סיקור מקיף

הסטארט אפ C-B4 זכה במקום הראשון בתחרות הסטארטאפים של יבמ בישראל

ייצג את ישראל בגמר העולמי שיערך ב-2012

פרופסור עירד בן גל מנכ"ל הסטארט אפ  C-B4   מקבל את תעודת הזכייה במקום הראשון בתחרות הסטארטאפים של יבמ מידי גבי טל דירקטור ביבמ אירופה, האחראי על הקשרים עם מפתחי תוכנה
פרופסור עירד בן גל מנכ"ל הסטארט אפ C-B4 מקבל את תעודת הזכייה במקום הראשון בתחרות הסטארטאפים של יבמ מידי גבי טל דירקטור ביבמ אירופה, האחראי על הקשרים עם מפתחי תוכנה

חברת הסטארט אפ C-B4 CONTEXT BASED 4CASTING , זכתה במקום הראשון בתחרות SmartCamp של יבמ ישראל ותייצג את ישראל בשלב הגמר של התחרות העולמית שתיערך בתחילת 2012 בארה"ב.

C-B4נבחרה על ידי צוות השופטים מתוך 5 חברות שהתמודדו בשלב הגמר של התחרות המקומית של יבמ שנערך השבוע בבית יבמ בפתח תקווה .
C-B4 מפתחת תוכנה לזיהוי וניתוח דפוסי נתונים נסתרים במחסני נתונים בנפחים גדולים. המערכת מתאימה במיוחד לעולם המסחר הקמעונאי וניהול קשרי לקוחות (CRM).
C-B4 היא חברה פרטית שנוסדה ב-2008 והפועלת בהרצליה. המנכ"ל הוא פרופסור עירד בן גל והיא מעסיקה כיום 9 עובדים.

השנה השתתפו בתחרות SmartCamp של יבמ יותר מ-70 חברות הזנק, במגוון רחב של תחומי פיתוח ומודלים עסקיים. ההשתתפות בתחרות היתה פתוחה לחברות בנות פחות מחמש שנים, בבעלות פרטית, שמחזור ההכנסות שלהן בשנה האחרונה עמד על פחות ממיליון דולר. תחומי העיסוק של החברות האלה צריכים להשתלב עם רעיון העולם החכם של יבמ.

על חבר השופטים של התחרות בישראל נמנו: גיל וייזר יו"ר BGN טכנולוגיות , ברוך גינדין מנכ"ל גרטנר המזרח התיכון, ד"ר יהושע גליטמן יו"ר קבוצת קפיטל פוינט , ד"ר אסתר לוצאטו שותפה בכירה בחברת עורכי הפטנטים לוצ'אטו את לוצ'אטו וד"ר מיקי רודה סגן נשיא ביבמ .

התחרות משתלבת ביוזמה של יבמ החותרת לעודד ולסייע לדור הבא של חברות הזנק למצות את ההזדמנויות העסקיות בתחומי תעשייה צומחים במהירות.

"התחרות היא חלק מ'תכנית היזם הגלובאלי' המספקת למיזמים טכנולוגיים צעירים תמיכה ומשאבים בתחום המוצרים, כוח האדם והמיומנות המקצועית, וקידום המכירות" ציין וובה סורוקה , מנהל היחידה לטכנולוגיות גלובאליות של יבמ (GTU) המנהלת את התחרות בישראל.

תחרות SmartCamp של יבמ מיועדת לזהות ולקדם טכנולוגיות חדשות במסגרת מיזם ה"עולם החכם" של החברה. התחרות הישראלית היא אחת מתשע תחרויות כאלה אותן מקיימת יבמ סביב העולם – כאשר הזוכה בכל מדינה עולה לשלב הגמר של התחרות העולמית, שתיערך, כאמור, בתחילת 2012.

עד כה נערכו תחרויות דומות בבנגלור בהודו, באוסטין בארה"ב , בברצלונה , בניו יורק ובשבועות הקרובים צפויות תחרויות, גם באיסטנבול, לונדון, בייגין וריו דה-ז'נרו.

כאמור תחרות הגמר העולמית תיערך בתחילת 2012 בארה"ב.

היחידה לטכנולוגיות גלובאליות של יבמ בישראל, GTU, עומדת בקשר עם חברות טכנולוגיות ישראליות על מנת לקדם שיתופי פעולה, אשר יניבו פתרונות בעלי ערך מוסף המשותף לשני הצדדים. היחידה מהווה צומת קשר מרכזי בין יבמ ובין גופי הי-טק ומפתחים בישראל המעוניינים לעשות עסקים ולשתף פעולה עם יבמ העולמית. כיום מקיימת היחידה פעילות משותפת עם כ-150 חברות ישראליות ומניבה כ-1.2 מיליארד דולר בשנה של עסקאות משותפות עימן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

דילוג לתוכן