיהיו בתוך האדמה חחחח
  אני יושבת כאן וצוחקת בבית שבאמת יהיה סוף העוולם
  הכול שטויות במיץ עגבניוות אז חמודיים לכו תעשו באמת משהוא עם החיים שלכם אל תשבו בפחד עם אקרה משהוא אוו לאא אז גם עם יקרה אתם הרי לא תוכלו למנוע את זה אתם לא יכולים להגיד לטבע מה לעשוות אלה החיים תתמודדו אבל אני מאמינה ב ה' ועם "יקרה משהוא" ה' יציל את היהודים והשאר לצערי הרב ימותו אבל אני סתם מדברת זה לא יקרה כמו שאמרו שנה שעברה 2009 יהיה סוף העולם בקקיץ קרה משהוא לא אנחנו פה חים בריאים ושלמים אמרו שהבנת 200 יהיה סוף העולם וב שנה 2006 אבל לא הנה אנחנו כאן עם ילדים שהבאנו לעולם נכדים ונינים וכעלום לא קרה אז תרגע יאלה הלכתי לעשות משהוא עם החיים שלי ולא סתם לשבת בבית ולחכות מתי יהיה סוף העולם צאוו פטים!!!!!

 283. אם אני הייתי אלוהים הייתי מרחם על אנשים שהם אובססיבים לאמונה רק בגלל שיש להם חיים זבל

 284. אני לא מאמין בשטויות מהסוג הזה יש בני אדם לבי אדם יש גנים כולם יוצאים שונה זה מובן זה הגיוני אז על השאלה שלך אני לא עונה כי אני לא מאמין שאני קשור לדת ולא לשום דבר שקשור ליהודים רק בגלל שאני יהודי יאללה שאלה הבאה מיסטר אטום

 285. XD קדוש ברוך בתחת אין אפילו מקצוע אמיתי "של האמונה האדיוטית בעולם" תפסיק להיות כל כך אטום ומסכן ותתחיל לפתוח תעניים ששום דבר שיהודים מבקשים לא מתקיים וגם לא התקיים אתה סתם הופך את עצמך לעלוב במקום לזיין תשכל על איזה אלוהים מזוייף תעשה מקצוע אמיתי ולא להיות איזה דויס מסריח

 286. תודה ועכשיו תחזור לאוניברסיטה מישהו אחר היקר כי אתה לא תחרות בשבילי אם אתה שואל שאלות כל כך פשוטות אני לא מתווכח עם אנשים שאין להם היגיון לך לאוניברסיטה תלמד קצת היגיון פילוסופיה וכאלה ואני יחכה שתשאל משהו שיש טעם לענות עליו כי אם לא אתה מבזבז את זמני

 287. הזמן לא אותו דבר כל הזמן זה משתנה אז לצערי אין תשובה מדוייקת אפילו לקוסמולוג הכי חכם לפעמים מערכת השמש שלנו זזה לאט ולפעמים מהר ולעשות תעקפה הזאת של לעבור מי חצי אחד של גלקסיה לחצי השני יכול להיות 26 אלף 27 אלף אפילו 36 אלף שנה כמו שאמרתי מערכת השמש שלנו אינה זזה באותו המהירות

 288. ערן היקר. אתה בכלל יודע כל כמה זמן חוצה מערכת השמש שלנו את מישור הגלקסיה, שאתה קורא לי מפגר?

 289. גם לא עושה כלום בכלל בבית ספר כבר 6 שנים וגם חכם יותר פי 10 מי כולם פה לצערי הכתיבה זה לא משהו שיעזור למישהו

 290. ערן,

  שוב לבית-הספר ותלמד כתיבה ודברים שונים. אחרי הלמידה תשוב.

 291. "אלוהים" איך שאת קוראת לו הוא לא יעזור לאף אחד בגלל שהוא לא קיים בדרך שאנשים פשוטים חושבים 2012 ניתן לחישובים והוכחות אלוהים לא ניתן לשום דבר אין הוכחות אין חישובים אין שום דבר מוצק שאפשר לראות לגעת להרגיש שקשור לאלוהים תשקלי את שתי הדברים לי אין בעיה כי כשתמותי אני יכול להגיד לך שאת לא תראי שום אלוהים טוב את לא תתבאסי כי ככה את תהיה מתה אז..

 292. ו "הנביא" אנחנו לא עוברים לשום מיימד אחר אנחנו בסך הכל עוברים לצד השני של הגלגקסיה שלנו אם אתה לא יודע יש כמה מיליארד גלקסיות אנחנו בתוך אחת מהן שקוראים לה שביל החלב (הצד השני של הגלקסיה) פשוט יודע בתור מרום עם הרבה יותר קרינות ואולטרות ומטאורים ובלאגנים

 293. מישהו אחר אתה מפגר או משהו יש מרחק מסויים ויש איזור מסויים אנחנו טכנית רחוקים מאוד ממרכז הגלקסיה אבל באיזור שאנחנו מגיעים שכדור הארץ ממש יעמוד זה ב 2012 באיזור מלא רדיאציה אולטרות קרינות (מישהו) אבל אני מאמין שאנחנו עדיין רחוקים מאוד ואין לנו השפעה מי 2012 רעידות אדמה יכול להיות בגלל מאיץ החלקיקים בשוויץ יש לו השפעה חזקה על האקלים של כדור הארץ הוא יכול לגרום לאסונות טבע כמו רעידות אדמה סופות חזקות הרבה טורנדו ואוריקנים עכשיו מאיץ החלקיקים משתמש באיזה 2 טריליון אלקטרו ולט שזה משהו כמו 40% מהכוח של המכונה ב 2012 הם הולכים להישתמש ב 100% שזה 6-7 טריליון אלקטרו וולט ולא צריך לדאוג אין למכונה מספיק כוח לייצר חור חשור גדול רק כמה קטנים שהיתפוצצו מהר וזהו אבל בגלל המכונה אני יכול להיות בטוח שיש רעידות

 294. זה קורה בכל רגע שנשברות בריתות נשואים במשפחות ישראל.לא צריך ללכת רחוק.

 295. ואיך את מסיקה מזה שהמשהו הזה יקרה דווקא ב-2012?
  למה לא ב-2010? למה לא ב-2011? למה לא ב-2013? למה לא ב-2014? למה לא ב-2015? למה לא ב-2016? למה לא ב-2017?… למה לא ב-2369? למה לא ב-10523? למה לא ב-1504782?

 296. תקשיבו אני יודעת שאתם עכשיו חושבים שהתחרפנתי אבל משהו יקרה ב2012 משו גדול ועצום שמתם לב מה קרה החודש? שמונה רעידות אדמה העולם שלנו פשוט משתגע!!! צילה כבר חצי הרוסה האיטי ועוד מדינות בעולם גם בירת הפיליפינים משו הולך לקרות אני מקווה ובטוחה שעלינו ה' ישמור.

 297. כן. אלוהים קיים אלוהים זה רק אחד ואין לו שום קשר לשום דת בעולם כי בצורה הגיונית אף אחד לא יכול להוכיח שאלוהים קשור אליינו כי אחרי הכל הוא זה שייצר הכל לא? אם כבר הייתה דת שקשורה לאלוהים אז היינו צריכים להגיד שאלוהים הוא היהודי שמאמין בנו .. כן חלאס לזיין תשכל אתם גורמים לאנשים להאמין שאיזה אלוהים מזוויף דרך דת אידיוטית לגמריי יציל אותם או יעזור להם אתה חארות פטתים חסרי כבוד גאוובתנים אפסים פשוט אתה חוטא בזה שאתה בכלל אומר לאנשים שאלוהים יכול לעזור והכל בלי שום הוכחה מוצקה שגם בחיים לא תהיה לאף יהודי מה שגורם לדת הפטית והעלובה הזאת להיות ממש חלשה כי רוב האנשים מאמינים בנצרות ובאיסלאם אתה חלש בגלל זה אתה צריך אלוהים כדי לחיות אתה כל כך חלש ופטתי שאתה באמת משקר לעצמך שהאלוהים המזוייף הזה באמת קיים ואתה גם מאמין לזה כי אחרי הכל האמונה של היהודים זה רק אמונה אין שום הוכחה 0% כדי לשרוד צריך כוח רצון לא כוח של (שקר לעצמך) רצון פועל ב 100% אי אפשר להגיד כלום נגד זה המוח פועל כמו מחשב אתה אומר לו משהו והוא מאבד הכל המוח לא מחליט לבד כלום רק אתה שולט בו והמאיה לא קשור לשום דת קודם כל זה שבט הרוב של השבט נעלם אומרים שהם פשוט נעלמו מאמינים שהייה להם כוחות בגלל אפקטים של החלל כאשר כדור הארץ כבר היה באיזור מרכז הגלגקסיה שם פועלים כוחות שונים לגמרי יש שם שמשות אחרות שמשפיעות על האיזור שזה יכול להיות שמש כחולה אדומה ואולטרה סגולה שיש להם השפעה שונה נגיד אם כדור הארץ היה נמצא מחובר לאחת מהשמשות האלה יכול להיות שאנשים היו עפים פתאום אז פשוט תבין מיסטר מאמין באלוהים תתדחוף תאמונה המזוייפת שלך אתה יודע איפה ואין דבר כזה סוף העולם נכון אבל כן יש דבר כזה אפוקליפסה זה שאנשים ימותו לא אומר שזה סוף העולם ימותו מיליארדים אבל יש סיכוי קטן לשרוד תהנה באמונה המזוייפת שלך אפס פטתי

 298. נו סתמו לא יקרא כלום ב-2012 די כבר יש אנשים שרק רוצים להלחיץ אני מאמין בנו אנחנו העם שקיבל את התורה לנו יש את אלוהים שאיתו לא יקרא כלום !!!!!!!!!!!!!!!

 299. מוסלמים נידמה לי….
  אם הם מוסלמים מי ירצה להאמין להם אני מאמין רק לנוצרים להם יש להם חוכמה ורוח קודש גדולה מאוד.
  ופי אליו לכול הדתות שיש : למה נראה לכם שאלוהים ירצה לגמור את העולם בצורה שכזו!!!!! כולנו מאמינים ויודעים שמתי שהוא יבוא המשיח של היהודים או של הנוצרים וזה היה לפני סוף העולם באו נזכור שאלוהים הבטיח לעולם שיותר לא יציף את כדור הארץ במים אבל הוא ישרוף אותו ואם המדענים אומרים לי שאני טועה אז הם הגיעו למצב של טירוף!!!!!!

 300. ה "מארים" האלה איזו דת היתה להם : נוצרים? או מוסלמים?.

 301. eran
  הדבקות במטרה שלך בהחלט מרשימה.
  אני לא יודע איך אתה מצליח לעשות את זה.
  זה ממש נראה כאילו אין לך חיים משל עצמך.

 302. כן אבל יש אנשים דפוקים שזה במיוחד שכל יהודי שהם חושבים שהם אלוהים או משהו הישרדו כל החיים בני על מוות סנובים אוליי לך תדע

 303. לכל דבר יש התחלה וסוף….גם לכדור הארץ…לא לזלזל בציויליזציה מאיה…או אחרות!
  צריך לחפס דברים חיובים בזה!!!???…לדוגמה סיום משכנתות!!!

 304. המשיח לא יתגלה המשיח הומצא רק טמבל באמת מסוגל להאמין לכל מני דברים שהם חושבים שיש להם קשר כלשהו לדת הדת והמשיח הולכים ביחד רק כדי שאנשים יעשו דברים מסויימים שהדת מבקשת כמו נגיד דוגמא סתם דברים פשוטים אתה מבקש ממישהו שהוא מאמין יש זה הולך ככה אני צריך ככה וככה שתעשה לי ככה וככה אממ אני קצת עסוק וזה יאללה תעשה מצווה זהו איך שהזכירו מצווה זהו הדבר היחיד שהם חושבים זה להסכים זאת אומרת שאנשים משתמשים במילה מצווה רק כדי שאנשים יעשו את זה וברגע שאתה הולך עכשיו לכתוב משהו אתה בטח תנסה להגן על הדת ב 100% במקום להגיד (דוגמא) כן אתה צודק כל אולי הכל אפשרי מה שיוביל אותך לשקרן כי ברגע שמנסים להגן על משהו בלי להגיד בכלל מה החסרונות שלו לזה מגיעים 2012 לא קשור בכלל לדת אז חלאס לכתוב פה תגובות על המשיח זה לא פורום אמונה או פורם משיח או מה שלא יהיה זה פשוט מאוד כתבה על 2012 אף אחד לא הזכיר שמשיח קשור ל 2012 ולא שום דבר אחר מלבד הוכחות מדע אוקיי? אתם רוצים לשקר לעצמכם על איזה משיח בסדר גמור אבל זה באמת חבל כשיקרה לכם משהו ממש רע ואז תגלו שכל האמונה הזאת הייתה בזבוז וגם לא שווה כלום אין דבר כזה אמונה במדע תצאו מהסרט בבקשה מדע פועל 100% בצורה של חישובים אין דבר כזה 99% חישובים ו 1% אמונה 100% חישובים 100% אין משיח במדע אין אמונה במדע זה פשוט מאוד

 305. מלחמת גוג ןמגוג מתחלקת לשלושה חלקים
  מלחמת העולם הראשונה מלחמת העולם השניה ומלחמת העולם השלילשית והאחרונה שבסופה יתגלה המשיח

 306. לא נראה לי שסוף העולם יגיע ב-2012 כי לפי מחקרים רבים שערכו יהיו המון אסונות במשך עוד 3 שנים האות כיוון שקיבלנו 43 שנים של חורבן ואסון ואנחנו צריכים לקבל 50 שנים רעות לפי המחקרים אז זה אומר שנהיה קיימים לפחות עוד 67 שנים.

 307. אני רואה שאתה אדם שמתחבה מאחורי אישיות אחרת כשזה דרך מקלדת לפי איך שאתה כותב זה די קל לראות את זה עזוב אותך 2012 כן תחפש איפשהו במקומות שאתה מכיר באינטרנט (מה קורה בלי אנטרטיקה) ותתערב או לא תתערב אנטרטיקה מגיע לסוף שלה בקרוב אין אנטרטיקה אין חיים פה תסתכל על green land כבר חצי מהקרחונים בערך נמסו והתהליך רק מעיץ את עצמו יותר ויותר ברגע שלא יהיה קרחונים בכלל הצפה זה לא הבעיה המשנית הבעיה המשנית תהיה חום אדיר בכדור הארץ המעלות יעלו ב 6 בערך וברגע שהם יעלו ב 6 הם יעלו יותר ויותר בלי אנטרטיקה בסופו של דבר כדור הארץ יכול להגיע למצב של 200 מעלות והדבר היחיד שאתה תראה זה אבק בכדור הארץ בלי חיים בלי מיים בלי כלום עוד אחת מהבעיות המשניות כן 200 מעלות לא היה הכל כמו שאמרתי בפעמים הקודמות אתה כניראה לא קורא ישר אומר דברים בלי לחשוב אני יכול להתערב שגם לא עברתה על מה שכתבת בעצמך אתה בזוז של תגובה אבל אני פשוט אוהב ללמד אנשים היגיון פשוט אז כן הקרינות האדירות של השמש היכנסו לתוך כדור הארץ והיתפזרו לכל מקום יהיה חם מאוד הרבה אנשים היתייבשו שינו גנטי וכפי שכולנו יודעים חום גורם לך להשתגע אתה נהיה עצבני יותר זה הובדה בגלל זה כל מלחמות העולם הגדולות בגלל קרינות אדירות שפגעו בנו חזק גרמו לכולם להיות משוגעים השינוי הגנטי בהחלט יכול להפוך אותך למשוגע כי כדי לזרוק פצצות גרעיניות וכאלה דברים במלחמות הגדולות צריך להיות מספיק מטורף אין על הטבע תבין את זה 🙂 ברגע שהוא יוצא מי שליטה אף אחד לא נשאר חיי וכן אחרי הקרינות המעלות עולות בכל מני מקומות בעולם מה שגורם למוות מהיתייבשות אז תחשיב את אנטרטיקה בתור בעיה קטנטנה מאוד ביחס ל 2012 ותיראה מה הבעיה הקטנה הזאת תעשה ברגע שלא יהיה יותר קרח בכלל

 308. אתם כל כך מפגרים..!!!!!…
  אתם לא יודעים עם זה יקרה או לא יקרה!!!
  ואם זה יקרה אז זה יקרה ולא תוכלו לעשות שום דבר שיעצור את זה.ואתם חושבים שאתם במציאות של היום אבל אתם לא…!!!אתם סתם אנשים שלא מאמינים בעצמם….
  למה דווקא יהיה ב-2012 יום הדין ולא בשנת 3000.
  מה שבטוח שאנחנו יודעים שזה יקרה!אבל אף אחד אבל באמת אף אחד לא יכול לדעת מתי זה יקרה ואיך זה יקרה!!!
  אבל מי לעזאל היה המטומטם שאמר ופתאום החליט שסוף העולם יגיע רק 2012???
  ותקשיבו את הבעיות הנפשיות שלכם ואת הפחד שלכם אתם לא צריכים לכתוב באתר הזה פשוט לכו ל פ ס י כ ו ל ו ג
  ואני כל כך בטוחה שאם זה יקרה אתם לא תדמודדו עם זה!!!

 309. אני לא אוהב סנובים בוא אני יסביר לך מה הבעיה אתה אפס שחושב שתחייה כמה שבא לך ותחליט מה יקרה ומה לא יקרה אבל לא אתה סתם בן אדם מסכן רגיל שלא שווה כלום ואני לא מוותר על כלום מי שלא יכול להודות באמת זה רק מישהו חלש כמוך תמיד מנסים להתחמק מהאמת לך תמשיך להנות בחיים הסנוביים האלה שלך בשקט אף אחד לא רוצה לשמוע אותך אומר דברים מטומטמים כמו להתערב על רכוש

 310. עדי, ברור שאין לי מה להפסיד, אבל זה לא מה שצריך לעניין את ערן. הנקודה היא שהוא כ"כ בטוח בתאריך הזה, שבעצם להערכתו הוא לא יכול להפסיד. הוא כ"כ משוכנע באמיתות קץ העולם ב-2012, שלא צריך להיות אכפת לו לוותר על כל מה שיש לו, כי בכל מקרה לא יהיה לו צורך ברכוש שלו.

  ערן, שמעת פעם על סימני פיסוק? ומעבר לכך, אתה יודע בכלל מה זו קרינת הוקינג שאתה מנפנף בה ככה?

 311. יש יכולת לחזות את זה אם לא אז לא היו מעלים בכלל נושא כזה כדי שכולם יהיו בפקניקה היגיון פועל מאוד פשוט אבל כדי שהיגיון היפעל צריך גם ת מינוס שזה חוסר היגיון כשאתה עושה משהו אתה מתחיל אותו בהיגיון ואז צריך להמשיך אותו באי היגיון וההיגיון שקיים כרגע אומר שכל דבר שקיים בן אדם יכול להצליח לחשוב עליו בדיוק כמו כל הגאונים ו2012 או לא המצאה זה משהו שהצליחו לחשוב ולהגיע אליו בחישובים והעולם פועל על היגיון וההיגיון אומר ששום דבר בחלל לא יכול פתאום להחליט לשנות את עצמו או משהו כזה 2012 קיים אתה יכול להיות בטוח בזה ו2012 לא יבוא פתאום ויחלחיט רגע בוא נזיז תמסלול של כדור הארץ כדי שלא יקרה להם כלום אין מילוט אין מילוט מי 2012 אין מילוט מי קרינת הוקינג אין מילוט מהבלאגן שיקרה ברגע שאנטרטיקה תנמס לגמרי ולצערינו הרב אי אפשר לתקן אותה עזבו את 2012 אנטרטיקה לבד תזרע פה הרס ענק בלי אנטרטיקה המעלות פה יעלו בצורה מפחידה מלא אנשים ימותו בגלל היתייבשות לא יהיה אינטרנט ולא חשמל ולא כלום כל חברה תהרס ובלי מחשבים כיום כמעת שום דבר לא פועל קרינות קטלניות שהיכסנו חזק לכדור הארץ כי לא יהיה מה שישקף אותם החוצה שזה העבודה של אנטרטיקה הרבה אנשים יהיו חולים בסרטן וכל מני מחלות אחרות כי קרינה עושה שיניו בדי אן איי אז זהו 😛 זאת ההובדה של צריך את 2012 ואנטרטיקה מאוד קרובה לסוף שלה

 312. מישו – עסקה קצת עקומה, אין לך מה להפסיד רק להרוויח. אם יגיע סוף העולם הרי שגם לערן ואביבית אין מה לעשות עם הרכוש שלך, שכן הם יחדלו מלהתקיים. ואם הם ישרדו באורח פלא אז או שהרכוש שלך לא ישרוד, או שאתה לא תשרוד (ולכן לא תוכל להעביר אותו), וגם אם כולכם תשרדו, עדיין יהיה מספיק רכוש מסביב לבזוז מאלה שלא שרדו, כך שערכו של הרכוש שלך די מפוקפק. בקיצור אתה לא מציע כלום בתמורה, רק לוקח.
  שלא תבין אותי לא נכון, כל הויכוח הזה מאוד משעשע בעיניי ואני לא לוקח אותו לרגע ברצינות, אבל הייתי חייב להעיר על החוסר הוגנות בעסקה. תציע משהו אחר, למשל, אם אתה שורד וערן ואביבית שורדים, אתה הופך להיות עבד שלהם בעולם הפוסט-אפוקליפטי.

 313. eran, אני חושב שאתה מתבלבל עם מישו אחר.
  אני לא מאמין באלוהים ואני לא חושב שמשהו או מישהו יציל אותי מאי-אילו קטסטרופות שעתידות לקרות.
  יכול להיות שהדברים שציינת אכן יקרו בשלב כלשהו, אבל אין לאף אחד את היכולת לחזות אותם מראש לתאריך מאד ספציפי כמו ה-21 בדצמבר 2012.

  ולכן, אני מציע לך גם כן את העיסקה שהצעתי לאביבית. אני חושב שהיא מאד הגיונית. אם העולם יגיע אל סופו בתאריך הנ"ל, אני לא אצטרך את הרכוש שלי, ולכן אני מוכן לוותר עליו.
  כיוון שאתה ואביבית כ"כ משוכנעים באמיתות התאריך וקץ העולם, אני לא רואה סיבה לא להסכים לעסקה.

 314. eran תגיד לי מה אתה "השומר" של הכתבה הזאת?
  אתה מזכיר לי איזה גובלין ששומר על אוצר ביער ולא נותן לאף אחד להתקרב.

 315. חבל מישהו אתה סתם תפסיד וגם זה לא עסקה הגיונית בכלל מה כבר אפשר לעשות עם רחוש כשאתה מת תצא מהסרט שאתה יהודי גיבור אין מה לעשות הטבע חזק יותר אין דבר כזה כי אתה יהודי מאמין אז לא יקרה כלום אתה סתם בן אדם רגיל בדיוק כמו כולם אין מיוחד רק כי אתה מאמין ועוד יותר גרוע בכלל לתת "לאמונה מזוייפת" להציל אותך כי המוח פועל על פקודות שאתה נותן לו ולא איזה אלוהים מזוייף תהנו כמה שיותר אם לא 2012 מספיק אנטרטיקה קורסת לגמרי והכל קורס ביחד איתה כי לא יהיה מה שישקף קרינות החוצה זאת העבודה של אנטרטיקה וברגע שהיא תנמס כל קרינה שתבוא מהשמש תפגע בכדור הארץ מאוד חזק וזה הישרוף את כל הגלים של כל מכשיר שמשדר גלים אינטרנט קורס חברות קורסות חשמל קורס הכל והרבה הרבה אנשים ימותו בגלל שהם היתייבשו בכל פעם שקרינות פוגעות פה יש לנו הגנה בכדור הארץ ולפני כמה שנים מתו אלפים בגלל שהקרינה פגע חזק מדי והיה חם מאוד הרבה אנשים מבוגרים מתו ועוד זה עם הגנה של כדור הארץ תחשבו בלי הגנה מה יקרה אין אנטרטיקה כל קרינה תשתחרר לכל מקום בכדור הארץ אין מה לעשות זה נגמר בקרוב 🙂 תהנו כמה שיותר

 316. אביבית שלום,
  כיוון שהסרטון קישרת כאן מוכיח מעבר לכל ספק שסוף העולם יגיע ב-21/12/2012, אני מציע לך את עסקת חייך:
  במידה ואכן סוף העולם יגיע בתאריך הנ"ל אני מתחייב להעביר לך את כל כספי, כל רכושי עלי אדמות ואפילו את בני בכורי.
  במידה ולא, את תעבירי לי את כל כספך ואת כל רכושך עלי אדמות. (את ילדייך, אם יש, את יכולה לשמור לעצמך. הגנים המפוקפקים של אימם לא בדיוק עושים לי חשק לגדל אותם).

  מה את אומרת?

 317. כפי שאתה רואה 70% מהעולם קרוב לים רוב המקומות בעולם מוקפים בים זה כבר בטוח הורג יותר מי 60% מהאנשים בעולם ועוד רעידות אדמה וכל זה כל האסונות האלה אפשר להוסיף את שארר האחוזים של מוות דיי בטוח

 318. זה כבר קורה לפי מה שכולם רואים האקלים בכדור הארץ הם כבר מאבדים שליטה לא מספיק אנטרטיקה שנמסה פי 3 יותר מהר מהרגיל משפיע על המעלות בכדור הארץ אפילו שזה רק 0.8 מעלה זה כבר הרבה
  אז בקיצור אני יסביר מה אמור לקרות בצורה של היגיון הכוכב ניבירו הוא רק צרה קטנה יחסית מדענים טוענים שזה סוג של שמש שעדיין לא מתה לגמרי בשלב של ההתחממות והגדילה ברמה של פי 4 בערך לכוכב ניבירו יש מגנטיות ברמה מאוד גבואה וקרינות שיוצאות ממנו אז כמו שאמרתי זה אחת הצרות הקטנות יחסית למה שיקרה ברגע שנגיע למרכז הגלקסיה יש שם בלאגן של קרינות ומגנטיות ומלא מטאורים וגם החור השחור הגדול החור השחור הזה יש בכל גלקסיה זה כאילו הכור של הגלקסיות החור השחור הזה הוא ענק מיימדים אפשר להכניס לשם את השמש שלנו 4000 פעמים שזה מיליון וחצי קילומטר כפול 4000 שזה הקוטר שלו שזה יוצא 60 מיליארד קילומטר אבל זה רק מה שיש מסביב לחור השחור החור עצמו הוא לא כל כך גדול אבל הטבעת שלו 60 מיליארד קילומטר זה כבר ענק מיימדים ובגלל המגנטיות והקרינות האדירות שיש באזור הזה כדור הארץ הפגע מאוד קשה אפילו ההגנה של הכדור שלנו לא תציל אותנו עכשיו כשהזכרתי כמה חזק החור השחור אני יסביר מה כל כך חזק בקרינות האלו אם אתם לדוגמא תורידו תהגנה של כדור הארץ קרינה אחת של השמש היא כמה מאות פצצות אטום מה שהישרוף את כדור הארץ במלוא האחוזים אבל המזל שאולי במקרה במזל הכי גדול שיכול להיות ב 2012 כל הכוכבים מסתדרים בשורה למשך שבועיים שזה יכול להגן עליינו קצת בגלל שהשמש והפלנטה הכי גדולה במערכת שלנו צדק שניהם ביחד ישאבו את רוב הקרינות בקיצור שאלתה מה יקרה יהיה פה בלאגן הפוקליפטי ברמה מאוד גבואה גלי צונמי בגובא 1000 מטר וכל מני

 319. 2012 זה לא קשור לאמונה בכלל זה חישובים מדעים אין דבר כזה שמדען יבוא אליך ויגיד אני מאמין שיקרה ככה וככה הוא לא מאמין כי אין דבר כזה"אני מאמין" במדע יש רק חישובים והוכחות זה לא קשור לשום דת וגם מה הקשר נוצרים מי שלא מבין דברים כאלה ונותן תשובות על פי המוח המוגבל שלהם שלא יכול להגיע לשום תשובה הגיונית וכל דבר שקרה לפני 10 שנים אי אפשר להשוות לתכנולוגיה של עכשיו יש שיטות עכשיו כדי לדעת מה קורה בכלל לפי ספירת כוכבים וזה 100% חישובים נכונים יש לנו גלקסיה וגלקסיה יש מספר כוכבים זה משהו כמו 4 מיליארד כל גלקסיה מיסתובבת אין דבר כזה שלא לכל גלקסיה יש את החור השחור הענק שמפעיל אותה כל כוכב בגלקסיה שלנו מסתובב סביבו והמאיה שהם כבר ידעו איך להשתמש בחישוב מיקום של כוכבים והם אמרו שכל סיבוב מלא שאנחנו עושים סביב אמצע הגלקסיה לוקח 26 אלף שנה וזה הובדה שאנחנו זזים על פי זה שרואים בשמים שכוכבים לא נמצאים באותו מקום אז זאת הובדה ובאמצי בגלקסיה תרצו או לא יש כוחות מגנטיות ענקיות וקרינה ברמה מאוד גבואה אתם חושבים שלהאמין במשיח יעזור לכם או יגיד לכם שלא יקרה כלום ב 2012 או שאתם סתם לא מאמינים במשהו שלא צורך אמונה זה כי אתם פחדנים אין תשובה יותר טובה מי זאת יהודים הם העם הכי פחדן שיש

 320. אוויייי…איזה מטומטמים…זה רק נבואה פרואנית…וזאת הייתה אותה האמונה הדפווקה של באג 2000,לוח בני המאיה מתחדש כול 5,000 ומשו שנים,ואין שום סיבה שהאמונה הנצרית הזאת תתקיים…
  זה בטח התאריך בו כול שבט בני המאיה יקפצו מצוק 5,0000000 ק"מ על 5,0000000…
  אבל מה שבטוח זה לא אנחנו נמות.
  ולאלה עם החייזרים…אתם פשוט מטומטמים…חייזרים מתחת לאדמה עאלק!
  תמשיכו לעשות ביד ולזיין ת'שכל אבל זה לא יקרה…

 321. נו באמת…אין טעם לשחק עם המזל, ובנתיים היו אינסוף תחזיות והמצאות של אנשים לגבי סוף העולם..

 322. עזוב סתם ילד בן 12 רח רפאים אל תשים פה שום תגובה ילד כאפות תעשה טובה לעצמך

 323. ב2012 תיתבטל הבחירה
  אנחנו נמצאים היום בעולם של בחירה ב2012 נעבור לעולם שאין בו בחירה(או בעצם תהייה בחירה רק בטוב) הכוונה היא שהיום כל אחד עושה מה שבה לו אם לטוב ואם לרע. לאחר תחילת העידן החדש ב21.12.2012 תיתבטל הבחירה בן טוב לרע מי שיעשה טוב יקבל "מתנה" ומי שיעשה רע יקבל "מכה" במקום במיידי
  וזה בעצם ביטול הבחירה כי מי יירצה לקבל מכות מהקארמה או מאלוהים באותו זמן

 324. נכון זה לא סוף העולם מי אמר שכן? תעשו טובה ארסים חלאס לשים פה תגובות נכון זה לא סוף העולם אני יגיד לכם מה זה סוף העולם זה כשכדור הארץ מת לגמרי מיתפוצץ נשאב לחור שחור זה סוף העולם אבל 2012 מדבר על אפוקליפסה וזה לא קורה במכה אחת בדיוק ב 21 דצמבר 2012 זה כבר התחיל מי 1999 שינוי קלימטי אפשר לראות את זה כבר לבד מה זה ישראל לפעמים החורף לא נראה כמו חורף וזה לא אמור להיות ככה ברור שלא.. אז לא זה לא סוף העולם ימותו מיליארדים של אנשים וחיות אבל אתם חושבים שזה הסוף בגלל שתמותו חלאס לחיות בסרט שבני אדם הם גזע בלתי מנוצח אין על הטבע הוא חזק יותר אין מה לעשות אבל יהודים תמיד חושבים שהם מושלמים כל כך אני יהודי ואני שמח שאני לא גאה בגלל זה אנשים מחוץ לארץ מאמינים יותר כי הם לא הולכים על דעת או משהו כזה זה הכל חישובים ומדע והוכחות אין אמונה במדע אין דבר כזה חלאס לחיות בסרט יהיה פה אסון רציני אי אפשר לעצור את זה בעזרת המוח שלכם אולי תצליכו לעשות משהו מנטלי אבל המשיח לא יבוא להציל אותכם

 325. יש אנשים שאוהבים להפחיד אחרים . אם אתם מאמינים בדבר זה בטח אתם אנשים תמימים למדי ! מה זה באצם אמונת המאיה ? אמונה כמו האמונה היהודית ונוצרית,
  אבל פרוש סוף עולם ? שנת 2012 ? שמעו אני רק בת 12.5 וכבר כל ילדים שבכיתתי מדברים על כך ונכנסו לפאניקה ! למה להפחיד ? למה לגרום ללחץ ? שנכנסה שנת 2010 ילד אחד מכיתתי אמר " עוד שנתיים ונמות" (לדעתי זה אדיוטי). זה קרה גם בשנת 1984 הוציאו סרט וספר,ומה קרה ? הגיעה סוף עולם? יש ה' בשמים !!!! ואני לא מאמינה בדעה זו , זה מכניס אנשים לפאניקה מטורפת ! אתם חייבים לעשות זאת?

 326. יש אנשים שאוהבים להפחיד אחרים . אם אתם מאמינים בדבר זה בטח אתם אנשים תמימים למדי

 327. רבותיי מישהו זוכר מתי הייתה תקופת הקרח האחרונה ? זה היה בערך כאשר אטלנטיס הוכחדה באסון נורא שהרס את היבשת הענקית שהייתה אז. מה שקרה כאשר אטלנטיס טבעה – שהיה שינוי מגנטי וגיאוגרפי שהרס והחריב את כל התרבויות הקדומות שהתקיימו אז. הסבר קצר : כדה"א מסתובב בצורה שאינה ממורכזת במילים אחרות גרמי השמיים הקרובים אלינו (הירח והשמש) גורמים לציר הדמיוני שמעל הפלנטה שלנו לסטות במעלה אחת כל 72 שנה – התופעה הזו שנחזתה בין השאר ע"י המצרים הקדמונים ובני המאיה מתנהגת כמו שעון קוסמי ענק שמושלם כל 25920 שנה הציר העליון של הפלנטה שלנו מתפקד כמעין מחוג ענק שמצביע על העידנים השונים החוזרים באופן מחזורי .. כל פעם שהמחוג הקוסמי מגיע לעידנים של אריה או דלי שהוא הקוטב השני של אריה – מתחוללת שואה נוראה על פני כדה"א שמוחקת ומעלימה את התרבות הקיימת באותו זמן… בואו נשאל – איך שמענו על אטלנטיס ? העם הקדום שחי באטלנטיס הצליח לפענח את הדינמיקה הקוסמית המחזורית שאחראית לאסון הזה והצליח לזהות את הזמן המדוייק שבו מתרחש האסון הנורא ולהציל מעטים מתושבי היבשת הקדומה ולארגן מבצע חילוץ שאיפשר לניצולים הללו לברוח לדרום אמריקה ולצפון אפריקה ולהעניק למקומיים את הידע על האירוע שהרס את עולמם.
  וזה כולל – את המהלכים הפלנטריים המדוייקים שיוצרים את האינדיקציה שמקרבת את האסון באופן מיידי – שקשור בסימביוזת הקשר של כדה"א והשמש…. במהלך העשור הקרוב רבותיי אנו יוצאים מעידן דגים לכיוון עידן הדלי, זה הרגע שבו יופעל שוב המנגנון הסולארי שישנה באופן קיצוני את הקוטביות המגנטית של השמש ויגרום לכך שמסה סולארית אדירה תמוטט את השדה המגנטי שלנו ומשם "תקצר"
  את הליבה שהיא המנוע של כדה"א, וכתוצאה מכך הליבה בגלל שינוי הקוטביות המגנטית שלה מתחילה להסתובב הפוך אולם בעוד התהליך של היפוך הקוטביות המגנטי מתבצע – קורה משהו נוסף.
  שינוי קוטביות גיאוגרפי של קליפת כדה"א שזזה בשיעור של כ- 30 מעלות מה שאומר יותר שכדה"א משנה את מיקומו באלפי ק"מ וכל התשתית הגיאולוגית של כדה"א משתנה ו"מפורמטת" מחדש
  והתשתיות הרגילות המלאכותיות קורסות כמו מגדל קלפים והאנושות ברובה הגדול מושמדת כתוצאה מכך – רעידות אדמה מטורפות מכסות את כל כדה"א וגורמות להתמוטטות טוטלית של כל הבניינים על פני כדה"א – הרי געש בכל העולם כולל סופר וולקנוס מתפרצים ומוסיפים אפקט הרס נוראי להשמדה
  ובסוף גלי צונאמי בגובה של 1.5 עד 2 ק"מ מכסים את הפלנטה וכל היבשות מוצפות בשכבת מים ענקית בגובה של 1.5 עד 2 ק"מ!!!!!! התוצאה: יותר מ- 99% מאוכלוסיית כדה"א "מחזירה ציוד"
  לבורא .
  מתי מעט נשארים אלו שהתכוננו היטב והם מקבלים את הזכות להיות האבות והאמהות של הציוויליזציה החדשה על כדה"א.
  למה 2012 ? משום שבאותה שנה תתקיים ההתיישרות הגלקטית וסיבוב של כוכב הלכת ונוס (נוגה)
  מעל קבוצת הכוכבים אוריון – שנחשבת ביחד עם תמונת הכוכבים בשמיים שנוצרת מ"נקיפת ציר הסיבוב
  אותה התופעה שמסובבת את כדה"א לאט כמו שעון לעומת הזודיאק הקוסמי.
  המאיה ידעו את זה והמצרים העתיקים ידעו זאת והמדענים שלנו עם כל הציוד והמחשבים המשוכללים
  לא יודעים זאת!!!!!
  ואווו!!!!!! איזו הפתעה נוראית ממתינה להם – הם לא מאמינים ולא יאמינו לזה כי הם שבויים בחלומות של תיאוריות דימיוניות שאין להם שום קשר וכהוא זה למציאות – סיכום "סוף העולם אכן יגיע בשנת 2012 ו – THERE IS NOTHING YOU CAN DO ABOUT IT.

 328. לא יהיה שום סוף עולם כול מיי שאומר את זהה אכיי חרטתן בעןל אתם סתם חבורה של חרטטנייים שלום שלום ואל תבוהו ליי בחלום לאיתראות ב2012 בייי חברייילם……???????????

 329. לרח רפאים, הסיבה היא כי היא שומרת במשך קרוב לשנתיים על מיקום גבוה מאוד בגוגל במילת המפתח 2012. שאר האתרים המופנים משם תומכים בשטות הזו (פרט כמובן לויקיפדיה), ויש רבים, בעיקר ילדים שלא מבינים את ההבדל בין כתיבה על נושא ובין ביקורת עליו.

 330. יש מישהו שמוכן לעשות מחקר למה הכתבה הזאת 'מושכת' כל מיני פריקים להגיב בפריקיות?

 331. שלום אני חושב שזה די כיף למות בעיקר שמנים שזה כמוני וכולם אומרים עלי שמועות ולכן אני לא רוצה להיות בכדור הארץ אז אני מקווה ב2012 יקרה אסון וכולנו ימותו כי בסוף הרי אנחנו נתות ביי ממני תום.

 332. חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח מפגרים

  למה ניראה לכולכם שסוף בעולם יגיע בשנת 2012 אל תישכחו מי שמאמין ב הלוהים וגם בלי אמונה זה הכל נכון מוכח שהדת היהודית נכונה בלי המצאות כמו נוצרים ומוסלמים ומי שיודע יהיה גוג ומגוג לא בטוח ביכלל שזה יהיה כי הכל תלוי בעם ישראל וגם חז"ל אמרו ש העם היהודי לא יכחד בחיים רק הרשעים אבל ממש רשעים כמו הרוצחים וכו"… קיצר קלטתם

 333. נכון לאנטרטיקה יש בעיה דיי קשה אבל 2012 בא לפני שהכל נמס אפילו לא צריך 2012 כדי שאנשים ימותו וחוץ מי זה מדענים לא בדיוק פוחדים מהצפה הם פוחדים כי בלי אנטרטיקה אין מה שישקף תקרניים של השמש החוצה כי קרח זה כמו מראה זה מחזיר את כל הקרניים לבחוץ .. וזה מאוד לא כדי שיקרה אבל זה יקרה בגלל שלאנשים לא אכפת הם חושבים שכסף באמת יציל אותם אני עכשיו יכול להיתפוצץ להם מצחוק בפרצוף החלל בכלל לא בטוח ב 2012 אפילו יותר מסוכן לכדור הארץ יש לפחות טיפה הגנה ימותו אמן כל הדפוקים האלה שחושבים שכסף זה הכל אין משיח זה ברור שזה רק אגדה ולא יותר אז תתחילו לאהוב תחיים שלכם כמה שיותר

 334. העולם נהרס מהתחחמות כדור הארץץ בבכללל

  ואת זה אנו רואים והקרחונים באנטרטיקהה מגלי החום ומדבריות שנוצרוו
  וווווו….. הפיכת העולם לטכנולגי יותרר
  אז אם יהיה סוף עולם אז יהיה מתישהו זה צריך להיפסקק….
  לי יש חיים מושלמים אבל לכו תדעו מה יקרה שנמות אולי זה יפנה מקום לסוג חיים אחר
  תחשבו על זה לפני שאתם נלחציםםם מנסיוןן!!!

 335. אין דבר כזה משיח… אני מכבד את זה שאתם מאמינם והכל אבל יש כבר גבול אתם חושבים שכל דבר רע שיקרה המשיח או מי שזה לא יהיה יבוא אתם רק מראים כמה אתם פתטים וחלשים שלא מאמינים בעצמכם אתה כל הזמן חושבים שמשיח המזוייף יבוא כי אתם אפסים חסרי טועלת שלא שווים כלום 2012 נקבע מסיבות מסויימות ו greenko נהרוס או לא נהרוס תעולם.. על 2012 אין שליטה אז תמשיך לחלום שאנשים ישתפו פעולה אחד אם השני כי זה לא יקרה אנשים הם בני זונות שרק יודעים מה זה להרוס ורק יודעים מה זה כסף היתחממות וכל זה זה כבר קורה לבד.. זה כל הזמן קורה לבד אין שליטה על זה … 2012 בא מהרבה סיבות זה אפילו לא קשור לכדור הארץ…. זה מרכז הגלקסיה ועוד הרבה סיבות אחרות שקורות גם ב 2012 אבל לא באותו זמן כמובן כל אסון יקרה בתור שלו

 336. אני לא גאון, אבל אם כל מספר יכול להיות בין 0 ל19… אז היום האחרון הוא:
  19.19.19.19.19 ולא 19.0.0.0.0 לא כך?

 337. ואגב… המשיח לא יציל אף אחד… אנחנו אלה שצריכים להציל את עצמנו.. ושלא תטעו אני מאמין גדול בביאת המשיח ויותר מזה בגעולת האנשים בכל העולם (לא רק העם היהודי..)

 338. גם אם לא נמות ב 2012 עדיין יש סיכוי גדול שנמות ונהרוס את העולם לא הרבה יותר מאוחר… אני מדבר על זה שעוד הדור הזה יהיה נוכח בסוף העולם ויום הדין…
  אנחנו האנשים שיכולים לשנות את זה! וגם אם תרבות המאיה טעתה (או שאנחנו טעינו בתרגומה) עדיין העולם יהרס מהתחממות גלובלית.. אנחנו נמצאים בתקופה שאי אפר להתכחש לה יותר, קטרינה, הצונאמי הגדול בתילאנד וממש עכשיו ה100,000 הרוגים ביטי… תתחילו לעקוב אחר החדשות ותראו שאנחנו חיים את התקופה בה העולם יהרס (או שלא, הכל תלוי בנו..) ואם לא נפעל, העולם באמת יהרס ואנחנו ניתן חשיבות גדולה ללוח השנה של בני המאיה… צירוף מקרים זה הכל…

 339. אני יסביר את זה הכי פשוט למאמין הגדולים והמפגרים המוח פועל לפי אמונה עצמית ולא אלוהית אמונה עצמית תעזור לך לשנות את מה שמיסביב כי המוח פועל בדיוק כמו מחשב עושה מה שאתה אומר לו מה שאומר שבערך כל דבר שתרצה דרך אמונה מוחנית אתה תקבל וזה שאתה מאמין באלוהים אתה פשוט לא מקבל שום דבר ותודו בזה אל תגידו לי לא וזה וזה כי אתם לא מקבלים שום דבר אל תשקרו רק כדי להגן על הדת שלכם (ואני לא גוי) אני היהודי השפוי אתם לא

 340. יהודי שפוי עצם ההובדה שאתה מאמין שהמשחי יבוא כבר מראה עד כמה אתה לא שפוי אתה חושב שאלוהים יציל יהודים מושכתים שחושבים רק איך להשיג כסף חח אני באמת יכול לצחוק לך בפנים אין משיח ואין שום דבר שיציל אותנו רק היגיון מוביל את העולם וזה לא הגיוני שיש משיח אין בכלל הוכה מוצקה שפעם התנך והכל היה בכלל אמיתי למה לא מצאו עדיין? כי לפי היגיון אומרים מה שאי אפשר למצוא או להוכיח זה משהו שלא קיים אין משיח איןן חלאס להאמין שמשיח יציל אותכם אתם חיים בסרט של הבל כל הדתיים פשוט הבל לא יותר מי זה אתם רוצים לחיות ולהצליח בחיים? תאמינו בעצמכם ולא במשהו מזוייף שאי אפשר להוכיח וגם לא קיים

 341. את ממש מפגר או משחק אותה? 2012 עשו מהמציעות לא את המציעות מהסרט חתיכת אידיוט חלאס להגיד לכולם להאמין באלוהים בדיוק בגלל זה כולם נכשלים למה לא 2010 נגיד כי ב 2010 סידור הכוכבים לא אומר שזה סוף העולם תחשוב לפני שאתה רושם רק עצם ההובדה שאתה אומר לנו להאמין באלוהים מראה כמה אתה חלש ופטתי "אלוהים יעזור לכם אל תפחידו את עצמכם" אף אחד לא ביקש ממך דעה שכזאת והתחממות גלובלית קורה באופן טבעי לגמרי מכל העלים בעולם יוצא הרבה יותר רעל לאטמוספרה ו 2012 נקבע לפי הכוכבים אף אחד לא המציא שום דבר ואף אחד לא אמר שזה סוף העולם זה שאנשים ימותו זה לא סוף העולם אפילו לא קרוב סוף העולם ז כשהשמש הופכת לחור שחור והכל נהרס אבל פה עדיין ישארו חיידקים שיחדשו את הכל אפילו שזה לוכח אלפי שנים ובמדע אין אמונה אני אפילו לא אמור להגיד לך את זה אתה אמור לדעת לבד מדע זה רק הוכחות

 342. ודבר ראשון בחיים שלכם על תאמינו לכול דבר שלא ראיתם זה כמו שאני יגיד ב2011 לפני סוף העולם היה פוטונים שנפלטו מליבת השמש על כדור הארץ והיתחחמות הארץ תעלה בכמויות נדירות!!
  אתם תאמינו לזה?

