סיקור מקיף

חברות סטארטאפ מתחום ה- IOT יציגו טכנולוגיות חדשניות בכנס DevelopEX2016

מתחם יחודי מסוגו לחברות הזנק חדשניות המפתחות פתרונות חומרה ותוכנה לתחום האינטרנט של הדברים יאפשר לחברות להציג מוצריהן לראשונה ב-DevelopEX2016 – הכנס המרכזי של תעשיית האלקטרוניקה בישראל * 20 ספטמבר, 2016 – מרכז הכנסים AVENUE, קרית שדה התעופה

תחזית צמיחת האינטרנט של הדברים. מקור: יבמ

חברות ישראליות המפתחות את טכנולוגיות הדור הבא לתחום האינטרנט של הדברים (IOT ) יציגו לראשונה את מוצריהם במתחם חברות הIOT אשר הוקם במיוחד למטרה זו במסגרת כנס DevelopEX2016 . בין החברות המציגות חברת UIMWIN אשר תציג מדפסת תלת מימד מהפכנית, חברת Intelligent smart ideas המפתחת מערכת למניעת תאונות ברכב, חברת Engage Technologies המפתחת קוד אוטומטי למערכות IOT וכמו כן ישתתפו לראשונה חניכי בית הספר הטכני של חיל האויר אשר יציגו פיתוחים של התלמידים המובססים על מערכת ארדואינו – מערכת הפיתוח בקוד פתוח.

במהלך כנס DevelopEX2016 יוצגו מוצרים וטכנולוגיות חדשניות נוספות אשר פותחו לאחרונה בארץ ובעולם. הכנס יכלול כ-40 מרצים ומנחים מכל העולם ונחשב למפגש הפסגה המקצועי של כל העוסקים בתכנון, פיתוח, ויצור שבבים, רכיבים ,כרטיסים אלקטרונים ומערכות מוכללות. השנה ייערך הכנס ב-20 בספטמבר, במרכז הכנסים AVENUE, שבקריית שדה התעופה וצפויים להשתתף בו כ-1,000 מאנשי התעשיה.

שלמה גרדמן יו"ר כללי של-DevelopEX2016 אומר:" לאור הגידול החד שחל בשנים האחרונות בהוצאות הפיתוח והיצור של טכנולוגיות מתקדמות מחד והביקוש הגובר של הצרכנים להורדת מחירי המוצרים החלטנו להתמקד השנה בטכנולוגיות ובכלים המאפשרים לשפר את עבודתם של מהנדסי הפיתוח והיצור בתעשיה ולהתייעל בצורה משמעותית . כנס DevelopEX2016 הפך לשם דבר בתעשיה העולמית ולכן גם השנה צפויים להגיע לישראל מומחים וספקים רבים אשר יגיעו במיוחד כדי לקחת חלק בכנס חשוב זה .

כל ההרצאות המקצועיות ב- DevelopEX2016 נבחרו ע"י וועדת היגוי מקצועית המורכבת מאנשי אקדמיה ותעשיה בכירים בראשות פרופ' יצחק בירק, ראש המעדה למערכות מקביליות בטכניון ויו"ר מקצועי של-DevelopEX2016.

 

לצפיה בתוכנית הכנס לחצ/י כאן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

דילוג לתוכן