חלל-תקשורת וגילת טלקום ישתפו פעולה בעסקאות עם מפעילים סלולריים וספקי אינטרנט באפריקה.

יכולות הלווין "עמוס 17" וטכנולוגיות גילת ישרתו את הדרישה הגוברת ביבשת לשירותים כגון רפואה מרחוק ולמידה מקוונת * דן זייצ'ק מנכ"ל חלל-תקשורת: צרכי התקשורת ביבשת הצומחת מחייבים התאמה ופתרונות רשת מורכבים ומתקדמים אותם אנו מציעים ביחד עם גילת * אסף רוזנהק מנכ"ל גילת טלקום: שימוש במוצר ה-SD-WAN MAX שלנו יאפשר ללקוחות חלל-תקשורת להנות משירותי ניהול מתקדמים

שיתוף פעלה בין שתי חברות חלל ישראליות באפריקה - גילת וחלל תקשורת. איור: יחצ
שיתוף פעלה בין שתי חברות חלל ישראליות באפריקה – גילת וחלל תקשורת. איור: יחצ

חלל-תקשורת, מפעילת לווייני התקשורת "עמוס", וגילת טלקום, ספקית שירותי רשת לפיתוח שירותי לוויין מהירים ומתקדמים עבור חברות ביבשת אפריקה, הודיעו היום שישתפו פעולה ויציעו ללקוחות באפריקה שירותי תקשורת מתקדמים ואמינים הודות ליכולות הדיגיטליות הגבוהות של הלוויין עמוס 17, ולטכנולוגיה הייחודית של המוצר SD-WAN MAX של גילת טלקום. מדובר בין השאר בשירותי רפואה מרחוק, למידה מקוונת, שיחות ועידה בווידאו ועוד, שיהיו זמינים מיידית וניתנים לשימוש בחיבור מהבית או מהמשרד.

שיתוף הפעולה בין חלל-תקשורת וגילת טלקום, יאפשר למפעילי רשתות סלולריות וספקי אינטרנט באפריקה חיסכון גדול בהוצאות הודות לחיבור שמאפשר הלוויין המתקדם עמוס 17 תוך שימוש וניצול הציוד הקיים של הלקוח, שניתן גם להפעלה מרחוק על ידי משתמשי הקצה. בנוסף לכך, יהנה הלקוח גם מתפוקה גבוהה יותר והפחתת עלויות אופרטיביות, זאת הודות לשימוש בספק השירות החכם של גילת טלקום וכן, תעריף ניהול חכם בזכות טכנולוגיית ה-SD-WAN, המאפשרת לספקי שירות וספקי רשת סלולרית לרכז את השליטה בתעבורת המידע על ידי הלוויין וסיבים אופטיים גם יחד. השירות מאפשר שימושים שונים כגון: שימוש קולי, סטרימינג, שימוש באפליקציות כמו פייסבוק, נטפליקס, שירותי ענן וכו', כל אלה בהתאמה אישית לצרכי המשתמשים ולדרישה.

עופר אסיף, סמנכ"ל פיתוח עסקי, שיווק ואסטרטגיה בחלל-תקשורת מציין כי "שיתוף הפעולה עם גילת טלקום יאפשר לחברה להאיץ את השירותים המוצעים ללקוחות תוך ניצול הטכנולוגיה המתקדמת של הלויין עמוס 17 בשוק האפריקאי המתפתח. אנחנו בטוחים ששיתוף הפעולה עם גילת טלקום יוביל אותנו לאפשרויות עסקיות מניבות רבות באפריקה".

אמיר כהן, סמנכ"ל שיווק ופיתוח עסקי בגילת טלקום: "אנחנו חברה יוזמת, שמתמקדת כל הזמן בכיצד ניתן לשפר את השירות שאנחנו מספקים עבור הלקוחות שלנו. שיתוף הפעולה עם חלל-תקשורת מצביע על כך שאנחנו עובדים בתוך אקוסיסטם כדי להניע חיסכון בעלויות ושיפור ביכולות".

עוד בנושא באתר הידען:

שיתוף ב print
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

דילוג לתוכן