סיקור מקיף

האם חייזרים חוטפים אותנו?

מדוע אלפי אנשים, ברובם שפויים על-פי כל קנה מידה מקובל, משוכנעים שנחטפו על-ידי חייזרים? האם אנחנו משמשים שפני ניסיון של תרבות חוצנית מתקדמת, או שניתן למצוא לתופעה הסבר ארצי?

סיפורם של בטי ובארני הילבשעת לילה מאוחרת ב-19 בספטמבר 1961, בעת שנסעו ברכבם על כביש מהיר במדינת ניו-המפשייר שבארה"ב, הבחינו בני-הזוג בארני ובטי היל באור בהיר שחג בשמי הלילה ונראה כעוקב אחריהם. באחת העצירות יצא בארני מרכבו והתבונן באור הבהיר באמצעות משקפת. נדמה היה לו, כפי שטען מאוחר יותר, שהוא מבחין בעצם מעופף עם חלונות, שמספר דמויות ניבטו מבעדם, מה שגרם לבני-הזוג להיבהל ולהימלט מהמקום ברכבם. השניים הגיעו לביתם באיחור של שעתיים, ובשחזור מאוחר של האירוע טענו שפרק זמן זהה לזה במהלך נסיעתם נעלם מזכרונם. זמן מה לאחר האירוע החלה בטי היל לסבול מסיוטים, שבהם חלמה שהיא ובארני נחטפים על-ידי חייזרים אל העצם המעופף.
שנים אחדות מאוחר יותר הגיעו בני-הזוג לפסיכיאטר בשם בנג'מין סיימון מבוסטון, ובסדרת טיפולים בהיפנוזה, שנמשכה מספר חודשים, הם התחילו לשחזר את מה שנראה להם כזיכרונות מאותן שעתיים חסרות. תחת השפעה היפנוטית סיפרו השניים, שבאותו לילה בספטמבר, לאחר שעצרו בצד הדרך, הם הבחינו בחללית דמוית צלחת נוחתת על הכביש, ובעוד חושיהם מעורפלים למחצה הם נלקחו לתוכה בידי חייזרים דמויי-אדם בעלי עיני חתול ענקיות. שם ערכו להם החייזרים בדיקות רפואיות פולשניות, ולאחר סיור מודרך בחללית הם הוחזרו לרכבם כשהם עדיין במצב של ערפול חושים.
"חטיפה" המונית?עם פרסום סיפור חטיפתם כביכול של בטי ובארני היל בידי חייזרים, הציף את ארה"ב גל של סיפורי חטיפה בעלי אופי דומה, ונראה היה שכל מי שלא נחטף עדיין צפוי היה שייחטף בקרוב. ספרות ענפה העוסקת בנושא החלה לפרוח (הספר בעל ההשפעה הגדולה ביותר בתחום הוא כנראה רב-המכר של ויטלי שטרייבר, "Communion: The True Story" משנת 1987), כמו גם תוכניות טלוויזיה וסרטים רבים העוסקים ב"חטיפות", בחלקם תיעודיים ובחלקם בדיוניים, והמבוססים כביכול על מקרי חטיפה אמיתיים. במקביל צצו להן קבוצות תמיכה רבות אשר משרתות אנשים שמאמינים כי אכן נחטפו, בחלקן אף מונחות על-ידי פסיכולוגים מקצועיים.

עובדה מעניינת היא שלחלק גדול מסיפורי החטיפה יש קווים משותפים, הכוללים בין השאר: התעוררות באמצע הלילה עם תחושת נוכחות מאיימת, זיהוי הנוכחות כיצורים דמויי-אדם (מן הסתם חייזרים), הפעלה של כוח משתק על ה"נחטף" ותקיעת מחטים ומכשירים למיניהם באיברים שונים בגופו. כמו כן, אם ה"נחטף" הועבר בדרך כלשהי לחללית החייזרית, הוא הוחזר בסופו של דבר בשלום למיטתו.
לו טענות על אודות חטיפה באמצע הלילה בידי חייזרים היו נחלתם של בודדים בלבד, או רק של אנשים אשר בריאותם הנפשית מוטלת בספק, ניתן היה אולי להתייחס לתופעה כאל שולית וחסרת משמעות (בסך הכול יש גם אנשים שטוענים שראו את אלביס), אך הואיל ומדובר באלפי אנשים, ברובם שפויים על-פי כל קנה מידה מקובל, אשר משוכנעים באמיתותה של החוויה אשר עברו, ומאחר שניתן למצוא קווים משותפים בין הסיפורים השונים, אי אפשר להתעלם מהתופעה, ומן הראוי לחפש לה הסבר מתקבל על הדעת.

הסברים ארצייםלמרות המספר הרב של המקרים המדווחים, כמו גם עובדת היותם בעלי מאפיינים משותפים, וכן עובדת שפיותם וכנותם של ה"חטופים", אשר מתעקשים שלא מדובר בחלום או בהזיה, בכל זאת יש סיבה טובה להניח שאין מדובר בחוויה אובייקטיבית: למרות ריבוי המקרים המדווחים, איש מלבד ה"חטופים" עצמם מעולם לא הבחין באירוע החטיפה, לא בני-הזוג שישנו אתם באותה מיטה, לא בני משפחה אחרים המתגוררים באותו הבית, ואף לא שכנים או עוברי אורח (גם כאשר הדיווחים כללו חללית גדולה שריחפה מעל השכונה או אורות בוהקים). על-כך יש להוסיף את העובדה שלמרות סיפוריהם של חלק מה"חטופים", שבמסגרת ה"בדיקות" החייזריות הושתל בהם מכשיר זעיר שמטרתו לא ברורה, מכשירים כאלה מעולם לא נתגלו בסריקות של מכשור רפואי כלשהו. אם כן, מה יכול להסביר את התופעה מבלי לערב בתמונה תרבויות חוצניות מתקדמות?

