סיקור מקיף

רפאל והתעשייה האווירית הציגו מערכות לחימה והגנה בתערוכת Defexpo בהודו

הודו היא שוק יעד מרכזי לתעשיוות הביטחוניות הישראליות. בשבוע הבאא תשתתפנה חברות ישראליות אלו גם בסלון האווירי המרכזי של אסיה, שייפתח בסינגפור

טיל אוויר-אוויר מדגם פיתון-5 מתוצרת רפאל. צילום יח"צ
טיל אוויר-אוויר מדגם פיתון-5 מתוצרת רפאל. צילום יח”צ

חברת רפאל מערכות לחימה מתקדמות בע”מ תציג מגוון רחב של יכולות ומוצרים בתערוכת דפקספו ( (Defexpo בהודו ובתערוכה האווירית בסינגפור המתקיימות החודש.

במסגרת התערוכה בהודו יושם דגש על מערכות לחימה והגנה יבשתיות, ביניהן מערכת “מעיל רוח” להגנה אקטיבית, שהינה מבצעית וראשונה מסוגה בעולם ומותקנת על טנקי המרכבה סימן-4, משפחת טילי “ספייק”, עמדות נשק נשלטות מרחוק, כמו גם על מתן יכולות הגנה ואבטחה מערכתית למתקנים אסטרטגיים.

בנוסף תציג רפאל בתערוכות את תפיסת ההגנה האווירית הרב-שכבתית באמצעות מערכת “כיפת ברזל” – להגנה מפני טילים ורקטות קצרות-טווח, “שרביט קסמים ” -להגנה מפני טילים לטווח הבינוני, “ספיידר” – מערכת הגנה אווירית המבוססת על טילי האוויר–אוויר פיתון-5 ודרבי ומערכת ה-MICAD לשליטה ובקרה על מערכות הגנה אוויריות. כמו כן תציג רפאל יכולות בתחום התקשורת ומערכות אלקטרואופטיקה מתקדמות (לייטנינג ורקילייט).

התעשייה האווירית (התע”א) משתתפת בתערוכת מערכות צבאיות בהודו.
גם השנה תשתתף החברה בתערוכתDefexpo 2014 -Land, Naval & Internal Homeland Security .
בתערוכה זו, התע”א תציג מגוון רחב של מערכות אסטרטגיות וביניהם שורה של מטוסי משימה, מל”טים לסוגיהם, מערכות מכ”מ מתקדמות, מערכות הגנה אווירית L/MRSAM, וכן מערכות שליטה ובקרה ברמות הלחימה השונות ובכללן הסייבר והתקשוב.
בתחום הגנת המולדת והגנה על מים כלכליים – התע”א תציג מערכות משולבות בתחום הימי כגון מל”טים (מטוס ללא טייס), סנסוריים, מכ”מים ומערכות שליטה ובקרה ועוד. בנוסף תציג התע”א מערכת כלי שייט בלתי מאויש (כשב”מ), התומך במגוון רחב של יישומים עבור HLS וההגנה על אזורים כלכליים בלעדיים, הכולל – ביטחון נמל, סיור במימיי חופים ובמים טריטוריאליים, הגנת פני השטח ולוחמה אלקטרונית, והגנה מהחוף (בתוספת אסדות נפט, צינורות). כמו כן, תוצג מערכת ה- BMS בפלטפורמה טכנולוגית מתקדמת לניהול קרב עבור כוחות היבשה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן