ישראל נבחרה לארח – לראשונה – את ה- WCCS – הקונגרס הבינלאומי לסרטן העור

הכינוס הבינלאומי ה-12 לסרטן העור, ייערך לראשונה בתולדותיו בישראל, בין ה-3-6 במאי 2009. הקונגרס נערך מדי שנתיים, כל פעם במדינה אחרת, ולוקחים בו חלק מאות חוקרים ורופאים המובילים את המלחמה העולמית בסרטן העור

לוגו הכינוס הבינלאומי ה-12 לסרטן העור
לוגו הכינוס הבינלאומי ה-12 לסרטן העור

ישראל נבחרה לארח – לראשונה – את ה- WCCS – הקונגרס הבינלאומי לסרטן העור.הכינוס הבינלאומי ה-12 לסרטן העור, ייערך לראשונה בתולדותיו בישראל, בין ה-3-6 במאי 2009. הקונגרס נערך מדי שנתיים, כל פעם במדינה אחרת, ולוקחים בו חלק מאות חוקרים ורופאים המובילים את המלחמה העולמית בסרטן העור.

"מספר הסובלים מסרטן העור בעולם גדל מדי שנה", אומר ד"ר יוסף אלקלעי, נשיא הקונגרס, המשמש גם כנשיא האגוד הישראלי לרפואת עור ומין ויועץ האגודה למלחמה בסרטן. "הקונגרס השנה, שיתארח לראשונה בישראל, יסקור נושאים שונים הקשורים להבט הסיבתי והטיפולי של סרטן העור. האורחים שלנו באירוע, מבכירי המומחים בעולם בסרטן העור לסוגיו, מגיעים לישראל מצויידים בידע נרחב המבוסס על מחקר חדשני ורלבנטי ויפתחו אפשרות בפני רופאי עור, מנתחים פלסטיים ואונקולוגים, ללמוד ממקור ראשון על פריצות דרך במחקר ועל תגליות שיסייעו להם במניעה, אבחון וטיפול בכל סוגי סרטן העור".

"רפואה היא מקצוע חוצה גבולות וגיאוגרפיה", אומר ד"ר יוסף אלקלעי, נשיא הקונגרס, המשמש גם כנשיא האגוד הישראלי לרפואת עור ומין ויועץ האגודה למלחמה בסרטן. "בישראל יש בסיס ידע נרחב – מחקרי ומעשי – בכל הנוגע לאבחון וטיפול בכל סוגי סרטן העור, והבחירה בישראל התקבלה באהדה על ידי כל המשתתפים".

להערכתו של ד"ר אלקלעי בקונגרס צפויים לקחת מעל 500 רופאים מרחבי העולם ובין הנושאים שיעלו בכנס: האפידמיולוגיה של סרטן העור, מניעה ראשונית ושניונית של סרטן העור, מסנני קרינה וסרטן העור, וירוסים וסרטן העור והטיפולים במלנומה.

הקונגרס, שנערך על ידי חברת כנס אינטרנשיונל, הוא בחסות אגוד סרטן העור האמריקאי, האגוד הישראלי לרפואת עור ומין והאגודה הישראלית למלחמה בסרטן.

אתר האירוע

שיתוף ב print
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

תגובה אחת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

דילוג לתוכן