ההסבר העיקרי לדיווחים המרובים על חטיפות כביכול בידי חייזרים מבוסס על תופעה שנקראת שיתוק שינה. שנת הלילה שלנו מורכבת ממספר מחזורים בני שעה וחצי, כשכל אחד מהם מורכב ממספר שלבים בעלי אורך משתנה. אחד משלבים אלה נקרא שנת חלום או שנת תע"מ (תנועת עיניים מהירה), וזאת משום שבמהלכו מתרחשים מרבית חלומותינו, ומשום שמאפיינת אותו תנועת עיניים מהסוג שלרוב מאפיין מצב של עירות. מייחד נוסף של שלב שינה זה הוא שיתוק של השרירים הרצוניים (למעט שרירי העיניים והסרעפת), אשר מונע מאתנו לבצע בפועל את חלומותינו. במרבית המקרים התעוררות משנת חלום גוררת עמה ביטול מיידי של שיתוק השרירים, אך לעתים תהליך ההתעוררות אינו מתבצע בשלמותו, ואף כי המודעות העצמית חוזרת אלינו, ואנו משוכנעים שהתעוררנו, שיתוק השרירים עדיין נמשך זמן מה. בחלק מפעמים אלו אותו מנגנון במוח אשר מייצר את חלומותינו ממשיך לייצר עבורנו במצב זה הזיות חושיות הכוללות מראות, צלילים, תחושות מגע וכדומה, הזיות אשר נקראות הזיות היפנופומפיות (hypnopompic). מאחר שאיננו מורגלים במודעות עצמית במהלך השינה, אנו משוכנעים שאכן התעוררנו, מודעים להיותנו שוכבים במיטה, ומתייחסים להזיות אלו כאל אירועים ממשיים. חוויית השיתוק, אשר אינה נעימה, מעוררת חששות ופחדים שבאים לידי ביטוי בתוכן ההזיות, שעשוי לכלול תחושת נוכחות מאיימת בחדר, הרגשה שמישהו מתקרב אלינו, מתיישב על המיטה שלנו, נוגע בנו, מטלטל אותנו, לוחץ על החזה שלנו או אף מתיישב עליו, וכל זאת תחת התחושה המעיקה של אי-יכולתנו לזוז או לצעוק.
שיתוק שינה המלווה בהזיות מסוג זה הוא תופעה אוניברסלית (מחקרים מראים שכ-30% מהאנשים חווים זאת לפחות פעם אחת בחייהם, ומספר קטן של אנשים חווים זאת כמעט מדי לילה), אולם התוכן הספציפי של ההזיות הוא לרוב תלוי תרבות, ומושפע בין השאר גם מגורמים פסיכולוגיים (כמו גם חלומותינו הרגילים). כך, למשל, בתרבויות שבהן רווחת האמונה במכשפות, הנוכחות המאיימת בחדר עשויה להיות מכשפה זקנה, בעוד שבתרבויות אחרות יהיו אלה שדים או טרולים. בארה"ב, שבה סיפורים על עב"מים וחטיפות בידי חייזרים הפכו לחלק בלתי-נפרד מהתרבות האמריקאית, עשויות ההזיות ההיפנופומפיות לכלול דמויות שנראות כאילו נלקחו הישר מעטיפותיהם של ספרי מדע-בדיוני. התיאוריה המבוססת על הסבר זה נתמכת על-ידי העובדה, שברוב המכריע של המקרים, סיפורי ה"חטיפה" אכן כוללים תיאור של שיתוק: ה'נחטף' מנסה לזוז או לצעוק, אך ללא הצלחה, ומן הסתם מייחס את שיתוקו להפעלה של נשק חייזרי כלשהו. כמו כן ההשפעה התרבותית והפסיכולוגית באה לידי ביטוי בעובדה שמרבית הדיווחים מסוג זה נתקבלו זמן קצר לאחר ששודרו תוכניות טלוויזיה העוסקות ב"חטיפות" בידי חייזרים, או לאחר שראו אור רבי-מכר בנושא. נראה שחוויות אלו, בשל עוצמת מוחשיותן, היוו במהלך ההיסטוריה האנושית מקור עשיר לסיפורים על אודות שדים ושאר ישויות לא ארציות.
כוח מניע אחר לאמונה בדבר חטיפות של בני-אדם בידי חייזרים הוא הניסיון של פסיכולוגים ומטפלים למיניהם לדלות מידע מזיכרונותיהם של מטופלים, אשר חוו שיתוק שינה, באמצעות היפנוזה. אלא שממחקרים של השנים האחרות מתברר והולך, שההיפנוזה, אשר נחשבה בעבר כלי אמין לשחזור זיכרונות אבודים, כולל זיכרונות מהילדות המוקדמת, אינה אלא מצב הכרתי שנותן דרור לדמיון, בעוד האדם המהופנט נתון להשָׂאות (סוגסטיות) מצד המהפנט. כך, שמטפל שמשוכנע באמיתות התופעה, ומנסה לדלות מהמטופל פרטי מידע על ה"חייזרים" ועל ה"חטיפה", אכן יזכה לשיתוף פעולה, ויקבל סיפור עסיסי המעורב ברגשות עזים של המטופל, שמתייחס לביטויי דמיון אלה כאל זיכרונות ממש. תיאוריה זו להסבר ה"חטיפות" נתמכת על-ידי מחקרים המצביעים על היותם של מרבית ה"חטופים" בעלי דמיון פורה במיוחד ונטייה לחלום בהקיץ יותר מהרגיל (מאפיין בולט של אנשים שרגישים במיוחד להשפעה היפנוטית), כמו גם היותם בעלי נטייה גבוהה ליצירת זיכרונות מסולפים. יתר על-כן, רבים מהחטופים לכאורה לא ידעו כלל ש"נחטפו", ו"נזכרו" בחטיפה רק בעקבות הטיפול בהיפנוזה.
יקיצההאם יש בהסברים אלה כדי לפסול לגמרי את אפשרות חטיפתם של בני-אדם בידי חייזרים? מן הסתם לא. קיומו של הסבר אלטרנטיבי לתופעה אינו בבחינת הוכחה לנכונותו. אלא שכאן נכנסים לתמונה מספר עקרונות שהמדע משתמש בהם בבואו להסביר תופעות בעולם: עקרון התער של אוקאם, שעל-פיו מבין מספר הסברים חלופיים יש להעדיף את ההסבר הפשוט והחסכוני ביותר (והסבר ללא חייזרים הינו בוודאי יותר חסכוני), כמו גם העקרון שלטענות יוצאות דופן נדרשות הוכחות יוצאות דופן, כשחובת ההוכחה חלה על הטוענים להן. לכן, אף אם אין בידינו להוכיח שהעולם אינו באמת רדוף שדים, כל עוד איננו זקוקים לשדים (או לחייזרים) כדי להסביר איך העולם פועל, מן הראוי להשאיר אותם בבקבוקים המיועדים להם.

תצפית עבמים – האם החייזרים נמצאים רק בראש שלנו? 

שיתוף ב print
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

60 תגובות

 1. שלום לכולם. רציתי לשתף אותכם במשהו שקרה לי לפני 20 שנה ועד היום אני לא מבינה מה היה, אם זה אמיתי אם חלמתי ומה היה בכלל. יוצא לי לחשוב המון על מה שהיה. טוב אז בערך לפני 20 שנה כשהיתי אמא צעירה עם ילדים קטנים בגילאי שנה שלוש וחמש. כמובן כשהגעתי למיטה כבר היתי ממוטטת מעיפות ככה כל ערב הינו נרדמים כמו בולי עץ. לילה אחד אני לא זוכרת באיזה יום ובאיזה שעה . לדעתי באימצע הלילה. הרגשתי משהו נוכחות בחדר כיון ששנתי היתה קלה , כדי לישון ולהקשיב בד בבד את הילדים איך נטושמים מה קורה .היתי ישנה עם אוזן אחת פקוחה ומשגיחה על הילדים. ואז לילה אחד הרגשתי שמישהו בחדר, פקחתי את הענים וראיתי אישה עם חצאית מסמורטטת וחולצת כפתורים שיער בצבע אפור עם כובע קש ותיק ביד. היא נראתה מוזנחת אבל הכי מוזר מעבר לזה שהיא היתה למרגלות רגלי, הכי מוזר שלא היו לה פנים. היא הלכה הלוך ושוב ליד רגלי כמה צעדים קדימה ואחורה ואני נתקפתי פחד נוראי השתתקתי ולא יכולתי יותר לזוז או להשמיע הגה מרוב פחד שכחתי שבעלי ישן לידי ואולי יכול לראות או לעזור לי. בקיצור לא יכולתי לזוז או לדבר נתקפתי שיתוק היא כנראה הבינה שאני מאוד פוחדת והלכה לכיון חדר הילדים , לא היתי מסוגלת לקום ולבדוק מה קרה עד לבוקר. אני עדין בהלם. מישהו מבין מה היה? מי זאת?
  אשמח לתגובה רצינית ונורמלית
  תודה

 2. דבי:
  אחרי שתפרסמי את דברייך בכתב עת מדעי יהיה טעם להתייחס אליהם ברצינות.

