סיקור מקיף

מה הקשר בין נעליים לטכנולוגיית שינה?

התמיכה האורטופדית שהייתה מזוהה עד היום עם נעלי ריצה הגיעה גם למזרונים. טכנולוגיה מן הסוג הזה בולמת זעזועים, מפחיתה התהפכויות ומאפשרת חווית שינה נעימה יותר עם תמיכה מושלמת לגוף ולעמוד השדרה

מזרן CLOUD - מתוך מצגת של חברת עמינח
מזרן CLOUD – מתוך מצגת של חברת עמינח

 

חברת עמינח הציגה לאחרונה את מזרן קלאוד (Cloud) שמבוסס על טכנולוגיה שמיושמת בנעלי ריצה. המטרה העיקרית של הטכנולוגיה היא לשפר את איכות השינה, על ידי מתן תמיכה אורטופדית ומושלמת לגוף. שינה על המזרן מלווה בפחות התהפכויות והיא מוכיחה את עצמה בקרב קהל יעד מגוון. ילדים, צעירים ומבוגרים יכולים להשתמש בטכנולוגיה הזו לגלות את הקשר בין נעליים לבין שינה ערבה.
המאפיין העיקרי של מזרני קלאוד הוא שימוש בפודים שרגישים לתנוחות הגוף. הפודים מספקים תמיכה שמותאמת לנקודות הלחץ, בדיוק כמו הטכנולוגיה שהייתה מזוהה עד היום עם נעלי הריצה המובילות. הפודים משתנים ומתאימים את עצמם לתנועות הגוף במהלך השינה והטכנולוגיה מיועדת להבטיח התאמה לכל אדם לפי פרמטרים של גובה ומשקל גוף.
בנוסף, המפרט של המזרן כולל 7 איזורי תמיכה ובד נושם ואוורירי. המזרן מגיע עם ידיות אחיזה לנשיאה ועם פתחי אוורור למניעת שחיקה ובלאי. היישום של טכנולוגיית נעלי הריצה בתוך המזרנים דרשה השקעה של זמן ומשאבים, לכן הם נחשבים יקרים ביחס לפתרונות שינה אחרים בקטגוריה. מצד שני, זו השקעה משתלמת לטווח ארוך והיא מומלצת על ידי אנשי מקצוע ומומחים.
הבדלים בין סוגי מזרנים
יש כמה סוגים של מזרני קלאוד שמיוצרים על ידי החברה תוך שימוש בטכנולוגיה החדשה. הסוג הראשון נקרא לייט והוא מומלץ לבעלי משקל של עד 70 ק"ג. זה גם המזרן הנפוץ בקרב ילדים ובני נוער. הסוג השני נקרא סטרונג והוא מומלץ לבעלי משקל של 70-80 ק"ג, לעומת הסוג השלישי שמכונה אולטרא-סטרונג כי הוא מיועד לבעלי משקל של מעל 80 ק"ג.
בכל המזרנים ישנם פודדים מבודדים בטכנולוגיה חדשה. הבידוד מבטיח שכל קפיץ יישאר בתוך שרוול משלו ולא ימשוך יחד איתו קפיצים אחרים. מערכת הפודים אחראית על פיזור המשקל על גבי המזרן ועל מתן תמיכה לכל אורך שעות הלילה. מעבר לכך, המערכת שעשויה פלדה קפיצית מונעת את שקיעת המזרן באיזור המרכז. הבד נעים למגע ופתחי האוורור מונעים הצטברות של לחות גם לאחר שימוש ממושך. המזרן מגיע עם 10 שנות אחריות והוא נמכר בחנויות הנבחרות ברחבי הארץ.
המעבר של טכנולוגיית הריצה לענף המזרנים היא דוגמא מצוינת לאופן שבו תחומים שואבים ידע אחד מהשני. בעזרת הטכנולוגיה ניתן היום להבטיח שינה אופטימאלית לקהל יעד מגוון בארץ ובעולם. הטכנולוגיה הוכיחה את עצמה בנעלי ריצה וכעת היא משמשת ליצירת מזרנים ברמה גבוהה. ניתן להזמין את המזרן בכל מידה ובכל מקרה כדאי להתייעץ עם אנשי מקצוע כדי למצוא דגם שמתאים לגובה ולמשקל.

* כתבה זו היא תוכן שיווקי מטעם המפרסמים ועל אחריותם.

שיתוף ב print
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook
לוגו אתר הידען
דילוג לתוכן