  דבר ראשון אין הוככות מדויקות שב2012 יקרה סוף העולםםםםםםםםםםםם

 343. שמעו כולכם מטומטמים ופחדנים מה יש לכם אתם מפחידים את הצמכם תקשיבו לי כמו שאמר 24 אתה יהודי שפוי אחים שלי אנחנו מאמינים בה' שיצילנו מכול דבר רע
  איך אתם מאמינים שב2012 יקרה סוף העולם איךךך
  למה לא אמרו 2010 אההה
  מה ביגלל הסרט(סוף העולם 2012) תקשיבו לי על תפחדו

 344. תגיד אני קצת מפחד זה באמת לא הולך ליקרות תודה אחי 🙂

 345. כולכם נפלתם על הראש?
  מה מעניין לנו את התחת לוח השנה של המאיה או נוסטרדמוס
  עזבו אותכם שטויות… אנחנו יהודים
  ולנו יש תחזית אחרת לחלוטין… אנחנו מאמינים בחזון אחר
  חזון אחרית הימים ובואו של המשיח
  המשיח- המנהיג שיוביל את העם היהודי חזרה לגדולתו הרוחנית
  שהיא ידידי אם תרצו או לא ..חזקה יותר מכל ידידנו הגוים
  ואני לא דתי ולא נעליים.
  רק מאמין שלה' יש תוכניות אחרות לנו מאשר להם (וההיסטוריה תומכת בכך לטוב ולרע)
  אז אי אפשר להתכחש לכך שיש כוח מאחורי העם שלנו , משהו שונה שעוזר לנו כנגד כל הסיכויים ואנחנו לפעמים שוכחים עד כמה הנס מדהים.. כי אנו רגילים.
  עיינו ערך מלחמות ישראל וראו כמה מזל בלתי הגיוני היה לנו, בפחות אמצעים, פחות ידע וניסיון (כן כן.. צבא ישראל בששת הימים לא היה הטוב ביותר אפילו לא בינוני- הצבא המצרי היה אחד הצבאות החזקים באזור ואחד המשוכללים ובעצם היה מצויד בציוד חדיש ביותר מברית המועצות)

  אז לפני שאתם מתעניינים בעמים אחרים שקישקשו שטויות, הקריבו קורבנות לאלים מדומים וניהלו שלטון אכזרי ופסיכוטי שמבוסס על אמונות דתיות מקושקשות. גם היום יש מיליארד אנשים! מיליארד! שבטוחים שפסל מפלסטיק זה האלוהים שלהם ויש לו 5 חדקים , 3 עיניים ורקטת חלל.

 346. העיניין שזה כבר קרה פעם נדיה איך את חושבת שמדענים יודעים ניחשו? זה כבר קרה הרבה פעמים וכל פעם כדור הארץ משתקם מחדש ולא צריך לדאוג לחיידקים בכדור הארץ יש מנגנון מיוחד שהם מתחבים עמוק מתחת לאדמה בתוך מלח וכל מני וכשהכל נגמר הם חוזרים למעלה ולאט לאט הכל משתקם 🙂 חוץ מי זה מה אכפת לך לראות אסון טבע כל כך יפה שקורה פעם במלא זמן

 347. ותפסיקו להגיד שזה סוף העולם יש הבדל גדול בין סוף האנושות לסוף העולם אני יכול להתערב על החיים של אנשים מגוכחים כמוכם שישארו כמה אלפים מקסימום מליון איש פשוט תודי בזה אנחנו סתם אנשים רגילים שיודעים מה זה כסף וזה הולך במיוחד ליהודים זה יקרה וזהו חלאס לזיין תשכל רק בגלל שאתם פחדנים יהודים פחדנים

 348. אחת שיודעת אני רואה שאת לא מבינה שום דבר הפיזיקה מדע והיגיון הכי פשוט שיש אי אפשר לדחוף אמונה למדע בפעם האלףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף

 349. שטויות !!!!!!
  מי קבע ?! ולמה אתם מאמינים לכל דבר ?!
  אני למדתי כמה דברים בחיים שלי , ואחד מהם היה לדעת לא
  להאמין לכל שמועה !!!
  בדרך – כלל השמועות שנאמרות לי הן נכונות ,
  אך במקרה הזה , ה"שמועה" כוללת זמן עתיד – זאת אומרת
  משהו שעדיין לא קרה .
  גם אם זה נכון וגם אם לא , תחיו את החיים שלכם בצורה רגילה ,
  בלי לומר יותר מדי את המשפט : "לחיות את הרגע" ,
  הוא לא תמיד טוב כיוון שהוא עלול לגרום לאנשים לחשוב
  שהכל מותר בעולם הזה !

 350. אתם ממש מפגרים מי קורא את זה, תחשבו שסתם רושמים את זה כדי להלחיץ אותכם ולהראות לכם כמה אתם טיפשים.

 351. לפעמים אני צוחק כשדתי אומר לי דברים כאלה כאילו באמת תעשה טובה וגם ב 2000 המאיה אף פעם לא אמרו שזה הסוף וחוץ מי זה קרה משהו ב 2003 כמו שחזו זה שאף אחד לא ידע על זה זה משהו אחר ותחזית 2003 היה 2 פלנטות שטסו מאוד קרוב ואחד מי הם זז לדרך של השמש אבל השדה החזק של השמש העיף אותו מחוץ למערכת מה שאומר שחזו נכון כבר אז ועבר 6 שנים של תכנולוגיה מתפתחת ו 2012 אתה יכול לראות אפילו בעניים שלך אתה לא צריך טלטסקופ חלל אפילו רק כמו שאמרתי רק זה שרואים את צדק כל כך גדול זה סימן שהוא גדל = מתקרב ו 2012 אנחנו בטח ניראה אותו כמו חצי השמש בגלל שצדק הוא חצי שמש באורך ושום אלוהים לא יציל אף אחד בגלל שלא מגיע לנו לחיות "אלוהים" איך שאתה קורא לו אף פעם לא עזר לאף אחד בצורה הגיוניות שאפשר להוכיח בתור נס או משהו טבעי שקרה מה שאומר שהוא לא קיים בדרך שהיהודים חושבים המשיח אף פעם לא יהיה פה והוא גם לא יציל אף אחד אנחנו יכולים להיות בתוך טיפת מיים בטיפה אחת יש יקום שלם אתה חושב שבאמת "המשיח" היה מציל דווקה אננשים גאוותנים?

 352. הפיתרון היחיד משיח בן דויד
  ודרך אגב מי שברא אנשים ברא גם חייזרים

 353. אמרו שגם ב2000 יהיה סוף העולם זה תלוי אם כולם יודעים שזה נכון גם במומחים יכולים להגיד שכן או לא וצריך עוד הכחות ואין מי שיעזור לנו אין לנו גם ככה איפה ואני מאמינה שיהיה סוף העולם ב2012 עשו על זה אפילו סרטים

 354. אין דבר כזה משיח המשיח לא יבוא להציל אותך ב 2012 אף אחד לא יבוא להציל אותך למה שאלוהים יציל אותך? הוא כל יכול למה שהוא יעזור לנו מה הוא צריך אותך חיי על זה גם אין לך מה להגיד נכון? אתה רוצה לשרוד את 2012 תאמין בעצמך לא במשיח כי המשיח לא יבוא להציל לא אותך לא אותי ולא אף אחד אחר חוץ מי זה בני אדם לא מגיע להם לחיות רק יודעים להרוס הכל כול מי שרואה פה מה שאני כותב תאמינו בעצמכם אל תתנו לאיזה דויס שלוכח סמים להגיד לכם מה לעשות

 355. אני רואה שצריך להסביר יותר יפה למי שבוטח שאלוהים יציל אותו אתה צריך להקשיב אני אמור לקרוא לך מטומטם אבל לא משנה סדר הכוכבים מחלל מראה את התזוזנה של הכל ואפשר להוכיח את זה לך בלילה תסכל בשמים בשעה 8 ואחר כל תסתכל בשעה 5 בבוקר אתה יכול לראות את צדק ועוד כוכב לא ידוע שככול הניראה זה כוכב איקס ניבירו וכדי לראות את צדק כל כך גדול צריך שהוא יהיה קרוב יותר מה שאומר שההכוכבים שלנו מסתדרים בשורה כמו שמאיה אמרו ואל תגיד לי שטויות על אלוהים בבקשה בגלל שמשהו שאי אפשר להוכיח זה נקרה להייות מטומטם אלוהים יש אבל מצטער להגיד לך שזה לא מה שאתה חושב 100% מהיקום עשוי מאותו החומר אין דבר כזה דווקה אלוהים פה בגלל שאלוהים איך שאתה קורא לו קודם עשה תמפץ ועכשיו היקום חיי מעצמו אין דבר כזה אלוהים של יהודים ולא של נוצרים ולא מוסלמים חלאס לחיות בסרט וזה הגיוני מאוד שהדת שלנו התחזקה בגלל הנסים המזויפים שהם בעצם היו לא יותר מי תופעות טיבעיות וגל ההיגינה עשו בתור דת רק כדי שאנשים יעשו את זה לא כי אלוהים ביקש אין היגיון אין קיום בזה שאתה אומר לי אלוהים אתה לא יכול לתאר לי איך הוא ניארה או איך הקול שלו או כל דבר שהוא יעשה בגלל שהוא לא קיים כי אם הוא היה קיים ההיתה יכול לתאר לי אותו במוח דבר שאתה לא יכול מפני שהוא לא קיים בדרך שאתה חושב זה נקרה לעבוד על עצמך ולשקר לעצמך אתה רוצה להאמין תאמין בדבר האמיתי

 356. למי שחושב שאין אלוקים אז שידע שיש והוא נמצא בכול אחד מאיתנו כול יהודי הוא חלק אלוקה ממעל ממש

 357. אף אחד מאיתנו לא יודע מתי יגיע סוף העולם אבל כשהוא יגיע יהיה לנו טוב רוחנית וגשמית אז כולנו צריכים להתפלל שהמשיח יגיע ויהיה לנו כבר טוב

 358. לבני המאיה היתה היכולת לחשב את מצב הכוכבים בכל זמן נתון, הבעיה היא לא אצלם אלא אצלנו כי כיום אנו סופרים את השנים על פי שנת ההולדה של ישו וישו בעצם נולד בערך כ 4~6 שנים לפני השנה הראשונה ועל כן שנת 2009 היא בערך 2003~2005, שנת 2012 האמיתית על פי הולדת ישו היא בין 2016 ל- 2018.

  הדברים שצריך לפחד מהם – חוסר מי שתיה, חוסר אוכל, חוסר יכולת הממשל לשלוט, חיסונים, פחד קולקטיבי שהעולם יסתיים ביום מסויים, מסירת מידע ביומטרי וכמובן פיצוץ אוכלוסין, יש כבר כמה אלפים שהיתי מבקש מהם לעצור את הנשימה רק לעשר דקות כל יום כדי לחסוך ממני באוויר לנשימה.

 359. את לא צריכה לדאוג 🙂 יש כאלה שאפילו מחכים למות כדי לדעת מה יקרה ואני מאוד שמח שאנחנו נוכל לראות משהו שבא רק פעם ב 26 אלף שנה

 360. אני ממש מפחדת מסוף העולם כל הזמן אני חושבת על זה ואני עוד קטנה….13…לא ממש קטנה אבל זה ממש מפחיד אני לא רוצה לחיות עד גיל כזה!

 361. עוד משהו אחד תעשו לעצמכם טובה אל תאמינו שאיזה אלוהים מזוייף של היהודים יציל את כולם אין דבר כזה חלאס לחיות בשקר במקום להאמין בעצמכם אתם הולכים על משהו שאי אפשר אפילו להוכיח בהיגיון אני יהודי אבל כמובן שלא יהודי גאה אני מי גיל 0 עד עכשיו לא האמנתי בשום דבר ויש לי חיים הרבה יותר יפים מי אנשים שבוטחים באיזה אלוהים מזוייף תעשו טובה לעצמכם אם אתם כל כך מאמינים באלוהים אז הוא יקבל אותכם בגן עדן מקום יפה לא?? ככה חשבתי רק אנשים חלשים יאמינו באלוהים "דרך דת" אם תשאלו אותי כן אני מאמין שמשהו בעל שכל יצר אותנו אבל אני מבטיח לכם שהוא לא קשור לתנך בכלל ולא קשור אלינו אפילו באחוז הכי קטן שאפשר למצוא בתמטיקה מקסימום תמותו מי אמר שאחרי המוות אין משהו טוב יותר? אני יהיה שמח מאוד להגיד שלום לאנשים שהפכו תעולם שלנו למקום רע

 362. למעשה זה טוב מאוד שהם סיפרו לנו את הדברים האלה (לולי) כי אם נגיד את לא ידעת על זה ביכלל ואת חייה כרגיל בכול יום ופתאום את רואה את כל הבלאגן הזה אז את תפחדי הרבה יותר מאשר לשמוע את זה הרבה לפני 2012 הוא אמיתי לגמרי אי אפשר לברוח ובזה אנחנו צריכים להאשים את בני האדם שחושבים רק על איך להשיג כסף אפילו כשאומרים להם שזה סוף האנושות אולי הם חושבים שהם יוכולו לברוח לירח למקום שהוא אפילו עוד יותר מסוכן בלי הגנה בלי כלום וזה במקום לפעול ביחד כל המיליארדרים בעולם יכולים לעזור אבל הם זבל בדיוק כמו כל אחד שחושב על כסף הם יכולים להתחיל לנסות לבנות הגנות אבל כשזה יהיה 2012 הם פתאום יזכרו כשזה כבר מאוחר מדי אני רק יכול להגיד לכם משהו 1 תנסו כמה שיותר להינות יש לכם 3 שנים לפני הבלאגן אבל אל תידאגו זה לא סוף העולם ישרדו איזה כמה מיליונים מתוך 6 מיליארד איש

 363. כהה אני יודעת אבל הדבר הזה לא שטותי כי כול מה שהם חזו קרה להם ככה אמרו לי אבל אני עדיין אל קולטת למה המדענים סיפרו על זה הם היו צריכים לשמור את זה לעצמם !

 364. שלום ,
  רק רציתי להגיד שאני וילדים מהשכבה שלי ממש מפחדים כי ראינו את סרט ואמרו לנו שסוף העולם יגיע ב2012 אנחנו מנסים שלא לחשוב על זה אבל איך עכשיו כולם מדברים על 2012 כלומר סוף העולם וזה יותר מפחיד חשבתי וחשבתי כמה פעמים והבנתי שזה לא כל כך הגיוני קשה לי להירדם ואני לא מתרכזת בבית ספר בגלל זה למה העלו את הדבר הזה המדענים היו יכולים לשמור את זה לעצמם אני לא קולטת את זה עדיין למה אנשים יכולים להיות כל כך רעים יואווווווווווווווו !!!

  ויש לי שאלה קטנה !
  האם סוף העולם יכול להיות רק בכמה מקומות או בכל העולם ??

 365. בקיצור מתי הרבנים והמדענים חוזים שהועל יחרב באיזה שנה ועל ידי מה זה יקרה?

 366. עד שיהיה סוף העולם הרבה אנשים ימותו עד אז נחיה ונראה לא צריך להיחזות את משיהיה מעתיד הדברים שצריכים לקרואות יקרו וגם אם יהיה סוף העולם איך תאצרו זאת??
  לכן תנו לדברים לקראות כמו שהם צריכים ולא להגיד מראש את כל "משיקרה" מה שאנו יודעים על העבר מספיק לנו ואם בני האדם יכחדו זאת תיהיה החלטה של ה' וגם אם תמותו לא תרגישו זאת כי יש גם חיים אחרים בגן אדן ובגהנום (למי שצריך ללכת לשם) אז לא להעמין בשטויות האלה אנו לא מחליטים על ההסטוריה

 367. סוף העולם ?! נו מה אתה חיים בסרט ???
  יותר נכון בסרט 2012 .
  המציאו סרט בשביל להגיד שיהיה סוף העולם!שנהיה בריאים באמת איזה שטויות .
  ילדים ?! אין סוף העולם ואין כלום אתם תחיו עד 120 שנה אתם סתם מלחיצים ילדים קטנים .
  לא יהיה שום סוף העולם!!!!! חברה שלי נולדה ב-21/12/1985 ומה היא צריכה לדאוג ?
  לא . כי אפחד לא ימות ביגלל סוף העולם המיזדיין הזה .
  וכולם יחיו בס"ד .
  חפרתי ממני לירן 3&gt;

 368. באמת מזה השטויות האלו אלוקים נתן לנו חיים כדי ליהנות .
  ואנחנו ניהנים אמרו שגם יהיה ב-2000 והיה לא .
  אז תחיו ת'חיים ואף אחד לא יידע מתי יגיע סוף העולם אפילו הבנאדם הכי הכי חכם .

