סיקור מקיף

כנס ChipEx2020 יתקיים השנה במתכונת דיגיטלית ב-16 בספטמבר

ChipEx2020 – הכנס השנתי של תעשיית השבבים יתקיים השנה במהדורה וירטואלית ויקרא ChipEx2020 Digital. כמדי שנה יפגיש הכנס את אנשי התעשיה מישראל עם בכירי המפתחים והמנהיגים של תעשיית השבבים מכל רחבי העולם

נוסטלגיה, כך נראה כנס ChipEX 2019. צילום: ניב קנטור

בעקבות משבר הקורונה והאיסור על מפגשים מרובי משתתפים החליטה חברת איי אס ג'י, מפיקת הכנס להמיר את הכנס למהדורה דיגיטלית. לשם כך בחנה החברה מגוון פלטפורמות של כנסים וירטואלים מכל העולם ובחרה בפלטפורמה מתקדמת המאפשרת לכל משתתף ליהנות מהרצאות של טובי המומחים בתעשיה, ללמד על  הטכנולוגיות החדשניות ביותר ולתקשר עם יצרני הפתרונות והשרותים המובילים לתעשיה בצורה קלה וידידותית.

בכנס הוירטואלי שיתקיים ב -16  בספטמבר ישתתפו ג'ון נויפר, מנכ"ל איגוד השבבים האמריקאי SIA, ד"ר מריה מרסד, נשיאת TSMC אירופה, , פרופ' קרסט אסנוביק, יו"ר ארגון RISC V , ד"ר קלאודינור קוהלו, מומחה בינה מלאכותית בחברת גוגל, ד"ר ברטין סהה, סגן נשיא ומנכ"ל שרותי Machine Learning  בחברת אמזון, ד"ר מליק טאטיפמולה, CTO לתחום תקשורתG 5 בחברת אריקסון, ד"ר וולי ריינס, לשעבר מנכ"ל מנטור גרפיקס וכיום מנכ"ל חברת קורנאמי, וכן מומחים מקצועים מהחברות המובילות בתעשיה כולל NVIDIA, סמסונג, מרוול, אינטל ועוד. 

שלמה גרדמן, יו"ר משותף של ChipEx2020 Digital מסר: "כמדי שנה ועל אף מגבלות הקורונה, עשינו מאמצים רבים כדי לאפשר לאנשי תעשיית השבבים בישראל ללמד על החידושים והמגמות החדשות בתעשיית השבבים הגלובלית מפיהם של המומחים המובילים בעולם.  בנוסף לחידושים בכלי פיתוח ושרותים יעסוק הכנס בתחומים החדישים ביותר כולל מיחשוב קוונטי, בינה מלאכותית, לימוד מכונה,RISC V, תקשורתG 5, טכנולוגיות לאבטחת מידע בשבבים ועוד". אני מזמין את כל אנשי התעשיה לקחת חלק בכנס מהמחשב במשרדם או אפילו מביתם כדי להתעדכן בכל החידושים הטכנולוגים והכיוונים העתידיים של תעשיתינו.

פרופ' רן גינוסר, ראש מרכז המחקר ל-  VLSI בטכניון ויו"ר מקצועי של Digital  ChipEx2020  מוסיף: "גם השנה, הצלחנו לבסס את הכנס המקצועי שלDigital  ChipEx2020 על הרצאות מקצועיות שנבחנו ע"י הוועדה המקצועית של הכנס (TPC) . עובדה זו מבטיחה כי הכנס ישמור על רמה מקצועית גבוהה ביותר ועל הרצאות אוביקטיביות של מומחים בלתי תלויים".

ChipEx2020 Digital  יערך כאמור על פלטפורמה וירטואלית בשם ChipEx2020 Digital  Virtual Platform שנבנתה במיוחד עבור הכנס וכוללת אפשריות מתקדמות לצפיה בהרצאות מקצועיות בעשרת מסלולי הכנס, לבקר בביתני התצוגה הוירטואלים של הספקים לתעשיה ולתקשר ישירות עם המומחים והמנהלים של  אותן חברות. הפלטפורמה המתקדמת מאפשרת לכל מבקר לבצע מיונים של כל המציגים לפי מילות מפתח, לאתר את הרלוונטיות ביותר עבורו ואז לנהל שיחות ( (Chats  או לתאם פגישות עם נציגי החברות המענינות ביותר. הפלטפורמה תישאר זמינה גם לאחר מועד הכנס ותאפשר את המשך הקשר בין המבקרים למציגים כמו גם לצפות בכל ההרצאות בכנס שיהיו זמינות רק למשתתפי הכנס במהלך השנה הקרובה.

ChipEx2020 Digital  מיועד לכל אנשי תעשיית השבבים והרכיבים כולל מהנדסים, מנהלי פיתוח, סמנכ"לים, מנכ"לי חברות בתחום המיקרואלקטרוניקה  משקיעי הון סיכון ומומחים מקצועיים לתעשייה.  בין המשתתפים בכנס יוגרלו זוג כרטיסי טיסה לחופשה זוגית בתאילנד (בחסות חברת טרקיש אירליינס).

ChipEx2020 Digital  מאורגן ע"י חברת איי אס ג'י בע"מ בשיתוף עם SIA – איגוד התעשיה בארה"ב , ו-Semi –האגוד הבינלאומי של תעשית השבבים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

דילוג לתוכן