משרד המדע והטכנולוגיה מחפש מנהל/ת לסוכנות החלל הישראלית

משרד המדע והטכנולוגיה
הודעה לתקשורת

מנהל סוכנות החלל הישראלית אבי הר-אבן (באמצע) עם עמיתים מקנדה * משמאל עם השרוולים הקצרים: סטיב מקלין שהיה האסטרונאוט החונך של אילן רמון ז"ל וכיום מלווה את משפחתו * מימין מארק גארמו (Marc Garneau) נשיא סוכנות החלל הקנדית

קישור ישיר לדף זה: https://www.hayadan.org.il/change020604.html

אם יש לך השכלה מדעית? ניסיון בקידום ופיתוח פרויקטים בתחום החלל? יכולת ניהול משא ומתן?יכולת מדעית וניהולית מוכחת בתחומי המחקר בנושאי החלל?
את/ה יכול/ה להגיש מועמדות לתפקיד מנהל/ת סוכנות החלל הישראלית!!!
משרד המדע והטכנולוגיה הקים, בשבוע שעבר, ועדת חיפוש לאיתור מועמד לתפקיד מנהל סוכנת החלל של ישראל (סל"ה), זאת מאחר שמנהל סוכנות החלל הנוכחי, מר אבי הר אבן, המכהן בתפקיד מזה כעשור, יצא במהלך הקיץ לגמלאות.
ועדת החיפוש תבחן את כישוריהם של המועמדים למשרה, עם סיום דיוניה תגיש הועדה את המלצותיה לשר המדע והטכנולוגיה, שהוא הממונה על סוכנות החלל .
הועדה מונה חמישה חברים, בראשה תעמוד מנכ"לית משרד המדע והטכנולוגיה הגב, עתליה (טלי) רוזנבאום. עוד יהיו בה חברים, נציג נציב שירות המדינה, מר יעקב ברגר, נציגת פורום המדענים הראשיים של משרדי הממשלה, הד"ר סוניה מיכאלי (משרד העליה והקליטה), ושני מדענים מובילים , בעלי ידע והכרות עם תחום החלל, פרופ' משה גלמן ראש מכון אשר לחקר החלל בטכניון, ופרופ' אמנון גינתי הנושא משרה בכירה בסוכנות החלל האירופית (ESA).
סוכנות החלל הוקמה בשנת 1983 מכוח החלטת ממשלה והיא ממונה על פעילות החלל האזרחית של מדינת ישראל, לרבות התקשרות עם סוכנויות חלל זרות, פיתוח תשתיות בתחום החלל, ייזום ומימון מחקרים בתחום החלל והטמעת נושא החלל בציבור בעיקר בקרב בני נוער, כמקדם מודעות לתחומי המדע.

ידען ישראל בחלל

https://www.hayadan.org.il/BuildaGate4/general2/data_card.php?Cat=~~~856856668~~~190&SiteName=hayadan

שיתוף ב print
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

תגובה אחת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

דילוג לתוכן