סיקור מקיף

הרכבים החדשים והמשופרים

ההשערות בענף הרכב הן שרוב היצרניות הגדולות מתחילות סוף סוף להבין מה הצרכנים באמת רוצים.

קרייזלר גרנד וויאג'ר. מתוך אתר החברה
קרייזלר גרנד וויאג'ר. מתוך אתר החברה

ההשערות בענף הרכב הן שרוב היצרניות הגדולות מתחילות סוף סוף להבין מה הצרכנים באמת רוצים. אם בעבר הנטייה של נהג ממוצע הייתה לבחור רכב רק לפי שיקולי מחיר או פונקציונאליות, הרי שכיום יש משמעות גם למוניטין, למותג וכמובן לביצועים. מעבר לכך, הצרכנים והנהגים רוצים רכבים בטוחים שיבטיחו הגנה אופטימאלית עבור בני המשפחה.

יש מאפיינים משותפים אשר בולטים בכל הדגמים המשתייכים לקטגוריה של סדרת הרכבים החדשים והמשופרים. ראשית, רכבים אלו פונים לקהל יעד של משפחות גדולות או בינוניות. רכבים חדשים מאפשרים נסיעות קצרות וארוכות בתנאים אופטימאליים והם מציעים מקסימום של מרווח פנים. שנית, כבר דרך העיצוב ניתן לזהות את המגמה השלטת ברכבים החדשים: על אף קווים ישרים שאינם מנקרי עיניים, רכבים משופרים נהנים מעמודי צד זקופים ושטוחים המבליטים את הנוכחות על הכביש. בנוסף, המטרה של העיצוב ברכבים החדשים והמשופרים היא לנצל את החלל הפנימי עד הסוף וכך לחסוך בהוצאות נוספות עבור בני המשפחה.

על אף האמור לעיל, אי אפשר להסתפק רק בבדיקה חיצונית על מנת להבין מה מסתתר מאחורי השאיפה לייצר רכבים חדשים ומשופרים. כדאי לבדוק גם כיצד השיפורים משפיעים על הביצועים והנתונים, בעיקר בכל הנוגע לקטגוריות המעניינות את הצרכן הישראלי.

מה כולל המפרט הטכני של רכב חדש ומשופר?
יצרנית הרכב האמריקאית קרייזלר הציגה לאחרונה סדרה של רכבים חדשים ומשופרים. בסדרה זו הצליחה החברה לשים דגש לא רק על נוחות הנסיעה והביצועים אלא גם על הבטיחות.

דגמי קרייזלר הצליחו להפתיע גם את חובבי הרכב המנוסים ביותר. הדגמים החדשים של הרכב המשפחתי מגיע על פי נתוני יצרן למהירות של 209 קמ"ש, בהספק של לא פחות מ-283 כ"ס. התאוצה מ-0 ל-100 מתבצעת תוך 8.5 שניות והמומנט הוא של 35 קג"מ. מעבר לכך, רכבים אלו נחשבים ידידותיים יחסית לסביבה וזאת על אף הגודל והעוצמה שלהם. צריכת הדלק הממוצעת היא 9.3 ק"מ לליטר ובהשוואה לדגמים מתחרים זהו נתון מרשים.

גם ברמת הנתונים הטכניים ניתן לראות את הנוכחות של קרייזלר גרנד וויאג'ר. המשקל של הרכב הוא 2.09 טון, תיבת ההילוכים האוטומטית כוללת 6 מהירויות ונפח תא המטען הוא של 640 ליטר. משפחות יכולות להסתדר בקלות עם הרכב הזה והן לא צריכות לבצע שום התאמות לקראת נסיעות ארוכות במיוחד. בסיס הגלגלים של הרכב הוא 3.08 מטר ומנוע של 6V משודך לפי קרייזלר ל-3.6 ליטר בנזין.

לסיכום, יש הרבה דגמים של רכבים גדולים ומשופרים המיועדים לנהגים המחפשים אחר מקסימום מרווח. התחרות מתגברת מדי שנה והדגמים הפופולאריים נמכרים עם תג מחיר נוח והגיוני. רכישה של רכבים אלו מבטיחה את שביעות רצון המשפחה לאורך שנים, במינימום של הוצאות על תחזוקה או החלפת חלקים דרך המוסכים המורשים בארץ.

*כתבה זו היא תוכן שיווקי מטעם המפרסמים ועל אחריותם.

שיתוף ב print
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook
לוגו אתר הידען
דילוג לתוכן