סיקור מקיף

שבב חדש של פריסקייל ישפר את הבטיחות בכלי רכב

חברת פריסקייל הכריזה על ה-MFR4200 FlexRay, בקר חדש למערכות בטיחות ובידור בכלי רכב. על ידי ביסוס פרוטוקול ה-FlexRay כסטנדרט מוביל בתעשיית כלי הרכב, תוכלנה יצרניות המכוניות לחסוך בהוצאות הייצור, לרכז ולפשט את מערכות השליטה האלקטרוניות, וגם להגביר את רמת היציבות והבטיחות בדגמי הרכבים השונים.

ה-MFR4200 תוכנן כדי לשפר את ביצועי מערכות הרכב ומהירותן, ובכך לשפר גם את רמת הבטיחות של הרכב, ע"י תגובה מהירה יותר של מערכות הבטיחות האלקטרוניות. ה-MFR4200 מסוג לחשב נתונים במהירות, הגדולה פי עשרה, מפתרונות ה-CAN (Controller Area Network), הקיימים כיום בשוק.

"ככל שמספר הבקרים במערכות הבטיחות גדל, כך גם גדל הצורך בתקשורת מהירה יותר בין הרכיבים". אומר כריס וובר, סגן נשיא מחקר כלי רכב ב-Strategy analytics, "ה-MFR4200 מייצג השקעה חשובה ומתוזמנת היטב של Freescale", וחברות הענק בתעשיית הרכב כבר הסכימו למזג את פרוטוקול ה-FlexRay במוצריהן, בעתיד הקרוב.

"אנו מאמינים שה-FlexRay יהיה ברירת המחדל ליישומי בקרה מהירים בכלי רכב", אומר שמואל ברקן, מנכ"ל משותף ב-Freescale ישראל ודירקטור שיווק ומכירות בישראל, יוון, תו רכיה ואפריקה, "רשימת יצרניות הרכב, הרוצות ומוכנות להטמיע את ה-FlexRay כבר עכשיו, גדלה מיום ליום וכוללת בין השאר חברות כגון טויוטה, פורד, ב.מ.וו, אאודי ופולקסווגן.

ידען אנרגיה ותחבורה
https://www.hayadan.org.il/BuildaGate4/general2/data_card.php?Cat=~~~362292052~~~170&SiteName=hayadan

שיתוף ב print
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

לוגו אתר הידען
דילוג לתוכן