מתימו"פ מצטרף לפורום מנהלי תוכניות המו"פ והחדשנות האירופיות – TAFTIE

מנכ"ל מתימו"פ, מישל היברט: "הזמנתנו לטאפטי מעידה על המעמד המרכזי שתופשת ישראל כיום באירופה בנושאי חדשנות ויזמות תעשייתית"

לוגו מתימו''פ
לוגו מתימו''פ

בקרוב יצטרף מתימו"פ לארגון TAFTIE) The European Network for Innovation Agencies) בו מיוצגות סוכנויות הביצוע המובילות של התוכניות הלאומיות האירופיות . זאת לאחר שיו"ר מתימו"פ, יגאל ארליך, קיבל מכתב הזמנה מהנשיא התורן של טאפטי, דר' מרטין לייס נשיא "אנטרפרייז אירלנד".

טאפטי מאגד את נציגי המדינות האירופיות המובילות בנושאי מו"פ וחדשנות, ומהווה פלטפורמה מרכזית לגיבוש מדיניות מו"פ בין-ממשלתית ברמה אירופית, ולייזום והגדרה של תוכניות שת"פ חדשות באירופה. יגאל ארליך השתתף בכנס טאפטי שנערך לאחרונה בדבלין והציג את מדיניות המדע"ר לעידוד המו"פ התעשייתי בישראל ואופן יישומה ע"י מתימו"פ.

במכתב ההזמנה מציין דר' לייס את הנסיון הרב של מתימו"פ בתחומי חדשנות ובהפעלה מיטבית של התוכניות הבינ"ל של המדען הראשי שלבטח יעשיר את חברי הארגון האחרים ויוסיף ערך משמעותי לעבודת הארגון.

מנכ"ל מתימו"פ, מישל היברט, מציין כי מתימו"פ יהיה החבר הלא-אירופי היחיד בטאפטי עובדה המעידה על הכרה אירופאית במעמדה של ישראל בתחום המו"פ ומדגיש כי "הזמנתנו לטאפטי מעידה על המעמד המרכזי שתופסת ישראל כיום באירופה בנושאי חדשנות ויזמות תעשייתית" . כמו כן, הצטרפות מתימו"פ לטאפטי יחד עם הנשיאות הקרובה של תוכנית "יוריקה" , יאפשרו לנו למשוך השקעות אירופיות ליוזמות מו"פ הרלבנטיות לתעשייה הישראלית במיוחד בתקופת המשבר בתחום האשראי".

עוד הוסיף היברט כי "במהלך ההצטרפות לטאפטי שהושג בזכות ולא בחסד זכינו לתמיכתן החמה של מדינות רבות עמן מתימו"פ מקיים קשרים טובים ברמה הדו-לאומית לאורך מס' שנים , ובמיוחד שבדיה, פינלנד, טורקיה, ספרד צרפת ואירלנד".

טאפטי
יוריקה
מתימו"פ

שיתוף ב print
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

דילוג לתוכן