סיקור מקיף

SpaceIL הישראלית ואודיסי מון האמריקנית מאחדות צוותים כדי לתקוף את פרס גוגל לונאר אקס פרייז בשווי 30 מיליון דולרים

יו"ר SpaceIL, ינקי מרגלית אומר: " SpaceIL תמשיך לעבוד למען השלמת המשימה להנחית את החללית הישראלית הראשונה על הירח ולתת השראה לדור הבא. כעת, בסיוע עמיתינו מאודיסי מון, אנו קרובים לירח מאשר אי פעם."

הלוגו של חברת אודיסי מון - מצטרפת ל-Spaceil
הלוגו של חברת אודיסי מון – מצטרפת ל-Spaceil

קבוצת SpaceIL הישראלית, המבקשת לשגר חללית לירח במסגרת פרס "גוגל לונאר אקס פרייז" וחברה אמריקנית שהוקמה אף היא לצורך ההשתתפות בתחרות – אודיסי מון הכריזו על שילוב הצוותים שלהם כדי להתקדם בתחרות.

אודיסי מון היה הצוות הראשון שנכנס לתחרות, ואילו SpaceIL מוגדרת על ידי המומחים כמתחרה הלא אמריקנית המשמעותית ביותר חתמו על עסקה לריצה משותפת תחת הצוות של SpaceIL. משמעות הדבר היא פרישה למעשה של אודיסי מון מהתחרות, והקצאת המשאבים שלה לטובת המתחרה הישראלית. בהודעה משותפת של שתי החברות הן מביעות תקווה שאיחוד זה יביא להן את הנצחון.

השותפות החדשה תיהנה גם מהקשרים של אודיסי מון עם תעשיית התעופה והחלל העולמית, בשילוב של מלכ"ר כדוגמת SpaceIL המביא גם רוח יזמית.

היועץ של אודיסי מון, מייקל פוטר אומר: "לצוות יש סיכוי טוב להשיג את אחד מאתגרי החלל הגדולים של זמננו, נחיתה של נחתת פרטית – לא ממשלתית – על הירח. מדובר כנראה באחד מאירועי המדיה הגדולים של שנת 2015."

יו"ר SpaceIL, ינקי מרגלית אומר: " SpaceIL תמשיך לעבוד למען השלמת המשימה להנחית את החללית הישראלית הראשונה על הירח ולתת השראה לדור הבא. כעת, בסיוע עמיתינו מאודיסי מון, אנו קרובים לירח מאשר אי פעם."

5 תגובות

  1. אם היה משהו "מוזר" על הירח כבר היו רואים את זה מכדור הארץ ממזמן. הירח לא כזה רחוק ויש היום בהישג יד ציוד מתקדם שמאפשר לחשוף הכל גם בלי לנחות שם (למיטב ידיעתי)

  2. אני מצפה בכליון עיניים לנחתת פרטית שתחשוף אחת ולתמיד את אמתיותן או מופרכותן של הקונספירציות לגביי הירח. (בסיס חוצני, נאצים וכו')

  3. חחח (לפלסטיני) וכל הכבוד ל-SpaceIL ! מחכה בכיליון עיניים לראות אתכם על הירח.

  4. שכחת להוסיף בעזרתה הבזויה של אמריקה, הנשלטת גם היא ע"י ציונים.
    🙂

  5. הכובש הציוני רוצה לשים רגלו על אדמה פלשתינאית קדושה שהנביא מוחמד דרך שם כמו שנכתב בקוראן

    אני דורש בזאת זכות שיבה לחלקת אבותיי על הירח שנגזלו ע"י הכובש הציוני והוגלו לכדור הארץ למולדתם השניה פלשתין, הכבושה גם היא, אגב.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

דילוג לתוכן