מנכ"ל ות"ת והמל"ג רו"ח סטיבן סתיו פרש מתפקידו

רו"ח סטיבן סתיו מכהן בתפקיד מנכ"ל מל"ג מאז חודש מרץ 2006 * הצליח להסדיר דיווח חשבוני אחיד באוניברסיטאות, חיזק את היחידה להערכת איכות של מל"ג, קידם ופיתח את קשרי החוץ של מל"ג/ות"ת מול האיחוד האירופי, מערכת ההשכלה הגבוהה בארה"ב ועוד

רו"ח סטיבן סתיו
רו"ח סטיבן סתיו

יושב ראש הוועדה לתכנון ולתקצוב, פרופ' מנואל טרכטנברג, קיבל הבוקר עדכון משר החינוך ויו"ר מל"ג, ח"כ גדעון סער, כי מנכ"ל מל"ג/ות"ת, רו"ח סטיבן סתיו, הודיע לו על רצונו לסיים את תפקידו ביום 1 במרץ 2010.

בעקבות ההודעה עדכן פרופ' טרכטנברג את חברי ות"ת והודה למנכ"ל על תקופת כהונתו "קיבלתי בצער את הודעתו של מנכ"ל מל"ג/ות"ת לשר החינוך" אמר טרכטנברג והוסיף "סטיבן הוא מנכ"ל מקצועי ומוערך שתרם רבות לקידום מערכת ההשכלה הגבוהה בארבע השנים האחרונות. ניסיונו הרב של סטיבן הבטיח את המשך התפתחות המערכת גם בתקופה של קיצוצים ומאבקים פנימיים וחיצוניים".

רו"ח סטיבן סתיו מכהן בתפקיד מנכ"ל מל"ג מאז חודש מרץ 2006. בעבר הוא מילא שורה ארוכה של תפקידים במערכת ההשכלה הגבוהה בישראל ובין היתר כיהן בתפקיד חשב האקדמיה לאמנות "בצלאל", מבקר פנים של האקדמיה הלאומית למדעים, סמנכ"ל לתקצוב של המועצה להשכלה גבוהה ומומחה לניהול כספי וחשבונאי בפרויקט של הבנק העולמי במערב אפריקה.

סתיו פעל במספר גזרות בהם רשם הישגים גדולים ובין היתר הצליח להסדיר דיווח חשבוני אחיד באוניברסיטאות, חיזק את היחידה להערכת איכות של מל"ג, קידם ופיתח את קשרי החוץ של מל"ג/ות"ת מול האיחוד האירופי, מערכת ההשכלה הגבוהה בארה"ב וגופים רלוונטיים נוספים.

שיתוף ב print
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

תגובה אחת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

דילוג לתוכן