סיקור מקיף

פרופ' שוש שהרבני ואריאל יוצר נבחרו לכהן כחברים בות"ת

פ רופ'  שוש שהרבני , מומחית לכלכלה התנהגותית, כלכלת בריאות וקבלת החלטות, הינה חברת סגל בכיר במכללה האקדמית עמק יזרעאל וכיהנה במכללה כראש רשות המחקר * אריאל יוצר כיהן כסגן הממונה על התקציבים במשרד האוצר

פרופ' שוש שהרבני, קרדיט: פרי מנדלבוים.
פרופ' שוש שהרבני, קרדיט: פרי מנדלבוים.

מליאת המל"ג אישרה היום את בקשת יו"ר המל"ג, שרת החינוך ד"ר יפעת שאשא ביטון על דעת יו"ר ות"ת, פרופ' יוסי מקורי, למנות את פרופ' שוש שהרבני ומר אריאל יוצר כחברים בוועדה לתכנון ולתקצוב (ות"ת) לתקופה בת שלוש שנים.

פרופ'  שוש שהרבני , מומחית לכלכלה התנהגותית, כלכלת בריאות וקבלת החלטות, הינה חברת סגל בכיר במכללה האקדמית עמק יזרעאל וכיהנה במכללה כראש רשות המחקר. בנוסף, פרופ' שהרבני מכהנת כחברה בוועדה העליונה למינוי פרופסורים של המל"ג. לפרופ' שהרבני הישגים מחקריים בתחומי הכלכלה, הכוללים פרסומים רבים בכתבי עת ובספרים מדעיים בינלאומיים וכן זכייה במספר רב של קרנות מחקר תחרותיות בארץ ובעולם.

לאריאל יוצר ניסיון עשיר במגזר הציבורי והפרטי. בעבר כיהן  כסגן הממונה על התקציבים במשרד האוצר והוביל רפורמות רבות במסגרת תפקידו, היום מכהן כמנהל פעילות ישראל בחברת אנרג׳יקס.

יו"ר המל"ג , שרת החינוך, ד"ר יפעת שאשא ביטון:
 "אני מברכת על הצטרפותם של פרופ' שוש שהרבני ומר אריאל יוצר כחברים בוועדה לתכנון ולתקצוב. השילוב של האיכויות, המקצועיות וההישגים הרבים שצברו, כל אחד בתחומו, יביא לחיזוק הות"ת ולהמשך העבודה המקצועית והמשמעותית שנעשית בה. ניסיונה האקדמי העשיר של פרופ' שהרבני, מומחיותה והישגיה המחקריים בתחומי הכלכלה, כמו גם היכרותה את המכללות האקדמיות המתוקצבות ראויים לציון והערכה והופכים את הבחירה בה לטבעית. תרומתו של יוצר וניסיונו ארוך השנים בתחומי הכלכלה – הן במגזר הציבורי כסגן הממונה על התקציבים באוצר והן במגזר הפרטי, לצד מחויבותו לקידום ההשכלה הגבוהה, מהווים שיקול מרכזי בבחירתו".

יו"ר הות"ת , פרופ' יוסי מקורי:  "אני מקדם בברכה את החברים החדשים בות"ת. גיוון חברי הות"ת המומחים בתחומים שונים יסייע לעמוד בהצלחה מול האתגרים של מערכת ההשכלה גבוהה בכלל ולקראת גיבוש התוכנית הרב שנתית הבאה בפרט".

שיתוף ב print
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

לוגו אתר הידען
דילוג לתוכן