סיקור מקיף

משלחת רשמית מבוסטון תגיע לאירועי ביומד עם למעלה ממיליארד דולר בכיס כדי לחפש השקעות בישראל

המשלחת, תמנה מנהלים בכירים מהמרכז למדעי החיים של מסצ’וסטס, MassMEDIC ליוזמות ואינטרסים בתחום המכשור הרפואי, ו-MassBio, חממה מובילה לחברות מדעי החיים באיזור מסצ’וסטס

רותי אלון, יו"ר כנס ביומד 2011. צילום: יורם רשף
רותי אלון, יו"ר כנס ביומד 2011. צילום: יורם רשף

משלחת רשמית מאיזור בוסטון במדינת מסצ’וסטס בארה”ב, צפויה להגיע כאורחת עסקית לכנס ותערוכת ILSI-ביומד 2011, שיתקיימו בתל אביב בין 23-25 במאי הקרוב, בכדי לשמוע על החידושים החמים ביותר שמתפתחים בישראל ולחפש אפיקי השקעה פוטנציאליים. המשלחת, תמנה מנהלים בכירים מהמרכז למדעי החיים של מסצ’וסטס, MassMEDIC ליוזמות ואינטרסים בתחום המכשור הרפואי, ו-MassBio, חממה מובילה לחברות מדעי החיים באיזור מסצ’וסטס. לפני כשבועיים ביקרה משלחת ממסצ’וסטס בישראל בראשות מושל מסצ’וסטס, ובעקבות הזמנה לכנס ILSI שקיבלו משר התמ”ת, שלום שמחון, כמו גם פגישות עם ראשי ILSI וגורמים נוספים רלוונטיים שקיימה המשלחת בישראל, הוחלט על ההשתתפות בביומד ישראל.

את המשלחת צפויה להוביל סוזן וינדהם-בניסטר, מנכ”לית ונשיאת המרכז למדעי החיים של מסצ’וסטס. עוד צפויים להשתתף בה רוברט קוכלין, נשיא המועצה המדינית של מסצ’וסטס לביוטכנולוגיה, וטום סומר, נשיא MassMEDIC. מרכז מדעי החיים של מסצ’וסטס הוא מרכז ממשלתי המשקיע במחקר ופיתוח בתחומי מדעי החיים והביומד. המרכז קיבל לאחרונה למעלה ממיליארד דולרים ממושל המדינה – כסף שאמור להיות מנוצל להשקעות בתחום.

חממת MassBio היא אחת המתקדמות בארה”ב, עם למעלה מ-600 חברות פורות מתחומי הביוטכנולוגיה והאקדמיה, ובעלות פרטית, שמחפשת תמיד מידע חדש וחברות נוספות.
MassMEDIC היא ארגון פרטי מוביל ורב-משאבים לקידום אינטרסים של קהילת המכשור הרפואי במסצ’וסטס, תוך פיתוח תוכניות להגדלת נפח עסקי, והזדמנויות מו”פ והעברה טכנולוגית.

יאיר שירן, הציר הכלכלי לחוף המערבי בארה”ב מטעם מינהל סחר-החוץ של משרד התמ”ת שמח על הביקור הרשמי: “אנחנו פועלים בכל החזיתות כדי ליצור קשרים חיוביים עם מדינות צפון אמריקה השונות, ולהביא אותן להתעניין בישראל ולרצות להשקיע כאן. שבוע ביומד שמתקיים מזה השנה העשירית, הוא עוגן מצויין להביא אליו חברות גדולות, ואין ספק שהבכירים שיגיעו לישראל יאהבו את מה שיראו”.

שבוע “ILSI-ביומד ישראל 2011” יחגוג השנה עשור לקיומו, במהלכו הפך לכנס בינלאומי בו לוקחים חלק מדי שנה השמות הגדולים (והחמים) ביותר בעולם מענפי הביוטכנולוגיה, התרופות והמכשור הרפואי. מארגני האירוע, איגוד מדעי החיים הישראלי – ILSI – וחברת “כנס”, מעריכים כי בין אלפי המשתתפים הצפויים – מנכ”לים ובכירי חברות הביו-פארמה והמיכשור הרפואי, מדענים וחוקרים, יזמים, מעצבי דעת קהל בתחום, מנהלי קרנות הון סיכון ומשקיעים פרטיים – יהיו גם למעלה מ-1,000 אורחים מחו”ל.

שבוע “ILSI- ביומד ישראל 2011” ייערך בין ה-23 ל-25 במאי במלונות הדיוויד אינטרקונטיננטל ודן פנורמה בתל אביב.

אתר האירוע

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן