סיקור מקיף

אוניברסיטת תל-אביב ורמות מודיעים על שותפות מחקר עם ג'ונסון אנד ג'ונסון

יקימו במשותף בקרן מחקר יישומי להוכחת היתכנות טכנולוגית בתחומי הריפוי, אמצעי האבחון, טכנולוגיות רפואיות, חומרי רפואה ומכשור רפואי

אוניברסיטת תל-אביב, רמות ליד אוניברסיטת תל-אביב בע"מ , ו-Johnson and Johnson Corporate Office of Science and Technology (COSAT) הודיעו במשותף על הקמת קרן מחקר יישומי להוכחת היתכנות טכנולוגית באוניברסיטת תל-אביב. הקרן תיועד למימון מחקרים בתחום מדעי החיים, שיענו על צרכי התעשייה בתחומי ריפוי, אמצעי אבחון, טכנולוגיות רפואיות חדשניות, חומרי רפואה חדשים ומכשור רפואי.

הקרן תמומן בחלקים שווים בתרומתה של COSAT ושל קרן מכון קולטון של אוניברסיטת תל-אביב לטכנולוגיות הדור הבא. מכון קולטון פועל לעידוד ופיתוח טכנולוגיות חדשניות המתהוות במעבדות המחקר של אוניברסיטת תל-אביב, במגמה לממש את פוטנציאל היישום שלהן. וועדה משותפת, בראשות סגנית נשיא אוניברסיטת תל-אביב למחקר ופיתוח ובהשתתפות חברי הוועדה המייעצת המדעית של המכון ונציג מטעם COSAT תיבחן הפרויקטים שיוגשו לעיונה ותיבחר מתוכם את אלו המתאימים לקבלת מימון.

הקרן ממשיכה במסורת ארוכה ומוצלחת של שיתוף פעולה בין חוקרי אוניברסיטת תל-אביב, COSAT ורמות. "אנו שמחים להמשיך ולחזק את השותפות במחקר עם אוניברסיטת ת"א" ציינה דר' ג'וני קטלנו-שרמן מ- COSAT. " התרומה והמעורבות של נציגי ג'ונסון אנד ג'ונסון תסייע בהובלת הפרויקטים הנבחרים למימוש מירבי של הפוטנציאל הגלום בהם לרווחת החולים והקהילה" הוסיפה פרופ' חגית מסר-ירון, סגנית נשיא אוניברסיטת תל-אביב למחקר ופיתוח .

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

דילוג לתוכן