סיקור מקיף

מצלמות אבטחה – כדי שתשנו טוב יותר

עדשת מצלמת אבטחה. צילום מתוך PEXELS
עדשת מצלמת אבטחה. צילום מתוך PEXELS

היום ישנה מודעות מאוד גבוהה לכל התחום הזה של מצלמות אבטחה. אנחנו יודעים היום שבכל מקרה של תאונה או כל מקרה שקורה ברחוב, בין אם זה אירוע פלילי ובין אם זה אירוע בטחוני, הרי שברור רובם של המקרים אפשר יהיה להשיג תיעוד מהשטח. זאת הודות למצלמות אבטחה המותקנות במקומות רבים. באזורי חנויות, במבנים ציבוריים ואפילו בבנייני מגורים.

לא מדובר בהוצאה כבדה מבחינה כספית כאשר התועלת של המצלמות הללו היא רבה לאין שיעור.

עבור כולם, מהוות מצלמות האבטחה סוג של ביטחון כאשר הם יודעים שגם בלי לגלות נוכחות בשטח, יש את הכוח המרתיע כאשר עבריינים לא יעזו לבצע את זממם באזורים אשר בהם ישנם מצלמות האבטחה. מנגד הם גם יכולים לעקוב כל הזמן אחר הנעשה בשטח גם אם לא נוכחים באופן פיזי במקום. כך הם יכולים לצאת לטיול ארוך בחו"ל תוך שהם לא מורידים עין מהמקום המכוסה כל הזמן במצלמות האבטחה. מובן שאנשים ישנים הרבה יותר טוב כאשר הם יודעים שמצלמת האבטחה עושות את העבודה.

חברות הביטוח דורשות

מעבר לתחושה האישית ולביטחון המתקבל הודות לשימוש במצלמות האבטחה, יש גם את הצורך במצלמות ואפילו את הדרישה מצד חברות הביטוח.

במקרים רבים, אנשים שמבקשים לרכוש ביטוח מבנה נתקלים בדרישה כזו של התקנת מערכת אבטחה באזור.

כך שבבית עסק רבים ואפילו בבתים פרטיים יש כאלה הדואגים למצלמות הללו רק כדי לספק את הדרישות של חברות הביטוח. בסופו של דבר זה בהחלט פועל לטובתם.

מצלמות אבטחה גלויות או נסתרות?

יש דילמה מוכרת בכל מה שקשור להתקנה של המצלמות. רבים תוהים על מה באמת עדיף ללכת. האם מצלמות אבטחה גלויות לעין או שמא מצלמות נסתרות. אז כאן יש לכל אופציה את היתרונות מול החסרונות. מצד אחד המצלמות הגלויות מאפשרות אולי לחבל בהן באופנים מתוחכמים על ידי גורמי פשע שונים. יש מקרים אשר בהם העבריינים כיסו את המצלמות בטרם החלו לבצע את זממם וכך לא הצליחו לתפוס אותם.

מצד שני, כדי לפגוע במצלמות צריך זמן, צריך יוזמה וברוב המקרים זה לא ממש פשוט. כך שאם תחליטו ללכת על מצלמות נסתרות, תפסידו את ההרתעה שנוצרת הודות למצלמות הגלויות. ברוב המקרים אנשים לא ירצו 'להתחיל' במקום בו הם רואים את המצלמות. כך שבאופן כזה המצלמות בהחלט עושות את העבודה שלהם.

אז המסקנה בסוגיה הזו היא שאין באמת מסקנה. אך יש מקרים אשר בהם בהחלט מומלץ לשקול התקנה של מצלמות גלויות, לצד מצלמות נסתרות.

כך האזור יהיה מכוסה באמת מכל ההיבטים.

מי יתקין עבורכם את מצלמות האבטחה?

אז השתכנעתם ואתם אכן רוצים ליהנות ממוצר שיאפשר לכם ללכת הביתה מהחנות או המשרד בראש רגוע, אתם רוצים לישון טוב בלילה ולדעת שיש מה ששומר עליכם.

כאן חשוב לשים לב. התקנה של מצלמת אבטחה דורשת הרבה ידע מקצועי. החל מבחירה נכונה של סוג המצלמות, דרך פיזור נכון של המצלמות במוקדים שאכן יכסו את כל פני השטח וכלה בביצוע מקצועי שאכן ייתן את המענה הנכון והמושלם.

אז כמו בכל תחום שירות, חשוב לפנות אל אנשי מקצוע מומחים שכבר צברו ניסיון בתחום ויש להם לקוחות מרוצים.

אפשר לברר בקרב לקוחות כאלה, ניתן להתרשם אפילו באופן עצמאי מאזורים שכבר טופלו וכך לבחור בחכמה את החברה הנכונה ואת המערכת הכי מתאימה שתעניק לב שקט ושינה רגועה בלי חששות מפגיעות של עבריינים.

הכתבה הינה כתבה ממומנת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

דילוג לתוכן