פרס בריטי יוקרתי לפרוייקט "ירוק גדול" של יבמ

רשת Cnet מעניקה מידי שנה פרסים לחברות טכנולוגיה ועסקים על הישגים ומיזמים בולטים בקטגוריות שונות והשנה התווספה קטגוריה של מיחשוב ירוק

מיזם המחשוב הירוק של יבמ, Project Big Green, זכה בפרס "מיזם מערכות המידע הירוקות של השנה", שהוענק לראשונה על ידי רשת Cnet בבריטניה.

טקס הענקת הפרס נערך בלונדון ריכז אליו את בכירי ענף המחשוב, אנשי עסקים בולטים והמדיה המקצועית.

רשת Cnet מעניקה מידי שנה פרסים לחברות טכנולוגיה ועסקים על הישגים ומיזמים בולטים בקטגוריות שונות.
השנה נוספה לשורת הפרסים קטגוריה חדשה של פרס "מיזם מערכות המידע הירוקות של השנה" אשר נועד להביא לידי ביטוי את המודעות ההולכת וגדלה לבעיות איכות הסביבה – ואת המקום המרכזי אותו צריכה למלא תעשיית המחשבים בהתמודדות עם בעיות אלה.

פרוייקט "ירוק גדול" של יבמ משלב מאמצי מחקר ופיתוח, המכסים את כל מחזור חיי מערכות המידע: הפרוייקט מכסה את שלבי התכנון של מוצרים ותהליכי ייצור, המיועדים לצמצם את פליטת המזהמים לסביבה בתהליכי הייצור של שבבים ומחשבים חדשים, ומתמקד במיוחד בצמצום צריכת החשמל ופליטת החום של מערכות מחשוב.

כך, למשל, איחוד שרתי מחשב לסביבת מחשבי להב קטנים ושיפור הניצולת של מחשבים כאלה מקטינים את צריכת זרם החשמל ואת פליטת החום במרכזי עיבוד נתונים, הדורשת השקעה במיזוג אוויר. תכנון נכון יותר של מערכות והקפדה על תאימות מתמשכת מאריכים את משך חייהן של המערכות האלה ומצמצמים את כמויות הפסולת – כאשר במקביל מציעה יבמ גם שירותי גריטה ופינוי של מערכות שסיימו את חייהן, במתכונת ידידותית לסביבה.

כזכור, עם ההכרזה על מיזם המחשוב "ירוק גדול", הודיעה יבמ גם כי תשקיע מיליארד דולר בשנה, בכל תחומי הפעילות שלה, על מנת לשפר משמעותית את יעילות צריכת האנרגיה של מערכות מחשוב ופעילויות אחרות למען הגנת הסביבה.

שיתוף ב print
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

דילוג לתוכן