סיקור מקיף

הזמנה להרצאה מקוונת – כל הפיזיקה בשעה אחת

ההרצאה תהיה בחינם. מועד ההרצאה יפורסם, המעוניינים מוזמנים להירשם

אילוסטרציה מויקיפדיה

–שימו לב– ההרשמה להרצאה נסגרה. כמות הנרשמים הייתה גבוהה מהמצופה. בעתיד אפרסם הרצאות נוספות, הישארו מעודכנים. תודה לכל הנרשמים ולמתעניינים!

בחמשת השנים האחרונות, כתבתי באתר הידען עשרות כתבות מדעיות. התמקדתי בעיקר בדברים שאותי מעניינים, כמו מכניקת הקוונטים ותורת הכבידה. בדרך זו למדתי להכיר גם את קוראי האתר, ואת מה שמעניין אתכם. להפתעתי הרבה, למדתי עד כמה הסקרנות שלנו דומה. אני מאמין שכחלק מעבודתי כמדען, עליי לחבר את הציבור לחזית המחקר ולחשוף, עד כמה שניתן, את מה שהחוקרים מגלים מידי יום במעבדות. בשנה האחרונה החלטתי לפתוח תיבת מייל ייעודית כדי לאפשר לקהל הקוראים לפנות אליי ישירות ולשאול שאלות. קיבלתי לא מעט פניות ועל מרביתם עניתי אישית, או דרך הכתבות שכתבתי באתר.

כעת, הייתי רוצה לקחת צעד נוסף, כדי להכיר אתכם יותר מקרוב. אני מזמין אתכם להרצאה מקוונת שאערוך בתאריך שטרם נקבע, בנושא "כל הפיזיקה בשעה אחת". בהרצאה זו אדון כיצד הפיזיקה כולה, בת מאות השנים, נעמדת על כמה חוקים פשוטים שכולנו יכולים להבין. בשעה זו, הצופים יכירו את כל מה שפיזיקאי בן ימינו צריך לדעת, בלי המתמטיקה שמאחורי. בנוסף להרצאה, אני אגריל שני אנשים (מבין אלו שנרשמו לכך), להשתתף בשיחה אישית עם פיזיקאי (איתי) והזדמנות לשאול את כל מה שמעניין אתכם.

ההרשמה פתוחה כעת בלינק הבא: https://forms.gle/aDNNVAmMB64rR9my5

אנא השאירו כתובת מייל כדי שבעתיד אוכל לשלוח לכם\ן ישירות לינק להרצאה ופרטים נוספים.

ההרשמה היא ללא עלות והשתתפות בהרצאה היא בחינם. בהרשמה אין מחויבות להשתתף בהרצאה, אבל אנא הרשמו רק אם אתם באמת מעוניינים להיות נוכחים בה. אדגיש שלא יעשה שימוש בכתובת המייל מלבד שליחה חד פעמית של פרטי ההרצאה. קיומה של ההרצאה תלויה בביקוש ובכמות הנרשמים. אם כמות הנרשמים היא דלה אשקול מחדש את קיומה. במידה והביקוש יהיה גבוה אשקול לקיים את ההרצאה יותר מפעם אחת (בעיקר כדי למנוע עומס טכני). שימו לב – ההרצאה לא תהיה מוקלטת.

לשאלות ולפרטים נוספים אתם מוזמנים לפנות אליי לכתובת המייל: [email protected]

תגובה אחת

  1. מעוניין להירשם להרצאה הבאה.
    מוסר מייל אך ורק למטרה זו ולא למסירה לגופים אחריות. נא לשמור על פרטיות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן