סיקור מקיף

תחרות סרפר מזמינה את הגולשים להגיש לתחרות תמונות של משטחים אלגבריים

המרכז לחקר המוח באוניברסיטת בר אילן הכריז על תחרות פתוחה לציבור הרחב ליצירת משטחים בעזרת תוכנת סרפר (surfer) . המשתתפים יתבקשו לשלוח לתחרות תמונות של משטחים אלגבריים על פי הנוסחאות שהציבו בתוכנת סרפר.

משטח שהוכן באמצעות תוכנת SURFER.
משטח שהוכן באמצעות תוכנת SURFER. ביאנקה ויולט CC BY-NC-ND-3.0

המרכז לחקר המוח באוניברסיטת בר אילן הכריז על תחרות פתוחה לציבור הרחב ליצירת משטחים  בעזרת תוכנת סרפר (surfer) . המשתתפים יתבקשו לשלוח לתחרות תמונות של משטחים אלגבריים על פי הנוסחאות שהציבו בתוכנת סרפר. התחרות פתוחה עד 12 באפריל 2016.

לאתר התחרות

משטחים אלגברים נוצרים עי משוואות פשוטות בשלשה  נעלמים- x,  y , z.

כל הנקודות במרחב שמקיימות את המשואה מהוות את המשטח ומופיעות בתמונה של המשטח. למשל $x^2 +y^2+z^2=1 $  זה כדור. בעזרת תוכנת הסרפר קל מאוד ליצר משטחים יפים. את/ה אמור לחבר משוואות בשלשה נעלמים על מנת ליצר בעזרתם משטחים יפים.

תוכנת סרפר הדרושה כדי ליצור משטחים נתנת להורדה  למחשב שלך מתוך  אתר התחרות או ישירות מתוך http://imaginary.org/program/surfer   ע"י הקלדה  על DOWNLOAD .

העלאת תמונות: : לפני שמעלים תמונה לתחרות צריך לשמור את התמונה כקובץ png בעזרת כפתור ה Save (שנמצא בפינה הימנית התחתונה).    באתר התחרות יש לינק להעלאת תמונות בדף זה.

התחרות פתוחה לכל אחד! אפשר גם להגיש לתחרות עבודות משותפות שנעשו  ע״י זוג או קבוצה או משפחה!

לאחר סיום התחרות יכרזו שלשה זוכים – מקום ראשון, שני ושלישי, וכל זוכה יקבל הדפסת פוסטר של המשטח שבנה בגדלים יורדים (בהתאמה). החלטת השופטים היא סופית .

טיפים: תמונות של משטחים שנוצרו בעזרת תוכנת סרפר ניתן לראות באתר התחרות ע"י הקלדה על .    GALLERIES

עצות  וטיפים ניתן למצוא ב-http://data.imaginary2008.de/SURFER-Tricks_English.pdf

ניתו לראות הדפסים גדולים של תמונות משטחים בתערוכה שמוצגת במרכז לחקר המוח באוניברסיטת בר אילן,  מה-24 לדצמבר 2015  ועד ה-29 לינואר 2016. הכניסה חופשית (כפי שדיווחנו לפני מספר ימים).

שיתוף ב print
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

לוגו אתר הידען
דילוג לתוכן