סיקור מקיף

סינמטק הרצליה עורך הקרנה חינמית של הסרט Star Wars Uncut: Director's Cut

הסרט הוא יצירה קולנועית – אינטרנטית חברתית ובנוי ממקטעים של 15 שניות שצולמו במקומות שונים בעולם על פי פרק 4 של סדרת מלחמת הכוכבים 

מתוך  Star Wars Uncut: Director's Cut. באדיבות סינימטק הרצליה
מתוך Star Wars Uncut: Director's Cut. באדיבות סינימטק הרצליה

סינמטק הרצליה, עורך ביום שני, 6 בפברואר, בשעה 21:00 הקרנה פתוחה ללא תשלום של הסרט Star Wars Uncut: Director's Cut. את הסרט יזם קייסי פיו, מתכנת וחובב רשת והוא יצירה קולנועית-אינטרנטית חברתית, פרי עבודתן של מאות קבוצות חובבים ברחבי העולם שכל אחת ביימה וצילמה מקטע של 15 שניות מתוך "מלחמת הכוכבים: תקווה חדשה", החלק הרביעי בסדרה.

התוצאה היא שחזור מבדר מאוד של עלילת הסרט ששינה את חייהם של חובבי סרטי מדע בדיוני והרפתקאות בכל העולם. סגנונו הוויזואלי של הסרט משתנה מהותית מרגע לרגע, וכמובן הליהוק בהתאם. חלק מהקבוצות השתמשו בשחקנים ושחקניות, בני משפחה וחברים (הגדיל אחד היוצרים ללהק את אשתו ההרה לתפקיד ג'אבה עב הכרס). קבוצות אחרות ביימו סרט מצויר, השתמשו באנימציה תלת ממדית או אפילו בקטעי סטופ מושן מרהיבים. חלק בחרו בבובות ברבי, פסלונים, צעצועים ואפילו קשים עליהם מודבקים שמות הדמויות – הכל כיד הדמיון הטובה והמופרעת.

זו הפעם הראשונה שתתקיים בארץ הקרנה בבית קולנוע של הסרט, אחרי שהוא היכהגלים בכלהרשתות החברתיות של חובבי הקולנוע. ההקרנה זכתה לברכתו האישית של יוזם הפרויקט שרק ביקש שהכניסה אליה תהיה ברוחהיצירה – חופשית.

לקראת ההקרנה נפתח דף אירוע בפייסבוק:

https://www.facebook.com/events/316037035113812/

שיתוף ב print
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

לוגו אתר הידען
דילוג לתוכן