סיקור מקיף

LG מצטרפת ל-IBM QUANTUM NETWORK לקידום יישומים של מחשוב קוונטי

שתי החברות יפעלו לתמיכה ביישומי ביג דאטה, בינה מלאכותית, מכוניות מקושרות, טרנספורמציה דיגיטלית ויישומי רובוטיקה

המחשב הקוונטי IBM-Q.  צילום: shutterstock
המחשב הקוונטי IBM-Q. צילום: shutterstock

LG הודיעה על הצטרפותה לרשת IBM Quantum Network, המקדמת יישומים של מחשוב קוונטי. ההצטרפות לרשת IBM Quantum תאפשר ל- LG ליהנות מגישה למערכות המחשוב הקוונטי של IBM, כמו גם למומחיות של IBM בתחום המחשוב הקוונטי, ולערכת פיתוח תוכנת המידע הקוונטי בקוד פתוח Qiskit של IBM.

LG שואפת לחקור באמצעות טכנולוגיית IBM Quantum יישומים של מחשוב קוונטי בכל תחום הדורש עיבוד כמות גדולה של נתונים, דוגמת עולם הבינה המלאכותית, מכוניות מקושרות, טרנספורמציה דיגיטלית, אינטנרט של הדברים (IoT) ויישומי רובוטיקה. כך, תוכל LG למנף את התקדמות החומרה והתוכנה בעולם המחשוב הקוונטי ויישומים העתידים להישען עליהן, בהתאם למפת הדרכים הקוונטית של IBM. מינוף טכנולוגיית IBM Quantum יאפשר ל- LG לספק הכשרה לכוח העבודה שלה, ולחקור כיצד ניתן ליישם פריצות דרך פוטנציאליות בתחומי התעשייה בהם היא פועלת.

מחשוב קוונטי מהווה התפתחות משמעותית בתחום החישוב. בעוד שמחשבים קלאסיים מחשבים בסיביות המייצגות 0 ו-1, מחשבים קוונטיים משתמשים בסיביות קוונטיות – קיוביטים – הרותמים תופעות פיזיקליות תת-אטומיות, מעולם מכניקת הקוונטים, כגון הפרעות והסתבכות, כדי לפתור בעיות שאינן ניתנות לפתרון באמצעות מחשבים קלאסיים. מחשוב קוונטי מתאים במיוחד ככלי מחקר ופיתוח פתרונות חדשים למגוון רחב של בעיות.

צוות IBM Quantum ואנשיLG  חוקרים דרכים בהן עשוי מחשוב קוונטי לעזור למגוון תעשיות ודיסציפלינות, ובכלל זה פיננסים, אנרגיה, כימיה, מדעי החומרים, אופטימיזציה ולמידת מכונה.

לדברי Kim Byoung-hoon, מנהל הטכנולוגיות הראשי וסגן נשיא בכיר שלLG Electronics ,  "בהתבסס על אסטרטגיית החדשנות הפתוחה שלנו, אנו מתכננים להשתמש ב IBM Quantum כדי לפתח את היכולות שלנו במחשוב קוונטי. אנו שואפים לספק ללקוחות ערך שאותו לא חוו עד כה, על ידי מינוף טכנולוגיית המחשוב הקוונטי בעסקים עתידיים."

Jay Gambetta, סמנכ"ל מחשוב קוונטי ב-IBM אמר כי "אנו שמחים לקבל את פני LG Electronics לאקוסיסטם של מחשוב קוונטי צומח בקוריאה בתקופה מרגשת עבור האזור. היחסים בין IBM ל-LG Electronics יאפשרו ל-LG לחקור סוגים חדשים של בעיות הקשורות לטכנולוגיות מתפתחות ויסייעו לחזק את היכולות הקוונטיות בקוריאה".

עוד בנושא באתר הידען:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

דילוג לתוכן