קמרו, המפתחת מערכת להדמיית אנשים מבעד לקירות, משלימה סבב גיוס ראשון של 5 מיליון דולרים

ג'רוזלם גלובל הובילה את סבב הגיוס; השתתפו גם מוטורולה ונצ'רס וקרן ההון סיכון וולדן ישראל

 
קמרו השלימה סבב גיוס ראשון בסך 5 מיליון דולר, אותו הובילה ג'רוזלם גלובל ונצ'רס. בסבב הגיוס השתתפו גם מוטורולה ונצ'רס, זרוע השקעות ההון סיכון של מוטורולה, וקרן ההון סיכון וולדן ישראל.

קמרו מפתחת מערכת מכ"מ נישאת, להדמיית אנשים מבעד לקירות שתאפשר לכוחות ההצלה לפעול ביתר יעילות להצלת חיים. המערכת של קמרו מיועדת בשלב ראשון לכוחות הצלה וכיבוי אש, יחידות לאכיפת חוק ולפעולות של כוחות מיוחדים. הטכנולוגיה של קמרו מבוססת על טכנולוגיית שידור UWB (Ultra Wide Band) המאפשרת לקבל תמונה תלת-מימדית של המתרחש מעבר למכשולים כדוגמת קירות. קמרו הוקמה על ידי אהרן אהרן ואמיר בארי ופעלה בשנה האחרונה כמיזם בית (EIR) במשרדי ג'רוזלם גלובל ונצ'רס.

"בפני קמרו עומדים אתגרים בתחום המתפתח של הגנת העורף (Homeland Security)", אמר אהרן אהרן, מייסד ומנכ"ל קמרו, "אנחנו מאמינים שהיכולות שפיתחה החברה בתחומים טכניים מגוונים, כגון RF, עיבוד אותות ושיטות הדמייה, יבטיחו לנו יתרון תחרותי בשוק".

ד"ר שלמה קליש, יו"ר ושותף מייסד בג'רוזלם גלובל, אמר: "הצוות של קמרו, ובראשו אהרן אהרן, מפתח מערכת מצילת חיים ייחודית עם פוטנציאל שוק גדול. הכסף שגויס יאפשר את סיום הפיתוח ותחילת השיווק של המערכת".

"מוטורולה ונצ'רס נלהבת מהיישום המסחרי המיוחד על בסיס טכנולוגיית ה-UWB בשוק האבטחה האזרחי. אנחנו מאמינים כי הטכנולוגיה המתקדמת של קמרו להדמייה תלת-מימדית ויכולת הניידות של המכשיר ישפרו משמעותית מבצעי הצלת חיים של סוכנויות בטחון בכל העולם", הוסיף מת'יו גראווני, דירקטור במוטורולה ונצ'רס.

אלישע ינאי, יו"ר ומנכ"ל מוטורולה ישראל ויו"ר איגוד תעשיות האלקטרוניקה והתוכנה, מברך על השקעה נוספת של מוטורולה ונצ'רס בישראל, המדגישה את החשיבות וההובלה של טכנולוגיה המפותחת ע"י חברות הזנק ישראליות.

מוטי בן אריה, שותף כללי בוולדן ישראל, אמר: "לקמרו היכולת הייחודית למנף את הידע שצברה בתחומים שונים על מנת לפתח את הפתרון שהוא כה הכרחי היום".

מנכ"ל החברה ומייסדה, אהרן אהרן, שימש במשך כ-15 שנה בתפקידים בכירים בחטיבת המחקר של IBM, ולאחר מכן היה COO בצורן ומנכ"ל SeaBridge מקבוצת סימנס. אמיר בארי, סמנכ"ל טכנולוגיה ומייסד החברה, שירת בקהילת המודיעין, שימש כסגן נשיא למו"פ ב-ADC ישראל וכמנכ"ל אינפיניון סוואן. לחברה ועדה מייעצת (Advisory Board), שכוללת את האלוף (במיל') עמירם לוין ולצידו ארבעה בכירים נוספים בעלי רקע בטחוני מארה"ב, המכירים לעומק את שוקי היעד של קמרו.

שיתוף ב print
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

תגובה אחת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

דילוג לתוכן