סיקור מקיף

אומרים שסוף העולם מתקרב (ב-7.10.99)

זוכרים את שלטי הענק שקראו לנו לחזור בתשובה כי סוף העולם מתקרב ב-7/10/1999?

 
כולם חייבים לחיות ביחד – חילוניים דתיים, מסורתיים אבל יש תנאי אחד, שכולם יניחו תפילין וישמרו את השבת. טוב, זה ברור כי אחרת כולנו נושמד ביום חמישי הקרוב – 7.10 במלחמת גוג ומגוג לפחות לפי דברי אלוהים חיים כפי שמובאים בידי נביאו יעקב עובד. אבל רגע לפני שאנחנו מניחים את התפילין על מצחנו אולי ננסה לבדוק מה יקרה באמת בשבעה באוקטובר? התשובה – שום דבר. אפילו על הקרינה הדולפת מהכור הגרעיני ביפאן הצליחו אנשי המקצוע להתגבר ב-30 בספטמבר. אין כרגע שום מלחמה שעלולה לפרוץ ללא התרעה. רוסיה במצב כלכלי קשה והיא עסוקה במלחמה פנימית מול הצ'צ'נים, עירק מאוד חלשה ואפילו סלובודן מילושביץ יושב בשקט.

מה שכן, גם לישראל הגיעה האופנה המטורפת של סוף העולם. אף אחד לא לומד מההסטוריה – שכן אף נבואה לא הצליחה עד כה להוכיח את עצמה במועד שקבעו הוזיה. סטיבן ג'יי גולד בספרו “תהפוכות המילניום” מספר על כמה וכמה נבואות שלא התגשמו, ותמיד הדבר יסתיים בתיקון התאריך – בדרך כלל למועד שאי אפשר לדעת לגביו דבר – מאות שנים לאחר מות הנביא וחסידיו.

מסופר על חולה נפש שנכנס לבית משוגעים. הוא ראה את שאר החולים, נאנח ואמר “או, אלוהים”, עשרה חולים קפצו ואמרו – לשירותך אדוני. בכל אופן גם “נבואתו” של עובד מלאה במילים רבות משמעות, בעיקר דתית ובעיקר מספרים לא הכי רציונליים בתנ”ך.  לדבריו, ב-7.10 יתחיל תהליך טיהור הבריאה. ניקוי הארץ מכל הרע הקיים בה. הדבר ישנה את אופן קיומנו לנצח. באותו יום חמישי תפרוץ מלחמה במזרח התיכון מכיוון סוריה, עירק ואירן נגד ישראל. ככל שהמלחמה תתקדם גם מדינות ערביות נוספות יצטרפו למלחמה. מאוחר יותר, מדינות נוספות כמו רוסיה, סין, איטליה וגרמניה יצטרפו למערכה וילחמו יד ביד נגד ישראל.

“במהלך המלחמה על כדור הארץ, שתהיה גם המלחמה האחרונה בכל היקום (מעניין אם החייזרים בכוכב הלכת המלווה את אופסילון אנדרומדה בכלל שמעו על ישראל א.ב.) הידועה בשם אפוקליפסה, יבואו לכאן חייזרים ותגבר תופעת העב”מים. חייזרים אלו יחשפו את עצמם בפני האנושות. כמה מהם טובים וכמה מהם רעים (מעניין גם אם כמה מהם יהודים?) בנבואותי קיבלתי מאלוהים את המיקום המדויק שלהם. רובם חיים על פני כדור הארץ בניגוד לתאוריות המודרניות. אחרים חיים באוקינוס האטלנטי בין ארה”ב ואירופה בעומק של 5-6 קילומטרים מתחת לפני הים. כמה חייזרים שוכנים על הצד האפל של הירח (וכאן מסביר עובד כי מדובר בצד שאינו פונה לכדור הארץ). אחרים נמצאים מתחת לאדמה באיזור דרום אמריקה. אחרים חיים בכוכב לכת שעדיין לא התגלה בתוך חגורת האסטרואידים – כוכב הלכת טאלפון.

אז לפחות, מר עובד היקר, אם הנבואה שלך לא תתגשם, אולי לפחות תתן קרדיטים לספרי המדע הבדיוני מהם שאבת אותה?

3 תגובות

  1. הצילו !!! =[
    לא הספקתי לעשות כלום בחיים שליייי……………………………………….. ):

  2. האים יש פה ילדים שמיתכתבים פה? או רק מבוגרים אלה שעשו את האתר בטח מאוכזבים שהם יודעים כמה קת תגובות יש נכון? אני יעשה לכם תובה אני יפרסם את האתר הזה אמור לילדים ולמבוגרים מה לכתוב בחיפוס ואיפה לילחוץ על תידעגו בעוד חודש האתר שלכם יהיה מופרסם עד כדי כך תתחילו להיתרגש כי בדיוק עוד חודש זה מתחיל לא צריך להודות לי!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן