סיקור מקיף

שבב הראיה המלאכותית שתורם לשיפור מצב בריאות הציבור בימי הקורונה

Inuitive ו-SensibleVision פיתחו מערכת זיהוי פנים תלת ממדי עם שיהוי נמוך שמשמשת בין היתר לאיתור אנשים שאינם שומרים על מרחק של 2 מטר בתוך קהל * שתי החברות משתפות פעולה עוד טרום הקורונה בפתרונות גישה מאובטחת

זיהוי תנועת אנשים במרחב בתלת ממד. מתוך סרטון של חברת SensibleVision
זיהוי תנועת אנשים במרחב בתלת ממד. מתוך סרטון של חברת SensibleVision
זיהוי תנועת אנשים במרחב בתלת ממד. מתוך סרטון של חברת SensibleVision
זיהוי תנועת אנשים במרחב בתלת ממד. מתוך סרטון של חברת SensibleVision

חברת Inuitive משתפת פעולה עם חברת SensibleVision כדי לספק מערכות זיהוי פנים ביומטרי תלת-ממדי בעלות שיהוי נמוך במטרה לשמור על חוויית לקוח חלקה גם במהלך מגפת הקורונה.

על ידי שילוב של תוכנת 3DSafe של SensibleVision עם שבב עיבוד הראייה NU4000AI של Inuitive, הפלטפורמה החדשה מבצעת זיהוי בתנועה של קהל, כדי לזהות האם האנשים שומרים על מרחק של שני מטרים זה מזה, בהתאם להנחיות הריחוק החברתי.
הפתרון הביומטרי החדש יכול לשמש מערכת תשלומים, זיהוי במקום כרטיסי מפתח לחדרי בתי מלון, פתיחת דלתות ללא מגע כדי למנוע את התפשטות הנגיף במעברי גבול, תחבורה ציבורית, מלונות, קמפוסים ארגוניים, קופות של חנויות, בנייני משרדים ובתי חולים.
בשיחה עם Chiportal מסביר שלמה גדות, מנכ”ל ומייסד Inuitive, מסביר כי SensibleVision היא שותפה עסקית של אינואיטיב, ושתיהן באות ביחד ללקוחות. “הם פיתחו מערכת המבוססת על השבב שלנו לזיהוי פנים בתלת ממד וגם בודקת שזה באמת אדם אמיתי ולא סתם מסכה. לדוגמה היא בודקת שמאחורי הדמות עומד אדם אמיתי, למשל שהעור על פניו הוא עור אדם אמיתי גמיש ולא חומר קשיח המשמש במסיכה.
בנוסף לתלת מממד נותן את העובדה שזה תלת ממדי אבל אפשר להטעות את זה עם מסיכה. הוא בודק שמאחורי זה עומד אדם אמיתי ולא מסיכה. בודק שזה לא משהו קשוח אלא משהו יותר גמיש כמו עור של אדם.
הוא הוסיף כי עוד לפני הקורונה יצאו שתי החברות במיזם משותף של גישה ללא מגע באמצעות זיהוי פנים בתלת ממד. “Inuitive מציעה שבב שתומך ביעד של SensibleVision לספק פתרונות המשפרים את האבטחה בלי להקריב את חווית הלקוח.”

“על ידי מינוף החוזקות המשלימות שלנו, אני מאמין שביחד נוכל לסייע בפתרון של כמה מהבעיות העיקריות בתחום בריאות הציבור, שעומדות בפני עסקים, בתי חולים וארגונים אחרים בשל משבר COVID-19.”

“שיתוף הפעולה שלנו עם Inuitive משקף את המיקוד של SensibleVision בפיתוח מוצרים חדשניים המסייעים לשמור על בטיחות אנשים ומידע”, אמר ג’ורג ‘ברוסטוף, מנכ”ל ומייסד משותף של SensibleVision, בהודעה. “יש להודות – למגיפה יש המון השלכות, ואנו נמצאים עדיים בעיצומה, אבל אנו גאים שאפשר למנף את הטכנולוגיה שלנו כדי להציל חיים פשוטו כמשמעו ולעזור לשמור על עסקים, שרבים מהם נתקלים בקשיים בגלל חששות הקונים מפני הקורונה."

שיתוף ב print
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

לוגו אתר הידען
דילוג לתוכן