סיקור מקיף

קלונאייד: התינוקת המשובטת הראשונה הוברחה לשראל

כך העידה ראש הקבוצה בבית משפט בארה"ב; דובר תנועת הראלים בישראל: אני מאמין שהמידע נכון

תמרה טראובמן

ראש הקבוצה הטוענת ששיבטה תינוקת, העידה אתמול בבית משפט בארה"ב כי התינוקת הוברחה מחוץ לגבולות המדינה ונמצאת כעת בישראל. ד"ר בריז'יט בואסלייה, נשיאת חברת קלונאייד, העידה על כך בבית המשפט של פלורידה במסגרת שימוע בבקשה למינוי אפוטרופוס לתינוקת.

קלונאייד הוקמה לצורך שיבוט בני אדם על ידי התנועה הראלית, המאמינה כי חוצנים בעלי ידע מתקדם בהנדסה גנטית הם שיצרו את החיים בכדור הארץ. בשימוע שהתקיים אתמול גם העידה בואסלייה כי מלבד התינוקת, אותה כינתה "איב" (חווה, בעברית), נולדו עוד תינוקות בהולנד וביפאן. ואולם, בואסלייה לא סיפקה כל הוכחות המעידות כי התינוקות שובטו, או שהם בכלל קיימים. לדברי מדענים, נראה שהראלים לא שיבטו דבר, ומדובר במקרה של הונאה מתוכננת היטב.

דובר התנועה בישראל, קובי דרורי, אמר כי לא ידועים לו פרטים על מיקומה של "איב". לדבריו, "סביר להניח שאם הבריחו אותה מארה"ב, לא יעבירו לי מידע כדי שהדברים לא ידלפו הלאה. אני מאמין שאם ד"ר בואסלייה אמרה שהיא בישראל, היא לא שיקרה. היא אשה מאוד אמינה". השופט האמריקאי, ג'ון פרשיינט, אמר כי לא ימשיך לדון במקרה, מכיוון שאם התינוקת נמצאת בישראל, העניין לא נמצא בתחום שטח שיפוטו.

לתנועה הראלית יחס מיוחד לישראל. לדברי דרורי, כבר לפני כעשור, הגישה התנועה בקשה לבניית שגרירות לחוצנים בסביבות ירושלים. לדבריו, "השגרירות צריכה להיות שטח בגודל שני קילומטרים על שני קילומטרים, שבמרכזו משטח נחיתה. צריך להיות לו מעמד אקס-טריטוריאלי, כדי שהחוצנים יוכלו לנחות בביטחה, בלי לאיים או להיות מאויימים". והוסיף, "כ-30 מיליון דולר מופקדים בבנקים בשוויץ עבור מטרה זו". בקשות התנועה נדחו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

דילוג לתוכן