סיקור מקיף

ביו- ראד משיקה מכשור רפואי המבצע בדיקות למחלות רבות על דגימת דם אחת

חברת ביו- ראד משיקה את פרוייקט הדגל שלה, ה- BioPlex 2200, וחברת ביו- ראד ישראל נבחרה להיות מפתחת התכנה העיקרית של המוצר

שירות הידען

חברת ביו- ראד מפיצה בימים אלה מוצר חדש בשם BioPlex2200. מדובר בפלטפורמה ייחודית ואוטומטית המאפשרת לבצע בו זמנית אוסף של בדיקות על דגימת דם אחת. התפריט הראשון, ANA, כולל 13 בדיקות לזיהוי מגוון מחלות אוטואמיוניות. מחלות אוטואמיוניות מתאפיינות בתופעה הבעייתית שמערכת הנוגדנים שנועדה להגן על הגוף, תוקפת אותו.

הסימפטומים של המחלות רבים ומגוונים, מה שהופך את תהליך הזיהוי לאתגר. פיתוח המוצר כולל פיתוח חומרה, תוכנה וכימיה. התוכנה המהווה את ה”דבק” בין שאר המרכיבים פותחה בישראל, על ידי הסניף המקומי של חברת בי- ראד העולמית.

ביו- ראד ישראל היא מרכז פיתוח התוכנה העיקרי של חברת האם מזה שנים רבות ונבחרה כשותפה בפרויקט זה, פרויקט הדגל של חברת האם, בעקבות הצלחות רבות בפרויקטים מורכבים בחברה. ביו- ראד ישראל נוצרה לפני 15 שנים כתוצאה מרכישת חברת ברספק הישראלית על ידי ביו- ראד לבורטוריס ב-1991. היא פועלת לפיתוח תוכנה לשורה רחבה של מוצרי רפואה ודיאגנוסטיקה קלינית עבור החברה העולמית בנוסף למכירת כלל מוצרי חברת האם בארץ. ביו- ראד ישראל היא מרכז פיתוח התוכנה העיקרי של ביו- ראד בעולם , והיא מובילה את הקדמה והחדשנות הטכנולוגית של החברה. בראש החברה עומדת ליאת זליג, המלווה את החברה מיום רכישתה.

ידען ביוטכנולוגיה בישראל
ניסוח ועריכה: ח. י. גליקזם, תרגומים וכתיבה טכנית

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן