סיקור מקיף

מהם אזורי התוכן האיכותיים והעדכניים ביותר של עולם ההייטק?

מעגל חשמלי ומעבד במחשב. צילום: shutterstock
מעגל חשמלי ומעבד במחשב. צילום: shutterstock

בדומה לכל תחום מקצועי אחר, גם בתחום ההיי-טק תוכלו למצוא מגוון רחב של אזורי תוכן באמצעותם תוכלו להיחשף לאינפורמציה עדכנית בתחום. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם רשימה מורחבת של אזורי התוכן האיכותיים והעדכניים ביותר בעולם ההיי-טק.

בדומה לכל תחום מקצועי אחר, גם בתחום ההיי-טק תוכלו למצוא מגוון רחב של אזורי תוכן באמצעותם תוכלו להיחשף לאינפורמציה עדכנית בתחום. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם רשימה מורחבת של אזורי התוכן האיכותיים והעדכניים ביותר בעולם ההיי-טק.

אנשים ומחשבים PC.CO.IL

PC- אנשים ומחשבים הוא אחד מגופי המדיה הגדולים והחשובים ביותר בישראל. גוף זה הוקם עוד בשנת 1981, בתחילת דרכה של תעשיית ההיי-טק המקומית, ומאז ועד היום הוא מלווה את תעשיית הטכנולוגיה המתקדמת בישראל באמצעות מספר אמצעי תקשורת הכוללים בין היתר: מגזינים מודפסים, אתרי אינטרנט, פורטל החדשות של קבוצת אנשים ומחשבים, ניוזלטרים וייזום כנסים ואירועים לקהילת ההיי-טק בישראל. בפורטל החדשות של קבוצת אנשים ומחשבים המופיע תחת הכתובת: PC.CO.IL, תוכלו להתעדכן בכל החדשות הכי עדכניות בתעשיית ההיי-טק המקומית והגלובאלית, וכל זאת באמצעות עדכונים שוטפים, כתובת תוכן חדשותיות ועוד.
כאחד מהפורטלים הגדולים ביותר בישראל בתחומי הטכנולוגיה, ב-PC.CO.IL , תוכלו למצוא מידע עדכני אודות הפיתוחים העדכניים ביותר של חברות ההייטק הישראליות וחברות התוכנה הבינלאומיות הפועלות בישראל. עדכונים אלו מוזנים בפורטל באופן שוטף דבר המאפשר לגולש להתעדכן בכל החידושים והפיתוחים האחרונים של החברות המובילות בעולם, לרבות, , חברת מארוול ישראל חדשות עדכניות בנושאי פיתוח שבבים מתקדמים.

NEW- THECHONLINE.CO.IL

ניו-טק מגזין, הוא אחד מהמגזינים המודפסים הפופולאריים ביותר בעולם בתחום הטכנולוגיה וההיי-טק. מגזין זה מופץ במספר רב של מדינות מסביב לעולם ומעבר ל-70,000 המנויים שלו ברחבי העולם, הוא נמכר בעשרות אלפי עותקים בחנויות ספרים מובילות. מהדורת האונליין בעברית של המגזין משלבת בין תכנים מתורגמים המופיעים במגזין המודפס לבין חדשות ועדכונים שוטפים גם מתעשיית ההייטק המקומית וגם מזו העולמית. בדומה לכל גוף מדיה גדול וחשוב בעולמות התוכן בתחום ההיי-טק, גם קבוצת ניו-טק מגזין יוזמת ומפיקה אירועים וכנסים בתחומי הטכנולוגיה השונים בכל רחבי העולם, לרבות, ישראל.

NEXTER
נקסטר מקבוצת MAKO הוא פורטל אינטרנטי המיועד לציבור הרחב ולאנשי מקצוע מתחום מקצועות האינטרנט, הסלולר והמחשב. בפורטל זה הפועל תחת הכתובת: MAKO.CO.IL/NEXTER, תוכלו למצוא עולם תוכן עדכני ורלוונטי בתחומי הסלולר, המחשבים והאינטרנט. בין יתר עמודי התוכן בפורטל תמצאו עמודי חדשות בתחום ההייטק והטכנולוגיה, מדריכים מקצועיים לרכישת מוצרים דיגיטליים ועמודי תוכן לכל אחד מהתחומים הבאים: סלולר, טאבלט, מחשבים ואינטרנט. כמו כן, תוכלו להיחשף לכתבות תוכן חדשותיות וטורים אישיים של מיטב הכותבים בתחומי הטכנולוגיה בישראל.

גלובס- היי-טק, תקשורת ואינטרנט
גלובס-עיתון העסקים של ישראל, מסקר את תחום ההיי-טק הישראלי והעולמי באמצעות עמודי תוכן, חדשות ומידע המתפרסמים מדי יום בעיתון הערב המוביל של ישראל. בנוסף, פועל אתר אינטרנט המרכז בתוכו את כל העדכונים והכתבות שהופיעו במהדורה המודפסת, ואליהם מצטרפים כתובת וידאו וכתבות מגזין נרחבות אודות האנשים, השירותים והמוצרים הייחודיים של תעשיית ההיי-טק המקומית.

 

* כתבה זו היא תוכן שיווקי מטעם המפרסמים ועל אחריותם.

שיתוף ב print
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook
לוגו אתר הידען
דילוג לתוכן