סיקור מקיף

מערכת דיגיטלית לניהול תחנות כוח גרעיניות

דאסו סיסטמס תציג את הפתרונות הדיגיטליים לפרויקטים של או עבור תחנות כוח גרעיניות בתערוכת World Nuclear בפריז

סגירה בטוחה של כור גרעיני. איור: דאסו סיסטמס
סגירה בטוחה של כור גרעיני. איור: דאסו סיסטמס

דאסו סיסטמס תציג כיצד פלטפורמת 3DEXPERIENCE והפתרונות הייעודיים שלה לתעשייה, מסייעים למגזר האטום לבצע מהפך דיגיטלי בהנדסה ובבינוי של פרויקטים בתחום זה. הדברים יתרחשו במסגרת תערוכת World Nuclear (WNE), הכנס הראשי במגזר האנרגיה הגרעינית העולמי, אשר יתקיים בפריז בתאריכים 28-30 ביוני 2016.

 

בעלים של תחנות כוח גרעיניות ומפעיליהן, עומדים מול אתגרים בתכנון, בנייה, תפעול ותחזוקה. זאת בגלל משאבים מוגבלים, שיעור רווח נמוך, סיכון תפעולי גבוה, תקשורת מורכבת עם גופים שונים, וגורמים נוספים. לנכסים יכול להיות אורך חיים של עשרות שנים, מה שהופך את הבטיחות, עמידה בתקנות והאספקה לחיוניים.

 

בדוכן שלה בתערוכה, יהיו מומחי תעשייה של דאסו סיסטמס זמינים כדי לדון בדרך בה גורמים כמו חברות הנדסה, רכש ותפעול, וכן בעלים ומפעילים של תחנות כוח, יכולים באופן וירטואלי לתקשר, למדל, לבצע סימולציה ואופטימיזציה של כל שלב במחזור החיים של תחנת הכוח הגרעינית. זאת כדי לשפר בטיחות, יעילות, רווחיות וקיימות. תצוגת וידאו תדגים המשכיות דיגיטלית, מהתכנון הראשוני ועד להפסקת הפרויקט, אשר מושגת באמצעות פלטפורמת 3DEXPERIENCE והפתרונות הייעודיים לתעשייה: “Integrated Plant Engineering” “Optimized Plant Construction” “Efficient Plant Operation”   ו- “Safe Plant Decommissioning”.

 

תגובה אחת

  1. כשהיו גורמים שאמרו שפרצו (פצחנים סייבר וצפון קוראה) לכור אטומי בדרום קוראה,הם הרגיעו ואמרו שזה לא יתכן -כי הכור אנלוגי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן