סיקור מקיף

עמוס שפירא – הנשיא החדש של אגודת ידידי אוניברסיטת תל אביב

יחליף בתפקידו את אלפרד אקירוב לאחר שש שנות כהונה

מימין לשמאל עמוס שפירא, צבי גליל, נשיא אוניברסיטת תל-אביב, אלפרד אקירוב צילום מיכל קידרון
מימין לשמאל עמוס שפירא, צבי גליל, נשיא אוניברסיטת תל-אביב, אלפרד אקירוב צילום מיכל קידרון

עמוס שפירא מנכ"ל סלקום נבחר לנשיא אגודת הידידים של אוניברסיטת ת"א ויחליף בתפקידו את אלפרד אקירוב לאחר שש שנות כהונה.

עמוס שפירא : "אני רואה זכות גדולה להבחר לתפקיד מכובד זה ורואה בו שליחות. אין חולק על כך שהמשאב האנושי הוא הנכס הכמעט ייחודי שיש למדינת ישראל במאבק שלה על קיומה וביכולת התחרות שלה מול כלכלות אחרות. במשימה זו לאוניברסיטה כמוסד מחקר והוראה אקדמי יש חשיבות עליונה. אעשה ככל יכולתי כדי לסייע מניסיוני וכדי לגייס את הקהילה העסקית לשליחות זו"

פרופ' צבי גליל , נשיא האוניברסיטה הודה לאלפרד אקירוב על שש השנים בהן כיהן כנשיא האגודה, וברך את עמוס שפירא על בחירתו. גליל הוסיף כי בפני האוניברסיטה עומדים יעדים חשובים כגון מיתוג האוניברסיטה וטיפוח הבוגרים והוא בטוח ששפירא יוכל לתרום רבות למימוש יעדים אלו.

דב לאוטמן , יו"ר הועד ההמנהל של האוניברסיטה הודה גם הוא לאקירוב ואמר כי הבחירה בעמוס שפירא היא בחירה מצוינת לתפקיד ציבורי זה. "חשוב שהאוניברסיטה תהיה חלק מהקהילה בה היא יושבת. האוניברסיטה צריכה ידידים רבים כדי לחזק את המוניטין שלה בחברה" הוסיף.

סיגל אדר, מנכ"ל האגודה הודתה לאלפרד אקירוב על כהונתו כנשיא האגודה ואמרה כי בזכות פעילותו ואישיותו מוצבה אגודת הידידים במקום גבוה ומשכה מעורבות פעילה של אנשי עסקים מובילים למען האוניברסיטה. היא ברכה את עמוס שפירא ואמרה כי היא בטוחה שלאור הצלחותיו, כישוריו ואישיותו, תצליח אגודת הידידים לסייע לאוניברסיטה לצלוח את האתגרים העומדים בפניה בשנים הקרובות.

אלפרד אקירוב הודה לכל הנוכחים ואמר כי תפקידו כנשיא אגודת הידידים אפשר לו לתרום לחינוך ולהשכלה הגבוהה בישראל וקרב ללבו נושאים אלה. "כאשר אני תורם לטובת ההשכלה, אני נהנה אף יותר ממקבל התרומה".

שיתוף ב print
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

לוגו אתר הידען
דילוג לתוכן