מנהל פיתוח מעבדי הבינה המלאכותית של גוגל יגיע לישראל כדי לקחת חלק ב-ChipEx2019

עוד יציגו בכנס המפתח של מחשבי האפל מק וניוטון, וסגן נשיא של סמסונג

המוח האנושי כשבב. איור: shutterstock
המוח האנושי כשבב. איור: shutterstock

 

 

כנס ChipEx2019 – הכנס השנתי של תעשיית המיקרואלקטרוניקה הישראלית יתקיים השנה ב-12-13 במאי בתל אביב בהשתתפות שורה של בכירי התעשיה אשר יגיעו לישראל מכל קצוות תבל. בין המשתתפים פיטר פולי, חבר צוות הפיתוח המקורי של מחשבי האפל מק וניוטון וכיום יזם ומנהל של חברת ההזנק המרתקת Ascenium, רוג'ר קרפנטר, מנהל פיתוח מעבדי הבינה המלאכותית של גוגל ואקסל פישר, סגן נשיא סמסונג סמיקונדקטור אירופה יגיעו לישראל בעוד כשבוע כדי לקחת חלק בכנסהנשתי המרכזי של תעשית השבבים הישראלית.

כמו כן יכבדו את הכנס בנוכחותם שר המדע והטכנולוגיה ח"כ אופיר אקוניס ולייט אלטימיים נשיא אירופה של semi – איגוד תעשיית השבבים העולמי אשר יגיע לישראל במיוחד כדי להשתתף ב- ChipEx2019.

עשרות מרצים נוספים מכל העולם יגיעו לכנס הנחשב למפגש הפסגה המקצועי של כל העוסקים בתכנון, פיתוח, ויצור שבבים, רכיבים ,כרטיסים אלקטרונים ומערכות מוכללות. הכנס יחל בטקס פתיחה חגיגי שיערך לבכירי התעשיה ב-12 במאי, בערב, במרכז הנשפים של מלון הילטון ת"א. למחרת ( 13 מאי, 2019) יתקיים במרכז הירידים, גני התערוכה בתל-אביב סמינר מקצועי בן 10 מסלולי הרצאות ולצידו תערוכה גדולה בה יקחו חלק עשרות ספקים ויצרנים מכ-20 מדינות שונות.

שלמה גרדמן יו"ר כללי של-ChipEx2019 אומר:" תעשיית השבבים חוותה בשנה האחרונה התחדשות וצמיחה משמעותית במספר החברות החדשות שנוספו לה. הצמיחה נובעת ממספר שווקים חדשים אשר התווספו לשווקי האוטומוטיב, IOT , G 5, רובוטיקה ומחשוב לביש. מדובר בתחומי הבינה המלאכותית ולימוד מכונה המרתקים ולכן שמנו השנה דגש על תחום זה. זהו עוד מנוע צמיחה חשוב לתעשיית השבבים המעודד הקמת חברות ופיתוח משאבי מיחשוב חדישים. אני שמח וגאה שהצלחנו להבטיח את השתתפותם של בכירי המומחים אשר יגיעו לכנס ChipEx2019 מכל רחבי הגלובוס.

כ-100 חברות ספקי רכיבים, כלים ושירותים, מארה"ב, גרמניה, איטליה, צרפת, בריטניה, רוסיה, הולנד, בלגיה, הודו, יפן, סין וטיוואן, יציגו בתערוכה כלים ושירותים חדשניים המוצעים לתעשיית המיקרואלקטרוניקה המקומית . בכנס צפויים להשתתף כ-1,500 מאנשי התעשייה בהם מהנדסים, מנהלי פיתוח, סמנכ"לים, מנכ"לי חברות בתחום המיקרואלקטרוניקה משקיעי הון סיכון ומומחים מקצועיים לתעשייה. כנס ChipEx2019 מאורגן ע"י חברת איי אס ג'י בע"מ בשיתוף עם SIA – איגוד התעשיה בארה"ב , ו-Semi –האגוד הבינלאומי של תעשית השבבים.

כל ההרצאות המקצועיות ב- ChipEx2019 נבחרו ע"י וועדת היגוי מקצועית המורכבת מאנשי אקדמיה ותעשיה בכירים בראשות פרופ' רן גינוסר, ראש מרכז מחקר למערכות VLSI בטכניון ויו"ר מקצועי של-ChipEx2019.

בעקבות הדיון שקיימה וועדת ההיגוי אמר פרופ' רן גינוסר: "השנה בחרנו להציג בכנס שורה של כלים חדישים וכן את הטכנולוגיות החדשניות והמענינות ביותר אשר יסייעו למהנדסי התעשיה לפתח את דור השבבים הבא. כמו כן הקדשנו השנה כמה ממסלולים יעודים לנושאים החמים בתעשיה כולל תחומי בינה מלאכותית, אוטומטיב, האינטרנט של הדברים ((IOT ועוד . מתוך הבקשות הרבות שהתקבלו בחרנו את הטובות ביותר ואני שמח לאפשר לאנשי התעשיה ללמוד על החידושים הללו באמצעות הצגתם ב- ChipEx2019".

לאתר הכנס

שיתוף ב print
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

דילוג לתוכן