 3. קראתי בעיון את תצפיותיה של אפרת והווכחנות הגובלת בבורות עם המתווכחים עימה: אפרת,
  אני חורת את הפופעה קרוב ל-40 שנה ובעלת ידע עצום בנושא. המשיכי להתעקש על נכונות
  התצפיות שלך כי הן מדויקות ומצטלבות עם מליוני תצפיות אחרות ברחבי עולמנו ובזמנים שונים.
  אם בעלי יכולות טכנולוגיות מתקדמות אלפי מונים מאתנו אינם מעויינים במגע ישיר עמנו הרי שאפילו הטכנולוגיה המתקדמת ביותר כיום של המין האנושי לא תצליח לצוד אותם. לגבי אבי בליזובסקי שמכיר אותי אישית: הינך יודע כי אני מגיעה מתחום האסטרונומיה והמדע אך למדע עם כל הכבוד הראוי אין כיום אין הכלים לחקור את התופעה. לעתיד לבוא – אם "הם" ירצו נוכל להתקדם לתובנות אך כרגע נסה לחקור גם באמצעות כלים אחרים הקיימים. מס' הטל. שלי:
  052-6282022 וכל מי שמעז להתמודד איתי מדעית מוזמן.

 4. בס"ד
  הערב פורסמו תמונות של 2 האורות הללו שבהם צפינו בשבוע שעבר ,במבזקי החדשות באתר uzit.co.il , אורות שנצפו יותר מפעם אחת בארץ. ידעתי בוודאות שתיעוד נוסף למה שדיווחתי יגיע במהלך השבוע הקרוב , ואכן כך קורה!
  להלן ציטוט של כתבה שפורסמה באתר הנ"ל לפני דקות ספורות:
  "אסטרונאוט לשעבר: אנחנו לא לבד .
  אסטרונאוט לשעבר, שבילה על הירח כחלק ממשימתו טען בראיון לתחנת רדיו בריטית כי קיימים חייזרים והם אף ביקרו בכדור הארץ." מומלץ לעיין בכתבה. הוא טוען שהממשלות מסתירות המידע מהאזרחים. נראה לי שזה צוטט מ- nrg .
  באם אסטרונאוט לשעבר טוען זאת בוודאות – יש לו על מה לסמוך. הוא לא יעשה צחוק מעצמו … יש לו בוודאי מידע שלנו אין !

  אני טוענת בוודאות שהקדוש ברוך הוא ברא ברואים נוספים מלבד בני האנוש , ושכל המידע אודותם נמסר לנו בזוהר הקדוש . אותו רדיו לא יעזרו לנו באם הם אינם רוצים להיחשף . אני משוכנעת שבני האדם לא יודעים הכל והבעיה שבני האדם בוחנים נתונים רק לפי אמות המידה שבידם : חיפוש אחר אמיתות מדעיות, שרידי די אן אי ,הוכחות מתועדות , החושים שנתנו לנו וכד'. אבל צריך לחשוב בהגיון : גם אם אנחנו חושבים שאנחנו יודעים הכל – אין זה בהכרח נכון הואיל ומאגר הידע האנושי הולך וגדל , ויתכן שמידע שנסתר מאיתנו ייחשף בבוא היום בדרך המחקר או בדרך אחרת. דברי האסטרונאוט אינם מן השפה ולחוץ, לדעתי יש לו על מה להתבסס .

 5. אפרת:
  אם היית קוראת גם חומר רציני היית רואה אין סוף הפרכות לסיפורי עב"מים.
  כשמדברים על קשר עם חוצנים בעתיד מתכוונים לכך שייקלטו אותות רדיו שלהם ששודרו ממרחק שנות אוור רבות ולא למפגש.
  אין לי יותר זמן לקשקושים.
  לילה טוב

 6. בס"ד
  אני לא זיהיתי מטוסים בכל האזור במשך הופעת העב"מים.
  אם זה היה ניסוי – מה טוב. אבל בכל מקרה , ממש לפני דקות אחדות ביתי הפנתה את תשומת ליבי לתוכנית ב "נשיונל ג'אוגרפיק" שבו טוען חוקר שסוקר את היקום בצורה חדשנית , באמצעות טלסקופ משוכלל , שבין 2020 ל 2025 יהיה לנו קשר ודאי עם חוצנים.פרופ' סטיבן הוקינס טוען שעלינו להוריד פרופיל בקשר איתם כי זה לא יהיה לטובתנו . מכיוון שהנסיון מראה שכל קשר בין תרבות מתקדמת לבין הפחות מתקדמת – התוצאות אינן חיוביות.
  לא מן הנמנע שאיננו היצורים היחידים ביקום האינסופי .במיוחד לאור הצילומים הרבים של ביקורי עב"מים בכדור הארץ. ראה ב "יו – טיוב " צילומים .
  יש לי המון מה לאמר ,אבל נראה לי שהספקנות כאן היא אבן דרך בחקר המדע .ואולי זה מה שצריך כדי להגיע לאמת המוחלטת. יש באפשרותי לכתוב ספר מעניין בנושא – ונראה לי שזה הכוון.
  לא נראה לי שבדקת האם באמת נעשה נסוי. האם בדקת את הנתון אודות העלטה בניו יורק בשנות השישים של המאה הקודמת ? למה יש הקבלה מלאה של אופן ההתרחשות ? למה האור חזר רק אחרי שהעב"מים עזבו ? האם גם בניו יורק התרחש הארוע בליל ירח מלא ? האם יש לנו כלי תעופה שממרחק הוא נראה בצבע כתום זוהר? אם לא – אז זה לא שלנו , בוודאות.
  ואיך זה שתוך שעה אחת הספיקו לגנוב לחברת חשמל את השנאי וגם חברת חשמל הספיקה להתקין חדש ,האם זה אפשרי בפרק זמן כה קצר ?
  מדוע העב"מים היו במצב סטאטי בשמיים כשזיהיתי אותם והפעילות שלהם החלה רק לאחר כשכולנו צפינו בהם ? סתם צרוף מיקרים ? חומר למחשבה. ..

 7. אפרת:
  האמת היא שטסו מטוסים גם בזמן שאת מדברת עליו.
  את, פשוט, לא זהית אותם ולכן הם התעב"מו עבורך.
  או אולי עשה חיל האוויר ניסוי כלשהו עם אמצעי גילוי/השמדה מעופף אחר כלשהו?
  כפי שאמרתי לא פעם – כל מה שצריך כדי לראות עב"מ זה להיות מספיק נבער כדי לא לזהות את מה שרואים.

