סיקור מקיף

רן בר, מנכ"ל משרד המדע והטכנולוגיה, מסיים את כהונתו

בר: "לאחר שנים רבות של עשיה ציבורית משמעותית הגיע העת לצאת לדרך חדשה. אני מסיים את תפקידי בגאווה גדולה ומשאיר את המשרד, כגוף שחרט על דגלו להוביל את תחומי המדע, הטכנולוגיה והחלל בישראל, עם תכנית אסטרטגית יצירתית ופורצת דרך שתהפוך את המשרד למנוף לצמיחה כלכלית וחברתית"

חה"כ אופיר אקוניס, חה"כ יזהר שי ומנכ"ל המשרד רן בר. צילום: חורחה נובומינסקי, לע"מ
שר המדע היוצא אופיר אקוניס, השר הנכנס יזהר שי ומנכ"ל המשרד רן בר. צילום: חורחה נובומינסקי, לע"מ

רן בר, מנכ"ל משרד המדע והטכנולוגיה, בהתאם לסיכום המוקדם עם השר חה"כ יזהר שי, מסיים את כהונתו כמנכ"ל המשרד. בר יישאר בתפקידו עד לאחר שיימצא לו מחליף ותתבצע חפיפה כנדרש.

שר המדע והטכנולוגיה, יזהר שי: "הייתה לי הזכות להיקלט במשרד המדע והטכנולוגיה על ידי המנכ״ל המקצועי והמסור רן בר. התרשמתי בשבוע האחרון לגלות משרד שמנוהל למופת, ביצירתיות, בחוכמה וביחסי אנוש יוצאי הדופן שמאפיינים את רן. תחת ידיו המוכשרות עשרות אלפי ישראלים נחשפו לעולם המדע ורכשו מקצועות טכנולוגים, לוויינים שוגרו למשימות מדעיות פורצות דרך, ומאות מחקרים חדשניים הגדירו מחדש את גבולות האפשר. אני מודה לרן על שירותו ותרומתו ארוכת השנים למדינה ולמדע, ואין לי ספק כי ימשיך לתרום מכישרונו לאזרחי ישראל".

מנכ"ל משרד המדע והטכנולוגיה, רן בר: "לאחר שנים רבות של עשיה ציבורית משמעותית הגיע העת לצאת לדרך חדשה. אני מסיים את תפקידי בגאווה גדולה ומשאיר את המשרד, כגוף שחרט על דגלו להוביל את תחומי המדע, הטכנולוגיה והחלל בישראל, עם תכנית אסטרטגית יצירתית ופורצת דרך שתהפוך את המשרד למנוף לצמיחה כלכלית וחברתית. אני מברך את השר יזהר שי על תפקידו החדש, אמשיך לעמוד לרשותו, לסייע לו מניסיוני הרב ולהעביר לו את כל המידע הנדרש מהיכרותי המקצועית, לטובת הצלחתו כשר המדע והטכנולוגיה, לטובת המשרד ולטובת המדע הישראלי. אני מבקש להודות בעת זו גם לשר אופיר אקוניס על ההזדמנות, האומץ והאמון למנות מנכ"ל מקצועי מתוך המערכת. תודה גדולה ומיוחדת לעובדי המשרד ולשותפים הרבים לדרך על ההצלחות וההישגים שקטפנו לטובת המדע, הטכנולוגיה והחלל ולטובת אזרחי מדינת ישראל באשר הם ובכל מקום. 'לַכֹּל זְמָן, וְעֵת לְכָל חֵפֶץ תַּחַת הַשָּׁמָיִם' כתב קהלת, אלו לא מילות פרידה, לכך עוד יהיה מקום ומועד".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

דילוג לתוכן