סיקור מקיף

סוגי החומרים מהם שתלים להגדלת חזה מיוצרים

שתלים בניתוח פלסטי. <a href="https://depositphotos.com. ">המחשה: depositphotos.com</a>
שתלים בניתוח פלסטי.

ניתוח הגדלת חזה הוא תחום מוכר כבר שנים. זהו ניתוח אסתטי נפוץ בכל העולם, שנועד להגדיל את השדיים ולשפר את המראה שלהם תוך שמירה על פרופורציות הגוף. יש לא מעט סיבות שבגללן תרצה אישה להגדיל את שדיה ביניהן העצמת תחושת הנשיות, הרצון לחזור למראה שהיה לפני ההריונות או הירידה במשקל, שיפור הביטחון והדימוי העצמי, יצירת מראה פרופורציונלי של החזה ביחס לגוף, שינוי מצבים של חוסר סימטריה בין שני השדיים ותיקון דפורמציה מולדת.

איך לבחור את השתל הנכון

השד הוא ביטוי בעל כוח רב של נשיות ומיניות עבור נשים וגברים כאחד. שדיים קטנות מהוות, פעמים רבות, מקור לאכזבה וחוסר שביעות רצון אצל נשים. כשמדובר על ניתוח הגדלת חזה רופא מומלץ יודע להתייחס לתחושות הללו, תחושות המובילות נשים רבות להגיע אליו עם דעה מוצקה לגבי גודל השד בו הן מעוניינות. דעה המבוססת, בדרך כלל, על התפיסה הפופולרית של איך צריך להראות, אבל ניתוח להגדלת חזה הוא בכל זאת לא עניין של מה בכך ובהחלטה כזאת יש כמה פרמטרים חשובים שצריך לקחת בחשבון על מנת שאישה תוכל לצאת שבעת רצון מהניתוח.

חשוב לזכור שלא כל הנשים נראות אותו הדבר. כלומר, מה שיפה ומתאים לאחת לא בהכרח מתאים לאחרת. מבנה הגוף, משקל וגובה הם פרמטרים המשפיעים על בחירה נכונה של גודל החזה ועל סוג השתל עליו יתבסס. חשוב לדעת ולזכור שהגוף צריך להיות מסוגל לשאת את השתל מבלי לפגוע ביציבה. ניתוח הגדלת חזה מתייחס לא רק לשדיים אלא גם לאופן בו ישפיעו השתלים החדשים על צורת הגוף והפרופורציות שלו, כלומר כיצד ישפיעו על המראה הכללי של הגוף.

השינויים הטכנולוגיים משנים את השוק מהיסוד

השוק מציע שתי צורות שתלים: שתל אנטומי שצורתו מזכירה אגס ושתל עגול. הראשון מספק מראה טבעי במקרים בהם אין רקמת שד בכלל, כמו למשל לאחר כריתת שד. הצורה השנייה, זו העגולה, מעניקה מראה מלא יותר הבולט מעט ממחשוף החזיה, והיא נפוצה יותר בניתוחים של הגדלות אסתטיות. אבל היום כבר קיימים פיתוחים חדשים של שתלים קלי משקל.

טכנולוגיית B-LITE, שפותחה על ידי ד"ר גוברין וצוותו, מאפשרת להשתמש בשתל בנפח או בגודל הרצויים תוך הפחתה של עד כ-30% ממשקלו של השתל. הטכנולוגיה החדשנית הזו מקטינה משמעותית את משקל השתל ואת תופעות הלוואי הנלוות הקשורות במשקל, תוך טיוב ושימור תוצאות הניתוח לאורך זמן.

הטכנולוגיה החדשה מאפשרת לאישה לבחור את גודל השדיים בו היא מעוניינת, בעוד שמשקלו הקל של השתל מקטין את המשיכה המתמדת והצניחה מטה האופיינית לשדיים. השתל דינמי בצורתו והוא יכול להיות בעל מראה אנטומי או עגול, בפרופילים שונים, גבוה, בינוני או נמוך, במעטפת חלקה או מחוספסת. 

כך נשיג עבור ניתוח הגדלת חזה רופא מומלץ

אחרי בירורים על ניתוח להגדלת חזה הגיע הזמן לבחור רופא מתאים ופשוט ליצור קשר. ד"ר גוברין, מומחה לכירורגיה פלסטית, פועל כבר שנים רבות בתחום ויודע היטב את רזי המקצוע. השתלים שפיתח מיוצרים בגרמניה. הם מיוצרים מחומרים מוכרים ומאושרים ברפואה ובתעשייה לייצור שתלים ומלווים באישורי ISO ו-CE לאיכות ובטיחות בזכות הטכנולוגיה על פיה נוצרו. לכניסה לאתר של ד"ר גוברין לחצו על הכתובת הבאה: https://www.govrin.co.il/

כתבה זו הינה בשיתוף דיגיטאץ' 

דילוג לתוכן