סיקור מקיף

תושבת אנטיגואה הנשואה לישראלי ובתם יטוסו לחלל לאחר שזכו בהגרלה של וירג'ין גלקטיק

את ההגרלות ערכו פלטפורמת גיוס התרומות Omaze וסר ריצ'רד ברנסון גייסו מענקים צפויים של 1.7 מיליון דולר לתמיכה בפרויקט Space for Humanity לדמוקרטיזציה של מסעות בחלל

ריצ'ארד ברנסון מנכ"ל וירג'ין גלקטיק ונציגי העמותות הגיעו לביתה של הזוכה, קישה שחף. צילום יחצ, וירג'ין גלקטיק,
ריצ'ארד ברנסון מנכ"ל וירג'ין גלקטיק ונציגי העמותות הגיעו לביתה של הזוכה, קישה שחף. צילום יחצ, וירג'ין גלקטיק,

Omaze, פלטפורמת גיוס התרומות לצדקה המציעה הזדמנות לזכות בפרסים ובחוויות של פעם בחיים, ו-Virgin Galactic, חשפו כי Keisha S קישה שחף מאנטיגואה וברבודה היא הזוכה הבלעדי בשני מושבים  בטיסת חלל תת מסלולית של וירג'ין גלקטיק . קיישה,  שנולדה וגדלה באנטיגואה, היא מאמנת בריאות ואנרגיה אשר נלהבת להעצים נשים לחיות את חייהן הטובים ביותר. תמיד היה לה חלום לכל החיים לצאת לחלל, ומקווה להביא את בתה, תלמידת תיכון במגמת חלל כאורחת שלה למסע המדהים הזה.

מייסד וירג'ין גלקטיק, סר ריצ'רד ברנסון, מנכ"ל ומייסד שותף של Omaze, מאט פוהלסון, ומנכ"לית Space For Humanity, רייצ'ל ליונס, הפתיעו את קיישה בביתה באנטיגואה כדי לבשר לה על הזכיה.

ההגרלה החלה ביולי בעקבות משימת Unity 22 ההיסטורית של Virgin Galactic, ומשכה תרומות מ-164,338 אנשים ברחבי העולם בשמונה שבועות שתרמו 1.7 מיליון דולר למענקים לטובת Space for Humanity ותוכנית האסטרונאוטים שלהם. המענקים הצפויים הללו מ-Charities Aid Foundation America (CAF America), יסייעו ל- Space for Humanity לשנות נקודות מבט ולהכשיר מועמדים להבטיח עתיד כולל בחלל.

"היכולת לתת לאנשים מכל הגילאים והרקע גישה שווה לחלל, ובתמורה, את ההזדמנות להוביל ולהעניק השראה לאחרים בחזרה על כדור הארץ, היא מה שוירג'ין גלקטיק בונה לקראתו בשני העשורים האחרונים", אמר סר ריצ'רד ברנסון, מייסד החברה. "יהיה מדהים להיות שם בתחילת המסע של קישה לחלל; היא אדם יוצא דופן וכבר מעודדת נשים בביתה באנטיגואה וברבודה. חוויה זו תספק לה פלטפורמה נוספת לעורר הרבה יותר אנשים לעתיד. לא יכולתי להיות מאושר יותר לראות את המשימה של וירג'ין גלקטיק מתעוררת לחיים ולעבוד עם שותפים כל כך מדהימים כמו Omaze ו-Space for Humanity במחויבות המתמשכת שלנו להפוך את החלל לנגיש לכל."

Omaze מציעה לאנשים את ההזדמנות לזכות בחוויות של פעם בחיים כדי לתמוך בעמותות צדקה ברחבי העולם. המודל הייחודי שלהם מאפשר לאנשים שחולמים בגדול לחוות הזדמנויות שלא מהעולם הזה באמת.

"לא יכולנו להיות נרגשים יותר להכריז על קיישה כזוכה בהגרלה הגדולה ביותר שלנו עד כה", אמר מאט פוהלסון, מנכ"ל ומייסד שותף של Omaze. "אומאז קיימת כדי לחלום טוב יותר את העולם. לא רק אסטרונאוטים מקצועיים יזכו לחוות את החלל, אלא שזה גם עוזר ל- Space for Humanity לפתוח את ההזדמנות הזו ליותר אנשים. בגלל זה, השותפות עם וירג'ין גלקטיק ו-Space for Humanity הייתה הגשמת חלום גם עבור Omaze."

קיישה גם תצטרף לקהילת האסטרונאוטים העתידיים של Virgin Galactic, כאדם הראשון מהאיים הקריביים. קהילת האסטרונאוטים העתידיים היא משפחה מבוססת וצומחת של 700 אנשים מלמעלה מ-60 מדינות, כולם מאוחדים על ידי תשוקה משותפת להרפתקאות והרצון לפרוץ את גבולות המין האנושי. דרך היותם חברים בקהילה זו קיישה וחבריה האסטרונאוטים העתידיים יוזמנו להשתתף בחוויות יוצאות דופן כדי ליצור קשרים חדשים ולהתכונן למסע שלהם לחלל. יחד עם ציפייה לחלל ומוכנות לחלל, קהילת האסטרונאוטים העתידיים משתמשת בכוחה הקולקטיבי ככוח לטובה על ידי השראה לסטודנטים ללמוד STEM באמצעות מעורבותם ב- Galactic Unite.

"תמיד הייתה לי אהבה לכל החיים לטיסה והתלהבות מהחלל, וזה באמת הגשמת חלום עבורי", אמרה קיישה. "זה אומר את העולם בשבילי. אני מקווה לחלוק את החוויה הזו עם בתי, כדי שנוכל ביחד לעורר את הדור הבא ללכת בעקבות החלומות שלהם".

פרטים על החוויה שעוברים ויעברו הנוסעים של וירג'ין גלקטיק  – הרצאה של סמנכ"ל השיווק של החברה, סטיבן אטנבורו.

עוד בנושא באתר הידען:

שיתוף ב print
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

לוגו אתר הידען
דילוג לתוכן