 8. אפרת.
  פחד משתק..
  תקראי קצת…קרלוס קסטנדה..
  הכל יהיה בסדר…

 9. בס"ד
  או קיי , אדבר על עובדות נוספות שנמנעתי מלציין עד כה:
  א. האזור פעיל . טסים בו מטוסים בכל שעות היממה.
  ב. בזמן הופעת שני הכדורים הכתומים הזוהרים לא צפיתי באף מטוס.
  ג. היתה עלטה ואני שואלת האם זה סתם צירוף מקרים ?
  ד. רק לאחר שהעב"מים פנו כל אחד לדרכו , חלפו דקות אחדות וחזר האור. דקות אחדות לאחר מכן ראיתי מטוס בגובה נמוך מאוד. העב"ם האחד פנה מערבה , ואחרי כן, מטוס טס צפון לדרום , אך במקביל למסלול העב"ם השני שטס צפונה כ 10 דקות לערך לפני כן.
  ה. גם הסיפור שסיפרו לי בחברת חשמל שנגנב שנאי מעורר אצלי סימני שאלה . שאלתי חשמלאי שענה לי שזה ממש לא פשוט לגנוב שנאי . השנאי מרותך לעמוד. מי שנוגע בו מייד מתפחם. הוא בגובה העמוד. וכדי לנטרל אותו צריך להפסיק את הזרם מחברת חשמל. אז האם באמת גנבו שנאי ?
  בניו יורק בשנות ה60 של המאה הקודמת הופיעו עבמ"ים בשמיים כאשר כל ניו יורק הוחשכה. רק לאחר הסתלקות העב"מים חזר האור . היום הוכח בוודאות שיש לעב"מים יכולת לשבש מערכות חשמל ולגרום לעלטה באזור שבו הם נמצאים . אם חברת חשמל צודקים והעלטה נגרמה בשל גניבת שנאי – אשרינו. ואם אינם צודקים – הרי שהגורם הוא העב"מים והם רק נתנו לי תירוץ .כמו כן , במסלול "פעיל" – אין סיכוי שחיל האויר לא יודע מזה. לכן, המהלך היום חשבתי על האפשרויות הבאות : א. חיל האויר ראה את העב"מים ומראש נמנע מהתקלות איתם כיוון שיכולותיהם הטכנולוגיות גבוהות בהרבה מההישגים הטכנולוגיים של בני האדם עד המאה ה 21 . אפשרות אחרת – מדובר בטכנולוגיה חדשנית מאוד של בני האדם, אפילו מותר לי לחשוב שמדובר בארצנו הקטנטונת. רק מה שמפליא אותי – א. כאשר שני הכדורים הזוהרים הכתומים נפרדו זה מזה – היה זה בנסיעה ולא ברחיפה. לפני 28 שנה ראיתי עב"ם מקרוב (ולא הייתי לבד ! היינו ארבעה אנשים ! ! ! ) והוא פשוט ריחף באיטיות. אבל הפעם לא הבחנתי בריחוף אלא בנסיעה.
  דבר נוסף , הם היו ברום השמיים , אפילו יותר מפי שניים מגובה נסיעה של מטוס. ואני כבר מבחינה בהבדלי גבהים אחרי כל כך הרבה שנים שהמטוסים עוברים מעלינו. עצם העובדה שמדובר היה בנסיעה ולא בריחוף מעלה אצלי את המחשבה שמדובר בכלי טיס שלא דובר אודותיו עד כה.
  עצם העובדה שהם היו ברום גבוה במיוחד – מעלה את האפשרות שאנשים נוספים באזור צפו בהם. לא מן הנמנע שבהמשך תקבלו עדויות נוספות. אולי העדויות ימסרו לבטאונים שעוסקים בעב"מים.
  אני חושבת שאי הופעת מטוסים בזמן הופעת העב"מים אינה מקרה.
  כמו כן, אם החשמלאי ששאלתי צודק – הרי שגניבת השנאי אינה הגורם לעלטה ואלי העלטה בו מכוונת על ידי בני אנוש או כתוצאה מהשפעה של טכנולוגית העב"מים.
  כמו כן, למה האור הופיע דקות אחדות אחרי שהם עזבו ? האין פה מקבילה מדהימה בדיוק למה שאירע בניו יורק בשנות ה 60 של המאה הקודמת כשכל העיר הוחשכה עד להיעלמות העב"מים ?
  ובכלל הכי לא ברור לי : בשלב מסויים העב"מים נסקו במהירות עצומה בתיחום של מעגל אוירי , ולא חרגו ממנו. בדיעבד, נוצר אצלי הרושם שהם התמקדו בשש נקודות של קצוות המגן דוד בשמיים. היה זה סימטרי. בכל נקודה הם הדליקו את האור . הכוונה בנקודת מפגש השוקיים של המשולש של המגן דוד. אבל , בזמן שהאחד כבה , השני הדליק את האור בנקודה הבאה של נמשולש. אבל , הכל התרחש במהירות עצומה , חלקיק השנייה ממש. ככה, שמי שעשה זאת, בין אם הוא עב"ם ובין אם זהו פיתוח שלנו , הרי שהוא הגיע למהירויות בלתי נתפסות והוא בעל יכות מ ד ה י מ ה. בהתחלה קצת חששתי, אבל בדיעבד אני חושבת שזה היה מאוד נחמד.
  יתירה מכך, במהלך התצפית שנמשכה רבע שעה, נתבקשתי על ידי הבעל להתקשר לטכנאי לבטל את בואו ,שוחחתי איתו ואפילו לא סיפרתי לו שברגע זה ממש אנו צופים במופע עב"מי. ככל הנראה הייתי מרותקת עד שלא חשבתי לשתף אחרים. בדיעבד, הוא אמר שהיה עוזב הכל ומגיע לצפות.
  בכל אופן ,אינני מתיימרת לתת פתרונות לתופעות שנראות, אינני פיזיקאית, ואינני חוקרת עב"מים .אני מתארת את העובדות ומעלה את האפשרויות לפתרון . במהלך הימממה האחרונה , במיוחד לאור ה מגן דוד האוירי – שאלתי את עצמי מי עומד מאחורי זה ? האם חיל האויר לא ראה זאת? למה המטוסים לא חלפו בזמן זה ? למה רק מטוס בודד חלף אחרי שהכל הסתיים? באם היתה בחירה מודעת לכך שלא לפעול נגדם ? האם כל מה שצפיתי אולי שייך דווקא לנו ? הנגלות לנו ולבנינו והנסתרות לה' אלוקינו.

 10. שכחי מזה.. אז ראיתם עצם בהיר בשמיים. אפשר לחשוב.. מה יש לי לראיין אתכם בכלל?

 11. אפרת:
  את מתחמקת מתשובה ואינך עונה לאף שאלה. אני מקווה שלפחות שמת לב לעובדה זו ושלא מדובר כאן בסניליות.
  אני אמנם מכיר את הצבא טוב מאד אבל כדי להיות בטוח שוחחתי עם חברים נוספים שלי שגם הם היו בדרגות בכירות בצה"ל. אין לצבא כל גוף שמתעניין בדיווחים מן הסוג שאת רוצה לדווח ולכן אין לי למי להפנות אותך. עלייך להבין שלצבא יש בעיות רציניות לפתור והוא אינו יכול לעסוק בשטויות.

 12. בס"ד
  כאמור דלעיל ,אין כל סתירה כלל וכלל, ראה הנאמר בזוהר הקדוש בעניין. אנחנו לא לבד ביקום . הקב"ה הוא אחד ויחיד , ראה 13 העיקרים.
  כפי שנאמר לעיל, ולא רק על ידי – יש כמה כמה מקומות ביקום הגדול שיש שם נבראים השונים מאיתנו. הדברים נאמרים בפירוש בזוהר , גם יש פרוט רב לכך. אינני מנסה להתווכח עם ספקנים ."וצדיק באמונתו יחיה" , היום כבר ברור שאין כל סתירה בין דת למדע. להיפך , "הפוך בה והפוך בה דכוליה בה " . בכל אופן , בדור שלנו במיוחד יש עדויות רבות , ראה אפילו ביו-טיוב תיעוד של הנושא. אני מאמינה שההסתברות שמתי שהוא תצפה בהם גם אתה היא גבוהה ורצוי שתהיה לך מצלמה- מסרטה זמינה בכדי להסריט או לצלם – כדי שיאמינו לך הספקנים … .
  אתה מוזמן ליצור אליי קשר למייל שציינתי לעיל ,תמסור מספר טלפון – ותתחקר את כל העדים , היינו 4 אנשים שצפו . בוודאות . כתוב: "על פי שני עדים" וכאן, יש לי עוד 3 עדים שצפו יחד איתי. בהצלחה.

 13. שמעתי הרבה סיפורים וגם לחבר שלי לאמא שלו זה קרה אז אני מתחיל להאמין אבל הם לא חטפו אם רק הסתכלו לא יותר ולא עשו כלום ונעלמו אחרי רבע שעה או חצי שעה בערך ככה סיפרו לי.

 14. פיי.. אפרת. עד שבאה אישה לאתר הזה, בסוף גם היא (את) מטומטמת..
  איך יכול להיות שאת גם מאמינה בקיום אלוהים (שזה פשע מסוג אחד)
  וגם בקיום חייזרים ועב"מים בכדה"א (שזה פשע מסוג אחר)

  ושני פשעים אלה סותרים אחד את השני, ככה שיצאת מטומטמת שחבל על הזמן.
  והנה שוב מוצגת דעתי שלרוב הנשים יש מוח לא רציונאלי ולא ריאלי, אלא מוח אמוציונלי, טיפש ומונחה ריגשית, ובעל הרבה אמונות תפלות ומטומטמות.

 15. בס"ד אני מציעה שתיכנס ללינקים באתר http://www.ufoisrael.org כדי לצפות בצילומי עב"מים , תבין שיש תופעה לא ארצית מעניינת שמחפשים לה הסבר. החב"ם דלעיל הינו חוקר שחוקר מקרים יותר מיום אחד… לפחות 20 שנים . יש מאפיינים משותפים להופעת העב"מים. אני יכולה לדבר על עובדות – "הופעה" מרשימה לכל הדעות במשך רבע שעה. עכשיו מסתבר שגם אישי צפה בהם ואני חשבתי שהוא נרדם על הכסא באויר בחוץ . כך שיש לי עד נוסף ואישי אינו מאמין בעב"מים… אבל …הפעם הוא ראה את שניהם . ניתן לתת הסברים רבים לתופעה. ניסיתי באותו לילה ליצור קשר עם חיל האויר אך היה מענה קולי ומאז לא ניסיתי. אשמח אם תקשר אותי למישהו בחיל האויר שיוכל לאמר האם גם הם יודעים עליהם , תשובתם בודאי תעניין גם אותך , במיוחד לאור נתון מעניין – שלא אוכל לפרט אודותיו.המייל שלי דלעיל , יש לי מה לאמר שלא ציינתי כאן. בתודה .

 16. אני מציעה שתקרא באינטרנט מידע בנושא ותקבל תשובות . יש גם צילומים באתרים באינטרנט. צפו איתי אנשים נוספים. לצערי הרב,לא מצאנו את המטען של הנייד שאבד כמה ימים קודם לכן ולכן לא היתה לי אפשרות להסריט את המחזה המרהיב . דעתי האישית היא שהם תיקשרו ביניהם או ביצעו פעולה שעבורם היא משמעותית ולא היה זה ביזבוז זמן מבחינתם.
  תיכנס לאתר של המרכז הישראלי לחקר העב"מים ויש אתר ישראלי נוסף .הישוב היה בעלטה מוחלטת ורק דקות אחדות לאחר שעזבו האור נדלק שוב. מתברר שיש להם יכולת לשבש את מערכות החשמל שלנו.יש לי מידע נוסף , אבל הכל יפורסם אי"ה באוקטובר בעיתון הישראלי שעוסק בנושא.
  אני רק יכולה להצטער שהמכשיר הנייד לא היה מוטען , כי בוודאי : "טוב מראה עיניים ממשמע אוזניים" .הייתי שמחה להסריט אותם ולשלוח לך הקובץ. צר לי שלא כך היו פני הדברים.

 17. אגב, אפרת: מיהו אותו חב"מ (חוקר בלתי זוהה)? וכיצד הופכים ל"חוקר" עב"מים בכיר? יש איזה מנגנון של קידום על פי מספר ההזיות? איך הוא יודע מה החייזרים רוצים? האם הוא קורא מחשבות? האם הוא יודע גם מה אני רוצה? מדוע אם החייזרים רוצים למשוך את תשומת לבכם? מדוע אינם מצליחים (או אינם רוצים?) למשוך את תשומת לבם של האסטרונומים? וגם אם אינם רוצים – איך זה שהאסטרונומים לא ראו אותם ואיך זה שגם חיל האוויר לא התרגש מן הסיפור?
  בימים עצובים אלה, טוב שיש מי שמספק לנו בדיחות.

 18. אני מאמין לך שלא זהית את העצם שראית ולכן זה באמת עצם בלתי מזוהה מבחינתך

 19. בס"ד 16/07/08
  ברצוני לדווח כי הערב בין תשע ורבע לתשע וחצי צפינו בשני עב"מים . התצפית היתה ארוכה : רבע שעה באותו מקום . יש לי עדים נוספים שנכחו לצידי , לכל משך הזמן הזה . אחד החוקרים הבכירים של הנושא טוען שהם ידעו שאנחנו צופים בהם . היום היה זה ליל ירח מלא. כשהגענו לישוב – היתה הפסקת חשמל בכל הישוב . הם נעו במעגלים באותו מקום – החוקר טען שהם עשו לנו "הצגה" , למשוך את תשומת ליבנו.הם שיחקו במשחקי אורות, כשאחד נדלק – השני כבה.הם היו בצבע כתום. יש לציין שלאחר רבע שעה הם נפרדו : האחד פנה מערבה והשני פנה מזרחה ולאחר מכן "התחרט" והמשיך צפונה. לא ברור לי מה המסר שלהם . אבל מה שבטוח שאני מאוד מאוד פוחדת. הפעם , למזלי, יש לי עדים נוספים שאפשר לחקור אותם. לא משנה לי אם תאמינו או לא – את חובתי אני מבצעת ומדווחת.

 20. סיפור מגניב שיחטפו תאים אים אמא שלך חייזרים סתם בצחוק סיפור מגניב אחלה התחלה!!!

 21. אם תקרא בעיון את הכתבה דלעיל של "ידען" תיווכח שגם פסיכיאטר בשם בנג'מין סיימון מבוסטון בדק את בני הזוג תחת היפנוזה וקיבל מידע מפורט שתומך בגירסתם . אסור להתכחש למידע שהשאירו עבורנו הדורות הקודמים , כמו בספרים שהשגתי בעקבות הארוע מלפני ארבעה חודשים לכל הפחות . לכל התרחשות יתכנו מספר הסברים , וכל אחד יכול להבין כפי שהוא בוחר להבין. לאור מכלול הנתונים שברשותי ומאגר הספרים מן העבר בנושא , אני משוכנעת באמת שלי. לכל אחד הזכות לבחור בגירסה המניחה את דעתו .פיניתי זמן להוסיף מידע ל"ידען" בעקבות ההתרחשות האישית כיוון ש: א. להוסיף למאגר הידע האנושי את ההתרחשות למי שבהמשך ירצה לחקור זאת. ב.לתמוך בגירסה של "ידען" אודות תיאור ההתרחשות כפי שמופיעה בכתבה . הבעיה שאנשים לא מדווחים על אירועים מהסוג הזה כיוון שהם חוששים מאנשים שמטילים ספק באמיתות ההתרחשות ושולחים אותם לקבל גלולות שזהו הפתרון הקל ביותר , במקום לבצע מחקר מקיף במיוחד . מקווה לחזור לאתר זה בעוד כעשור או שניים ולקרוא שמישהו ביצע מחקר מקיף בנושא לפי אסכולת פרויד, לפי היהדות ולפי עדויות של אנשים שהעזו לדווח . תמיד אפשר לפנות למייל שלי שצויין דלעיל ואמסור ביביליוגרפיה בנושא. בהצלחה .

 22. אפרת,
  ניראה לי שאת מאוד מתענינת ברב זוין
  אני מציאה לך לפנות לפסיכיאטר רצוי מהאסכולה של פרויד
  בשביל שיחקור אותך בעינין זה.
  אני מקווה שהגלולות שתקבלי יעזרו לך לעיין לאיתים רחוקות יותר ברב זוין
  וכך ישאר לך זמן פנוי לדברים מועילים יותר.

  אני מאחל לך הצלחה בהמשך דרכך

 23. בס"ד
  כותבת אפרת מההודעות הקודמות . מאז האירוע שאני עברתי – אני לא מפסיקה לחקור את הנושא . יש לציין שהגיעו לאדם נוסף במשפחתי במטרה לפגוע , לאדם אחד נוסף לכל הפחות … . ההתרחשויות היו דווקא בליל שבת . מתברר שבגמרא יש התייחסות לזה. לא מדובר בחייזרים כלל . ההגדרה המקובלת בספרים היא: מזיקים . בספר של ספורי חסידים של הרב זוין כמדומני מסופר על התבססות רב על מקור בגמרא : לאחד – המזיקים מתראים (נראים) ומזיקים (כפי שאני נפגעתי פיזית לשבועיים עד שהנזק חלף) , לשניים שנמצאים בחדר – הם מתראים(הכוונה נראים) ולא מזיקים, לשלושה בחדר – לא מתראים ולא מזיקים . כך בספר שמזכיר מקור מהגמרא.שם מסופר על רב שהלך לגור בחורבה כיוון שנזרק מביתו , והאנשים ידעו שבמקום זה ניתן להיפגע ממזיקיםולכן לא התקרבו לחורבה. הוא נתן הנחיות לבני ביתו שלא יוותרו בחדר לבד. וכאשר היה צריך להביא מיילדת לאשתו- הוא סחב את רעייתו על גבו כל הדרך מחשש לפגיעת המזיקים ביולדת .בכל אופן נאמר לי שפדיון נפש גורם לכך שיעזבו את בני הבית וכן קטורת מרחיקה אותם. הכנתי לעצמי (ולמי שמתעניין) רשימת הנחיות מ"עמך" ומספרים וכן ממקובלים . בכל אופן , גם בזוהר כתוב שהם מאוד קשים ופגיעתם קשה .
  לפיכך , המסקנה שאליה הגעתי – שבמיקרה של שיתוק שינה (כפי שניסו לפגוע בי) ובמיקרה של נסיון חניקה (כפי שטוען אדם נוסף שהגיע לבית) שהתרחשו דווקא בליל שבת – מדובר במזיקים ולא בחייזרים כלל . שמעתי שהיה רב ברחובות שנפטר זה מכבר שידע לטהר בית ממזיקים ויש מעטים כמוהו בארץ . כאישה מעולם האקדמיה -מעולם לא האמנתי בכך- עד שבעצמי נפגעתי וממשיכה לבדוק את הנושא . בכל מצב- הנושא ראוי למחקר מקיף ורציני.

 24. מאיר, זה שזה כתוב בספר הזוהר זה לא הופך את זה לאמת, בדיוק כמו שהעובדה שמסעות בחלל מתוארים בספרים רבים של אסימוב, קלארק, היינלין ואחרים לא הופכת את המתואר בהם ליותר מאשר סיפור נחמד…. מה שכן, זה אולי הופך את ספר הזוהר, שכנראה נכתב לפני כאלף שנה (ולא אלפיים כפי שמדביקים לו) לספר המדע הבדיוני הראשון שעוסק בעולמות מקבילים.

 25. חבל שלאנשים יש חור גדול בהשכלה ולעולם לא לומדים את ספר הזהר ומעדיפים להיות מפגרים כתוב שם בפרוש שיש עשר יקומים מקבילים ורק בשבע מהם יש כדור ארץ כמו שלנו אבל בכלל לא דומה לשלנו ויש שם בני אדם חלקם גבוהים חלקם נמוכים מאד חלקם עם שני ראשים חלקם פרימיטיבים חלקם חכמים מאד בעלי טכנולוגיה גבוהה הרבה יותר משלנו והם יודעים איך להגיע למימד שלנו דרך רצועה ידועה .את השאר אני לא יכול לגלות.

 26. מעיון בזוהר וספרי מדע של חוקרים בעלי שם עולה נתון מדהים: יש הקבלה בין הזוהר לספרי המדע בטענה שיש יישויות בשש מקומות נוספים ביקום , מלבד כדור הארץ . העדויות והנתונים מקבילים , אין ספק בכך, עברתי על החומר. יש להפריד בין מזיקים שהן ישויות מסוג שונה שמפורטים בספרי היהדות לבין יצורים חיים כמונו , שקיימים גם ב"כדורי ארץ" אחרים ולעיתים אף מבקרים כאן . לא משנה מה אתה מאמין וחושב- אני לא מאחלת לך לפגוש את המזיקים הללו.
  לגבי יצורים חיים מעולמות שונים – יש עדויות במשפחתי מלפני כ 8 דורות , שכאשר עבדו בשדה – הגיע כלי רכב משמיים , נחת בשדה- ממנה יצאו אנשים נמוכים בעלי גוון ירקרק , שהיו מאוד מאוד ידידותיים . הם דיברו איתם בשפתם, כאילו הם מכירים את שפתם מלידה, והדבר היה לפלא בעיניהם , הם שאלו לשלומם, שאלו על חייהם ועוד, ונפרדו מהם באופן ידידותי מאוד , מאז המידע עובר מדור לדור המשפחה.
  אני חושבת שהספקנות של המדע ניא דבר טוב ונחוץ – אך אסור להתעלם מאין ספור עדויות, כמו שלי למשל , כמו של האנשים שבכתבה דלעיל שטוענים שנחטפו . אין עשן בלי אש . ומעל הכל- תלמד את הזוהר הקדוש שהכל בו אמת. אפילו הטענה שכדור הארץ עגול נשמעה בו מאות שנים לפני שמישהו הגה את הרעיון. אז גם המידע על ישויות המקומות נוספים ביקום – יש לו על מה להתבסס. אפרת

 27. האמת שאני לא מאמין בחייזרים
  וכמו שחר
  גם אני לא מבין איך לא מצאנו חייזרים עד כה אם הם קיימים?
  הרי הם פרי דמיונינו מסרטים לא?

 28. אפרת,
  אני חוזר ואומר שאין לי ספק שאת יכולה ומסוגלת לכתוב על מה שקרה לך, אבל עד שלא תביאי עדויות מוצקות (למשל, כלי-רכב של חייזרים, או דנ"א חייזרי), הדברים שאת אומרת יתקלו בספק. גם ההסבר שניתן לך מהאישה שעוסקת בתיקשור אינו אמין, כי גם 'תיקשור' אינה שיטה אמינה ומוכרת.
  אם קראת את הכתבה בה אנו מגיבים, ודאי ראית שאירועים כמו שלך אינם נדירים, אך עדיין לא התקבלו שום הוכחות חד-משמעיות לנכונותם. סביר יותר לייחס אותם לחלומות בהקיץ או הזיות מוחשיות במיוחד.