 369. לכל אלה שפוחדים אז , תירגעו !!!
  לא יקרה שום דבר !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  אל תאמינו לשטויות ! ^_^ אף אחד לא יודע מתי יהיה סוף העולם !!! גם המדענים הכי הכי הכי גדולים.
  אולי סוף העולם יהיה בעוד מליון שנה , או אפילו יותר ..
  אז תהנו מהחיים שלכם ותמשיכו לחיות כמו שתמיד חייתם [;

 370. פחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח הכל סתם כדיי להלחיץ.
  הוכחות המדע ונס"א יצאו בהודעה בתאריך ה 25 בנובמבר 2009 שסוף העולם קרב, אבל לא ב2012 אלא ב2200 אז לדור שלנו אין מה לדאוג, ואם כן!! תהנו משלושת השנים האחרונות (נכון ל2009-2010)

 371. ???×? ?—??¨?˜?” ?‘??ž? ?©?œ?™
  ?œ? ?™?•?“?¢ ?ž?” ??×? ?ž??ž?™? ?™? ?œ?? ?©?™? ?©?›?×?‘?• ?œ?•?—?•?× ?©? ?” ?œ?¤? ?™ ?—?¦?™ ?ž?™?œ?™?•?Ÿ ?©? ?” ??• ?œ? ?™?•?“?¢ ?›?ž?” ?–?ž?Ÿ
  ??£ ??—?“ ?œ? ?™?›?•?œ ?œ? ?‘? ??× ?”?¢?×?™?“
  ?œ? ?ž??™?” ?•?œ? ?ž?•?¨?Ÿ !!!

  ?§?™?¦?¨ ?? ?©?™?..
  ?×?—?™?• ??× ?”?¨?’?¢ !!
  ?×? ?¦?œ?• ?›?œ ?©? ?™?” ?‘?—?™?™?..
  ?›?™ ??™?Ÿ ?? ?™ ?™?›?•?œ?™? ?œ?“?¢?× ?ž?×?™ ?™?’?™?¢ ?™?•?ž? ?• ?”??—?¨?•?Ÿ..
  ?‘?™?Ÿ ?? ?–?” ?‘ 21.12.2012 , ??• ???×? ?ž?—?¨ ?‘??™?–?• ?×??•? ?” :\

 372. בני המאיה לא אמרו שזה יקרה בשנת 2000, את זה אמרו אנשים אחרים שממש לא קשורים למאיה…. הייתה איזו שמועה על "באג 2000" אבל זה שטויות במיץ.
  אני אישית מאוד מקווה שסוף העולם יגיע ב- 2012, זה לא נשמע לכם מגניב לחיות וליראות את סוף העולם?
  הלוואי עלי ליהיות שם כשזה קורה….גם אם זה לא יהיה ב- 2012…
  יאללה חברה, תנצלו את הזמן שנישאר 🙂

 373. לא היה שום סוף העולם גם בני המאיה אמרו ב2000 ולא קרה כול שום דבר אם כן אז יצאתי דפוק DX חחחחחחחחחחחחח

 374. יהיה סוף עולם בשנת 2012 כן או לא ?!?!
  בעזרת ה' שלא … (:

 375. אני לא מאמין שעדיין מתווכחים על הנושא פה… אסטרולוגיה סוג ז' והרי מיתולוגיה בנו פה. הממאיה לא גמרו פה את הלוח ולא חזו שום אסונות, הכול התחיל מספר פנטאסיה שאנשים פירשו אותו כאמת ומאז זה כבר הפך לאגדה אורבנית חזקה מכל הגיון ועובדה. רדו מהעצים!

  הנה תשובה מפורטת והגיונית לכל השאלות, מעבר למה שבגוף הכתבה:
  http://www.youtube.com/watch?v=KTWZXRg2XnE
  http://www.youtube.com/watch?v=PrgPIEQLPOA
  http://www.youtube.com/watch?v=tHM8xyc6sFo

  אם בא לכם להלחץ ממשהו ולפעול לקראתו, אז הבעיה הבאה היא שהנפט עומד להגמר. עם או בלי שינוי אקלים גלובאלי, אנחנו נצטרך לעשות שינויים בחיים שלנו, ויש מה להתכונן. זה יעסיק אתכם בצורה חיובית יותר 🙂

 376. ועוד משהו
  יש מצב שיהיה הצפות ואפילו האוורסט יוטבע כי הקטבים מתקרבים להמסה מושלמת ולהיות מים!!!
  וגם בשמש יש כתמי שמש מה שאומר שיש לנו רק עוד 3 מיליארד שנים לחיות אין מה לדאוג…

 377. אומרים שהכוכבים באמת יסתדרו בשורה אחת וכלמי שיולד ב-2012 ומעלה יהיה מין נעלה יותר כביכול(אבל הם ישארו בני אדם עם הנק' הפגיעות שלנו לא היה להם שום כוח…)
  אבל2012 היא רק שנה ולא איום אקולוגי

 378. לפי איך שאני רואה את המצב, מבלי לקרוא יותר מידי גם ככה אין יותר מידי דעות!
  זה לא משנה סוף העולם או לא! מה אתם מתעסקים בזה???
  אני יסביר את עמדתי:גם ככה בסופו של דבר נמות! זה משנה מתי? אתם פוחדים למות? אני חיי את החיים שלי באהבה כדי לאהוב לא כדי לפחד למות…
  כל הנבואות על חיי נצח לצדיקים על 500 אלף ניצולים יהודים ו5 מיליון גויים. תחיית המתים ב 2043. סתם אני חשבתי לעצמי מי שחפץ בחיי נצח עדיין נחשב צדיק? בקיצור חיו את החיים שלכם בשקט ותחזרו בתשובה! לא בתשובה דתית תשאלו את עצמכם מזה להיות אדם טוב מזה לא לבגוד בחברה מזה להיות רק עם אחת. מזה סובלנות והבנה. כשיהיה לכם את כל זה לא יהיה אכפת לכם מסוף העולם(שזה ברור שזה יגיע!) תכינו את עצמכם למות יפה ולא משנה עם זה עוד 50 שנה או שנה! תחיו חיים נפלאים ביושר ובכבוד..

 379. רן:
  באמת?
  אז אני מציע שתתאבד כבר עכשיו, ואם יש לך ילדים – הרוג גם אותם.

 380. מאות תגובות ואף אחד לא חושב על הדבר הפשוט הבא: מה האסון הגדול שיקרה אם האנושות תושמד? מי יפסיד מזה? אנחנו כאלה מוצלחים וחביבים ששווה שנמשיך להתקיים? באמת שלא יקרה שום אסון אם נחדל להתקיים, בין אם בעוד 3 שנים, לפני או אחרי.

 381. לפי מקורות מהימנים אנו נמצאים בתקופה בעת מלחמה הכתובה ברמיזא בספר קהלת בעיתות כמו עת לאכול ואילך זה די מדהים..

 382. ושאמרתי שנתיים פלוס, אז זה שנתים פלוס יותר ויותר…. תעשו חיים!!! ושמרו על עצמבכם כמובן

 383. תכלס הסרט מכניס אותך למחשבות ורצון לעשות הכל בחיים ולהעריך את מה שיש לך… אני לא חושבת או רוצה להיות בטוחה ומקווה שלא יהיה סוף העולם ב2012….אוי לנו… בכל מקרה הסרט עושי ממש אבל ממש טוב… ואגב, מגיב אנונימי מספר 378…שתית משהו?? אתה מסומם?? אולי תחזור בתשובה במקום להטיף רעות לאנשים?? יש אלוהים בשמיים ואנו יודעים שזהו לא סוף העולם… רק התחלנו לחיות ויש לנו עוד הרבה לחיות אז תחייכו…ובכל מקרה, הכל לטובה שיהיה שנתיים פלוס מקסימות!!! 🙂

 384. נמאס לי לדבר עם האנושות האטומה אתם הולכים בדרך לא דרך רואים בכיעור יופי עסוקים בתכניות הקטנות שלכם חושבים שאתם כה עליונים לשמחתי בסוף אתם תשלמו על החטאים שלכם ב 2012 21 בדצמבר האנושות תשלם על החטאים שלה

 385. זה לא קשור לתאריך העגול פשוט תסכל מסביב מגיע למין האנושי להיכחד לפי נבאתיו של נוסטרדמוס ב 2012 21 בדצמבר סוף העולם ייקרה דבר שני בתנך הנוצרי כתוב שב 2012 סוף העולם ייקרה אבל הנבואות של התנך היהודי מזכירות את כל הדברים הרעים שקורים בתקופה עשיו אחד מהם הוא בית המחוקקים יהפוך לבית זונות ושל שחיתות התקופה שקורת עכשיואבל לא כתוב במפורש מתיי זה יקרה שולחת לנו מסר שעם לא ייקרה שיינוי אז כל הנבואות הללו יגשמו הדף האחרון נשאר לא כתוב האנושות צריכה לכתוב אותו אבל עם האנושות תמשיך בדרך שבה היא הולכת שלא תתפלא שהדרך הזאת מובילה לאבדון השעון מתקתק ו 2012 מתקרבת

 386. כמה שזה נשמע אמין מפחיד מאוד לדעתי לבני המאיה פשוט נגמרו הדפים ולא היה להם עוד דפים כדי להמשיך את לוח השנה שלהם ולא היה להם מאיפה להשיג.
  זה הכל אולי הנבואה הזאת חלה רק על בני המאיה מזה שאני לי בת מאיה..

  המשך יום טוב ומקווה שזה לא יקרה אולי רק אחרי 5482564 דורות אחריי.

 387. גם אמרו שב-2000 יהיה סוף העולם אבל נקווה שזה לא יהיה ב2012
  אז אמרו שעוד 50 מילארד שנה יהיה סוף העולם

 388. יאללה סוף העולם שמהסוף העולם, שהעולם יילך כוסאומו טוב?? בדגש על הס'!
  כל הנבואות חמס ויום הדין האלו מעולם לא הוכיחו את עצמן ואני בשנת 2000 בגיל 12 או משו כזה הלכתי לישון והתעלמתי מכל האזהרות המפגרות האלה. כל עוד יש מישהו שם למעלה, ואתם יכולים לקרוא לזה איך שבא לכם: אלוהים, גורל, ישו מצידי אפילו זאוס, משום מה עדיין רוצה את המין האנושי בחיים, כנראה שזה יקרה. וכן, יש מיליון סיבות לאיך מתי ולמה העולם יחטוף מהלומות כמו מלחמה, מטאורים, אבל אני אנחם את כולכם- זה גם יכול לקרות מחר!
  אז בינתיים תפסיקו לשגע אותי בכל מיני תיאוריות מופרכות, ואם העולם אכן יפסיק להתקיים אחרי 2012- כנראה שזה הגיע לנו… חוצמזה, מה זה משנה?? כולנו נמות ביחד, אז למה ההתעסקות הזו בהיסטריה ובאלגן? מה זה יעזור לנו? ולכל החכמולוגים שחושבים שמקלט מתחת לאדמה יעזור לכם, זה לא. אתם חיים בסרט. בינתיים תתעסקו בגורמים שהורגים אנשים לאט יותר וביתר סבל כמו מחלות, עישון, תאונות דרכים, מלחמות… יש מספיק דברים לדאוג להם בעולם הממש לא מושלם שלנו ואני מבטיחה לכם שהם הרבה יותר גרועים מסוף העולם. לפחות סוף העולם זה זבנג וגמרנו. את הנאומים חסרי היכולת של אחמדינג'ד אנחנו עוד צריכים לסבול….
  לילה טוב כונפות…

 389. סוף העולם לא יגיע ב2012 ,
  כמו שהיתה שמועה שב2009 העולם יכחד , ושמדענים עשו ניסוי שהעולם יבלע לתוך חור שחור!
  הכל שטויות ..
  אם כל הכבוד לשבט המאיה , אני לא חושבת שסוף העולם יגיע כל כך מהר ..
  אני דבקה במציאות ולא באמונות טפלות ,
  הכל בידי השם [:
  דרך אגב , הסרט 2012 סרט מצוין …

 390. לך דניאל המקסימה יש לך טעות…
  עם את חושבת שזה עוד 769 ימים, את טועההה בהחלט…
  מיצידי לכי תראי את הסרט החדש שיצא 2012 ותכנסי עליו כי ממנו יצאת ואת צריכה לחזור אליו תמסרי ד"ש לכל השחקנים והשחקניות ששם דרך צלחה והרבה הרבה בריאות……..

 391. כותבת כאן מ-ה20 לנובמבר 2009 , נשאר לנו לחיות מהיום עד לסוף העולם 769 ימים , אבסורד .
  וזה ברור שנמות , שנאת חינם רצח בכל יום , זה ודאי .
  מגפה עולמית שפעת החזירים זו רק ההתחלה ,
  תנצלו את 769 הימים האלה בחכמה . להתראת שלכם בת אנוש 1 .

 392. סתם משהו מצחיק שאפשר לומר…:

  לפחות תחשבו על כל האנשים הרעים שימותו…

  (לא שאני מאמין שמשהו יקרה)

 393. הרבה מגיבים כאן צריכים לנקות את המקלדת, מסבר שיש כמה אותיות שפשוט נלחצים להםםםםםם
  כנראה מליכלוךךךךךךךךךךךךך

 394. בואנה יא מאניקיםםםםםםםםםםם מה אני לא מבין מה אתם כאילו חושבים שזה מפחיד אותנו אנחנו יודעים שאתם עובדים אלינו אין לכם מה לעשותתתת ז אתם עושים תסוף העולם הזההההההההה
  חוצפהההההההההההה
  כאילו מה באמת אתם מאמינים לזה מי שמאמין לזה פשוטטטטטטט מטומטם דביל דפוקק
  לא יקרה כלום אתם תמותו שתיהיו זקניםםםםםםםםםם בכיף במיטה חמהה
  טוב יאלה סלאמת הלכתי לבלות עם חברים הלכתי להבנות מהחייםםםםםםם

 395. סוף העולם יקרההההה בשנת 2012
  ויש לי הוכחה כנסו לזהההhttp://www.youtube.com/watch?v=t0U2vQ2Gqk8הההההה:

 396. חמודים שלייייי אתם מה זה פטיםםםם לא באמתתת
  יכול להיות שסוף העולם יהיה מתישהוא
  חח אבל ב 2012 חחחחחח הצחקתם אותיייייייייי
  עם היה סוף העולם ב 2012 היו מדברים על זה בחדשותת ובאנטרנטט
  אף אחד לא מדבר על זהההההההה
  אז יאלה צאו מיזהה
  סאלמתתתת

 397. תשמעו כדור הארץ לא יחרב מנבואה או משו דומה לזה ..
  בגלל כל הזיהום של הפלסטיק והזבל בעולם כבר לא יהיה מקום לאכלס את זה..
  החור בשכבת האוזן גדל לאט לאט, ככה שהקרניים של השמש יותר מסוכנות ככול שהוא גודל .
  אני מאמין שעוד 100 200 שניים, כדור הארץ לא יכחד אבל יהיה בעייה של זיהום והחור השכבת האוזן ממש יגדל.

 398. רק אלוקים מחליט כל עוד עם ישראל לומד תורה אין סיכוי שהעולם ייחרב אבל אם עם ישראל לא ילמד תורה אפילו לאלפית השנייה הקדוש ברוך הוא יחריב את העולם כל הדברים שאומרים שהעולם ייחרב ב-2012 זה סתם שטויות אמרו גם ב-2000 ייחרב העולם וגם ב-2006 וגם ב-2009 (למרות שעדיין לא סוף השנה אבל זה גם שטויות במיץ עגבניות) ולא קרה כלום ברוך ה'.אז מי שבאמת מאמין בבורא עולם שהוא מחליט שיפסיק לדבר את השטויות האלה על סוף העולם.

 399. עצה לכל המפחדים:
  בשנת תשמ"ד הרבנים החריזו על סוף העולם.כל היהודים פחדו והחליטן להפוך לדתיים,ומי היו האנשים שזכו מזה?&gt;הדתיים.ובסוף לא קרה כלוםתוניו אנשים שלא חזרו ליהיות חילוניים אחר-כך ואבדו את דרך החיים שלהם.
  בקיצור אי אפשר לדעת אם העולם יחרב ואי אפשר לנבות את העתיד.מה שחשוב זה שלא תשתנו מהדרך שלכם,ומהאידיאולוגיה שלכם,ותקוו לשרוד.זהו.

 400. הכל שטויות.שום סוף עולם ושום סוף עוגה
  אין סוף עולם גם אמרו כך ב2006 ולא קרה כלום אז למה שנאמין למדענים ולמאיה הכל שקר פיספסתם את שנת 3000 ששם יהיה סוף העולם באמת.קיימים סיכויים גדולים להמשך העולם 2009-2010-2011-2012 עד 3000…… אז מי שמאמין במאיה הוא נוצרי.המאיה לא שלך ליהודים הוא שייך למאמינים בו.הכל שקר אחד גדול ותהנו מהחיים….XD

 401. וואו התגובות כאן הן מה-29-05-2008 עד היום, ה-15.11.2009…

  זה רק מראה עד כמה זה מעסיק אנשים.

  וזה לא צריך להעסיק אף אחד…

  שום דבר לא יקרה כל כך הרבה שטויות אמרו ולא קרה שום דבר אז גם לא יקרה… 😉

  ולכל אלו שכותבים "התחלה חדשה לעולם"… וכל השטויות האלו, תבינו שלאנשים פה לא אכפת מהעולם אכפת להם מעצמם שהם ימשיכו לחיות. ואני מבינה אותם. רוצים למות כולם???

 402. בני המאיה השאירו ספר סודי ובו נכתב שכל מי שיאבד עצמו לדעת 121 שעות לפני יום הדין, יעבור מיידית לעולם מקביל שבו בן ימשיכו לחיות חיים מאושרים ובריאים.

 403. לכל הספקנים אי שם – המספר הקדוש ביותר ביהדות – בתנך – בקבלה הוא 1820- כאשר סכום המספרים הוא 11- כאשר תחשבו את סכום המספרים של התאריך המדובר 21.12.2012 תבינו כי סכום המספרים תואם גם ל11….

  שיהיה בהצלחה- רצוי לקרוא תהילים באותו היום….

 404. וגם עשו את כל זה רק בשביל הסרט עובדה שלא אמרו כלום בחדשות אבל בערוץ ההיסטוריה לא היה כלום…

 405. תגידו מה אתם בפניקה!!! לא יבוא שום סוף העולם ושבט המאיה יכול לנבא מה שבא לו…
  אתם עדיין יכולים לעשות חיים כל יום כאילו זה יומכם האחרון אני עושה את זה מאז שהייתי קטנה ואז גם אם לא יבוא סוף העולם תהנו!!! לא יבוא סוף העולם בגלל שכבר בסוף 2008 היה צריך להיות התפרצות געשית ורעידות אדמה וטורנדו וצונמי ולא היה אפילו סימן קטן… מה שעוד יותר מרגיע אני ראיתי את הסרט ואל תדאגו אנחנו גרים ליד סין הכל יהיה בסדר!!

 406. אני מאמינה שסוף העולם קרב כי כול הסימנים מראים את זה חוץ מזה אתם פשוט לא מאמינים בזה כי זה מפחיד אותכם והאדם לא מאמין במה שמפחיד אותו !!!!! כול הסימנים שפעם אמרו מתגשמים אז הנה הוכחה שזה נכון ובאמת אנחנו עומדים לפני סוף העולם

 407. מה אתם סתומים או משהו..?
  למה להחליץ..
  לא בטוח שזה בכלל יקרה..3:
  כאילו למה כדי שאנשים יתכילו להיכנס לפאניקה וכול החרא הזה ?
  אז ככה נגמר לוח החודש של המאיה SO WHAT?
  איזה טימטום על תאמינו ופשוט תחיו את החיים שלכם וזהו..[:

 408. יא נאחסים לא יקרה כלום בשנת 2000 אמרו שיהיה באג אלפיים שהמחשבים ישתלטו על העולם ושתלך לישון תקום עם חובות ענק קמנו בבוקר ולא קרה כלום אותו דבר ב- 6.06.06 אמרו שכל ילד שיוולד יהיה בנו של השטן והשטן יבוא ולא קרה כלום ואם כולם מאמינים בזה איך זה שלא חזו את השואה או נפילת מגדלי התאומים????
  אז תעשו טובה גם אני מאמין שאם אתה קורא פסוק בתנ"ך עושה פליק פלאק מרובע לאחור שר שיר עם בלגי רשום משו מדהיםם….
  תעשו לי טובה

 409. בואו נרקוד עד אור הבוקר !! בוא נצרח עד השמיים…
  2012 שמה 2012 תחיו תנשמו אוויר צאו לטייל עם הכלב תקנו ארטיק לימון ותביאו המון ילדים שמחים לעולם 🙂

 410. בלוח השנה שלכם תרשמו ב21122012 לא יקרה כלום הם (בני המאיה) פשוט לא גמרו את לוח השנה שלהם
  אל דאגה אבל אם אתם מאמינים זה משהו אחר

 411. העולם לא יושמד ב 2012 אחרת היו סימנים היו רעידות אדמה ,צונמי ,טורנדו ,הר געש ,פגיעות אסטרואידים.
  בדיוק כמו שבעולם לא נבנה בשנה אז הוא לא ייחרב בשנה .לעולם יש עוד 5-6 מיליארד שנים לחיות זה רק אגדות
  העולם לא יושמד ב 2012 תהיו הגיוונים תסתכלו מסביב הכל טוב ויפה הכל ירוק זה רק אמונה תפלה ולא הגיונית

 412. לא אמרתי שאתה ציני, אמרתי שאני מקווה שכל התגובות שאתה קורא להם תת-רמה (ואני מסכים איתך)
  – אני מקווה שהם (לפחות חלקם) ציניות בצורה שאני לא מבין…
  למרות ששוב אחרי צבא שום דבר לא מפתיע אותי… בעיקר לא טמטום של אנשים…

 413. לא דיברתי על המגיבים הקבועים. וגם אני לא הייתי ציני- מדובר באמת בחבורה של ילדים, עם או בלי קשר ביניהם אני לא יודע, בני עשרה בכל אופן. לא קשה לזהות את גילם, לכן מה שאני אומר זה שאם נכנסו באופן אקראי 100 נערים ונערות והגיבו, אז זה מה שאני רואה: תגובות של עילגים ובורים, גם ביחס לראוי לגילם. ומיד עולה השאלה, איפה האחרים? הייתי מניח שאם נכנס מתבגר לאתר זה, הוא נכנס מתוך עניין, וזה דבר מבורך. אבל אז הוא פותח את הפה ו.. הייתי מניח שעד שנכנס מתבגר לאתר ונותן דעתו לתוכן, היה זה אחד שכבר יש לו מטען ראוי בראשו. אבל מכל תגובה שניתן לקרוא כאן אני מתבדה. זה המצב.

 414. אייל.א, כל מי שעשה צבא אמור לדעת שרוב בני האדם… אמממ איך נאמר? … לא חכמים במיוחד…
  למרות שגם אני רוצה להאמין שרוב התגובות כאן הם ציניות (כמו של מר נקודה ושלי)  

 415. מטריד עד כדי מפחיד לקרוא את התגובות שנכתבות כאן. אין לי מושג מאיפה ומדוע, אך נכנסה לכאן חבורת ילדים שמייצגת ככל הנראה את הדור הבא. וכך נדמה שאיבדנו שליטה לחלוטין. ולכן נשאלת השאלה: האם הדור הזה אבוד? האם אנחנו אבודים בגללו (באשמתנו כמובן)?

  ובאמת מעניין לדעת מה הרקע לשטף התגובות הזה (אמנם לאורך זמן).

 416. נקודה, יש האומרים שלהתווכח עם אלוהים זה מביא מזל רע…
  אולי הוא אפילו יחליט להקדים את האפוקליפסה בגלל חוצפתך הרבה

 417. לפי חישובים קרדיואקטיביים סטאלריים עדכניים סוף העולם אכן יגיע ב2012

 418. העולם לא יחרב ב-2012, בני המאיה פיספסו בספירה, התאריך הוא ה-7.8 שנת2345 בשעה 6

 419. תקשיבו טובב לא בטוח שסוף העולם יגיע בשנת 2012 אמרו ב-2000 אמרו שנה שעברה שגם נמות מהחור השחורר
  אז תקיבו לי טוב לא יקרה כלום ואם גם יקרהה אז נמותתתתתתת בכול מקרה נמתו מתישהואאאא אז יאלה צאו מיזה תתעסקווווווו בדברים יותר טובים בחיים שלכםםםם ואל תשבו בפחדדדדדד ותחבו מתי יגיע סוףף העולםם אף אחד לא יודע מתי יגיע סוף העולם רק ה'

 420. זה רק מה שהמדענים והמאמינים חושבים.אבל הכל תלוי בה' הוא קובע והוא יודע מה יהיה ובקיצור צריך לכבד את ההחלטות של ה'

 421. סוף סוף הבנתי את מקור המילה בד-רן.
  זה אחד שמצחיק אותנו בכך שהוא שואב שמחה ורינה מסיפורי בדים.

 422. שלום אתר הידען או ליתר דיוק הזבלן בעוד שאתם חיים בבועת החולמות שלכם הכתבה הזאת ב2008 ביינתיים כל הנבואות שנחזו לפני קץ היימים קרו בנתיים בשנת 2009 אסונות בכל רחבי העולם משפעת החזירים עד לאסונות טבע ענקיים בעקבות חטאי המין האנושי ובעקבות זה שהוא לא חיי בהרמונייה עם כדור הארץ העןלם ייהרס ב 2012 21 בדצמבר כפי שחזו בני המאיה נוסטרדומוס המצרים הקדומונים החוזה מרלין ולוח קראית העתיד של הסינים הטאי-צינג והתנך והמדע כל אלו שיש להם רקורד מרשים ומדיוק חזו את זה. זה לא ייקרה על יידי חייזרים שיבאו בחלליות שלהם או על ידי מלחמה גרעינית הטבע ייהרוס את כדור הארץ בעקבות הזזת קטבים דבר שקורה פעם ב 5700 שנה ב 2012 21 בצמבר השמש תזוז למרכז הגלקסיה למוקם שנקרא הסק האפל ואז סוף העולם ייקרה תמשיכו לחית בעלום חלמות שלכם עם אתם רוצים ב 2012 21 בדצמבר הסוף ייקרה

 423. כולכם טועים. 2112 – זה המספר הנכון של שם התקליט (לא דיסק) המעולה שהוציאה להקת RUSH האגדית בשנות ה 80.

  ומאיה זה שם של תוכנה מעולה ליצירת אנימציות.

  סוף העולם יבוא עם מימוש האנטרופיה לא לפני, יש מספיק זמן להקים ולהשמיד אלפי ציביליזציות.

 424. למה כולם מדברים על ה 21.12.2012 כסוף העולם????
  אנשים מדברים פה על לידה מחדש… מדברים שינוי תודעתי… מדברים פה על יכולת בינה גבוהה יותר…
  לפי המאיה ברגע שנסיים את המחזור הנ"ל (בדיוק כמו סיום שלב במשחק מחשב) אנחנו נעבור לשלב הבא חזקים יותר חכמים יותר משודרגים יותר…. לפי הבנתם עוד שנתיים אנחנו נשתדר נעבור מדור 2 לדור 3… עכשיו אני לא מבין מה כל הקטע של הרעידות אדמה והרי געש וכל הפחדים האלו??? כדור הארץ כמונו בני האדם הוא יצור חי בתוך עצמו אז מידה פעם רועדת לו יבשת ומדי פעם הוא עושה אפצי קטן אז ביג דיל אפשר לחשוב מה קרה… ואת האמת עדיף שיהיה איזה נקיון בכדור הארץ מבני אדם משהו כמו 70%… הנוכחות הגוברת שלנו הורסת את הכוכב כי אנחנו מנצלים משאבים יותר מהיכולת התחדשות של הכדור… עכשיו בלי קשר להאמונה של שבט המאיה יכול להיות שכאשר הכוכבים יעמדו בשורה באמת תיהיה השפעה על פני הכדור כתוצאה מכוכות המשיכה אבל גם ככה הם לא יהיו תוצאות שיורגשו במקום… המרחק בין הכדורים גדול מדי ביחס לגודל הכוכבים כדי שתיהיה השםעה מידית…. תעשו יחס בין המרחק של הירח וגודלו אלינו ותבינו לבד שלא יכולה להיות השפעה מידית ולא בהכרח שהשפעה תופעל עלינו יכול להיות שהיא תעבור דרכנו לכוכב אחר

 425. זה שקר וכזב. בשנת 2000 לפחות זה התבסס על משהו אמיתי, אבל אפילו המאיה לא מנבאים את סוף העולם ב2012.
  למי שרוצה להפסיק להאמין לנבלים שמנסים להפחיד אנשים, תקראו את זה –
  http://www.2012hoax.org/

 426. ל-26 (מאיה). המאיה (כולל אותך?) נעלמו בסביבות 900 לספירה,
  הספרדים יצאו לכיוון אמריקה ב-1492, איני חושב שהמאיה חזו את
  היעלמותם אבל הם בטח לא נשחטו בידי הספרדים – ולא היתה סיבה
  שיחזו את מה שלא קרה.

 427. שכחת לציין דבר אחד.
  עזוב את כל האמונות.

  כדור הארץ ישלים ב 21 לדצמבר 2012 מסלול של 26000 שנה.
  ב 21/12/2012 יקרה מצב שכל גלקסיית שביל החלב תהיה בשורה אחת. משמע שיהיו ליקויי חמה במספר מקומות רב.

  עד עתה נתגלה קשר הדוק בין ליקוי חמה לרעידות אדמה ואסונות טבע.
  רעידות האדמה באירן וטורקיה הופיעו כחצי שנה אחרי ליקוי החמה.

  הסברה היא שמצב אסטרונומי שבו כל הכוכבים נמצאים על קו ישר במעגל מסוכנת ביותר ליציבות הגלקסיה ולכן יכולים לקרות מאורעות שונים ובהכרח מפחידים.

  מזג האויר ההפכפך שלנו ימשיך ויתעצם ככל שנגיע ל 21/12/2012 ולכן הנבואות — אין בהם רק הזיות או נסיונות לתאר דבר רע. הם פשוט עלו על נקודה מסוכנת מאד בהיסטוריה של כדור הארץ ומורכבותו בשביל החלב.

  בכל מקרה אני אישית לא מאמין שניכחד אבל בהחלט צפויה לנו שנת 2012 מעוררת פחד ותהיות.

 428. שלום אני אורי
  אני עולי מאמין קצת בנסרדמוס אבלללל זה לא הגייוני למה ??
  כחה לפי עוד עלפי נבואות סוף העולם רחוק אז רבק חברה תהנו מהחיים ותשכחו מזה

 429. היקום מוזר כל כך, ואנחנו לא יודעת באמת מה קורה איתו – אנחנו לא יודעת עם אנחנו אכן קיימים או זאת רק אשליה ומשחק קטן של אלוקים, אנחנו לא יודעים אם השמיים הם הגבול, ואם הגלקסיות רבות כל כך או שוב, זאת רק אשליה. אנחנו לא באמת יודעים למה יש מים, אוויר, צמחים, ובני אדם. אנחנו לא באמת יודעים לשם מה יצר אותנו אלוהים, ואם הוא יצר אותנו. ואנחנו בטח שלא יודעים אם יש חיים מחוץ לכדור הארץ, אולי באיזו גלקסיה מרוחקת, או איזה יקום אחר. תחשבו על זה אנשים, תחשבו קצת על העולם, הרי לא סתם נוצרו… תחשבו על זה!

 430. 2012!
  אף אחד לא באמת יכל לדעת מה היה. העולם בנוי בצורה מפתיעה, אף אחד לא יכל לחזות את העתיד,
  אבל אנשים יכולים לשער. נוסטרדמוס, דה וינצי ועוד אנשים היו בעלי חזיונות עתידניים. וכן, רוב חזיונותיהם היו נכונים וקרו, אבל אי אפשר לסמוך על זה- אין מכונה, ניסוי או איש בעולם שבאמת ידע מתי יבוא סוף העולם, ע"י ואם יבוא בכלל. כמו שאמרתי, כל שנייה ושנייה היקום משתנה, כל דקה משהו חדש קורה… עוד חמש דקות עלולה לפרוץ מלחמה, עוד 3 דקות כל הרי הגעש בעולם עלולים להתפרץ או גרוע מכך- העולם יכול להפוצץ, סתם כך. הטבע והחיים בהם אנחנו חיים כיום אינו ידוע מראש, ואי אפשר לסמוך על חזיונות, אף על פי כן, שרבים נשענים על כך וחיים את חייהם על סמך זה. אנשים, תפתחו את העיינים, תחיו את חייכם, אל תחשבו על זה יותר מידי. תזכרו חיים רק פעם אחת – תחיו נכון ותהנו. לא צריך להתעלם, אבל לא צריך לדבוק בזה… הכל יכל לקרות, כל שנייה, כל דקה ואפילו ממש עכשיו.  

 431. אני חושבת שאמחנו צרכים להציל את האנושות והבעלי החיים כי היום זה (21.12) אזה מיתקרב מיום ליום.

 432. בתאריך הזה כמו ב11 שנת 2000 וכמו ב2007,הניסוי של מאיץ החלקיקים הענקי של השוויצרים.כולנו נלך לישון ב22 לדצמבר ב00:01 בלילה מבואסים שלא הגיע סוף העולם.

 433. הנה דעה של בנאדם שחשב שניה יותר מהחוקרים שכתבו את הכתבה הזאת:
  לוח השנה של המאיה הוא עגול ועגול מסמן מחזוריות ולא סוף.במידה ואנשי המאיה רצו להראות חיזיון של סוף העולם בתאריך מסויים הם היו בונים לוח שיש לו קו התחלה וקו סוף(קו ישר וללא אפשרות התחלה מחדש).אז תעשיקו את עצמכם עם משהו אחר..

 434. לכל המפחדים למות, שאלה.

  למה ללכת לישון אתם לא מפחדים?

  אני זוכר שאמרו לי ששינה היא אחד מששים במיתה (1/60).

  כל לילה כל אחד מת. אחרי ששים לילות הוא מת גמור — &gt;מעייפות מהשטויות.

  תפסיקו להתעסק בשטויות ותתחילו להיות נחמדים לעצמכם וגם לאחרים.

  בסוף כולם מתים.

  חוץ מיזה יש גם נבואות על תחית המתים.

 435. חארטטטטטטטהההההההה.
  כמה פעמים שמענו על מלא סיבות להכחדת העולם
  שומדבר לא קרה
  אם נמות זה רק מחור האוזן או מחוסר מים..

 436. לא ידעתם שהכל בעול הזה צפוי…כמה שינסו לחזות דברים אף אחד לא יגיע לאמת ..יכולים עכשיו ב5 דקות האלה לשלוח טיל גרעיני שיחסל את כולם..הכל גבולי החיים קצרים תאריכו אותם..אל תקצרו בדיבורים..נקודה

 437. לא יגיע סוף העולם ב2012, זה כמו שאמרו על שנת 2000 ולא קרה
  כלום, או כמו שאמרו שנה שעברה שנמות מהחור השחור ושוב לא קרה כלום אבל כמובן שכולנו מחכים בציפייה לראות מהה יקרה ביום הזה, בין אם זה לא סוף העולם 🙂

 438. סוף סוף תשובה על זה…. תודה. אז עכשיו אני באמת רגוע, מצד שני – כבר חשבתי שככה אפטר מהמשכנתא…

 439. רועי, החור השחור שבמרכז הגלקסיה לא יכול לנוע משם ולהגיע לקצה הגלקסיה בה אנו נמצאים ובוודאי לא להתייצב בין כדור הארץ לשמש. מה גם שבמשקל של מיליוני מסות שמש הוא יבלע את השמש וכדור הארץ בלי להרגיש אפילו. כלומר גם הוא לא ירגיש וגם אנחנו לא נרגיש.
  אפילו אם האירוע היה מתרחש לפני 20 מיליון שנה ולא עשרות או מאות אלפי שנים כפי שאתה טוען, לא היינו פה כדי לדעת.

 440. מה שאני ראיתי והבנתי הוא שב – 21.12.2012 (בלי קשר למאיה) יתקיים אירוע אסטרונומי יוצא דופן (קורה פעם בכמה עשרות או מאות אלפי שנים) כאשר החור השחור שמרכז הגלקסיה שלנו יהיה בדיוק בין כדה"א לשמש, דבר שעשוי להוביל לתופעות שונות ומשונות שקשה לחזות, היפוך קטבים למשל מה שמן הסתם יביא לקטסטרופות…

 441. התנ"ך צודק, ובני המאיה, ואני …
  בתנ"ך נאמר כי יום הדין הוא בשנת 7000, בני המאיה והבונים החופשיים ונוסטרדמוס הסתכלו לשמיים כדי לקבל תשובות וכולם הגיעו לאותה מסקנה, מתי שהשמש תעמוד במרכז הגלקסיה (מנקודת מבט מכדור הארץ) משהו רע יקרה, לא ידוע, ובלתי ניתן לחיזוי, תופעה זו מתרחשת כל 2600 שנה, ההתרחשות הקרובה אלינו לפי אסטרונומים היא בשנת 2012, אך זו לא השנה שבא יקרה משהו קטסטרופי, אלא בעוד 2600 שנה שכפי שאתם יכולים לחשב לבד יקרה בסביבות שנת 7000 שזוהי שנת יום הדין לפי התנ"ך…
  באסה, אני יודע, אבל אין מה לעשות, אנחנו לא שולטים מתי להיוולד…. גם אני הייתה רוצה לחיות בשנת 7000 …

 442. אנשים אתם חייבים להרגע!! אז מקסימום נמות…. אם כולם ימותו מה זה משנה בכלל כדור הארץ וכל זה…אז יאללה קחו את החיים בקלות. אם נמות אז נמות ואם לא אז לא… זה לא סוף העולם D:

 443. לדעתי זה קשקוש אחד גדול וסוף העולם לא יגיע ולא יקרה שום דבר לכדור הארץ.

 444. לדעתי זה קשקוש אחד גדול וסוף העולם לא יגיע ולא יקרה שום דבר לכדור הארץ.

 445. סוף העולם ב -2012 ? מי מאיתנו יכול לחשוב על דבר כזה כשיש לנו עולם יפה כ"כ עצה שלי על תחשבו על זה!!!! שיהיהי יום נעים לכולם ביי ביי 🙂

 446. בתור מי שיצא לו לפרסם כאן תגובות פה ושם תחת השם אוהד, אשר לא מאופיינות בד"כ בתמיכה בטענות פרועות וחסרות כל ביסוס מדעי, רציתי להבהיר שמחשב הקיצין מ-279 הוא אוהד אחר.

  המשך יום נעים.

 447. חח…זה ממש מצחיק לראות שזה מלחיץ צעירים כמונו לא?
  יש לנו חיים שלמים לפנינו…כשנגיע לגשר נחצה אותו…

 448. אם האבות הקדומים ביותר יצרו מתכונות שואבות-מוח ,משמידניות ,כגלמים הקמים על יוצריהם בשרשרת אין זה אומר שמחוייב להמשיך באותה מורשת מאנייאקית-ז/Z .
  ההסטוריה חוזרת על עצמה בהרבה צורות וממשויות זדוניות ומזוויעות.
  מסתבר ,שבלתי ניתן ליצירי-מנייאקיות להביט אל עצמם במראה:המראה הזו מנפצת את קיומם,מכך הם יראים עד פלצות.
  אך נאמר לך:תמיד תוכל למצוא גם את הטוב הטמון והקבור בשורשי ההוויה-אם תעז מלבך הישר.ולא תפחד אף למות על מנת לא להמשיך באותו תסריט איימים.

 449. למצונזר בשמחה:
  רוצה גם קישור לאתר של מסעדות?
  תוכל לקבל את זה ישר בעברית!

 450. לאוהד 279 :תודה על הקישור שהעברת,למרות שיקח לי יותר זמן לתרגמו ולהתעמק בו:(

 451. אמרו גם ה-2004 שתהיה רעידת אדמה שתהרוס את כדור הארץ אבל גם זה לא קרה אז חלאס

 452. אוהד:
  טוב שלא שלחת קישור למתכון של נירה רוסו.
  מה זה קשור?
  אתה מנסה לומר לנו שסוף העולם מגיע כל 11 שנה?

 453. אני פוחד מאוד אני רוצה למות בגיל זקנה ולא ב2012 בגלל שלאחר שאני רוצה למות לא אכפת לי אם יגיע סוף העולם אני פוחדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדד

 454. בנוגע ל"סוף העולם" מעט מידע שעשוי לשפוך אור על הפחדים הללו.

  "סוף העולם" פרושו המוות האישי. כאשר אדם מת בשבילו זה סוף העולם או אם תרצו הזמן השלו היסתים. או אם תרצו הוא סיים את תפקידו.

  וכפי שידוע בטבע יש מחזוריות קבועה של לידה חיים ומוות. חוקי הטבע המחזוריים האלה מקיפים לא רק את מה שקורה על פני כדור הארץ אלה בקנה מידה גדול יותר, כלומר השמש שלנו על כול כוכבי הלכת המקיפים אותה. והמחזור הזה הוא גם בקנה מידה עוד יותר גדול שמקיף את כל הגלקסיה שלנו. ואין שם כוח בעולם שמסוגל להפסיק או לשנות את המחזוריות של לידה חיים ומוות.

  כול דבר שנולד הוא נולד עם מועד סיום והחיים הם מה שבינהם, כיצד להישתמש בזמן שהוקצב לנו זה עינין אישי של כול אחד. תאריכים החוזים הרס בקנה מידה רחב הם חסרי ערך לחלוטין היות שהדבר החשוב ביותר לחזות זה את מועד הסיום האישי שלנו שלפחות נדע אם יש סכוי להשלים את מה שכבר התחלנו, ובעינין הזה לפי מחקרים של אנשים מלומדים מאוד שכמובן אין להם דבר וחצי דבר עם המלומדים של האוניברסיטאות החדשנים יודעי כול שאדם ברוב המקרים מקבל התרעה על סיום תפקידו כשלושה שבועות מראש לא יותר מזה ולרוב האדם מתעלם מזה ולרוב הוא מופתע שהמוות הגיע.

  אז אוצו רוצו ותהנו מחייכם כפי שהם ותפסיקו לבלבל את הביצים ואת המוח עם עם ההפחדות המטופשות הללו שלא תורם דבר וסביר יותר שגורם יותר נזק מאשר תועלת.

  האם אלה שמתים יודעים שהם מתים? אם יגיע הרס נירחב ואנו נמות האם נדע זאת? לפי מיטב הכרתי רוב רובם של הניפגעים לא ידע כלל מה פגע בו.

 455. סוף העולם יגיע רק בשנת 5 מליארד זה הרבה זמן לכדור הארץ לחיות לא התחממות לא אסטרויד וחוץ מזה אנחנו קשורים ללוח של בני המאיה המקדש הקדוש יכול להיות שזה במקסיקו אז זה יכול להגיע סוף העולם בשביל מקסיקו מה הארצות האחרות קשורות וחוץ מזה בשנת 5 מליארד בני האדם יעזבו את כדור הארץ וימצאו כוכב דומה ל לכוכב שלנו תראו דוקטור הו עונה1 פרק2

 456. תקשיבו אנחנו לא נמות כולנו נמות בגיל זקנה וזה הכל וחלאס די עם השטויות

 457. דימה, לא צריך להגזים. רק בסוף העולם? אני מתערב איתך שכל מי שחי היום על גבי כדור הארץ ימות בתוך 120 שנים, לכל היותר (ורובנו עוד לפני-כן).
  עד "סוף העולם" ימותו כל כך הרבה דורות של אנשים שאוכלוסית כדור-הארץ תהיה שונה לגמרי מזו שאתה מכיר היום. אין לנו את הכלים לדמיין בכלל מי הם אותם אנשים שימותו בסוף העולם, איך הם ידברו ומה יהיו הקודים התרבותיים של עולם כזה.

 458. תקשיבו,

  הכל יכול להיות-יכול להיות מלחמת גוג ומגוג,סוף העולם,

  הכל! אבל דבר אחד בטוח,בני האדם רואים את מה שהם רוצים לראות!

  הם רוצים לראות טוב-הם יקבלו טוב!

  הם רוצים לראות רע-יהיה להם רע…אתה מחליט מי אתה מי האלוהים שלך

  במי אתה בוחר להיות נאמן לו או דווקא להיות נאמן לעצמך…

  הכתבה הזאת רק מבהירה שיש אמונות שונות…יש כתות למינהם שמאמינות

  בזה-אז מה?

  זה אומר שדווקא יהיה סוף עולם-מה זה השטויות האלו?.

  אני אישית,מאמינה באלוהים ,מאמינה שדווקא אנחנו נינצל מאמינה

  גם במדע…אתם בוחרים במה שאתם רוצים להאמין!

  ועל זה אתם לא יכולים להתווכח!

 459. תקשיבו ותקשיבוטוב שום מלחמה ושום סוף לא יבוא אל האנושות שום דבר אין לכם מה לצפות לזה אז חלאס

 460. סוף העולם נתון בידי האדם,
  בין אם זה מחר בבוקר, 2012 או 8012.
  רק האדם יקבע.
  הנבואה שלי: תתהולך מהפך עולמי -עד- 2012. כאשר יהיו מלחמות בכל כדור הארץ – ימותו מאות מיליונים אם לא מיליארדים.
  כל נשק יכנס לשימוש, ביולוגי כימי אטומי לא קונבנציונאלי ונשקים סודיים.
  השמיים של העולם ישתנו, העולם יעלה באש מרוב מלחמות. המים בנהרות ובחופי העולם יהיו לאדומים מדם.
  אני רואה: מלחמת הדתות הגדולה. שבסוף היום ישאר רק דת אחת על פני העולם.
  ישראל? כרגיל, יהיהו מלחמות, אם נהיה מאוחדים וחזקים נשרוד.

 461. למה לעשות משהו בנוגע לזה כשזה יגיע זה יגיע והכל יתחיל מחדש:)
  אני גם בספק אם כל הבולשיט הזה אמיתי!!!

