סיקור מקיף

IBM הכריזה על מינוי גבי זודיק למוביל עולמי של אסטרטגיית מחקר הבלוקצ’יין

זודיק יוביל את אסטרטגיית המחקר של החברה הגלובלית בתחומי הבלוקצ’יין ופלטפורמת ה-IoT ממעבדת המחקר של IBM בחיפה

גבי זודיק, מוביל עולמי של אסטרטגיית מחקר הבלוקצ'יין בחברת IBM
גבי זודיק, מוביל עולמי של אסטרטגיית מחקר הבלוקצ’יין בחברת IBM

IBM הכריזה על מינוי גבי זודיק למוביל עולמי של אסטרטגיית מחקר הבלוקצ’יין. את המינוי קיבל זודיק לאחר שורת הישגים במסגרת פעילותו העולמית בתחומי הבלוקצ’יין, ה-IoT והענן של החברה. בישראל, גבי מוביל את המחקר הטכנולוגי בתחומים אלו ופועל במשותף עם מרכז המצוינות למחקר סייבר של החברה בבאר שבע לפיתוח פתרונות בלוקצ’יין בעולם אבטחת המידע. זודיק וצוותו ימשיכו לסייע גם לפעילות המקומית של החברה בפיתוח פתרונות בלוקצ’יין ייעודיים ללקוחות החברה בישראל.

זודיק הצטרף לצוות המחקר של IBM בחיפה לפני כ-25 שנים, במהלכן לקח חלק במגוון תפקידים בינלאומיים. בתפקידו בחברה העולמית גבי אחראי על כל פעילויות המחקר בתחום פלטפורמות ה-IoT, כולל פעילות המו”פ בתחומי IoT קוגניטיבי, מוצרים לבישים ומחשוב ענן.

כמו כן, זודיק משמש כסמנכ”ל הטכנולוגיות ומוביל צוות הפיתוח הגלובלי של Watson Assistant Solutions, הסייען החכם מבוסס בינה מלאכותית אותו השיקה החברה בשנה שעברה. הוא בעל תואר ראשון ושני בהנדסת חשמל מהטכניון, תואר MBA מאוניברסיטת חיפה, ובמשך כעשור שימש כמרצה להנדסה אלקטרונית בטכניון.

מינויו של זודיק מצטרף למינויה של ד”ר איה סופר, שביוני אשתקד מונתה לסגנית נשיאה עולמית למחקר טכנולוגיית בינה מלאכותית בחברה ולהובלתה של ד”ר מיכל רוזן צבי את תחום מחקר המידע הרפואי ברמה הגלובלית.

גבי זודיק מסר בתגובה למינויו: “זהו מעמד מרגש למדי, מעמד לו שותפים החוקרים, המפתחים והמהנדסים במעבדות שלנו בחיפה, בב”ש וברחבי העולם. אני רוצה לנצל את ההזדמנות ולהודות לכל אחת ואחד מהם על עבודה משותפת, יצירתיות ועמידה באתגרים לא פשוטים. יחד הצלחנו להביא לעולם פתרונות טכנולוגיים פורצי דרך ומשני מציאות”.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן