סיקור מקיף

אלביט מערכות חושפת מרכז לניהול משימות מודיעין באמצעות מל"טים

המרכז משמש לפעילות מבצעית, לאימון המפעילים ולסימולציה

מרכז הבקרה למידע ממל"טים של אלביט IMS
מרכז הבקרה למידע ממל"טים של אלביט IMS
אלביט מערכות חשפה ביום חמישי האחרון, בביקור עיתונאים ואנליסטים בחברה, מרכז לניהול משימות מודיעיניות INTELLIGENCE MANAGEMENT CENTER IMC – . מרכז ניהול המשימות משמש לפעילות מבצעית, לאימון ולסימולציה וכבר נמכר למספר לקוחות ברחבי העולם.

ייחודו של המרכז המודיעיני הוא ביכולתו של המפקד לקבל את המידע המתקבל מכלל הסנסורים במרוכז. תמונת המצב הכוללת, המתקבלת ממגוון מקורות ומוצגת בפני המפקד, מאפשרת לו לשנות את התרחיש המבצעי ואת הקצאת המשימות של הפלטפורמות האוויריות או הקרקעיות, על פי הסנסורים שהם נושאים עליהם ובכך תורמת ליעילות המבצעית.

הוראות ההפעלה עוברות ממנהל המשימה ישירות למפעילי הפלטפורמות והממצאים המודיעיניים עוברים בתצוגות זהות בו-זמנית בין קרון המשימה למרכז ניהול המשימה באמצעות וידאו של התמונה מהשטח על גבי מפה של האזור בדו-מימד וכן בתלת מימד.
כל המידע המתקבל באמצעות המל"ט ניתן לקישור לכוח הקרקעי על ידי מערכת שליטה ובקרה, כגון צי"ד.

מערכת ניהול משימות המודיעין של אלביט מערכות מביאה לידי ביטוי ניסיון מבצעי רב שנים שנצבר בקרב מפתחי המערכת – ששירתו בתפקידי פיקוד שונים בצה"ל וכן ניסיון שנצבר בקרב לקוחות מצבאות מובילים בעולם. המערכת קלה להפעלה, ידידותית למשתמש ומאופיינת בהנדסת אנוש פשוטה של "drag and drop".

דיווחים נוספים מהחשיפות של אלביט בהמשך השבוע

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

דילוג לתוכן