 29. ערב טוב רועי ,
  אני יכולה ומסוגלת לכתוב לך מאמר מדהים על הנושא,על כל מה שקרה . יש לי גם הוכחות שקיבלתי אודות התרחשות דומה להפליא כולל הסברים מדהימים שהכל אמיתי ונכון . יש עדות נוספת זהה לשלי . אני ישנה מצוין. התעוררתי בגלל מה ששודר אליי. אני יודעת ובטוחה שניצלתי . החלפתי מזוזה למהודרת ועדיין פוחדת להיכנס לחדר . אם יש לך זמן לאתר באמצעות האינטרנט מישהו שעבר ארוע דומה – אשמח לשוחח איתו . עברתי על המון חומר באינטרנט מאז ההתרחשות . אין לי ספק במה שקרה.שמעתי אותו אומר: "לשתק" .בוודאות. מאוד נחרדתי כח ידעתי שאין לי יכולת להימלט . גם המיקוד של האנרגיה לפנים שלי היה חזק .ידעתי שאני צריכה להציל את עצמי – ואז שידרתי להם חזק מאוד את שם ה' – ומייד עזבו אותי. הם לא יכלו לפגוע בי כאשר השם המלא של הקב"ה משודר ממני . גם כמה פעמים לפני כן התעוררתי ולא הבנתי מדוע.מעולם לא התעוררתי בלילה. . עכשיו אני מבינה שהם ניסו למצוא את השעה שבה אני ישנה חזק במיוחד ולא אתעורר מהפעולות שלהם .גם קיבלתי הסבר מלא מאישה שעוסקת בתיקשור מהי הסיבה שבחרו דווקא בי . יש כללים בבחירתם ! ! ! אני חושבת שבכל זאת שווה לך לבדוק את הנושא באופו יסודי – אם אתה מעוניין. יש לציין שהם מתקשרים באמצעות המחשבה .גם "לשתק" נשמע כשדר בגלים לא אנושיים.

 30. אפרת,

  איני מטיל ספק שאכן את מאמינה במה שקרה. יחד עם זאת, לא ניתן לשלול את האפשרות (הסבירה יותר, לטעמי), שמדובר בחלום מוחשי במיוחד. פוליגרף או היפנוזה רק יאשרו שאת מאמינה בדבריך, וכפי שאמרתי, על כך אין עוררין.

 31. בס"ד
  אם מה שכתבתי לעיל מעניין מישהו – אני מוכנה להיבדק בפוליגרף וגם בהיפנוזה כדי לאמת את דבריי.
  המייל שלי מופיע לעיל. אינני מוכנה להתפרסם אך רק לפרסם את הארוע שאכן אמיתי. ת ו ד ה

 32. בס"ד
  רציתי להוסיף שרק אחרי ההתרחשות , חיפשתי באינטרנט חומר על הארוע – וכל הגעתי לכתבה , המספרת שהדרך שלהם היא "לשתק" בעת השינה. וה בדיוק מה שניסו לעשות: " לשתק" בעת השינה ! אבל אני קילקלתי להם והם הפעם נכשלו ! א. התעוררתי מיידית כששמעתי "אותו" אןמר:"לשתק" וגם בגלל מיקוד האנרגיה לפנים שלי. ב. מייד אמרתי את השם המפורש כי ידעתי שה' הוא הבורא ואין עוד מלבדו , ואכן , הם נעלמו מיידית .הייתי מופתעת כשראיתי שהדבר מופיע בכתבה באינטרנט ! נראה לי שמדובר ביותר מאחד, כי למה הוא היה צריך להגיד: "לשתק" . האם לעצמו? סימן שהוא נתן הנחיה למי שלידו. שבת שלום , אפרת

 33. בס"ד
  חשבתי על כל האפשרויות . אין מצב לדבריך , מהסיבות הבאות :א.כל חיי אני ישנה שינה עריבה.ב.התעוררתי לאור מיקוד אנרגיה חיצונית אליי .ג. שמעתי קול שאומר בעברית : "לשתק" ג. באלפית השנייה שהתעוררתי כשקלטתי שמדובר במזיק חיצוני , התעוררתי ושידרתי חזק מאוד בכח המחשבה את המילים : " ה' הוא האלוקים" אבל בשם המפורש פעמיים .ד. ההיעלמות שלהם הייתה באלפית השנייה כשהבינו שאני מחזיקה בשם המפורש מבלי לעזוב את השם .ה.לאור הנתונים – מדובר ביישויות לא אנושיות שמטרתם להזיק . כפי שעמך אומר: "מזיקים" .ו. יצרתי קשר עם מתקשרת שנתנה לי הסבר מלא , מי הם , למה דווקא אלי , ומה לעשות שהם לא יחזרו אליי לבית. ז. אני מוכנה להבדק בפוליגרף שאני דוברת אמת , ומוכנה לענות על כל שאלה שקשורה להתרחשות . ח. אני לא מאחלת לאף אדם את מה שעברתי. ט. אני לא רוצה לחשוב מה היה קורה חלילה אם לא הייתי בעלת תושיה לנהוג כפי שנהגתי , תוך ניתוח המצב באלפית השנייה של ההתעוררות מדבריו :"לשתק" .
  י. הקול שלהם היה כמו בבת – קול, לא אנושי.
  י"א. מקווה שעניתי לשאלתך.
  שבת שלום, אפרת

 34. אפרת,
  תודה על הוידוי המרגש, אך האם שקלת כי קיימת אפשרות כי מדובר בחוויה פסיכולוגית שאינה קשורה לישויות חוץ-גופניות?

 35. בס"ד
  בהמשך למה שכתבתי , הגעתי למסקנה שיש להבחין בין שתי תופעות שונות : האחת זהו ההסבר הפיזיולוגי שמתייחס לאי יכולת הגוף לזוז בשינה , מה שהערבים מכנים : "בוררה" . אבל יש תופעה אחרת שיישות שונה ובעלת רצון להזיק מכוונת לשתק את הפנים שמולו בעת השינה. אני מקווה שעכשיו הצלחתי ליצור הבחנה בין שתי תופעות אלו . האחת פיזיולוגית , שלא ניתן לזוז כשהגוף ער ולזה מתאים ההסר הפיזיולוגי. אבל תופעה שנייה אכן קיימת ואני חוויתי אותה , וברוך ה' שניצלתי ! ! אפרת [email protected]

 36. בס"ד בהמשך להודעתי הקודמת , רציתי לציין שכיוון מיקוד האנרגיה השלילית המשתקת היה ישירות אל הפנים . יש לציין שאני לt קוראת מדע בדיוני ולא צופה בטלביזיה. נכנסתי לאתר הזה אך ורק בעקבות הארוע הקשה שהתרחש , במטרה למסור מידע חשוב זה. לא ברור לי מי עמד מולי אך היה ברור שמדובר ביישויות עם יכולת רוחנית מאוד גבוהה , לפי זה שהם מתקשרים באמצעות שדרים מחשבתיים לא מילוליים וקוראים את מחשבת ושדר הנתקף שממולו , כי הם קלטו את השדר שלי חזרה: "ה' הוא האלוקים" -בציון השם המפורש והם נרתעו מאוד ונתקו מגע. בכל אופן , הכל אמת ומוכנה להבדק בפוליגרף ,אם הנושא מעניין מישהו. הוסבר לי על ידי מתמחים בתחום שהבחירה שלהם אינה אקראית כלל ואפילו הוסבר לי מדוע בחרו דווקא בי . לא מאחלת לאף אחד את החווייה המפחידה מאוד מאוד מאוד ! אפרת

 37. בס"ד
  רציתי לעדכן שבשבועיים האחרונים חוויתי את התופעה, כאשר הפעם השנייה היתה הקשה מכל. המקור היה מקור אנרגיה חיצונית.לא ראיתי דמות.ישנתי שינה עריבה. התעוררתי בעקבות האנרגיה החזקה מאוד ששודרה אליי. המסר היה מסר רוחני של : "לשתק" . ברגע שקלטתי באלפית השנייה לאחר שהתעוררתי, שמדובר בגורם חיצוני לי , עויין מאוד , שמנסה לשתק אותי , ידעתי שעליי להציל את עצמי. אני אמא לילדים , אקדמאית, שפויה לכל הדעות .הבנתי תוך כדי ההתרחשות שיש נסיון שליטה עליי ואז שידרתי רוחנית פעמיי את המסר: " ה' הוא האלוקים" , אבל בשם המפורש, ומייד נעזבתי , ומקור האנרגיה השלילי התנתק ממני. עד עכשיו אני מאוד פוחדת להכנס לחדר השינה, אפילו שהחלפתי מזוזה למהודרת. המפליא ביותר הוא שסיפרתי את הארוע לשלושה אנשים , פרופסור, עמך ואיש מהתחום הרוחני ומתברר לי שכולם חוו את החווייה הזו , אבל אף אחד לא מדבר ולא מספר עליה .אולי שלא יחשבו עליו שהוא הוזה או מדמיין. בכל אופן, לדעתי ההסבר הפיזיולוגי שבכתבה לא מקובל עליי כלל, כי אני חוויתי ויודעת במה דברים אמורים. יש לזה פתרון : להגיד קריאת שמע על המיטה , ועוד כמה דברים שאמרו לי. אני עדיין מאוד מאוד מפוחדת מהטראומה הלילית המשתקת שעברתי ! ! !

 38. אי הודאות וחוסר הידיעה הוא ענין לגיטימי
  אבל התעלמות מכוונת מרגשותיהם וזכות אמונתם של בעלי דעות אחרות – היא ענין רלבנטי לאדם ואופיו
  ובענין גישת התער של מה שמו – כל אחד עושה את השקולים הענינים שלו .

 39. אתם מדברים על חייזרים שמבקרים אותנו מ1950 לערך ואפילו פחות (1947 אירוע רוזוול). עברו 60 שנה ויותר

  איך זה שעד עכשיו מישהו לא 'פישל' והשאיר הוכחה?
  אותו הדבר לגבי אם הממשלה מסתירה מאיתנו מידע. איך זה שעד עכשיו מישהו לא פישל או הדליף מידע והוכחות ממשיות?

 40. נראה לי שניתן לפתור את התעלומה באמצעים קצת פחות מדעיים, ולהסתמך יותר על הגיון בריא ופשוט : אם אמנם חייזרים הגיעו אלינו ממרחק כל כך עצום, ואם אמנם הם באו לכאן אך ורק כדי ללמוד עלינו, הרי בהכרח שרמתם המדעית והטכנולוגית היא כזו שהם יכולים לחטוף אדם ולמחוק את זכרונו לאחר מכן, באופן שהוא לא יזכור זאת לעולם.
  חוץ מזה, למה להם מחטים ומכשירים חודרניים כל כך מפחידים ? בטוח שיש להם משהו משוכלל יותר מהדמייה מגנטית בלתי חודרנית או CT בלתי חודרני ?

 41. בלי קשר לחייזרים – זאת הפעם הראשונה שגיליתי על תופעת שיתוק השינה, פעם סבלתי ממנה המון ולא ידעתי להסביר את זה. התופעה מאוד מפחידה הייתי מתעורר מהחלום ובטוח במאה אחוז שאני ער אך הגוף לא היה מגיב לדרישות המוח, לרוב הייתי מנסה לצעוק שמישהו ישמע אותי בבית ויעיר אותי, אך זה היה מצליח בפעמים נדירות מאוד, לבסוף פתרתי את הבעיה הזאת באמצעים טכנולוגיים פשוטים כמו שעון מעורר שכיוונתי שיצלצל כל מחזור שינה בערך ליתר בטחון.
  אך היו לזה חסרונות שכל אחד מבין מה הם, הפתרון היה שהפסקתי לפחד מזה והשלמתי עם האין אונים שהיא תחושה מאוד קשה וזה הפסיק להופיע כמעט…

 42. לכל מאמיני החיזרים
  במקום לספר לנו סיפורים אני מציע לכם:
  1. תראו לנו טכנולוגיה שלא מהעולם הזה (מכשירים, חומרים' ועוד)
  2. תגידו למדענים להיכן לכוון את הרדיו-טלסקופ או טלסקופ אופטי או מכשירים אחרים כדאי לקבל מידע מהכוכב שלהם.
  אם לא תעמדו בתנאים אלה אז אתם לא רציניים ומקומכם במדור מספרי סיפורים.

 43. לגיליאן -סליחה. לא התכוונתי לפגוע, רק נסיתי להסביר שאם היו עדויות חזקות כבר היינו שומעים עליהם בכלי התקשורת המקובלים ולא באלו של קהילת תומכי תיאורית החייזרים. התחלתי לקרוא אבל יידרש הרבה זמן עד שגיע לכל המקורות וגם אז, אצטרך לבדוק אילו מקורות מהימנים – כלומר שייכים לקהילה המדעית ואלו מקורות שייכים לקהילת התומכים במפגשי חייזרים, שאחרת ההוכחה תהיה מעגלית.

 44. מריוס כהן הצליח להפתיע אפילו אותי, בקישור תופעת החטיפות לתופעת שיתוק השינה… בעצם לא הופתעתי, מכיוון שזהו אחד הנסיונות המגוחכים להכליל את תופעת החטיפות כולה כתוצא של שיתוק שינה.

  באותה השיטה מכלילה מערכת החינוך הכושלת שלנו, את כל התלמידים העצלנים, תחת הכותרת "בעלי לקויות למידה". מצב זה לא היה קיים לפני שמיני פסיכולוגים ואנשי אקדמיה (שמעולם לא עמדו מול כיתה), החלו לבחוש במערכת החינוך ולעשות לביתם, ע"י מתן אישורים והקלות מכאן ועד להודעה חדשה, והכל תחת הכותרת של לקויות, דיסלקציות וכיו"ב – כלומר, משליכים תופעה שנוגעת לאחוז מזערי של האוכלוסייה, על כלל 100% התלמידים העצלנים, והמערכת הכושלת…

  ולגבי חטיפות. אישית אני ממליץ למר מריוס להפסיק ולמחזר חומר ישן. אולי יתעדכן מעט במחקריהם של פרופ' ג'ון מאק, ד"ר אולאבו פונטאס ופרופ' אלן היינק, וכן באירוע פאסקאגולה, אירוע וילאס-בואס, אירוע שער-ברוקלין, אירוע מישאלאק, אירוע יורי איסאקוב (ישראל 1997), וכ"ו. שיטת ההכללה של שיתוק שינה אינה קבילה במקרים של חטיפת מספר אנשים יחדיו, מציאת סימנים קליניים, מחלות קרינה, כוויות, איבוד זמן, וטראומה עמוקה (שאינה ניתנת להשתלה ע"י היפנוזה – כפי שמנסים חלק לטעון)…

 45. מה הקשר אבי? סליחה, אולם התגובה שלך ממש אינה הולמת אדם בעל רמת השכלה ואינטילגנציה כשלך ומעידה על התעלמות מוחלטת ממחקרים ועובדות בשטח.

  חוזרת על המלצתי להתעדכן בטור הכתבות ב-NRG.

  שבת שלום,

  גילי

 46. החיזרים משתמשים בשיתוק השינה. הנשק החיזרי יוצר שיתוק שינה כדי לאפשר חטיפה.
  לכן, הסבר שיתוק השינה קביל, אבל גם חטיפה חיזרית.
  אל תטרחו להגיב ברצינות.

 47. לגיליאן, מי טוען שהמידע מיושן ושגוי? האם בינתיים נחתו חייזרים על מדשאת הבית הלבן? אם כן, היינו שומעים את זה בחדשות ורואים אותם מתראיינים ל-CNN,

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

לוגו אתר הידען
דילוג לתוכן