 462. יש לי שאלה:
  כאשר אתה נוסע ברכב ולפתע צומת דרכים ואור אדום לפניך.לא תעצור?
  אפשרות נוספת :אתה נוסע בדרך ולפניך צומת דרכים ,הרמזורים שעד אותו יום הכרת משובשים ועליך להתנהל עם הבאים מכיוונים שונים,כיצד תנהג לאחר שתיתן זכות קדימה לאלה הבאים מימין.?
  אפשר לומר את אותו הדבר לגבי לוחות המאיה. האם הם נגמרו באותו תאריך כי,כי כי..העובדה היא כזאת:אור אדום כלשהו מאותת.ואולי כדאי לבדוק את 'הצומת'ומצבת ה'רמזורים' של אותו יום והנתונים בדרכי התאריכונים החילופיים ולא לזלזל בעובדות, כבאקראיות חסרת משמעות.
  ל2012 יש מגמות ראשוניות /ומשמעותיות כבר בתחילת 2012 :
  והרי לכם שלושה נתונים אפימרידיים על נוכחות שליטים לחודש השני של שנת 2012 שאת הפרוש להם נותיר למציאות:
  א.השליט של הים(אל הים,,חה חהה הוא תמיד קיים)חוזר לשוח בביתו לאחר נדודים בבתי אחרים ,שנמשכו בערך 164 (בריטואל חוזר על עצמו בהשפעותיהם של זיקות אחרות) שוהה בימיו/ביתו הטבעי בערך 14 ..בכל אופן מלכותו מתפרשת על בין 70 ל90 אחוז משאר כוחות האחרים..ומכנים אותו גם גורל.
  ב.כבר בחודש הראשון לאותה שנה שליט השמיים מפסיק להחליף את הקודם ב"ביתו" הימי ועובר לבית האנרגיה הראשונית/טלה/ אש תחילית.
  מחזורו הריטואלי 84 שנים בערך כ-7 שנים בממוצע בכל בית של אחר..אצל עצמו/ביתו שהה עד /9/3/2003 .
  ג.יוצא חלציו של אל הים שהתגלה ב1930 ,פליט אלכימי תת-אטומי פלוטוני שהתגלה אז בשורש שושלות המשפחות ועשה בהם שמות..עבר בתחילת 2008 לפסגת בית החומר(גדי).מחזורו הריטואלי והאליפטי אורך כ-248 שנה(כמספר רמ"ח איברים)..השהות שלו במסד זה תארך עד שנת 2024 .
  *ישנם עוד הרבה אחרים אך ציינתי בינתיים רק את 'האבות המייסדים' העיקריים ..
  ד.בכל אופן השליט עצמו של אותו בית מארח(-שבתאי או סאטורן שנושא את פסגת החומר)ממשיך במחזורו הריטולי כ-28 שנה על פני כל שאר הבתים ,שוהה בביתו הטבעי כ-2.5 שנה בממוצע ,באותה תקופה יהיה על סיפו של נושא האיזון המאזניים ויסור אז לביתו של העקרב,ואולי יערוך אצלו סדרת חניכות מיוחדת.(ביתו הטבעי של ג..הפלוטוני ..פושע או המרפא?)
  (נכון להיום שבתאי ה'יהודי' ,נמצא בבית הבתולות..ומבקר גם בכנסיות..העולם)

  על השאר כמו הצדק,נשאיר לצדק שנה בשנה..אך בדיוק באותו זמן של תחילת 2012 הוא יבקר את יסוד החומר /השור…וכבר ביוני יעבור לביתו של נושא הפיצול המוחי=התאומים..אז יש ויהיה על מה לחשוב.
  ועוד לא אמרנו על קצה המזלג את הנתונים עצמם.(בלי הפרשנות והתוצאות)…
  ומדוע?כי כאשר יש אור אדום יש כאלה שעוצרים בו..ויש כאלה ה"חושבים" ש'אל-הים' וה'אור האדום' קטנים עליהם..

 463. שלום אנשים מפוחדים, הסירו חששות מליבכם.
  כל ההפחדות נועדו להרחיק אותכם מהאמת שלכם.
  תקראו, תצפו ותלמדו אך תמיד תטילו ספק משום שהאמת נמצאת בכם ולא מתי שאינכם יודעים או מבולבלים או מפוחדים אלא מתי שעינכם פקוחות והלב שלכם בהרמוניה עם המחשבה.

  בשביל לנצח את כל זה, עליכם לדעת עוד פרט לגבי היקוםקיום:
  הכל אחד!
  כולנו קשורים זה בזה! היהודי, הערבי, האירופאי, האפריקאי וכו.

  גם החלקיק הקטן הוא בעל השפעה על המכלול ולכן אין מה להתעסק בתאוריות אלא להפנים שהשינוי שאתם רוצים שיקרה בעולם, עליו לקרות קודם בכם. בשביל להרחיק שנאה עליכם להלחם בה בתוך עצמכם, להיות מודעים לערמות השקרים על גבי ערמות שקרים שקיימים בעולם ופשוט לפתוח את הלב לרחמים, צדק, אמפתיה ואהבת חינם.

  הסוד הוא ב – אמת. דברו אמת. אל חבריכם ואל עצמכם. הפחד משתק – האמת מחזקת.
  גם אם נראה לכם שהאמת לא מגיעה לאנשים סביבכם או תפגע בהם – השקר פוגע יותר והאמת תמיד מתגלה בסוף.

 464. אני מאמינה בלוח המאיה וכן שמעתי את הכל וכמו שכתוב גם באתר
  לא בטוח שיהיה משהו רע אלא להפך ואם באמת מאים אלינו אסטרואיד יכול להיות שהוא בכלל לא יפגע בנו ויכול להיות שכן אז צריך להעביר את הזמן הכי טוב שאפשר אה רציתי להגיד לכם שהרבה כלכך אנשים חזו את סוף העולם אז לא צריך להאמין לכל דבר כיאם כל מה שהאנשים היו אומרים את האמת לאמיתה אז לפני מיליון ומשהו שנים כבר לא היה את העולם!!!!!

 465. הכוונה אתה לא יודע מתי תמות ובגלל זה צריך להנות מהחיים כל עוד אתה חי

 466. אתה לא יודע מתי המוות שלך יבוא אני יהנה עד שהמוות יבוא לקחת אותי אני לא מפחד לאבד את החיים שלי וגם אם אני אמות עכשיו לא יהיה אכפת לי

 467. מי שעדין לא מאמין לי לאבי ולכל מי שאומר שסוף העולם לא יבוא אז יש לו או בעיה שכלית או נפשית או שהוא מרחם על עצמו יותר מדי או שהוא פתי מאמין לכל תהנו מהחיים חבל לכם להיות בהכנות על סוף אתם חיים בקושי עד 100 אז חלאס תחיו את החיים ותזכרו להנות מהם חופש נעים לכל התלמידים

 468. אבי מה אתה מאמין לזה גם אתה עכשיו ממך לא ציפיתי תסתכלו אתם כבר מכריחים אנשים להאמין בסוף
  שום מטאור לא בדרך עלינו כנ"ל כוכב x אז חלאסלך תשבו תעשו שיעורי בית אם אתםילדים תעבדו תעשו חיים כי אני אומר את זזה רק פעם אחת אחרונה סוף העולם לא יבוא כמו הדתיים שהמשיח יבוא הוא לא בא עד עכשיו בגלל ש"כולם צריכים לחזור בתשובה" זה בולשיט כמו הסיפורים על סוף העולם יש גם על שנת 2030 שסוף העולם יבוא אז תעשו טובה ותפסיקו לפלוט את הזבל הזה מהפה מי שרוצה להתאבד שיתאבד אז חלאס לספר לכולם סיפורי סבתא תקשיבו פעם אחת למדענים ותראו שהם לא טועים הפעם

 469. הקדוש ברוך הוא שולט בכל בשמים בארץ בים ביבשה בכל מה שיש על הארץ

 470. תקשיבו פעם אחרונה וחביבה סוף העולם לא יבוא אפילו המדענים השתכנעו שסוף העולם לא יבוא אז חלאס סוף העולם לא יבוא רגע שאלה מי שולט בטבע תענו

 471. איזה בולשיטטטטטטטטטטטטטטטטטט
  אמרו שבשנת 2000 יקרה משו שבשנת 2003 וכ'ו….
  כול הזמן "המעדנים" האלה טועים!!

 472. למי שרוצה באמת להבין על מה מדבר לוח השנה של המאיה במקום להתעסק בספקולציות מטופשות שהופצו ע"י התקשורת שאוהבת כותרות מפוצצות.
  יש סרטהרצאה בגוגל וידאו נקרא "MAYAN NORTH" הרצאה של IAN XEN .
  מעניין ומעשיר ובכלל, לא עוסק בהמצאות, הפחדות וכו'

 473. חחחח ב2012 סוף העולם??? למה כי המאיה האמינו? אז מה המאיה גם האמינו שהעולם עומד על גב של תנין ענק חוץ מזה יש את צדק שמכסה אותנו ואת הירח ועוד כמה כוכבים חח כמה אסטרואידים שפגעו בירך ובצדק שכביכול היו אמורים לפגוע בנו

 474. אכן רעיון מעניין, אף פעם אין מצב שאותו תאריך מצויין בכל פינה בעולם (מעשית אולי לשעה מקסימום בגלל שקו התאריך אינו ישר מסיבות של גבולות מדיניים), וזו עוד נקודה למחשבה לחוזי יום הדין. זה מזכיר לי את הסרט משפט הקופים, שם הפרקליט של המורה שואל את הפרקליט דארו, אותו הזמין משום מה כעד תביעה בשל בקיאותו בתנך, על הקביעה של הארכיבישוף אשר לפיה העולם נברא בשנת 4004 לפני הספירה, בתאריך (שאינני זוכר כרגע) בשעה תשע בבוקר.
  רגע, הוא שאל, לפי איזה שעון קבעו את זה? ואולי היה זה שעון קיץ?

 475. אז לא הבנתי אם אומרים שזה יקרא ב21 בספמבר באיזה שעה ואם זה 2 נגיד זה בשיראל או אוסטרליה או ארצות הברית זה יכול לקרות בישרא ב21 ובארצות הברית עוד יהיה 20 מה אז?

 476. אמיר:
  כמעט אף אחד לא מאמין והגיע הזמן שתפסיק להגיב על המאמר המסכן הזה.
  כדאי גם שתפסיק להאמין שכל משפט אווילי שמישהו אמר פעם הוא נכון.
  אתה חושב שאם תאמין שביכולתך לטוס למאדים ללא שימוש בכלי טיס זה יקרה בסוף?

 477. אם באמת תמשיכו להאמין בסוף זה יקרה אתם לא מכירים את המשפט אם תאמין זה יקרה

 478. תצפו בסרט "esoteric agenda" שמסביר קצת יותר שפוי את הנושא.

 479. אמיר, תקשיב טוב, יפה שאתה לומד טוב את הדרשה שלך לבר מצווה, אבל זאת לא סיבה להאשים אנשים על לא עוול בכפם. וחבל.. המדענים מחכים להתנצלות ממך כי כל מדען אמיתי שמכבד את עצמו לא תומך בטיעונים המנבאים את סוף העולם בתאריך ספציפי ובלי אף גורם ידוע..
  לכן, אם אתה גבר, תתנצל. אתה יכול להאמין בשם ומצידי שתאמין בנצרות ובבודהיזם, לא אכפת לי, אבל אין לך שום סיבה לצאת חוצץ סתם כך כנגד המדע או המדענים כקבוצה.

 480. מיכאל אין לי כוח להיגרר למריבות ובטח שלא עם רב אני ילד בן 13 שמביעאת הדעת שלי וחוץ מזה אמרתי ואני יאמר שוב אם תרשמו סוך העולם בכל מקום או 2012 לא שמנה מה תמיד תמצאו כתבות שונות על סוף העולם כל אחד מתאר מוות אחר לכן אני אומר שמי שחושב שסוף העולם הגיע הוא מפגר כי אין שום סיכוי שבעולם שסוף העולם הגיע כי אם כן הוא היה אמור להגיע לפני ב1910 ובעוד שנים אחרות אז אני לא מתכוון אליך אנימתכוון למישמאמין שסוף העולם יבוא

 481. אמרתי מי שמאמין שסוף העולם יבוא ב-2012 או בכלל הוא סתם הומו משעומם שאין לו חיים

 482. אמיר:
  כנראה שאינך יודע מה אמרת.
  אם לא קראת את מה שכתבת אז הריני להזכירך: כתבת שזו עוד שטות של מדענים וגם קשקשת שהתפקיד של מדענים זה לשקר ולקבל כסף.
  מי שמשקר כאן זה דווקא אתה. אינני יודע אם אתה בחור ישיבה אבל אם כן אז אתה בדיוק מתאים לתיאור של אדם שמשקר ומקבל כסף.

 483. יש מלא כתבות על סוף העולם בשנים מוקדמות יותר וזה לא קרה וגם לא יקרה

 484. אמרתי אם ישכאלו שחושבים אפילו לרגע שבאמת סוף העולם יבוא הם מטומטמים אני קראתי כתבה שאמרו בה ב-1910 יבוא סוף העולם ואיזה שנה אנחנו עכשיו 2009 אז בגלל זה אני לא מאמין להם

 485. אמיר:
  מי שכתב את התגובה שלך אינו יודע לקרוא.
  העבודה של הדתיים זה להכפיש את המדענים בכל מחיר והשיטה האהובה עליהם היא לייחס להם דברים שכלל לא אמרו.
  לא כתוב בידיעה שהמדענים אומרים שסוף העולם יגיע ב 2012 אלא להיפך – שהמדענים אומרים שזה לא יקרה.
  מצד שני – מי שחושב שהתורה היא ספר שמכיל מידע אמין הוא סתם טמבל.

 486. ציטוט מהתורה "והקמתי את ברתי אתכם ולאיכרת כל בשר עוד ממי המבול ולא יהיה עודמבול לשחת את הארץ" אז אתם יכולים להרגע לא יקרה לכם כלום תחיואת החיים שום מטאור שום שמש תהרוג אותנו כי הקדוש ברוך הוא הבטיח לשמור עלינו מכל צרה מי שלא מאמין פרק ט' בראשית פסוקים:יא,יב,יג,יד,טו,טז,יז נתראה בשנת 2012 בדצמבר ב21 ונראה מי צודק אני או אתם

 487. אמיר, איך בדיוק זו יכולה להיות שטות של מדענים אם המדענים כולם אומרים שזה שטויות ורק כל מיני תמהונים הם אלה שמפיצים את השמועות הללו שכפי שהסברתי בכתבה אין להם בסיס מדעי?

 488. מי שמאמין לזה הוא הומו נראה לכם שסוף העולם יבוא דבר ראשון השם לא יתן לזה ליקרות אתם זוכרים מה שהוא הבטיח לנוח במילים שסיכמתי לא אשמיד שוב את האנושות לכו תפתחו ספרבראשית נוח ואתם תמצאו את ההוכחה
  ומי שעדיין חושב ככה שילך לחפש את החברים שלו

 489. העולם לא יושמד ולא בטיח סתם עוד שטות של מדענים אני יודע מה העבודה של מדען לשקר ולקבל כסף על זה ואתם אוכלים תחרטה שלהם

 490. עצה:

  תיקנו הרבה כדורי שינה כבר עכשיו – ככה בזמן שתיהיו יושנים לא תרגישו את הכאב.. למקרה שיקרה משהו

  ואני באמת ממליץ לקנות את זה עכשיו כי הערך שלו יעלה אם הזמן. הרבה אנשים יקנו את זה בכמויות אדירות.

  דרך אגב אם אתם אנשי עסקים כדי לכם להשקיע בעסק שמייצר כדורי שינה- הרבה כסף מובטח עד 2012

 491. אני מפחדת תגידו לי שזה לא נכווןןןן אני לא רוצה לממממממממוותת

 492. אני לא מצליחה להבין דבר אחד.
  מי הקים את אותו שבט המאיה הזה.
  מי יודע שאולי זה לא חירטוט אחד גדול שבאחד ממאות השנים
  יכל אדם לא שפוי ייתכן והתחיל להאכיל את העולם,
  להאכיל את העולם במדע משל עצמו.
  חקרו את זה בדקו את זה.
  זה אף פעם לא יכול להיות ודאי,או כפי אמונתם של דתות שונות קיימת אמונה.
  אז בכל מקרה,
  מה הוא התוצר של כל המערכת מאיה הכל כך מפורסמת הזאת.
  ולמה לא עוסקים טיפה,יותר,לגביי עניין סוף העולם?
  האם יש עוד סברות שהתקיים "יום הדין הגדול?" האם באמת יתכן שהוא כביכול יתבצע ב2012?
  אין סוף תשובות.

 493. OK אז אני חושב ש 2012 זה לא סוף העולם , זה שנה שאנחנו צריכים להבין את זה! כי זה לא עוד 1000 שנה. תבינו .