פרופ' יעקב פרנקל נבחר לכהונה שנייה כיו"ר חבר הנאמנים של אוניברסיטת תל אביב

חבר הנאמנים של אוניברסיטת תל אביב בחר בפרופ' יעקב פרנקל כיו"ר חבר הנאמנים למשך כהונה שנייה. חבר הנאמנים החליט לאמץ ברוב גורף את המלצת ועדת החיפוש שבראשה עמד פרופ' חיים בן שחר.

פרופ' יעקב פרנקל. באדיבות אוניברסיטת תל-אביב.
פרופ' יעקב פרנקל. באדיבות אוניברסיטת תל-אביב.

פרופ' פרנקל, נגיד בנק ישראל לשעבר וחתן פרס ישראל לכלכלה, מכהן כיו"ר בנק JPMorgan Chase International וכיו"ר חבר הנאמנים של "קבוצת השלושים" (G-30). בעבר שימש פרופ' פרנקל בין היתר כראש הקתדרה ע"ש וייספלד באוניברסיטת תל אביב וכראש הקתדרה ע"ש רוקפלר באוניברסיטת שיקגו.

נשיא אוניברסיטת תל אביב, פרופ' יוסף קלפטר, בירך את פרופ' פרנקל ואמר כי הוא משוכנע, שהוא ימשיך לתרום מכישוריו הרבים לפיתוחה של אוניברסיטת תל אביב.

פרופ' יעקב פרנקל הודה לחבר הנאמנים על האמון שנתנו בו, זו הפעם השנייה, ואמר כי ימשיך לפעול למען מיצובה של אוניברסיטת תל אביב כאחת המוסדות האקדמאיים המובילים בארץ ובעולם.

שיתוף ב print
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

תגובה אחת

  1. יש לזכור כי פ.פרנקל הציל את הכלכלה בישראל מצב קטסטרופלי, של מצב של אינפלציה נוראית ופיחותים ויסופים, וחוקים דרקוניים בנושא המטבע הזר, והצליח לרסן את ההפקרות שנהגו שרי האוצר והממשלות לפניו בשערי המט"ח ובאינפלציה של השקל.
    מצד שני טעה כמו רבים בנושא ניבוי התפוצצות בועת הנדל"ן בארצות הברית ו"אכל אותה" בגלל זה… חבל שלא הקשיב בזמנו ליהודי אחר , נוריאל רוביני שחזה בדיוק את הנפילה.
    אבל אין ספק שהוא משכמו ומעלה, אדם גדול ומינוי ראוי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

דילוג לתוכן