סיקור מקיף

יוסי וייס החל אתמול בכהונתו כמנכ"ל התעשייה האווירית

בהמשך לאישורים שהתקבלו משר הבטחון ומשר האוצר ובהמשך להחלטת הדירקטוריון מיום ה-3.5.2012, החל יוסי וייס לכהן כמנכ"ל התעשייה האווירית ביום 1.7.2012

דב בהרב יו"ר דירקטוריון התע"א (משמאל) לוחץ את ידו של יוסי וייס המנכ"ל הנכנס של התע"א. צילום: התעשיה האווירית
דב בהרב יו"ר דירקטוריון התע"א (משמאל) לוחץ את ידו של יוסי וייס המנכ"ל הנכנס של התע"א. צילום: התעשיה האווירית

בישיבת דירקטוריון שהתקיימה היום (27.6.2012) אמר דב בהרב יו"ר דירקטוריון התעשייה האווירית כי : "יוסי וייס הוא האיש הנכון בזמן הנכון עבור התעשייה האווירית. ליוסי ניסיון והיכרות עמוקה וטובה עם המוצרים, הטכנולוגיות ותרבות המקום, אך לא פחות חשוב, יוסי נחוש להבטיח את המשך צמיחתה ויציבותה של החברה גם בתקופה מורכבת זו, תוך ביצוע התאמות נדרשות והכרחיות בחברה על מנת להשיג זאת. אנו מתמודדים בעולם תחרותי גלובאלי, שהולך ונעשה מורכב יותר ודורש מאתנו להיות גמישים, יעילים ותמיד צעד אחד קדימה בטכנולוגיה".

יוסי וייס, מנכ"ל התעשייה האווירית, אמר בישיבת הדירקטוריון: "בחרתם בי לתפקיד מנכ"ל התעשייה האווירית, הגדולה והחזקה בחברות הביטחוניות בארץ, והמובילה בתחומים רבים גם ברחבי העולם. הפקדתם בידי פיקדון יקר. אני רואה זכות גדולה לשאת בתפקיד זה מתוך תחושה של כובד אחריות, מחויבות אישית ושליחות לאומית. אני נכנס לתפקיד בנמרצות רבה, המתחייבת מגודל וממורכבות האתגרים הרבים שעומדים בפניי. בכוונתי להשקיע את כל הנדרש לביסוסה וביצורה של התעשייה האווירית כחברה גלובאלית, המובילה בתחום מערכות צבאיות ייחודיות, מבוססות טכנולוגיה וחדשנות בחלל, באוויר, בים וביבשה, בשילוב יכולות מתקדמות בתחום התעופה האזרחית".

דב בהרב ביקש להודות ליצחק ניסן, המנכ"ל היוצא של התעשייה האווירית: "לניסן תרומה חשובה בצמיחתה של התעשייה האווירית ובמיצובה כחברה מובילה בתחומה. בתקופת כהונתו הצליח ניסן להגדיל את צבר ההזמנות, המכירות והרווחיות של החברה וכן לתרום ליכולת המבצעית של מדינת ישראל באמצעות חיזוק היכולות הטכנולוגיות של התעשייה האווירית".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

דילוג לתוכן